همه چیز درباره ی Xbox Live

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
سلام دوستان عزیز یه سوال دارم که شاید یه کم مسخره باشه

من قصد دارم با ایکس باکسم از سرویس لایو و انلاین بازی کردن استفاده کنم میخواستم بدونم چقدر ترافیک (حجم) اینترنتی میبره؟ چون اینترنتم محدوده. ممنون.

این یه مساله ی ثابت نیست و برای بازی های مختلف حجم متفاوت گرفته میشه اما متوسط ساعتی 80 مگ .... من خودم برای cod : bo 2 هر یک ساعت حدودا 60 مگ می پره .....بازم بستگی به بازی داره اما متوسطش همونه...

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

من قصد دارم با ایکس باکسم از سرویس لایو و انلاین بازی کردن استفاده کنم میخواستم بدونم چقدر ترافیک (حجم) اینترنتی میبره؟ چون اینترنتم محدوده. ممنون.

هربازی میزان ترافیک مصرفیش با بقیه بازی های متفاوت است من دقیق نمی دونم اما یکی از دوستان می گفت برای بازی Fifa ظاهرا برای هر یک ساعت معادل 100 مگ در بدترین شرایط مصرف می کنه.اما باز هم می گم بستگی داره به بازی و کاری که در بازی انجام داده میشه

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
شما برای بازی کردن در لایو بغیر از ساخت اکانت باید از سرویس Gold این شبکه استفاده کنید یعنی باید مبلغی را برای مدت زمانی پرداخت کنید تا پروفایل شما از حالت معمولی به گلد تبدیل بشه تا امکان استفاده از شبکه لایو را داشته باشید با توضیحات شما اینگونه برداشت میشه که اکانت شما Free است.
درمورد EA هم چون سرورهاش شلوغ است شما باید در زمان های مختلف امتحان کنید و چند بار هم Retry کنید تا موفق به Log-in شدن بشید.البته قبل از همه مورد اول را بررسی کنید.

ینی الان تک تک بچه ها یا مثلا خود شما که لایو بازی میکنید اکانت گولد دارید؟ خب الان من نه کردیت کارد دارم و نه payment ... چجور باید گلد بخرم؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ینی الان تک تک بچه ها یا مثلا خود شما که لایو بازی میکنید اکانت گولد دارید؟ خب الان من نه کردیت کارد دارم و نه payment ... چجور باید گلد بخرم؟
اره همه اونايي كه مولتي بازي ميكنند گلد دارند
نيازي به كرديت كارت نيست.سايت هايي براي فروش گلد هستن

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان

سلام دوست عزیز من قبلا به خواسته چند تا از دوستان و همچنین کنجکاوی خودم این مورد رو چک کردم هم نرم افزاری هست که رو پیس نصی میکنی که هم ترافیکت رو کنترل کنی از حجم معمول بالا نده و قفل باشه یک نوع کنتور و این کا رحتما باید با شیر کردن نت بین کنسول و دستگاهت(پیسی --لب تاپ)که یم کولودم با پورت lan--winfi -یا usb باشه که بتونه با پیسی از طرق یو اس بی بگیری و با لوکال شیرش کنی برای کنسول 2 راه دیگه هم هست که اینجا جاش نیست--من 3 بازی مختلف رو چک کردم اول فیفا بود زمانی که من هاست شدم 65 مگ تو یک ساعت 10 دقیقه شد --درضمن(هوایی بارانی توی گیم هم باعث لگ بیشتر و به خاطر دیدیکت تصاویر حجمی بیشتر رو خواستار هست)و زمانی هم که کسه دیگه هاست بود خوب 10 مگ شایدم کمتر-call ه من اون موقع زامبی بازی کردم چند باری حدود 35 دقیقه به 35 مگ هم نرسید من هاست نبودم ولی این ها صد درصد نیست خوب رنجش تو همین حدود هاست ولی مثلا گیمی مثل مورتال کمبات به علت وردی حرکات کمبو ها و تعداد حرکات در میلی ثانیه باهم حجمی بیشتر رد وبدل خواهد کرد.

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
سلام دوست عزیز من قبلا به خواسته چند تا از دوستان و همچنین کنجکاوی خودم این مورد رو چک کردم هم نرم افزاری هست که رو پیس نصی میکنی که هم ترافیکت رو کنترل کنی از حجم معمول بالا نده و قفل باشه یک نوع کنتور و این کا رحتما باید با شیر کردن نت بین کنسول و دستگاهت(پیسی --لب تاپ)که یم کولودم با پورت lan--winfi -یا usb باشه که بتونه با پیسی از طرق یو اس بی بگیری و با لوکال شیرش کنی برای کنسول 2 راه دیگه هم هست که اینجا جاش نیست--من 3 بازی مختلف رو چک کردم اول فیفا بود زمانی که من هاست شدم 65 مگ تو یک ساعت 10 دقیقه شد --درضمن(هوایی بارانی توی گیم هم باعث لگ بیشتر و به خاطر دیدیکت تصاویر حجمی بیشتر رو خواستار هست)و زمانی هم که کسه دیگه هاست بود خوب 10 مگ شایدم کمتر-call ه من اون موقع زامبی بازی کردم چند باری حدود 35 دقیقه به 35 مگ هم نرسید من هاست نبودم ولی این ها صد درصد نیست خوب رنجش تو همین حدود هاست ولی مثلا گیمی مثل مورتال کمبات به علت وردی حرکات کمبو ها و تعداد حرکات در میلی ثانیه باهم حجمی بیشتر رد وبدل خواهد کرد.

خیلی ممنون دوست عزیز بابت جواب.

یه سوال دیگه بانت ۲ مگ شاتل امکانش هست بشه راحت بازی کرد؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دستت درد نکنه بهرام خان
ولی اینجا همش زده که "موجود نیست"! میشه چنتا سایت دیگه معرفی کنی ...

سلام دوست عزیز با اجازه بهرام جان متاسفاه قطعی گلد اومده من سایتی رو سراغ دارم الان هم در حال فروش هست--بله همه ما ها گلد داریم شما برای اسپلینتر سل باید تو uplayاکانتت توسط اکانت ماکرو سافت تائید شه که میتونی بسازی یا نسازی که اگه گلد داشته باشه خودش ازت میخواد و به صورا فیری ثبت نام میکنی --همین برا ی فیفا هم همین قضیه هست گلد وقتی داری تو قسمت ساین خود ea که وصل میشی با توجه به اکانت گلد مشکلاتت حل میشه رو روال میافته.برای گلد ارزون هم دوست داشتید ما همه دوستان از جایی خرید کردیم ارزون هم هست --خواستید پ.خ بدید من اگه اینجا بزارم دوباره میگن کاسبی کرده ..من در خدمتم اینم یاهو milad_maxpayne راحت تر برات میگم.من در خدمتم.

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون دوست عزیز بابت جواب.

یه سوال دیگه بانت ۲ مگ شاتل امکانش هست بشه راحت بازی کرد؟
اره عزیز چرا که نشه حتما هم ترافیک حجمی داری خوب نتیجه بهتری میگیری ولی برو تو این سایت http://www.speedtest.net/ قشنگ با یک سرور ایرانی و خارجی پینگ بگیر سرعت اپلود و دانلود و از همه مهتر پینگت رو مینویسه میتونی دستی بنویسیی یا اینکه اونجا قسمت شیر و .... غیره داره میتونی اینجه بگی همه اساتید بنه هم راهنماییت میکنن ولی میشه ایشالله.زنده باشی.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خیلی ممنونم از دوستان عزیزم بابت پاسخ گویی.

فقط یه سوال دیگه من با اینترنت ۲ مگ شاتل میتونم به راحتی بازی بکنم؟

ببین دوست عزیز لان اینترنت در اکثر مناطق تهران مشکل داره حالا خیلی ها از مخابرات می نالند اما من تعداد زیادی را دیدم که با نت شاتل مشکل داشتند شما باید بازی که می خواهی تست کنی را در ساعت های مختلف روز با ایرانی ها و خارجی ها تست کنید ببنیند امکان بازی کردن دارید یا خیر من به شما توصیه می کنم که حتما قبل خرید گلد چند ماهه یک 48 ساعت خریداری کنید و این تست را انجام بدید.
الان درحال حاضر خیلی ها به سختی می توانند با خارجی ها بازی کنند اما بازی با خوده ایرانی ها مشکلی نداره و براحتی میشه بازهم می گم که ISP ها باهم فرق می کنند و همچنین بازی ها باهم دیگر فرق می کنه.
کسی به شما نمی توانه جواب قطعی بده غیر از خودت با همین تستی که بهت گفتم.شاید یکی از دوستان شاتل داشته باشه در یک شهر یا منطقه دیگر بدون مشکل بازی کنه اما کسی هم هست با همین ساتل توی شهر و منطقه دیگر به سختی می توانه به لایو وصل بشه بخاطر پایین آوردن ضرر مالی در خرید گلد حتما قبلش یک 48 ساعته بگیرید و تست کنید.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
سلام پچه ها

من دیروز یه xbox 360 slim 4gb خریدم فروشنده برام اونو آپدیت کرد . سوالم اینه که می تونم به xbox live متصل بشم ؟؟؟؟
اگه LT3.0 ریخته باشه میتونی، در غیر این صورت خیر.

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
ببین دوست عزیز لان اینترنت در اکثر مناطق تهران مشکل داره حالا خیلی ها از مخابرات می نالند اما من تعداد زیادی را دیدم که با نت شاتل مشکل داشتند شما باید بازی که می خواهی تست کنی را در ساعت های مختلف روز با ایرانی ها و خارجی ها تست کنید ببنیند امکان بازی کردن دارید یا خیر من به شما توصیه می کنم که حتما قبل خرید گلد چند ماهه یک 48 ساعت خریداری کنید و این تست را انجام بدید.
الان درحال حاضر خیلی ها به سختی می توانند با خارجی ها بازی کنند اما بازی با خوده ایرانی ها مشکلی نداره و براحتی میشه بازهم می گم که ISP ها باهم فرق می کنند و همچنین بازی ها باهم دیگر فرق می کنه.
کسی به شما نمی توانه جواب قطعی بده غیر از خودت با همین تستی که بهت گفتم.شاید یکی از دوستان شاتل داشته باشه در یک شهر یا منطقه دیگر بدون مشکل بازی کنه اما کسی هم هست با همین ساتل توی شهر و منطقه دیگر به سختی می توانه به لایو وصل بشه بخاطر پایین آوردن ضرر مالی در خرید گلد حتما قبلش یک 48 ساعته بگیرید و تست کنید.

ممنونم از شما

به نظر شما ایرانی ها به اندازه کافی بازی میکنند که نیاز به بازی با خارجی ها نباشه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنونم از شما

به نظر شما ایرانی ها به اندازه کافی بازی میکنند که نیاز به بازی با خارجی ها نباشه؟

از نظر من - ایرانی ها خیلی توی لایو هستند ولی مشکل اینجاست که شما برای بازی های قدیمی خیلی سخت می توانید ایرانی پیدا کنید که اون بازی بخصوص را بازی کنند.ولی در کل من توی اکثر بازی ها ایرانی ها را دیدم بازی های معروف هم که همیشه شلوغ است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر