جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من دیشب در حالت خواب و بیدار بودم داشتم دنبال یه تم میگشتم که از لایو پرید بیرون و پیغام داد واسه اینکه به لایو وصل بشی باید آپدیت کنی
منم زدم اوکی و اپدیت کرد و بعدش هم که تموم شد دوباره ولایو وصل شد و رفتم تم رو دانلود کردم

mamal47

کاربر سایت
May 18, 2013
40
من دیشب در حالت خواب و بیدار بودم داشتم دنبال یه تم میگشتم که از لایو پرید بیرون و پیغام داد واسه اینکه به لایو وصل بشی باید آپدیت کنی
منم زدم اوکی و اپدیت کرد و بعدش هم که تموم شد دوباره ولایو وصل شد و رفتم تم رو دانلود کردم

پس اوکی هستش ؟
راستی چرا تمام آپدیتای 360 همشون دقیقا 108 مگ هستن ؟ قبلی هم همین قدر بود :/

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
درود این آپدیت 1 ماه پیش برای کسانیکه در نسخه بتا یه همنچین چیزی بود ثبت نام کرده بودند اومده بود و برخی از رفقام آپ کردند تا الان هم هیچ مشکلی ندارند خوبیش این هست که تحریم های یا همون چیلترینگ برای خرید دی ال سی و ... با آپ کردن این آپدیت جدیده برداشته میشه منم میزارم آپ بشه به قول یکی از رفقام دیگه بن و من خز شده مایکرو بن نمیکنه حالا بازم دوستان اگر خیلی محتاط هستند بزارن تا c4 تایید کنه

- - -ویرایش - - -

اگه این باشه آپدیت جدید فک کنم سی 4 تایید کرده :D بخونید و به ما هم بگین کسانیکه انگلیسیشون خوبه :D

http://c4evaspeaks.com/2013-xbox-live-update-public-beta/
Code:
version to [B]2.0.16517.0[/B].
c4evaSpeaks.com is happy to confirm that after updating to this latest version, LT v2.01, LT+ v2.0 & v3.0, and LTU v1.2 continue to work fine with backups both offline and on Xbox LIVE. Xk3y also continues to function without issue on LIVE and offline.

mamal47

کاربر سایت
May 18, 2013
40
درود این آپدیت 1 ماه پیش برای کسانیکه در نسخه بتا یه همنچین چیزی بود ثبت نام کرده بودند اومده بود و برخی از رفقام آپ کردند تا الان هم هیچ مشکلی ندارند خوبیش این هست که تحریم های یا همون چیلترینگ برای خرید دی ال سی و ... با آپ کردن این آپدیت جدیده برداشته میشه منم میزارم آپ بشه به قول یکی از رفقام دیگه بن و من خز شده مایکرو بن نمیکنه حالا بازم دوستان اگر خیلی محتاط هستند بزارن تا c4 تایید کنه

- - -ویرایش - - -

اگه این باشه آپدیت جدید فک کنم سی 4 تایید کرده :D بخونید و به ما هم بگین کسانیکه انگلیسیشون خوبه :D

2013 Xbox LIVE Update Public Beta *UPDATED* (Beta 2.0.16537.0) | c4eva Speaks!
Code:

خب پس هیچ مشکلی نداره . همه میتونن آپدیت کنن . مبارک باشه دوستان . :D بله آپدیت جدید هم هستش چون تاریخش مال 2013 خستش و این اولین آپدیت 2013 هستش . دوستان همه میتونین دانلود کنین

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا

- - -ویرایش - - -

2013 Xbox LIVE Update Public Beta *UPDATED* (Beta 2.0.16537.0) | c4eva Speaks!
Code:

این خبر مال 20 روز پیش هست تاریخ داره دیگه نگاه کنید .ضمنا این آپدیت اولین آپدیت 2013 نیست برادر...دوستان که دارن تست میکنن لطفا زودتر بگید امنه یا نه...ممنون.

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
این خبر مال 20 روز پیش هست تاریخ داره دیگه نگاه کنید .ضمنا این آپدیت اولین آپدیت 2013 نیست برادر...دوستان که دارن تست میکنن لطفا زودتر بگید امنه یا نه...ممنون.

داداش اینطوری که من پرسجو کردم گویا مشکلی نداشته
و از یکی از دوستام هم که پرسیدم گفت آپدیت های داشبوردی کلا مشکلی به وجود نمیاره

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا من این اپدیت رو که اولیاش رو انجام دادم(نه اون اصلیه) دیگه به لایو وصل نمیشه ,کسی اینطوری نشده :/
تو بخشه. network-internet ارور میده,ارورش هم اینه
ur console is nit receving ICMP responses

Sent from my X10i using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر