FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
انصافا برادر avenger (مهدی ) خیلی خر شانسی به کی خوردی آخه؟ آقا حالا که هم من حذف شدم هم شاهین یه حقایقی و باید بر ملا کنم :d
من به شاهین یه مساوی دادم که بیاد بالا بد قرار بود هر دو بازیشو نبره ولی هر دورو برد و اول شد.
(مهدی) avenger شانس آوردی اگه به من می خوردی ... :d
تا شما باشین هماهنگ نکنین با همدیگه! و این است عاقبت متقلبین!:d
قرعه کشی همینه دیگه داش! من به علیرضا هم میخوردم حذفش میکردم.:dدر ضمن شاهین بازیش بد نبود.
اگه خیلی دوست داری میتونیم دوستانه با هم بازی کنیم، من مشکلی ندارم.:d
================================================
خب میبنم که شایان اومده بالا و خوردیم به هم!:d
شایان فقط نتت رو درست کردی دیگه؟ خیلی داغون بود سری آخری که با داداشم بازی کردی ولی قبلاً با من بازی کرده بودی نتت خوب بود.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
قرعه کشی همینه دیگه داش! من به علیرضا هم میخوردم حذفش میکردم.:d

خر شانس ـی هم دنیایی داره :d

تو می خوای منو حذف کنی ؟ :d فعلا به فکر این باش که چجوری شایان رو له کنی ... :d بعد بیا واسه من شاخ شو :d

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
تا شما باشین هماهنگ نکنین با همدیگه! و این است عاقبت متقلبین!:d
قرعه کشی همینه دیگه داش! من به علیرضا هم میخوردم حذفش میکردم.:dدر ضمن شاهین بازیش بد نبود.
اگه خیلی دوست داری میتونیم دوستانه با هم بازی کنیم، من مشکلی ندارم.:d
================================================
شایان فقط نتت رو درست کردی دیگه؟ خیلی داغون بود سری آخری که با داداشم بازی کردی ولی قبلاً با من بازی کرده بودی نتت خوب بود.
آره حتما دوست دارم یه دفعه بات بازی کنم :d فردا صبح و ظهر و عصر میام انشا الله که باشی به جون ـه تو خیلی خر شانسی دقیقا خوردی به ضعیف ترین :d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
مهدی نتم خیلی بهتر از اون روزی هست که با داداشت بازی کردم :D
ولی هنوزم مشکل دارن . مثلا 2 روز نمیتونستن به psn وصل شم امروز تونستم :D
خب دوستان لیگ بسیار خوب و مفرحی بود ما که حذف شدیم ولی لذت بردیم به امید قهرمانیه یکی از بچه-های بارسایی :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب از همین الان بگم بین مهدی و شایان، شایان برنده هست و من هیچ رقمه حالیم نمیشه شایان ببازه:D شده بیام تهران خودم به جای شایان بازی کنم مهدی رو باید حذف کنیم و بارسا قهرمان باشه تا پرچمش بالا باشه:D

علی رضا هم مالیده به شدت:D

در ضمن عجب دوستان باحالی تو تاپیک هستند که خیانت های خودشون به مقررات رو هم رو می کنند و بعد از حذف میان دست های پشت پرده و تبانی ها رو مشخص می کنند. واقعا خسته نباشید!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
نت ِ نوید مشکل پیدا کرده و گفته که تا فردا درست ـش می کنه ... شایان هم نت ـش تو کماست :d

فردا آخرین روز ـه و تمدید هم نمی کنم ... ببینیم چیکار می کنن.

نت نوید مشکل داره ؟ :| از صبح تا شب psn آن تشریف دارن جواب هم نمیدن ... alireza ولمون کن دیگه هرکی نتش مشکل داشت تا 1 هفته حل میکرد !! من یه هفته س دارم به نوید pm میدم .. :|:| )x

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
انصافا برادر avenger (مهدی ) خیلی خر شانسی به کی خوردی آخه؟ آقا حالا که هم من حذف شدم هم شاهین یه حقایقی و باید بر ملا کنم
yahoo_4.gif

من به شاهین یه مساوی دادم که بیاد بالا بد قرار بود هر دو بازیشو نبره ولی هر دورو برد و اول شد.
(مهدی) avenger شانس آوردی اگه به من می خوردی ...
yahoo_4.gif

شما به من مساوی دادین ؟ بازی اول و که بردی بازی دوم هم تا 92 93 یه گل جلو بودی که دقیقه آخر از کرنر گل زدم مساوی شد ... مساوی رو گرفتم ندادی !!! اشتباه نکن .... با شما هم هیچ قراری نداشتم که 2 بازی آخرو نبرم .... پیش خودم فکر میکردم اگه من 2 تاشم ببرم بازم دوم میشم که اومدم جدولو دیدم فهمیدم اول شدم یه پ خ هم با شوخی به شما دادم که ببخشید اول شدم همین وبس .... در ضمن اون طور هم که فکر میکنی قوی نیستی ... یه تاکتیک بیشتر نداری .... حالا ما وقت نمی کنیم تمرین کنیم همتون و جو گرفته :D بعد آخرین بازی گروهی حدودا 2 هفته بازی نکرده بودم کلا شیوه بازی یادم رفته بود ایشالا فیفا 12 ...... :D

آخرین ویرایش:

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
شما به من مساوی دادین ؟ بازی اول و که بردی بازی دوم هم تا 92 93 یه گل جلو بودی که دقیقه آخر از کرنر گل زدم مساوی شد ... مساوی رو گرفتم ندادی !!! اشتباه نکن .... با شما هم هیچ قراری نداشتم که 2 بازی آخرو نبرم .... پیش خودم فکر میکردم اگه من 2 تاشم ببرم بازم دوم میشم که اومدم جدولو دیدم فهمیدم اول شدم یه پ خ هم با شوخی به شما دادم که ببخشید اول شدم همین وبس .... در ضمن اون طور هم که فکر میکنی قوی نیستی ... یه تاکتیک بیشتر نداری .... حالا ما وقت نمی کنیم تمرین کنیم همتون و جو گرفته :D بعد آخرین بازی گروهی حدودا 2 هفته بازی نکرده بودم کلا شیوه بازی یادم رفته بود ایشالا فیفا 12 ...... :D

Ok . Be ghole to ishalla fifa 12

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
مهدی نتم خیلی بهتر از اون روزی هست که با داداشت بازی کردم :biggrin1:
ولی هنوزم مشکل دارن . مثلا 2 روز نمیتونستن به psn وصل شم امروز تونستم :biggrin1:
خب دوستان لیگ بسیار خوب و مفرحی بود ما که حذف شدیم ولی لذت بردیم به امید قهرمانیه یکی از بچه-های بارسایی :biggrin1:
فقط هر کاری میکنی این نت رو به عالی ترین وضعیت برسون! این نت خیلی میتونه تاثیر بزاره تو بازی ! به گند میکشه بازی رو.:d
شکسته نفسی میکنی شایان جان! تو پشتوانه یه دوره قهرمانی و حمایت برهان پلاتینی رو داری.:d
خوب از همین الان بگم بین مهدی و شایان، شایان برنده هست و من هیچ رقمه حالیم نمیشه شایان ببازه:biggrin1: شده بیام تهران خودم به جای شایان بازی کنم مهدی رو باید حذف کنیم و بارسا قهرمان باشه تا پرچمش بالا باشه:biggrin1:
:d
من اصلاً بازی بلد نیستم برهان جون، الکی به خودت زحمت نده این همه راه نیا تهران.:d
بیشین بابا تو رو هم میترکونم،>:)حالا واسه من میخواد پاشه بیاد تهران مرتیکه پلاتینی!:d

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
خوب از همین الان بگم بین مهدی و شایان، شایان برنده هست و من هیچ رقمه حالیم نمیشه شایان ببازه:D شده بیام تهران خودم به جای شایان بازی کنم مهدی رو باید حذف کنیم و بارسا قهرمان باشه تا پرچمش بالا باشه:D

در ضمن عجب دوستان باحالی تو تاپیک هستند که خیانت های خودشون به مقررات رو هم رو می کنند و بعد از حذف میان دست های پشت پرده و تبانی ها رو مشخص می کنند. واقعا خسته نباشید!

منم دوست دارم شایان ببره که تو فینال باهاش بازی کنم! :d از اونور تبانی می کنیم که هم حال ـه تو رو بگیریم و هم PSN Card به من برسه :d

خون ـه آلوده ـتُ کثیف نکن :( متقلبین به سزای اعمال ـشون میرسن :d

نت نوید مشکل داره ؟ :| از صبح تا شب psn آن تشریف دارن جواب هم نمیدن ... alireza ولمون کن دیگه هرکی نتش مشکل داشت تا 1 هفته حل میکرد !! من یه هفته س دارم به نوید pm میدم .. :|:| )x

من بهش گفتم فقط امروز رو وقت داره ... فکرم نکن من با این شکلک های مسخره کم میارم :d :-l

فقط هر کاری میکنی این نت رو به عالی ترین وضعیت برسون! این نت خیلی میتونه تاثیر بزاره تو بازی ! به گند میکشه بازی رو.:d
شکسته نفسی میکنی شایان جان! تو پشتوانه یه دوره قهرمانی و حمایت برهان پلاتینی رو داری.:d
:d
من اصلاً بازی بلد نیستم برهان جون، الکی به خودت زحمت نده این همه راه نیا تهران.:d
بیشین بابا تو رو هم میترکونم،>:)حالا واسه من میخواد پاشه بیاد تهران مرتیکه پلاتینی!:d

مهدی جون ـه هر کی دوست داری بباز تا من تو فینال با شایان بازی کنم :d قول میدم هر جور شده آرسنال رو به قهرمانی برسونم :d مهم ترین مسئله اینه که حال ِ برهان رو بگیریم :d

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب

برهان چی میگی دست پشت پرده کدومه؟ باو من خودم دیدم بازی شاهین از بقیه بهتر ـه بازی دوم و باش مساوی کردم بعدم بش گفتم تو می تونی بیای بالا ما اصلا با هم هماهنگ نکرده بودیم.(شاهین به خاطر مساوی هایی که من به بقیه هم گروهی ها داده بودم ممکن بود حذف بشه فکرم نمی کردم بتونه 2 تا بازی آخرو ببره و اگه 1کیشم مساوی می کرد حذف می شد) این بود داستان وگرنه شاهین از من نخواسته بود بهش مساوی بدم خودم این کارو کردم حالا هم می تونه بگه خودم مساوی و گرفتم تو ندادی :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شهاب جان تو پست اولت که چیز دیگه ای نوشته بودی و مثلا می خواستی حقایق هولناکی رو افشا کنی! کلا بی خیال برای من که مهم نیست چون تو لیگ نیستم!

علی جان مالیدی مثل همیشه:D شایان برسه فینال که دیگه تمومه عزیزم بهت قول میدم:D شده رئال قهرمان بشه نمیزارم این آرسنال خز قهرمان بشه:D

مهدی جون آماده باش که هفته دیگه ممکنه یک سر کوتاه بزنم تهران و سوکست کنم:D

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
علی جان مالیدی مثل همیشه:D شایان برسه فینال که دیگه تمومه عزیزم بهت قول میدم:D شده رئال قهرمان بشه نمیزارم این آرسنال خز قهرمان بشه:D

بر چه اساسی میگی ؟ :d برو Hub Player ـم ُ یه دید بزن حساب ِ کار دست ـت بیاد جـِقله :d

به به :d بالاخره می تونم داغونت کنم :d همون طور که آرزو داشتی :d

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
شهاب جان تو پست اولت که چیز دیگه ای نوشته بودی و مثلا می خواستی حقایق هولناکی رو افشا کنی! کلا بی خیال برای من که مهم نیست چون تو لیگ نیستم!

نه قبلی ها هم همین جوری بود :d
باو آرسنال که خیلی بهتره رئال خیلی خزه:d (علیرضا رو هیشکی نمی تونه ببره شایان بازیش خوبه ولی می بازه هادی هم که از من می بازه علیرضا رو که عمرا بزنه:d) مگه خودت دست بکار بشی (اگه اومدی بالا:d)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
نه قبلی ها هم همین جوری بود :d
باو آرسنال که خیلی بهتره رئال خیلی خزه:d (علیرضا رو هیشکی نمی تونه ببره شایان بازیش خوبه ولی می بازه هادی هم که از من می بازه علیرضا رو که عمرا بزنه:d) مگه خودت دست بکار بشی (اگه اومدی بالا:d)

شما خیلی خودتو تحویل میگیری :D عصبی بشم خطری میشما ااا :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر