FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
خوب تاپیک دوباره باز شد با تشکر از دوست خوبم برهان
فوانین هم از تاپیک بر چیده شد و با قوانین کامل تر توسط علیرضا(Politician) گذاشته میشه
کار این تاپیک به این گونس:
1-هر بحث و صحبتی دارید تو این تاپیک مطرح میکنید
2-نطرات و انتقادات به قوانین و نحوه ی برگزاری ا مسابقات رو در این تاپیک مطرح میکنید
3-هر سوالی راجع به لیگ رو هم اینجا مطرح میکنید
4-بعد از ثبت نام دوستان که تاپیک مربوط بهش تا چند روز دیگه توسط برهان زده میشه اینجا دوستان شرکت کننده صید بندی و گروه بندی میشن
5-و هر نوع صحبتی راجع به گروه ها و صید بندی داشتید اینجا مطرح میکنید

نکته ی مهم:به جز این تاپیک 2تاپیک دیگه ایجاد میشه که تو یکیش ثیت نام میکنید و تو یکیش هم هم نتایج مسابقات رو به صورتی که بعدا اعلام خواهد شد میزارید
به هیچ وجه پست هایه متفرقه تو اون تاپیک ها ندید چون 100درصد پاک خواهد شد

با تشکر از همه ی دوستانی که مارو تو این راه یاری میکنن

اسپانسر مسابقات:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHePArd and βehdad

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
شماره سپهر رو بگیر برام ؛ یا بش بگو تو psn voice chat اگه داره حتما باید باهاش صحبت کنم , و اگر نه این لیگ اینا بیخود میشه

نیما خیلی مهمه... این ترد رو هم ببند

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
شماره سپهر رو بگیر برام ؛ یا بش بگو تو psn voice chat اگه داره حتما باید باهاش صحبت کنم , و اگر نه این لیگ اینا بیخود میشه

این تا شروع شه وقت میبره نگران نباش

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
درود

فعلا این تاپیک بسته میشه چون قبلا هماهنگی های کاملی برای زدن تاپیک یک لیگ انجام شده بود و مقداری از کارها و قوانینش هم پیش رفته بود. تا 11تیر صبر کنید و اگه اون قضیه به نتیجه نرسید این تاپیک رو باز می کنم و هر کاری که می خواید بکنید. فقط این نکته رو اینجا بگم که اگه مشکلی با قفل شدن تاپیک دارید خواهشا باز به تاپیک انتقادات و اینا نکشونید که وقت ندارم 1-2 ساعت جواب بدم.

هماهنگی های اون لیگ رو هم علی رضا(Politician) انجام داده و کاراش رو داره انجام میده. پس اگه امکان داره یکم صبر کنید تا هم امتحانات بچه ها آخر این هفته تموم بشه و هم اینکه قوانین کامل بشه و بعد تصمیم گیری نهایی می کنیم. ممنونhttp://forum.bazicenter.com/member.php?u=38257

موفق باشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تاپیک مجددا باز شد. می تونید کارتون رو پیگیری کنید. امیدوارم که لیگ خوب و موفقی رو داشته باشید و به سرانجام هم برسه.

• Like
Reactions: I AM XBOX

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

اگر قرار بود تموم بشه كه تا الان تموم شده بود من دلم ميخواد خيلي از حرفهايي تودلم هستو بزبون بيارم اما ميترسم بعضيا ناراحت بشن)x
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
نيماجون تورو خدا چمپيونز ليگو استارت بزن مرديم از بس pm داديم فلاني با فلاني بازي كردي)x

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
یک قانون بزارید کسی تیم 5 ستاره بر نداره ، فقط تیم 4/5 ستاره

چون بازی ها رنک نیست خیلی راحت تیم هارو ادیت میشه کرد ولی اگه تیم 4/5 ستاره باشه کوچکترین تغیر تو بازیکن ها؛ تیم 5 ستاره میشه
به من اطمینان کنید ، با خیلی ها بازی کردم مثلا ژاوی مثل مسی سرعت داشت ;)
اینقدر فیفا رو بازی کردم (رنک 500 تو جهان) ، کوچیکترین تغیر رو حس میکنم

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
اگر قرار بود تموم بشه كه تا الان تموم شده بود من دلم ميخواد خيلي از حرفهايي تودلم هستو بزبون بيارم اما ميترسم بعضيا ناراحت بشن)x
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
نيماجون تورو خدا چمپيونز ليگو استارت بزن مرديم از بس pm داديم فلاني با فلاني بازي كردي)x

خودتو نارحت نکن لیگ جدید شروع شه هر کی بخواد وقت ما و خودشو بگیره خیلی بیرحمانه کیک میشه:D
دو روز دیگه تاپیک ثبت نامو میزنیم عضو گیری میکنیم بعد سریع شروع میکنیم

چون بازی ها رنک نیست خیلی راحت تیم هارو ادیت میشه کرد ولی اگه تیم 4/5 ستاره باشه کوچکترین تغیر تو بازیکن ها؛ تیم 5 ستاره میشه
به من اطمینان کنید ، با خیلی ها بازی کردم مثلا ژاوی مثل مسی سرعت داشت ;)
اینقدر فیفا رو بازی کردم (رنک 500 تو جهان) ، کوچیکترین تغیر رو حس میکنم

من خیلی رو این قضیه فکر کردم بالاخره راهشو پیدا کردم که چجوری جلوی تقلب رو بگیریم
یدونه لیگ از تو خود بازی میسازیم زمان بازیا چون احتمالا 10 دقیقه ایه رو 10 دقیقه تنطیم میکنیم و جای اینوایت UNRANKED بهم اینوات لیگ میدین
ما فقط از قالب اون لیگ برای بازیامون استفاده میکنیم چون بازیها توی لیگ مثل رنک همه ی تیمارو باقدرت اصلیشون لود میکنه
به نظر من اینجوری جلوی هر گونه تقلب گرفته میشه
بچه ها اگه نظر دیگه ای هم دارن خوشحال میشیم بهمون بگید

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
ایول میشه ؟ بیام تست کنیم ؟
بیشتر توضیح بده چطوریه مثل online pro clubs ؟

• Like
Reactions: I AM XBOX

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ایول میشه ؟ بیام تست کنیم ؟
بیشتر توضیح بده چطوریه مثل online pro clubs ؟

آره میشه قبلا تست کردم چون مثل رنک اسکواد رو اول چک میکنه و بازیا رو هم مینویسه رنک ولی تنها تفاوتش با رنک اینه که تو لیدر برد ثبت نمیشه
تو قسمت FRIENDS LEAGUE تو فیفاس قبلا بهت توش اینوایت داده بودم یادته؟
اون خودش جدول و امتیاز داره ولی ما اصلا به جدول اون کاری نداریم چون ممکنه بازیا وسطش قطع شه فقط از نوع بازیش استفاده میکنیم

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
میبینم که جمعتون جمع ه .... :D من فردا کنکور رو بدم :( بیام حالتونو بگیرم :D

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
امکانش به هیچ وجه نیست ...

بازی ها Rank خواهد بود، شک نکن! چون مهم ترین فاکتور تو بازی، آسوده خاطر بودن ِ شما و بقیه ی دوستان از این مسئله ـست که Skill ـه بازیکنان دستکاری نشده باشه ...

من خیلی رو این قضیه فکر کردم بالاخره راهشو پیدا کردم که چجوری جلوی تقلب رو بگیریم
یدونه لیگ از تو خود بازی میسازیم زمان بازیا چون احتمالا 10 دقیقه ایه رو 10 دقیقه تنطیم میکنیم و جای اینوایت UNRANKED بهم اینوات لیگ میدین
ما فقط از قالب اون لیگ برای بازیامون استفاده میکنیم چون بازیها توی لیگ مثل رنک همه ی تیمارو باقدرت اصلیشون لود میکنه
به نظر من اینجوری جلوی هر گونه تقلب گرفته میشه
بچه ها اگه نظر دیگه ای هم دارن خوشحال میشیم بهمون بگید
اصلا نیازی به اینکار نیست ... چون بازی ها باید Rank باشه (به همون دلیل ِ بالا) ... و اینکه بعد از اتمام ِ هر بازی نیاز هست همه از نتیجه ی بازی مطلع بشن ...

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
خوب تاپیک دوباره باز شد با تشکر از دوست خوبم برهان
فوانین هم از تاپیک بر چیده شد و با قوانین کامل تر توسط علیرضا(Politician) گذاشته میشه
کار این تاپیک به این گونس:
1-هر بحث و صحبتی دارید تو این تاپیک مطرح میکنید
2-نطرات و انتقادات به قوانین و نحوه ی برگزاری ا مسابقات رو در این تاپیک مطرح میکنید
3-هر سوالی راجع به لیگ رو هم اینجا مطرح میکنید
4-بعد از ثبت نام دوستان که تاپیک مربوط بهش تا چند روز دیگه توسط برهان زده میشه اینجا دوستان شرکت کننده صید بندی و گروه بندی میشن
5-و هر نوع صحبتی راجع به گروه ها و صید بندی داشتید اینجا مطرح میکنید
نکته ی مهم:به جز این تاپیک 2تاپیک دیگه ایجاد میشه که تو یکیش ثیت نام میکنید و تو یکیش هم هم نتایج مسابقات رو به صورتی که بعدا اعلام خواهد شد میزارید
به هیچ وجه پست هایه متفرقه تو اون تاپیک ها ندید چون 100درصد پاک خواهد شد
با تشکر از همه ی دوستانی که مارو تو این راه یاری میکنن

شماره حساب 1111 بانک ملی ایران شعبه اسکان:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر