Multi Platform Indie Game Center (بحث و تبادل نظر در مورد بازی های مستقل)

• Thread starter Thread starter FUTURE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Indie-Game-Center.png

خب، خیلی وقته میخواستم همچین تاپیکی بزنم چون همیشه یه سری بازی باحال و عجیب غریب عرضه میشه ولی چون تاپیک خاص خودش رو نداره و میره زیر سایه بازیهای بزرگ، دیده نمیشه و خیلیا باهاش آشنا نمیشن.
یه تاپیکی لازمه که به این بازیهای مظلوم و به قول معروف Hidden Gem اختصاص داده بشه و صرف نظر از پلتفرم و اینکه چه زمانی عرضه شده یا حتی اگه عرضه نشده ولی تریلر یا دموی جذابی ازش منتشر شده، اینجا به بقیه معرفی بشه.

یه نکته اینکه حتما اگه بازی خاصی رو معرفی میکنید، بی‌زحمت یه توضیحی هم بدید که بدونیم چرا ارزش تجربه داره و باید بیشتر دیده بشه و اگه تصویر از گیم‌پلی یا بخش‌هایی که به نظرتون جذابه بزارید، خیلی عالیه.

خلاصه که میخواستم یه تاپیک دنج داشته باشیم که در مورد بازیهای کمتر شناخته شده که نیاز به بیشتر دیده شدن دارن صحبت کنیم و شاید حتی یه سری بازی داغون که به خاطر افتضاح بودنشون باید بازیشون کنیم رو هم معرفی کنیم!

امشب توی پست بعدی استارت قضیه رو میزنم...شما هم اگه تجربه‌ای از بازی خاص و مظلومی داشتید که خودش تاپیک نداره و میخواستید در موردش صحبت کنید، این تاپیک رو فراموش نکنید.
تاپیک هم ایشالا اگه مشکلی پیش نیاد و زمان داشته باشم، مداوما آپدیت خواهد شد و اسم بازیهای پیشنهادی که معرفی میشن، به پست اول اضافه میشه تا بقیه باهاش آشنا بشن <:-P

2961155-lead2.jpg

Hidden-Gems (1).png

0-9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

Omno

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

تشکر ویژه از @Rize Mize برای ساخت کاور تاپیک و مرتب کردن لیست

آخرین ویرایش:
این بازی خیلی خوبه ، هم سیستم مبارزش و هم آرت استایلش.
اصلا در قامت ایندی به نظرم نمیتونه باشه و پروداکشن قوی داره ولی خب جای بهتر از اینجا پیدا نکردم براش:

=========
به گفته سازنده بخش ویژوال بازی و کرکترها از لایه های مختلف ساخته شدن و خودشون به عمد بعضی از این لایه ها رو با فریم ریت پایینتری اجرا میکنن که دشمنها و بعضی حرکات شخصیت اصلی حالت Stop Motion داشته باشه.
مثل فیلمهای سیاه و سفید خیلی قدیمی.
در کل خیلی ترکیب خفنی شده.
چقدر این تریلرش خوب بود

2272538620648746700c57694fba80d235cb3372.jpg

🟥 امتیازات بازی Neva تا این لحظه، اثری جدید سازندگان GRIS

Ⓜ️ Metacritic: 86 (23 Reviews) PC
Ⓜ️ Metacritic: 86 (16 Reviews) PS5
Ⓜ️ Metacritic: 87 (5 Reviews) XSX
Ⓜ️ Metacritic: 90 (6 Reviews) NS
🅾️ Opencritic:86 (26 Reviews)

📌تاریخ انتشار 24 مهر ماه برای کنسولهای نسل 8 و 9 و PC منتشر میشه

View attachment 353443

🟥 امتیازات بازی Neva تا این لحظه، اثری جدید سازندگان GRIS

Ⓜ️ Metacritic: 86 (23 Reviews) PC
Ⓜ️ Metacritic: 86 (16 Reviews) PS5
Ⓜ️ Metacritic: 87 (5 Reviews) XSX
Ⓜ️ Metacritic: 90 (6 Reviews) NS
🅾️ Opencritic:86 (26 Reviews)

📌تاریخ انتشار 24 مهر ماه برای کنسولهای نسل 8 و 9 و PC منتشر میشه
من gris رو همین اواخر بازی کردم و شدیدا لذت بردم ازش و الانم که منتظر نیوا هستم. بر اساس ویدیوها بنظرم بازی gris + melee combat هست که نقطه قوتشم همچنان آرت و موسیقیه. در کل خیلی هیجان دارم براش که بعد دنیای لجن سایلنت هیل برم این تو :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or