Multi Platform Indie Game Center (بحث و تبادل نظر در مورد بازی های مستقل)

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
156585

خب، خیلی وقته میخواستم همچین تاپیکی بزنم چون همیشه یه سری بازی باحال و عجیب غریب عرضه میشه ولی چون تاپیک خاص خودش رو نداره و میره زیر سایه بازیهای بزرگ، دیده نمیشه و خیلیا باهاش آشنا نمیشن.
یه تاپیکی لازمه که به این بازیهای مظلوم و به قول معروف Hidden Gem اختصاص داده بشه و صرف نظر از پلتفرم و اینکه چه زمانی عرضه شده یا حتی اگه عرضه نشده ولی تریلر یا دموی جذابی ازش منتشر شده، اینجا به بقیه معرفی بشه.

یه نکته اینکه حتما اگه بازی خاصی رو معرفی میکنید، بی‌زحمت یه توضیحی هم بدید که بدونیم چرا ارزش تجربه داره و باید بیشتر دیده بشه و اگه تصویر از گیم‌پلی یا بخش‌هایی که به نظرتون جذابه بزارید، خیلی عالیه.

خلاصه که میخواستم یه تاپیک دنج داشته باشیم که در مورد بازیهای کمتر شناخته شده که نیاز به بیشتر دیده شدن دارن صحبت کنیم و شاید حتی یه سری بازی داغون که به خاطر افتضاح بودنشون باید بازیشون کنیم رو هم معرفی کنیم!

امشب توی پست بعدی استارت قضیه رو میزنم...شما هم اگه تجربه‌ای از بازی خاص و مظلومی داشتید که خودش تاپیک نداره و میخواستید در موردش صحبت کنید، این تاپیک رو فراموش نکنید.
تاپیک هم ایشالا اگه مشکلی پیش نیاد و زمان داشته باشم، مداوما آپدیت خواهد شد و اسم بازیهای پیشنهادی که معرفی میشن، به پست اول اضافه میشه تا بقیه باهاش آشنا بشن <:-P

* Hidden Gems *
|=======================|

Foregone
Spirit Hunter: Death Mark
Children of Morta
Among The Sleep
Death's Gambit: Afterlife
Steel Assualt
Lost in Random
Blasphemous
El Shaddai ASCENSION OF THE METATRON

The Turing Test
Wargroove
Omno
Where The Heart Leads
Shiren the Wanderer: The Tower of Fortune and the Dice of Fate
AI: The Somnium Files
Risk of Rain 2
The Procession to Calvary
Whispering Willows
Last Day of June
Cyber Shadow
If Found
Agent A: A Puzzle in Disguise
11-11Memories Retold
There Is No Game
Kentucky Route Zero
Billie Bust Up
ScourgeBringer
Iratus: Lord of the Dead
(Tetris Attack (Panel De Pon
Pathologic 2
The Coma 2: Vicious Sisters
Jotun: Valhalla Edition
Echo Night
Horizon Chase Turbo
Minit
Sentient
Dead to Rights
Downwell
Haven
Creaks
Ape Out
Katamari Damacy
Antichamber
The Longing
CrossCode
Cris Tales
The Ambassador: Fractured Timelines

|=======================|

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من این دو سه روز بعد مدت ها دوباره نشستم پای cocoon و تمامش کردم جزو معدود بازیای معمایی بود که پاش موندم تموم کردم و عجیب چسبید بهم. معمولا بازیای معمایی وقتی یجاش گیر میکنم دیگه حوصله م نمیکشه بشینم روش فکر کنم ولی گقتم یبار دیگه به این فرصت بدم. بعضی معماها رو وقتی حل میکردم خودمم میموندم که چطور راه حلش به ذهنم رسید:D یه خوبیم که داشت این بود که وقتی راه حل رو متوجه میشدی و یه حرکت درست میکردی یهویی صدای موسیقی زیاد میشد و می‌فهمیدی که راهو درست رفتی. کلا خیلی بهم چسبید. پیشنهاد میکنم تا روی گیم پس هست برید سراغش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان این Cult of the Lamb، چقدر روی ساخت و ساز و مدیریت منابع تمرکز داره؟ و اینکه این سیستم کالتش پیچیدس یا ساده طراحی شده؟ خلاصه که اگه بازی کردید، ارزش ۱۵$ داره یا نه :D

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
دوستان این Cult of the Lamb، چقدر روی ساخت و ساز و مدیریت منابع تمرکز داره؟ و اینکه این سیستم کالتش پیچیدس یا ساده طراحی شده؟ خلاصه که اگه بازی کردید، ارزش ۱۵$ داره یا نه :D
من تو لانچ خریدمش واقعا بازی خوبیه اصلا هم پیچیدگی نداره ترکیبی از مبارزه و مدیریت منابع هست.فول پرایس میارزه چه برسه به ۱۵ تا .
ولی از اون بازیاس که احتمالش برای اومدن روی پلاس خیلی زیاده حالادخودت میدونی :D

• Like
Reactions: NaViiDii

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
گیم پلیش برای من بعد یه مدت تکراری شد در کل خیلی روگ لایت خفنی نبود حالا بدم نیستا ولی انتظار زیادی ازش داشتم سیستم ساخت و ساز بعد یه مدت میاد دستت خیلی پیچیده نیست

• Like
Reactions: NaViiDii

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Berserk Boy هم تاریخ خورد...به لیست بازیهای March اضافه کنید!

View attachment videoplayback.mp4

March 6 2024
البته این نسخه سوییچ و PC هست و بعدا برای بقیه پلتفرما میاد.
خیلی وقته مگامن نداشتیم و جای خالیش رو پر میکنه تا حدودی! البته معتقدم بزودی (همین امسال!) کپکام نسخه جدید Mega Man رو معرفی میکنه...یکی از نشونه هاش هم این بود که اخیرا یهویی همه مگامن ها رو ریختن تو پلاس!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
لیکر معروف میگه کمتر از 15 روز دیگه یه ایندی خفن قراره عرضه بشه...ممکنه تو یکی از دو رویداد آینده (احتمالا نینتندو دایرکت و SOP) شدو دراپ بشه!

2024-01-26_193906.jpg

یه تصویر هم واسه راهنمایی گذاشته که چیز زیادی ازش نمیشه فهمید...چیزی به ذهنتون میرسه؟ :D
با اینکه بعید میدونم ولی شخصا امیدوارم Mina The Hollower باشه.
یه سری خوش خیال به Silksong و Little Devil Inside اشاره میکنن ولی عمرا :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
لیکر معروف میگه کمتر از 15 روز دیگه یه ایندی خفن قراره عرضه بشه...ممکنه تو یکی از دو رویداد آینده (احتمالا نینتندو دایرکت و SOP) شدو دراپ بشه!

View attachment 325968

یه تصویر هم واسه راهنمایی گذاشته که چیز زیادی ازش نمیشه فهمید...چیزی به ذهنتون میرسه؟ :D
با اینکه بعید میدونم ولی شخصا امیدوارم Mina The Hollower باشه.
یه سری خوش خیال به Silksong و Little Devil Inside اشاره میکنن ولی عمرا :D
شبیه یه قلب هست. Undertale جدید؟ :-"

• Like
Reactions: m.a.t and FUTURE

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
من آخرای Hollow Knight هستم . یه Dreamer جا گذاشتم که مثلا بازی رو جارو کنم بعد دیگه بازی رو تموم کنم . مگه تموم میشه ؟ :D ناموسا محتوای بازی تمومی نداره پشمی برام نمونده هنوز جای مخفی و باس مخفی و آیتم دارم پیدا میکنم . فوق خفنه بازی اصلا ایندی نیست این لامصب از بس همه چیزش در حد بازی های AAA ـه .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Terra Memoria - بهار امسال

View attachment x2mate.com-TERRA MEMORIA - Release Windows Trailer-(480p).mp4

این بازار RPG ساختن تیم های غربی هم بعد از Sea of Stars خوب داره رونق میگیره :D
نمیشه بهشون گفت JRPG، ولی خوبه که دارن از نقش آفرینی های کلاسیک ژاپنی الهام میگیرن.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
شاید تاپیک اشتباهی باشه، ولی این Subnautica لامصب چقدر خوبه. :-"

من هیچوقت زیاد اهل سبک Survival نبودم، ولی این بازی به قدری حال داد که یه چشم بهم زدم دیدم ۴ ساعت گذشت. :D

نسخه دومش (Below Zero) رو کسی بازی کرده؟ چطوره؟
از نسخه سومش خبری نیست؟ :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
بچه‌های موشن‌توئین (سازنده‌های دد سلز) این کلیپ رو که مربوط به یکی از باس‌های بازی جدیدشون هست رو گذاشتن داخل یوتیوبشون. باس بدبخت در مراحل توسعه رو سوژه کردن :D

Okay, so this boss isn't quite ready yet... 👀 #gaming #indiegame #newgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر