همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی توی گزینه های نتورک می نویسه unknown جه روی اتوماتیک چه روی مانوئل
یکی راهنمایی کنه ؟؟
نتش عین ماله منه و ماله من به سادگی وصل شد !!!!!
سلام محمد جان ببین کابل سالمه اگه نباشه بجای کابل کراس کابل بک 2 بک باشه شاید مشکل پیش بیاره--تنظیمات رو رو اتو بزار اگه از کابل استفاده میکنی و اگه از وایر لس بازم همینطور --تنها راهش تست با یک نت دیگه یا نت رو با یک کنسول دیگه ولی مودم رو خاموش کن-دستگاه رو خاموش کن 5 دقیقه تحمل کن اول مودم بعد کنسول روشن کن بعد ارتباط بینشون رو برقرار کن ببین شاید تاثیر کرد.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
سلام
خواستم ببینم کلا بازی های آنلاین چقدر حجم مصرفی رو میگیره ؟! بچه هایی که زیاد آنلاین بازی میکنن مصرف ماهانه شون چند گیگ هست؟ اصلا به حدی هست که محسوس باشه؟

برای بازی های مختلف متفاوته اما واسه خودم متوسط ساعتی حداکثر 80 مگ و اکثرا کمتر....

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام
خواستم ببینم کلا بازی های آنلاین چقدر حجم مصرفی رو میگیره ؟! بچه هایی که زیاد آنلاین بازی میکنن مصرف ماهانه شون چند گیگ هست؟ اصلا به حدی هست که محسوس باشه؟

من ناروتو و رد دد که بازی میکنم حدودا ساعتی 20 مگ بیشتر مصرف نمیکنه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام
بازی مثل mw3 ساعتی 200 300 مگ

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان عزیز در مورد مصرف نت اینکه تو فیفا (همه اینهازمانیکه هاست نیستی) ساعتی 20-40 مگا بایت میگیری تو بد ترین حالت و هوای بارونی تو پست ها ی قریم من به خواهش یک از دوستان خوبم 3 تا گیم رو امتحان کردم.
دومیش بلک اوپس (call bo2) اونم ماکسیمم من با هموطنام ون 38 مگا بایت شد --ولی بعد تو رومی که رفتم و خارجی ها اکثرا اروپایی 76 مگا بایت شد-3--گیر اف وار(gear of awr 3 --juj) از همه کمتر بود لگ هم نداشت 29 مگ شد --ولی مثلا وقتی فیفا هاست شدم 8 مگ بیشتر شد. توی کال هم هیچ تغیر زیادی نکرد نسبت با خارجی ها که بازی کرده بودم 80 مگ --من تعجب میکنم این عدد 300 از کجا اومده هاست هم باشی 100 نفر ازت ریکوست بدی هم اینقدر نمیشه.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
دوستان عزیز در مورد مصرف نت اینکه تو فیفا (همه اینهازمانیکه هاست نیستی) ساعتی 20-40 مگا بایت میگیری تو بد ترین حالت و هوای بارونی تو پست ها ی قریم من به خواهش یک از دوستان خوبم 3 تا گیم رو امتحان کردم.
دومیش بلک اوپس (call bo2) اونم ماکسیمم من با هموطنام ون 38 مگا بایت شد --ولی بعد تو رومی که رفتم و خارجی ها اکثرا اروپایی 76 مگا بایت شد-3--گیر اف وار(gear of awr 3 --juj) از همه کمتر بود لگ هم نداشت 29 مگ شد --ولی مثلا وقتی فیفا هاست شدم 8 مگ بیشتر شد. توی کال هم هیچ تغیر زیادی نکرد نسبت با خارجی ها که بازی کرده بودم 80 مگ --من تعجب میکنم این عدد 300 از کجا اومده هاست هم باشی 100 نفر ازت ریکوست بدی هم اینقدر نمیشه.
شما شاید فکر کردی هاست بودی ولی نبودی :d من خیلی شده هاست باشم هر دفه هم چک کردم ساعتی بین 300-500 مگ مصرف می شه

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
به سرعت اینترنت هم بستگی داره
مثلا موقعی که bf3 آنلاین میزدم حجم مصرفی متناسب با سرعت اینترنتم تغییر میکرد مثلا اگه 128 ساعتی 45 مگ سند و رسیو مصرف میکرد با 256 دو برابر میشد

axtromaoc

کاربر سایت
Jun 28, 2013
34
دوستان من میخوام واسه بار اول به لایو وصل بشم دستگام مدل فت ارکید هست و البته LT3
واسه مولتی بازی کردن ( لایو ) که متوجه شدم باید دیسک هام برنرمکس باشه و غیره....
میخواستم بدونم من بدون داشتن دیسک داخل درایو اگه به لایو وصل بشم بن میشم ؟
یعنی هیچ بازی تو درایو نباشه و درایو خالی باشه
فعلا فقط میخوام به لایو وصل بشم تا مثلا دموهای بازیهارو دانلود کنم و یا بازیهای فری رو دانلود کنم و البته از اکانت 1 ماه گلد که خود ماکروسافت میده هم استفاده کنم همین.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان من میخوام واسه بار اول به لایو وصل بشم دستگام مدل فت ارکید هست و البته LT3
واسه مولتی بازی کردن ( لایو ) که متوجه شدم باید دیسک هام برنرمکس باشه و غیره....
میخواستم بدونم من بدون داشتن دیسک داخل درایو اگه به لایو وصل بشم بن میشم ؟
یعنی هیچ بازی تو درایو نباشه و درایو خالی باشه
فعلا فقط میخوام به لایو وصل بشم تا مثلا دموهای بازیهارو دانلود کنم و یا بازیهای فری رو دانلود کنم و البته از اکانت 1 ماه گلد که خود ماکروسافت میده هم استفاده کنم همین.

شما با دیسک معمولی هم بری دیگه بن نمیشی چی برسه به بدون دیسک برو خیالت راحت باشه ...!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
به سرعت اینترنت هم بستگی داره
مثلا موقعی که bf3 آنلاین میزدم حجم مصرفی متناسب با سرعت اینترنتم تغییر میکرد مثلا اگه 128 ساعتی 45 مگ سند و رسیو مصرف میکرد با 256 دو برابر میشد
داداش مطمنی اخه چه ربطی داره :shocked:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر