FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
ببین تو قهرمان شی هم PSN CARD رو بهت نمیدن! من نیمدونم اسپانسر مثل اینکه از تو خوشش نمیاد.:d
ولی عجب قرعه ای شد! خیلی جالب در اومد!

اسپانسر بی جا کرده با تو :| :d

آره دیگه به نفع ـه تو و کل ـه اون کسایی شد که تو سمت ِ راست هستن :d سمت ما که خیلی سخته ... من هیچ امیدی ندارم :( :d

سلام
آقا تو مرحله حذفی . هیچ رقمه راه نداره که آن رنکد بازی کرد ؟ حتی اگه دو تا تیم توافق کنند ؟؟؟؟؟ دلیلم اینه که من حتما باید پاس هام ستتینگش ON باشه نه اینکه off باشه .
رنک واسه اینه بیشتر که نتایج و بزنند تبانی نشه . الان که حذفیه . بازیکنم بسازی که کاملا معلومه . حالا باز هرجور خودتون می دونید . من که امشب بازیمو انجام می دم از شر این لیگ طولانی خلاص شم . مطئن باشید بازی من با ام اچ فیفا تکلیف قهرمان و مشخص می کنه . یه فینال زودرس. ولی اگه رنک باشه . از الان گفتک که کاملا بهونه دارم.
آخه وقته نه تعداد گل مهمه و نه چیز دیگه . خوب فقط اینکه کی بیاد مرحله بعد مهمه . شاید رقیب من قبل کنه آن رنک و ... در کل اسراری ندارم . و دوست دارم زود تر فینال زود هنگام و بر گذار کنم . بازی علی طوریه که تمرین نداشته باشی و آماده نباشی . نمی شه با تکیه بر تجربه و ... کار خیلی زیادی کرد . حالا توکل به خدا . علی ام اچ فیفا از بهترین دوستای فیفای منه و بازیش و شدید قبول دارم و خوشحالم به ام اچ فیفا برخورد کردم و جذابیت برام دو چندانه و خدا رو شکر مشکل تاخیر هم مثل کلی از بازیهای مقدماتیم ندارم.

سلام، Why so Serious ? :d

نه باید Rank باشه. دلیل ـش هم اینه که دو طرف خیال ـشون از بابت ِ تقلب و اینجور مسائل راحت باشه ...

فقط سئوالم اینه که پایان بازی دقیقه 90 شد پس ؟ حتی اگه مساوی بشه بازی اول ؟ یعنی کلاً وقت اضافه و پنالتی تو کار نیست.

بله دقیقه 90 ـه ... بازی رفت و برگشت فرقی نمی کنه.

میبینم که با قرعه کشی حال کردید:biggrin1: خوشحالم که همه راضی هستند:biggrin1:

در ضمن هر کی که علی رضا رو حذف کنه علاوه بر دادن لقب اختصاصی تو بازیسنتر، بهش یک دستگاه Vita هم داده میشه:biggrin1: پس بجنبید=))

کی حال کرده نفله؟ :d من که راضی نیستم :d

به ملت وعده ی سرـه خرمن میدی که چی بشه؟ :d ... خب حالا اگه من خودم، خودم رو حذف کنم بهم میدی؟ :d

خب افتخار میدم خودمو به عنوان اولین کسی که حذف شد معرفی کنم . :biggrin1: البته بازی نزدیکی بود . :biggrin1:

خیلی خوشحال شدم واقعا :d در کل رئال ـی جماعت نباید صعود کنه :d

خدایی میگی ؟ چون اولین شانس منم. اگه خدایی میگی ببرمش:)

ا ؟ :d

• Like
Reactions: S0HEIL

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
صعود دوست خوبم مهران رو تبریک میگم.
حذف اون یکی دوست خوبم کیا رو هم تسلیت میگم.
:d

• Like
Reactions: R.K.O

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که اون پست رو کاملا تابلو بود به صورت شوخی دادم، نبود؟:D

در ضمن بد هم نشد بچه های قوی خودشون رو لو دادند:D به امید حذف علی رضا و قهرمانی بارسا:D

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
منم بالاخره بعد 4 تا بازی در نهایت ناباوری :d ریدم :d برهان این چه قرعه ای بود :d مت کلا تو لیگ استرسی می شم بیاید دوستانه سوراختون کنم:|b-) ایشالا جام رمضان حبران میکنم:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم بالاخره بعد 4 تا بازی در نهایت ناباوری :d ریدم :d برهان این چه قرعه ای بود :d مت کلا تو لیگ استرسی می شم بیاید دوستانه سوراختون کنم:|b-) ایشالا جام رمضان حبران میکنم:d
مگه به کی خورده بودی؟:D من اون شب اصلا یادم نمیاد که کی با کی افتاد و حتی شایان رو هم یادم نمیاد با کی افتاد(به عمق فاجعه پی ببر دیگه):D جام رمضان سال بعد رو میگی دیگه؟دی تو FIFA 12؟:D

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
مگه به کی خورده بودی؟:D من اون شب اصلا یادم نمیاد که کی با کی افتاد و حتی شایان رو هم یادم نمیاد با کی افتاد(به عمق فاجعه پی ببر دیگه):D جام رمضان سال بعد رو میگی دیگه؟دی تو FIFA 12؟:D

به یکی خوردم 9 تا دفاع داشت (به عمق فاجعه پی ببر ) :d رمضان . فجر . دفاع مقدس :d هر چی باشه من هستم :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من همیشه از تیم های مورینیویی بدم میومده و میاد:|:D حالا اسم این بابا چی بودش؟:D برای 22 بهمن شاید یک جام بزاریم:))

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
به یکی خوردم 9 تا دفاع داشت (به عمق فاجعه پی ببر ) :d رمضان . فجر . دفاع مقدس :d هر چی باشه من هستم :d
9 تا چجوری کجا جا شدن ؟ :d
مگه میشه9 تا دفاع گذاشت ؟!
Arman_shippuden

lo حالا من مبالغه میکنم یعنی زیاد داشت
yahoo_4.gif
yahoo_21.gif
چیچیلاغه ؟
yahoo_4.gif

جو الکی میدی به داستان !
yahoo_4.gif

بیایید دست در دست هم دهیم بیشتر از 5 دفاع نچینیم
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
Arman_shippuden مبارکش باشه:d:|

---------- نوشته در 07:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

9 تا چجوری جا شدن ؟ :d
مگه میشه9 تا دفاع گذاشت ؟!

lol حالا من مبالغه میکنم یعنی زیاد داشت:d:))

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به به قرعه کشی :D
در همین مرحله-ی اول احتمالا حذف میشم :D
خوردیم به یک رئالی
دوستان بیان آشناییت بدن ببینیم Agentsabzpoosh بازیش چجوریاست :D

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
من که اون پست رو کاملا تابلو بود به صورت شوخی دادم، نبود؟:biggrin1:

در ضمن بد هم نشد بچه های قوی خودشون رو لو دادند:biggrin1: به امید حذف علی رضا و قهرمانی بارسا:biggrin1:

من شوخی سرم نمیشه :d باید به حرفی که زدی عمل کنی :d

شتر در خواب بیند پنبه دانه آقا برهان :d ... از این خبرا نیست :d
به به قرعه کشی :biggrin1:
در همین مرحله-ی اول احتمالا حذف میشم :biggrin1:
خوردیم به یک رئالی
دوستان بیان آشناییت بدن ببینیم Agentsabzpoosh بازیش چجوریاست :biggrin1:

به به جناب ِ آیه ی یاس :| چرا انقدر دوس داری حذف بشی تو؟ :d

چندان جالب نیست :d می تونم بگم صعود کردی :d

آخرین ویرایش:

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
من حاضرم مرحله بعد به جا حریفم با علی بازی کنم :d

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
آقا چند تا چیز: 1.آخ جون سامان حذف شد :x
2.مهران میشه 9 تا دفاع گذاشت من به عنوان سلطان ترکیب چیدن اعلام می کنم میشه گذاش خواستی بیا بت میگم چجوری;)(3 نفر میرن رو هم تو ترکیب :))باگه)
3.هرکی شاخه مثل من 2 دفاعه یا 3 دفاعه بازی کنه بعد بگه فیفا بلدم همه 5 تا دفاع میذارن با 3 تا هاف بک دفاعی می کشن زیرش گل میذنن
4.برهان بلاخره لقب به ما میدی یا نه؟ :d

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
والا من که 4تا دفاع دارم که همیشه دوتاش نیستند!:))
=====
فکر نمیکردم سامان این مرحله حذف بشه!
کلاً همه قوی ان دیگه آره؟ کسی رو نمیکنه همه مرد عمل شدن! فقط ما فک میزنیم آخرش هم میزاییم!:d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
ای بابا یکی به این navidballack بگه بیاد بازی کنیم :D ... الان تو psn کلی pm فرستادم بهش .. جوابی نیومد :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر