همه چیز درباره ی Xbox Live

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
سلام
حدود 7 ماهی است که با یک مشکل جدی در لایو روبرو هستم و هر روز ممکنه بدتر از دیروز برام تبدیل بشه!
اولش که فقط چند نفر بودن که وقتی در بازی بلک اپس 2 میخواستم جوین بشم بهشون ارور the game seasen is now lounger unable می نویسه و دیگه حتی جوین پارتی و چت هم نمیشم الانم یک روزه جوین 90% دوستام نمی تونم بشم باید چیکار کنم
احتمالا مشکل از نت هست .

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
با سلام , چند سوال ابتدایی داشتم جواب بدید ممنون میشم .

اینکه اچیومنت ها و کلا بازی هایی رو که در حالت افلاین انجام دادیم باعث وجود مشکل در لایو مثل بن شدن نمیشه ؟

بهترین راه برای خرید گلد و پوینت از چه طریقی هست ؟

امکانش وجود داره که از یک دستگاه دو نفر به لایو کانکت بشن ؟

سلام دوست عزیز تبریک تو هم به جمع دوستان و اساتید با هزاران سوال یکیشم خوده من ابتدایی چیه اقا سوال سوال دادش گلم تو زندگیتم هیچ وقت این حس رو نداشته باش اینجا جا سوال و جواب هست عیبن هم نیست.
اول اینکه منظورت اینه که اگه اچیو منت هات تو لایو ثبت شه نه خطرش چیه ماکرو کلی خوشحال میشه یه مشتری دیگه بهش اضافه شه غیر اینه مگر اینکه مثلا یک بازی رو که ریلیز نشده بازی کنی و بری لایو اینم درصدش که بخواد اذیت کنه مگر اینکه غیرتش رو او ن بازی زیاد باشه که دیگه خدا رو شکر تمامی بازی های جدید ریلیز شده (متوجه نشدی بپرس)
2--من برای خرید پوینت و گلد جند فرو شگاه بهت معرفی میکنم برای شروع هم جایی هست که من خیلی از دوستان تهیه کریم ازش (پ.خ)پیام خصوصی---
3--بله تا 4 نفر همزمان هم میتونن چراغ های رو گیم پدتم هم چار تا هست هم زمام با زدن کلید گاید روی (کلید وسطش که برند ایکس باکس هست x) رو هر کدوم از دسته ها بزنی منوی اصلی دسترسی کوتاهت میاد و نفر دوم که رو کنسول مثل شما یه اکانت دیگه داره وصل میشه گیم های دونفره حتی 4 نفره تصویر split یا بخش مجزا تقسم میشه که خوب معمولا همون 4 تا (ما که 89 اینچ نداریم که )-من با داشم کال میزنم حتی مولتی ولی گلدش تموم شد اون هاست میشه ولی بعضی گیم ها حتما طرف دوم باید گلد باشه ولی سوال شما جوابش ارییییییییییییییییییییییی هست.
بازم اگه بهتر و باز تر خواستی مجاب شی پ.خ بزن.

- - -ویرایش - - -

بچه ها کسی میدونه این پیغام واسه چیه ؟؟
من چند تا کد 48 ساعته گرفتم مثلا روزی 2 تا اینطورا الان 2-3 روزه وقتی که اون کد ژاپنی رو وارد میکنم این پیغام رو میده

IMG_4626.jpg
سلام حاجی مهراد شما پائین امضات عکس درگون (ازدها) نماد و قدرت اسیای شرق ها هست شاید نیمی از کلماتشون از تیکه پاره کردن این حیوون های بد بخت هست ولی من بارها با این پیغام روبرو شده ببین این _(من زاپنی چینی بلد نیستم )پیغام دقیقا برای زمانی هست که شما با وارد کردن کد درست اجازه اینکه از این پورت یعنی ما ما های تحر..... نمیتونی و در حال حاضر خارج سرویس هست یعنی برو بعدا سر بزن.ولی یک بار این کا رو ساعات 12 شب به بعد هم امتحان کن اینم به کسی نگو اینجا جا
ی این پستت نبود تاپیکش هست.
با این حال سوال هست دیگه. مگه چیه.

- - -ویرایش - - -

سلام
حدود 7 ماهی است که با یک مشکل جدی در لایو روبرو هستم و هر روز ممکنه بدتر از دیروز برام تبدیل بشه!
اولش که فقط چند نفر بودن که وقتی در بازی بلک اپس 2 میخواستم جوین بشم بهشون ارور the game seasen is now lounger unable می نویسه و دیگه حتی جوین پارتی و چت هم نمیشم الانم یک روزه جوین 90% دوستام نمی تونم بشم باید چیکار کنم

سلام اقا شایان ببین این چند روز گذشته یادم نیست کی 3 روز حالا یه اپدیت اومد که خیر سرشون قرار بود بخش مولتی پلیر سر سامون بگیره قبلش هم من هم این مشکل رو داشتم تو هر جاش میرفتم --دوستان میفرستادن یا پارتی باز و .... با این ارور رو برو میشدم خودم هاست میشدم 50% میشد ولی دوباره اذیت میکرد حالا این اپدیتم که گذاشت که حجم سرورشو قوی کرده باشه فرم ویر گیم انلاینشو همه یک پارچه وهما هنگ بشن که مشکلش رفع نشه باگش بیاد پائین لطف کردن خیلی خیلی عالی ...... توی گیم نشه به کسی که حتی از ای اس پی یک شرکت هم هستن حتی نتونن هی این پیغام توخمه مرغ بیاد ..تو گیم بگو دوستات همه یک بار هاست شن وحتی خودت ببین چی میشه منم بازی میکنم گیمر تگم هم امضا هست --اینم بگم 3 روز تا دیشب ساعت دقیقا 2:33 دقیقه صبح درست شد چون زورکی داشبورد باز میکرد 2 روز قبلشم با اذیت--از نت تو نه ارنت همه بوده --دوست داشتی منم ادد کن.ببنیم چی میشه.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
بچه ها کسی میدونه این پیغام واسه چیه ؟؟
من چند تا کد 48 ساعته گرفتم مثلا روزی 2 تا اینطورا الان 2-3 روزه وقتی که اون کد ژاپنی رو وارد میکنم این پیغام رو میده

IMG_4626.jpg

mhf قطع شده و دیگه هیچ راهی نیست واسه گرفتن ترایل 2 روزه.....الکی تلاش نکنید

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
بچه ها 2-3 سوال :D
1.بازی هایی که دارن دانلود میشن،قابلیت Pause ندارن؟
2.کنسول خاموش باشه،بازم دانلود میکنه؟
3.راهی واسه دانلود بازی ها از PC هست؟
4.کنسول 2روز روشن باشه واسه دانلود مشکلی پیش نمیاد؟ :D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اعصابم خورد شده از دیروز تا حالا ,اصلا لایو وصل نمیشدم,رفتم دیدم ip مو زده 169.254.177.214 !!! عوضش کردم همون192.168.1.101 رو زدم ولی الانم که وصل میشه بازم وسطه مولتی دیسی میشم :// چه کنم؟ DNS هم زنگ زدم پرسیدم وارد کردم ولی بازم همون طوره
-----–------
حل شد

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بچه ها 2-3 سوال :D
1.بازی هایی که دارن دانلود میشن،قابلیت Pause ندارن؟
2.کنسول خاموش باشه،بازم دانلود میکنه؟
3.راهی واسه دانلود بازی ها از PC هست؟
4.کنسول 2روز روشن باشه واسه دانلود مشکلی پیش نمیاد؟ :D
\
سلام اقا معین اول اینکه دادش گلم چرا نداره شما هر موقع میخوای میتونی از اکتیو دانلود که دگمه گاید رو میزنی تو منوش هست همرو یا یک دونرو کنسل کنی --بعد دوبار از منوی هیستوری دانلودت بزار بقیش دانلود شه .ببین اگه دوست داری عمر کنسولت کم نشه خوب روشن 2 روز متوالی درسته از منو ها سخت افزار ها کمتر استفاده میشه ولی خوب بازم ....
از پیسی هم فقط میدونی اکتیو کنی که میاد رو داشبورد منوی اکتیو دانلودت-یا مثل بعضی دوستان گیم رو مود کنی من توصیه نمیکنم نظرم این هست--کنسول خاموش باشه دانلود نمیشه --فقط این خاصیت هست که من خودم تازه متوجه شدم که وقتی دانلود تموم شه خاموش شه کنسول که همچین چیزی رو میدونی فکر کنم که اسمشم گراند دانلود هست اشتباه نکم تو setting هستش.بازم من درخدمتم.

- - -ویرایش - - -

salam دوستان
این آواتار ها و عکس های پروفایل مجانیو چطوری باید پیدا کرد و چطوری باید گرفتشون؟؟
بازم سلام چرا اسونه که برو تو قسمت brows game بعد اونجا توی یکی قسمت اکسترا از منوها تقسیم بندی شده گیم -تم پروفایل پیکچر -و.....هست میتونی چندتا شونو ببنی کلی مجانی هست کلی هم خوب مال گیم ها و فیلم هاست--بازم اگه پیدا نکردی 9 اگه تونستی بیا یاهو من خودم نو کرتم.

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
\
سلام اقا معین اول اینکه دادش گلم چرا نداره شما هر موقع میخوای میتونی از اکتیو دانلود که دگمه گاید رو میزنی تو منوش هست همرو یا یک دونرو کنسل کنی --بعد دوبار از منوی هیستوری دانلودت بزار بقیش دانلود شه .ببین اگه دوست داری عمر کنسولت کم نشه خوب روشن 2 روز متوالی درسته از منو ها سخت افزار ها کمتر استفاده میشه ولی خوب بازم ....
از پیسی هم فقط میدونی اکتیو کنی که میاد رو داشبورد منوی اکتیو دانلودت-یا مثل بعضی دوستان گیم رو مود کنی من توصیه نمیکنم نظرم این هست--کنسول خاموش باشه دانلود نمیشه --فقط این خاصیت هست که من خودم تازه متوجه شدم که وقتی دانلود تموم شه خاموش شه کنسول که همچین چیزی رو میدونی فکر کنم که اسمشم گراند دانلود هست اشتباه نکم تو setting هستش.بازم من درخدمتم.

- - -ویرایش - - -

بازم سلام چرا اسونه که برو تو قسمت brows game بعد اونجا توی یکی قسمت اکسترا از منوها تقسیم بندی شده گیم -تم پروفایل پیکچر -و.....هست میتونی چندتا شونو ببنی کلی مجانی هست کلی هم خوب مال گیم ها و فیلم هاست--بازم اگه پیدا نکردی 9 اگه تونستی بیا یاهو من خودم نو کرتم.

من فکر کردم که مثل PSN اگه کنسل کنم باید برم از اول دانلود کنم
ممنون دقیقا منظورم یه چیزی شبیه بک گراند دانلود بود :D
فقط من Locale کنسول رو وسط دانلود عوض کردم.مشکلی که پیش نمیاد؟

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من فکر کردم که مثل PSN اگه کنسل کنم باید برم از اول دانلود کنم
ممنون دقیقا منظورم یه چیزی شبیه بک گراند دانلود بود :D
فقط من Locale کنسول رو وسط دانلود عوض کردم.مشکلی که پیش نمیاد؟
خواهش میکنم عزیز دقیقا مثل دانلود منیجر هست --نه مشکلی پیش نمیاد تاثیری تو این قضیه نداره فقط یادت باشه هر سه ماه 1 دفعه میتونی عوض کنی --حتما شما هم us کردی برا دانلد فیری گیم ها --اوکی-

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
http://forum.bazicenter.com/thread23585/page186/
آپدیت گویا مشکلی نداره :d

سلام داداش گلم واستاد بنده من اپدیت کردم تموم هم شد مشکلی هم نداره--بهرام جان دوستان با خیال راحت اپ کنید .
--ببخشید بهرام جان باز من فظولی کردم چون گفتم اپ کردم بگم که خیال بچه ها راحت شه....زنده باشی نوکرم --شرمنده هم هستم که رو حرف شما حرف میزنیم البته تصدیق هست.

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی توی گزینه های نتورک می نویسه unknown جه روی اتوماتیک چه روی مانوئل
یکی راهنمایی کنه ؟؟
نتش عین ماله منه و ماله من به سادگی وصل شد !!!!!

آخرین ویرایش:

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام
خواستم ببینم کلا بازی های آنلاین چقدر حجم مصرفی رو میگیره ؟! بچه هایی که زیاد آنلاین بازی میکنن مصرف ماهانه شون چند گیگ هست؟ اصلا به حدی هست که محسوس باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر