همه چیز درباره ی Xbox Live

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,940
نام
SubZero
salam دوستان
این آواتار ها و عکس های پروفایل مجانیو چطوری باید پیدا کرد و چطوری باید گرفتشون؟؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
732
نام
Amir
اعصابم خورد شده از دیروز تا حالا ,اصلا لایو وصل نمیشدم,رفتم دیدم ip مو زده 169.254.177.214 !!! عوضش کردم همون192.168.1.101 رو زدم ولی الانم که وصل میشه بازم وسطه مولتی دیسی میشم :// چه کنم؟ DNS هم زنگ زدم پرسیدم وارد کردم ولی بازم همون طوره
-----–------
حل شد

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بچه ها 2-3 سوال :D
1.بازی هایی که دارن دانلود میشن،قابلیت Pause ندارن؟
2.کنسول خاموش باشه،بازم دانلود میکنه؟
3.راهی واسه دانلود بازی ها از PC هست؟
4.کنسول 2روز روشن باشه واسه دانلود مشکلی پیش نمیاد؟ :D
\
سلام اقا معین اول اینکه دادش گلم چرا نداره شما هر موقع میخوای میتونی از اکتیو دانلود که دگمه گاید رو میزنی تو منوش هست همرو یا یک دونرو کنسل کنی --بعد دوبار از منوی هیستوری دانلودت بزار بقیش دانلود شه .ببین اگه دوست داری عمر کنسولت کم نشه خوب روشن 2 روز متوالی درسته از منو ها سخت افزار ها کمتر استفاده میشه ولی خوب بازم ....
از پیسی هم فقط میدونی اکتیو کنی که میاد رو داشبورد منوی اکتیو دانلودت-یا مثل بعضی دوستان گیم رو مود کنی من توصیه نمیکنم نظرم این هست--کنسول خاموش باشه دانلود نمیشه --فقط این خاصیت هست که من خودم تازه متوجه شدم که وقتی دانلود تموم شه خاموش شه کنسول که همچین چیزی رو میدونی فکر کنم که اسمشم گراند دانلود هست اشتباه نکم تو setting هستش.بازم من درخدمتم.

- - -ویرایش - - -

salam دوستان
این آواتار ها و عکس های پروفایل مجانیو چطوری باید پیدا کرد و چطوری باید گرفتشون؟؟
بازم سلام چرا اسونه که برو تو قسمت brows game بعد اونجا توی یکی قسمت اکسترا از منوها تقسیم بندی شده گیم -تم پروفایل پیکچر -و.....هست میتونی چندتا شونو ببنی کلی مجانی هست کلی هم خوب مال گیم ها و فیلم هاست--بازم اگه پیدا نکردی 9 اگه تونستی بیا یاهو من خودم نو کرتم.

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
\
سلام اقا معین اول اینکه دادش گلم چرا نداره شما هر موقع میخوای میتونی از اکتیو دانلود که دگمه گاید رو میزنی تو منوش هست همرو یا یک دونرو کنسل کنی --بعد دوبار از منوی هیستوری دانلودت بزار بقیش دانلود شه .ببین اگه دوست داری عمر کنسولت کم نشه خوب روشن 2 روز متوالی درسته از منو ها سخت افزار ها کمتر استفاده میشه ولی خوب بازم ....
از پیسی هم فقط میدونی اکتیو کنی که میاد رو داشبورد منوی اکتیو دانلودت-یا مثل بعضی دوستان گیم رو مود کنی من توصیه نمیکنم نظرم این هست--کنسول خاموش باشه دانلود نمیشه --فقط این خاصیت هست که من خودم تازه متوجه شدم که وقتی دانلود تموم شه خاموش شه کنسول که همچین چیزی رو میدونی فکر کنم که اسمشم گراند دانلود هست اشتباه نکم تو setting هستش.بازم من درخدمتم.

- - -ویرایش - - -

بازم سلام چرا اسونه که برو تو قسمت brows game بعد اونجا توی یکی قسمت اکسترا از منوها تقسیم بندی شده گیم -تم پروفایل پیکچر -و.....هست میتونی چندتا شونو ببنی کلی مجانی هست کلی هم خوب مال گیم ها و فیلم هاست--بازم اگه پیدا نکردی 9 اگه تونستی بیا یاهو من خودم نو کرتم.
من فکر کردم که مثل PSN اگه کنسل کنم باید برم از اول دانلود کنم
ممنون دقیقا منظورم یه چیزی شبیه بک گراند دانلود بود :D
فقط من Locale کنسول رو وسط دانلود عوض کردم.مشکلی که پیش نمیاد؟

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من فکر کردم که مثل PSN اگه کنسل کنم باید برم از اول دانلود کنم
ممنون دقیقا منظورم یه چیزی شبیه بک گراند دانلود بود :D
فقط من Locale کنسول رو وسط دانلود عوض کردم.مشکلی که پیش نمیاد؟
خواهش میکنم عزیز دقیقا مثل دانلود منیجر هست --نه مشکلی پیش نمیاد تاثیری تو این قضیه نداره فقط یادت باشه هر سه ماه 1 دفعه میتونی عوض کنی --حتما شما هم us کردی برا دانلد فیری گیم ها --اوکی-

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,187
نام
مجید
ای بابا باز اپدیت می خواد این لایو لامصب سره پیریو معرکه گیری

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
آقا دو تا سوال
اون لایو 1 ماهه که ریجن رو می زاری رو هند هنوز هست ??????
و همچنین mhf??????

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
http://forum.bazicenter.com/thread23585/page186/
آپدیت گویا مشکلی نداره :d
سلام داداش گلم واستاد بنده من اپدیت کردم تموم هم شد مشکلی هم نداره--بهرام جان دوستان با خیال راحت اپ کنید .
--ببخشید بهرام جان باز من فظولی کردم چون گفتم اپ کردم بگم که خیال بچه ها راحت شه....زنده باشی نوکرم --شرمنده هم هستم که رو حرف شما حرف میزنیم البته تصدیق هست.

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی توی گزینه های نتورک می نویسه unknown جه روی اتوماتیک چه روی مانوئل
یکی راهنمایی کنه ؟؟
نتش عین ماله منه و ماله من به سادگی وصل شد !!!!!

آخرین ویرایش:

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام
خواستم ببینم کلا بازی های آنلاین چقدر حجم مصرفی رو میگیره ؟! بچه هایی که زیاد آنلاین بازی میکنن مصرف ماهانه شون چند گیگ هست؟ اصلا به حدی هست که محسوس باشه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی توی گزینه های نتورک می نویسه unknown جه روی اتوماتیک چه روی مانوئل
یکی راهنمایی کنه ؟؟
نتش عین ماله منه و ماله من به سادگی وصل شد !!!!!
سلام محمد جان ببین کابل سالمه اگه نباشه بجای کابل کراس کابل بک 2 بک باشه شاید مشکل پیش بیاره--تنظیمات رو رو اتو بزار اگه از کابل استفاده میکنی و اگه از وایر لس بازم همینطور --تنها راهش تست با یک نت دیگه یا نت رو با یک کنسول دیگه ولی مودم رو خاموش کن-دستگاه رو خاموش کن 5 دقیقه تحمل کن اول مودم بعد کنسول روشن کن بعد ارتباط بینشون رو برقرار کن ببین شاید تاثیر کرد.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
سلام
خواستم ببینم کلا بازی های آنلاین چقدر حجم مصرفی رو میگیره ؟! بچه هایی که زیاد آنلاین بازی میکنن مصرف ماهانه شون چند گیگ هست؟ اصلا به حدی هست که محسوس باشه؟
برای بازی های مختلف متفاوته اما واسه خودم متوسط ساعتی حداکثر 80 مگ و اکثرا کمتر....

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام
من ناروتو و رد دد که بازی میکنم حدودا ساعتی 20 مگ بیشتر مصرف نمیکنه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
2,190
نام
علی
سلام
بازی مثل mw3 ساعتی 200 300 مگ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟