همه چیز درباره ی Xbox Live

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی توی گزینه های نتورک می نویسه unknown جه روی اتوماتیک چه روی مانوئل
یکی راهنمایی کنه ؟؟
نتش عین ماله منه و ماله من به سادگی وصل شد !!!!!
در شمن مشکل از کابل لن نبود و همچنین مودم ip و اینها رو هم چه بصورت دستی و اتوماتیک وارد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

Dahaka 7

کاربر سایت
Sep 9, 2010
60
سلام
من ٢ روزه که به پارتی دوستای ایرانیم نمیتونم وصل شم یا حتی به وصل شم
اما راحت با تمام دنیا بازی میکنم
همین امشب با ٢ تا آمریکایی داشتم ٣ ساعت بازی میکردم و توی پارتی بودم هیچ مشکلی نداشتم
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
من اینترنت شاتل دارم ، دوستام آسیا تک ، صبا ، ویمکث ایرانسل

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
همین امشب با ٢ تا آمریکایی داشتم ٣ ساعت بازی میکردم و توی پارتی بودم هیچ مشکلی نداشتم
سلام دوست عزیز و گرامی --منم دقیقا مشکل شمارو دارم دیشب هم حتی راحت 2 ساعت بدونه قطع کانکشن بازی کردم جوین لابی امریکای جنوبی بودن فکر کنم زبونشون به مکزیکی ها میخورد صبح زودم دوستان با عرب ها بازی کردم ولی وقتی میام به حتی دوستم که تهران هست نت مخابرات داره و پسر خالم هم همچنین باید 100 بار جوین بزنی تا شاید وصل شه .دعوا هم که میکنن ارور no longer ....میده ..ما اینطوری وصل میشیم که یکیمون تو پابلیک مچ میره نفر بعدی البته تو لیست لابی هست میاد از طریق بازی کن دیگه جوین همون قسمت میشیم.اینم باز به سختی.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من یه مشکلی برام پیش اومده .می خوام داخل اکانتم برم رمز رو که میزنم کد امنیتی می خواد!!!!
البته برا خرید نیازبه رفتن داخل اکانتم هست . چیکار باید کنم؟ دوستان راهنمایی میکنن؟ کلا سیستم خرید هم از پوینت تغییر کرده داخل اکانتم 800 پوینت داشتم چیکار کنم؟البته از طریق پی سی رفتم این جور پیغام داده.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان یه سوال در مورد rep پروفایل داشتم .... الان rep من 71% شده .... یه عده امتیاز منفی به من دادن و اونم واسه خاطر دیسکانکت شدن از بازی ها!! حالا این rep اگه به 0 برسه چه اتفاقی می افته ؟؟؟

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
سلام
خوشبحالت ما من که اینجور نیست

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
بچه ها یک سوال !! من میخوام اکانتمو از انگلیس به آمریکا تغییر بدم !! میشه یه راهنمایی بکنید !!
و بگید خطری نداره یو وقت گندش دراد ؟؟؟ مثلا گلدتو بگیره ازت ؟؟ :|

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
اقا کمک اپدیت جدید رو نصب کردم
همچی خوبه ولی لیست فرند ها و مسیج هام لود نمیشه ...

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــ

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اقا کمک اپدیت جدید رو نصب کردم
همچی خوبه ولی لیست فرند ها و مسیج هام لود نمیشه ...

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــ

سلام دوست عزیز من بار اولی که سال پیش اپ کردم همینطوری بود اونموقع یک بر اول رفتم از طریق سایت لیست دوستامو اوردم و پیغام ها رو رفتم تو کنسول درست شد این دفعه هم حال نداشتم گذاشتم 1 تقریبا 10 دقیقه طول کشید لود کرد و چرخید اخرشم اورد یک زمان خلوت نت صبح زود یا شب 1 به بعد امتحان کن هر دو روش --روش که نه دومی یه ذره صبر عیوب میخواد ما که همه طرفه از ماکرو میکشیم این چند دقیق معطلی هم روش --برای من حتی لیست اکتیو دانلود رو هم نمی اورد همین چند دقیقه گذاشتم درست شد.همیشه اول هر لپدیت جدید یه لطف هایی بلاخره باید بکنن بهمون دیگه خشک وخال نمیشه.اگه باز هم دیدی نشد پ.خ بزن من یک روش دیگه هست اینجا بنویسم زیاد میشه دوستان ناراحت میشن موفق باشی.

Hossein-Brusli

کاربر سایت
Aug 28, 2013
77
نام
حسین
سلام

با isp در این مورد صحبت کن ببین میتونه راهنمایی کنه ! اگر نشد شما و هر 3 دوست دیگه از v-p-n با کانکشن یک کشور استفاده کنید شاید مشکل حل بشه .

سلام

من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی توی گزینه های نتورک می نویسه unknown جه روی اتوماتیک چه روی مانوئل

یکی راهنمایی کنه ؟؟

نتش عین ماله منه و ماله من به سادگی وصل شد !!!!!
در شمن مشکل از کابل لن نبود و همچنین مودم ip و اینها رو هم چه بصورت دستی و اتوماتیک وارد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا باید تنظیمات مودم رو روی Bridge تنظیم کنید . این به خاطر isp شماست .

دوستان یه سوال در مورد rep پروفایل داشتم .... الان rep من 71% شده .... یه عده امتیاز منفی به من دادن و اونم واسه خاطر دیسکانکت شدن از بازی ها!! حالا این rep اگه به 0 برسه چه اتفاقی می افته ؟؟؟

هیچ چی !

من یه مشکلی برام پیش اومده .می خوام داخل اکانتم برم رمز رو که میزنم کد امنیتی می خواد!!!!
البته برا خرید نیازبه رفتن داخل اکانتم هست . چیکار باید کنم؟ دوستان راهنمایی میکنن؟ کلا سیستم خرید هم از پوینت تغییر کرده داخل اکانتم 800 پوینت داشتم چیکار کنم؟البته از طریق پی سی رفتم این جور پیغام داده.

تغییر رمز وبزن . شماره موبالت و بده ، درخواست کد و بزن . بعد از چند ثانیه برات اس ام اس کدفعال سازی اکانت میاد . کد و وارد کن و اکانتت فعال میشه .
راه دومت اینه که یه اکانت هات میل درست کنی .

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من بیشتره وقت ها ip مودمم عوض میشه از اون 192....به یه چی دیگه وقتی به صورته manual برش می گردونم بعد از مدت کمی از لایو دیسی میشه و حتما باید دوباره test connection بدم که دوباره با همون وضعیت وصل شم,نمی دونم چش شده من بیشتره از یه ساله لایوم با این مودم بدونه هیچ درده سری جدیدا نمی دونم چرا بازی در میاره ://
لطفا اگه کسی می تونه یه راهنمایی بکنه ما رو

Sent from my X10i using Tapatalk 2

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
شما با دیسک معمولی هم بری دیگه بن نمیشی چی برسه به بدون دیسک برو خیالت راحت باشه ...!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
اقا مطمني

- - -ویرایش - - -

من بیشتره وقت ها ip مودمم عوض میشه از اون 192....به یه چی دیگه وقتی به صورته manual برش می گردونم بعد از مدت کمی از لایو دیسی میشه و حتما باید دوباره test connection بدم که دوباره با همون وضعیت وصل شم,نمی دونم چش شده من بیشتره از یه ساله لایوم با این مودم بدونه هیچ درده سری جدیدا نمی دونم چرا بازی در میاره ://
لطفا اگه کسی می تونه یه راهنمایی بکنه ما رو

Sent from my X10i using Tapatalk 2
اقا اگه كانكت شي بن نميشي

- - -ویرایش - - -

اقا من ميخوام براي اولين بار به لايو كانكت شم اولا بن نشم دوما ميگه بايد ابديت كني اقا بن نششششم لطفا كمك كنيد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
با isp در این مورد صحبت کن ببین میتونه راهنمایی کنه ! اگر نشد شما و هر 3 دوست دیگه از v-p-n با کانکشن یک کشور استفاده کنید شاید مشکل حل بشه .

احتمالا باید تنظیمات مودم رو روی Bridge تنظیم کنید . این به خاطر isp شماست .

هیچ چی !

تغییر رمز وبزن . شماره موبالت و بده ، درخواست کد و بزن . بعد از چند ثانیه برات اس ام اس کدفعال سازی اکانت میاد . کد و وارد کن و اکانتت فعال میشه .
راه دومت اینه که یه اکانت هات میل درست کنی .

سلام دادش گلم حسین جان استاد بنده بازگشتت خوشحالم کرد در ضمن پسر خالم پیگیر کارت هستش عزیز گفت بگم.حاجی ما تو این کال این پیغام داغونمون کرده no longer .... نتم هم من 1 مگ هست پینگم یا ایران 23 هست با اروپا 130--میشیگان هم 230 هست مال امری.... هستش.یه سوال دیگه هم دارم اقا ما نوکرتیم نوکر نمیخوای مخلص چی.ممنون.خوشحال شدم.

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
سلام دادش گلم حسین جان استاد بنده بازگشتت خوشحالم کرد در ضمن پسر خالم پیگیر کارت هستش عزیز گفت بگم.حاجی ما تو این کال این پیغام داغونمون کرده no longer .... نتم هم من 1 مگ هست پینگم یا ایران 23 هست با اروپا 130--میشیگان هم 230 هست مال امری.... هستش.یه سوال دیگه هم دارم اقا ما نوکرتیم نوکر نمیخوای مخلص چی.ممنون.خوشحال شدم.
اقا اگه من كانكت شم بن نميشم تو روورووو به خدااااااا كمك كن

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اقا من ميخوام براي اولين بار به لايو كانكت شم اولا بن نشم دوما ميگه بايد ابديت كني اقا بن نششششم لطفا كمك كنيد[/QUOTE]

نه دوست عزیز برا چی بن شی یا افلاین از این دو تا ادرس http://download.microsoft.com/downl...-8DDE-94CA3A298ABE/SystemUpdate_16537_USB.zip
http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/system-updates/system-update-help
افلاین بگیر دانلود کن یعنی بعد افلاین اپ کن خطری هم نداره همه ماها هم اپ کردیم چه انلاین چه افلاین.بن هم نمیشید--در مورد دیسک برنر مکس هم زیاد فکر خودا رو مشغول این بن نکن ماکرو زیاد جدیدا توجه نمیکنه فعلا که در حال بالا کشیدن پوینت های ما هست.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز سلطان جان نه بن نمیشی با خیال راحا اپدیت کن برات لینکشم گذاشتم که اگه خواستی افلاین اپدیت کنی .البته اگه حوصله داری بزار همون انلاین اپدیت شه ..من در خدمتم باز سوالی بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر