گروه کاربران Premium

اطلاعات تکمیلی در ارتباط با عضویت در گروه کاربران Premium

اطلاعات تکمیلی در ارتباط با عضویت در گروه کاربران Premium

با توجه به گسترش روزافزون صنعت سرگرمی ساز بازی های رایانه ای در بین کاربران ایرانی و همینطور لزوم توجه به محتوای فارسی پیرامون این صنعت در بین پارسی زبانان، سایت تخصصی بازی سنتر در راستای برنامه های تنظیمی دراز مدت خود و سعی در ارتقای سطح امکانات اقدام به عضو گیری حرفه ای از میان کاربران علاقمند، با حق عضویت ثابت سالیانه نموده است تا با ایجاد بستری مناسب در محیطی دوستانه به بحث و تبادل نظر سازنده و پیشبرنده در جهت مسائل مرتبط با محتوای اصلی سایت به پایگاه مهمی برای گروه کاربران پارسی زبان در دنیای مجازی در جهت رفع نیاز های خود تبدیل گردد.

از این رو برنامه های تنظیمی و شرایط و مقررات به شرح ذیل اعلام می گردد:
گروه کاربران Premium (کسانی که حق عضویت پرداخت نموده اند) شامل اشتراکی به نام Gold می شوند که امکانات و ویژگی های این گروه در جدول زیر نمایش داده شده است: 
 
جدول مقایسه عضویت ها در بازی سنتر
کاربران عادی Gold کاربران  امکانات و ویژگی ها  
X  تخفیف خرید از فروشگاه بازی سنتر      
X بهره گیری از امکانات آپ بازارسنتر در فواصل کوتاه مدت 
X  توانایی مدیریت گفتگو ها در تالار بازارسنتر 
X  انجام پرداخت های ارزی اینترنتی به قیمت نرخ روز (خرید محدود){1}
X  امکان تغییر نام کاربری
X (User Title) تغییر نامحدود عنوان در زیر نام کاربری
18KB 64KB  حداکثر حجم تصویر قابل آپلود برای آواتار
5 نفر 15 نفر  ارسال پیام خصوصی همزمان
رایگان
مدت 6 ماه 15000 تومان

مدت 1 سال 28000 تومان


خرید اشتراک

 
:هزینه اشتراک 
 
توضیحات:
[1] پرداخت اینترنتی فقط محدود به خرید های مجازی مانند خرید سریال نرم افزار، حق اشتراک و ... است و شامل اجناس فیزیکی که نیاز به آدرس پستی دارند نمی شود.

تعرفه های حق عضویت:
حق عضویت در گروه به دو صورت 6 ماهه و 1 ساله دریافت می ‌شود، یعنی شما از زمان پرداخت کردن مبلغ مورد نظر می توانید برای مدت ذکر شده از امکانات گروه کاربران Premium استفاده نمایید.

هزینه اشتراک در گروه Gold به صورت زیر می باشد:
  • 6 ماه: 15 هزار تومان
  • 12 ماه: 28 هزار تومان

شرایط عضویت در گروه کاربران Premium:
  1. کاربران موظف هستند قبل از به پایان رسیدن مدت عضویت خود در صورت تمایل اقدام به تمدید آن نمایند در غیر این صورت به گروه کاربران عادی منتقل خواهند شد.
  2. بعد از انتخاب نوع عضویت و واریز کردن حق عضویت، به هیچ عنوان وجه پرداخت شده باز پس داده نخواهد شد.
  3. مدیران در نظارت بر رفتار اعضای پرمیوم نهایت دقت خود را به کار خواهند گرفت ولی همچنان تمامی قوانین سایت شامل اعضای پرمیوم نیز می شود و تفاوتی از لحاظ نوع قوانین وجود نخواهد داشت. پرداخت حق اشتراک بهانه ای برای زیر پای گذاشتن قوانین نخواهد بود و صرفاً هزینه استفاده از امکانات بیشتر می باشد.
  4. چنانچه دسترسی کاربری برای همیشه به دلیل نقض قوانین سایت از سایت قطع شود، اکانت وی از گروه کاربران پرمیوم خارج شده و مبلغی مسترد نخواهد شد اما اگر قطع دسترسی وی مدت دار باشد بعد از زمان تعیین شده به گروه خود یعنی پریمیوم باز خواهد گشت.
  5. اکانت خریداری شده فقط برای نام کاربری مربوطه دارای اعتبار می باشد و در صورتی که به هر دلیل نام کاربری قبلی مسدود شود و نام کاربری جدیدی ایجاد شود امکان انتقال اعتبار اکانت قبلی به نام کاربری جدید وجود نداشته و در صورت تمایل به استفاده از امکانات پریمیوم نیاز به خریداری مجدد اکانت می باشد.
  6. پیوستن به گروه کاربران Premium به معنای پذیرفتن شرایط فوق از جانب شما می باشد.

نحوه پرداخت حق عضویت:
پرداخت آنلاین
شما می توانید با مراجعه به صفحه خرید اشتراک اقدام به انتخاب نوع عضویت و از طریق درگاه مشخص شده هزینه عضویت را پرداخت نمایید.

نکته: تغییر عضویت شما به گروه Premium به صورت اتوماتیک، به محض واریز مبلغ انجام می شود. 
Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟