هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
View attachment 275397

سلام این سوییچ قابل هک شدن هست ؟ بعد فرق میکنه فریمورش آپدیت شده باشه یا نه ؟

سلام
کنسول قابل هکه و اینکه روی چه فریموری هم هست مهم نیست چون هک کنسولهای سری اول سخت افزاریه و نمیشه جلوش رو گرفت.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
خیلی ممنونم از جوابتون

یه آموزش ساده از هک هستش که لینک بدید بهم ؟

قابلی نداشت داداش
ببین پست اول همین تابیک بخون و وسایل مورد نیاز ببین مثل جیگ و کابل و غیره و مرحله دوم که بردن کنسول روی حالت RCM هست یاد بگیر.

روش پیلود زدن با برنامه TegraRcmGUI هم یاد بگیر و اگه میخوای برای گوشی و توضیحات تکمیلی پیلود هم بخونی این پست رو بخون.

دیگه بقیه اموزش و مراحل دیگش نمیخواد انجام بدی چون قدیمی هست و فقط کافیه مموری در بیاری و پک زیر دانلود و از حالت فشرده در بیار و همه رو بریز تو روت مموری و جا بزن مموری به دستگاه و یه فایل پیلود به اسم Fusee.bin داخل پک هست همین رو با برنامه TegraRcmGUI اینجکت کن به دستگاه بالا میاد با لوگوی ابی کاستوم فریمور اتمسفر.

Atmosphere v1.4.0 AliTriple

نکاتی هم میگم برای رفتن به قسمت برنامه ها میتونی روی قسمت گالری عکس تاچ کنی میره قسمت برنامه ها ولی اینجوری نرو قسمت برنامه ها و دکمه R بگیر همزمان یه بازی اجرا کن بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و اینجوری از کل رم استفاده میشه و برنامه ها ارور نمیدن اونایی که به رم بیشتر احتیاج دارن و این نکته مهم رو هم بگم حتما انجام بده که فعال کردن AutoRCM که شبیه ساز جیگ هست که فعال که بشه جیگ دیگه نیازی نیست و حتما هم باید انجام بدی برای امنیت هک و نسوختن فیوزهای امنیتی دستگاه هم حتما باید فعال بشه که برای فعال کردنش اول باید پیلود Hekate بزنی و داخل محیط این پیلود طبق این اموزش فعالش کنی و برای اجرای پیلود Hekate هم از همون قسمت گالری عکس یا برنامه ها یه برنامه به اسم Payload Launcher هست اجراش کن پیلود Hekate در لیستش برو روش و اجرا کن و بعد هم که کارت تموم شد و فعال کردی AutoRCM به تب اول برگرد و یه ایکون بزرگ وسط صحفه هست به اسم Payload تاچ کن روش یه لیست پیلود میاد بالا و Fusee.bin روش بزن تا برگردی به اتمسفر و در اخر اینم بگم هر هنگی دستگاه کرد یا کرش کردن کافیه 12 ثاینه دکمه پاور بگیری دستگاه خاموش میشه و پیلود Fusee.bin بزن دستگاه بالا میاد و البته این در صورتیه که همون AutoRCM فعال باشه وگرنه پیلود زدن جواب نمیده.

اموزشهای زیر هم میتونی بخونی برای اپدیت کردن دستگاه و نصب بازی و غیره و یه نکتم بگم اون پک اتمسفر که ریختی من برنامه های ضروری داخلش گذاشتم اگه در اموزشی اون برنامه که داخل پک هست بود نیازی نیست فایلهای اموزش بگیری چون قدیمی هست و مال همون پک به روز هست.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium (از روش جدید که با قرمز نوشتم استفاده کن)

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

بقیه اموزشها هم تو تابیک برنامه های کاربردی هست و پستهای زیر هم برای اشنایی بیشتر با هک سوییچ میتونی بخونی و البته بعضی روشها قدیمی شده که گفتم در پستهای زیر و بیشتر برای اشنایی میزرام وگرنه لزومی هم نداره بخونی.موفق باشی

پست اول

پست دوم

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
قابلی نداشت داداش
ببین پست اول همین تابیک بخون و وسایل مورد نیاز ببین مثل جیگ و کابل و غیره و مرحله دوم که بردن کنسول روی حالت RCM هست یاد بگیر.

روش پیلود زدن با برنامه TegraRcmGUI هم یاد بگیر و اگه میخوای برای گوشی و توضیحات تکمیلی پیلود هم بخونی این پست رو بخون.

دیگه بقیه اموزش و مراحل دیگش نمیخواد انجام بدی چون قدیمی هست و فقط کافیه مموری در بیاری و پک زیر دانلود و از حالت فشرده در بیار و همه رو بریز تو روت مموری و جا بزن مموری به دستگاه و یه فایل پیلود به اسم Fusee.bin داخل پک هست همین رو با برنامه TegraRcmGUI اینجکت کن به دستگاه بالا میاد با لوگوی ابی کاستوم فریمور اتمسفر.

Atmosphere v1.4.0 AliTriple

نکاتی هم میگم برای رفتن به قسمت برنامه ها میتونی روی قسمت گالری عکس تاچ کنی میره قسمت برنامه ها ولی اینجوری نرو قسمت برنامه ها و دکمه R بگیر همزمان یه بازی اجرا کن بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و اینجوری از کل رم استفاده میشه و برنامه ها ارور نمیدن اونایی که به رم بیشتر احتیاج دارن و این نکته مهم رو هم بگم حتما انجام بده که فعال کردن AutoRCM که شبیه ساز جیگ هست که فعال که بشه جیگ دیگه نیازی نیست و حتما هم باید انجام بدی برای امنیت هک و نسوختن فیوزهای امنیتی دستگاه هم حتما باید فعال بشه که برای فعال کردنش اول باید پیلود Hekate بزنی و داخل محیط این پیلود طبق این اموزش فعالش کنی و برای اجرای پیلود Hekate هم از همون قسمت گالری عکس یا برنامه ها یه برنامه به اسم Payload Launcher هست اجراش کن پیلود Hekate در لیستش برو روش و اجرا کن و بعد هم که کارت تموم شد و فعال کردی AutoRCM به تب اول برگرد و یه ایکون بزرگ وسط صحفه هست به اسم Payload تاچ کن روش یه لیست پیلود میاد بالا و Fusee.bin روش بزن تا برگردی به اتمسفر و در اخر اینم بگم هر هنگی دستگاه کرد یا کرش کردن کافیه 12 ثاینه دکمه پاور بگیری دستگاه خاموش میشه و پیلود Fusee.bin بزن دستگاه بالا میاد و البته این در صورتیه که همون AutoRCM فعال باشه وگرنه پیلود زدن جواب نمیده.

اموزشهای زیر هم میتونی بخونی برای اپدیت کردن دستگاه و نصب بازی و غیره و یه نکتم بگم اون پک اتمسفر که ریختی من برنامه های ضروری داخلش گذاشتم اگه در اموزشی اون برنامه که داخل پک هست بود نیازی نیست فایلهای اموزش بگیری چون قدیمی هست و مال همون پک به روز هست.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium (از روش جدید که با قرمز نوشتم استفاده کن)

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

بقیه اموزشها هم تو تابیک برنامه های کاربردی هست و پستهای زیر هم برای اشنایی بیشتر با هک سوییچ میتونی بخونی و البته بعضی روشها قدیمی شده که گفتم در پستهای زیر و بیشتر برای اشنایی میزرام وگرنه لزومی هم نداره بخونی.موفق باشی

پست اول

پست دوم
اقا من این رو اوکی کردم فقط یه سوال از طریق اون استاک میتونم انلاین شم با کنسول؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
اقا من این رو اوکی کردم فقط یه سوال از طریق اون استاک میتونم انلاین شم با کنسول؟

کلا بهتره با کنسول هکی قید انلاین بازی کردن بزنید و هر چقدرم موارد امنیتی رو رعایت کنید امکان بن شدن بالاست مگر اینکه کنسول رو کلا ریست کنید و همه موارد هک رو پاک کنید اونوقت میشه وگرنه با دول ناند کردن و استفاده از Incognito و اینجور کارها بازم امکان بن بالاست و در جا هم که بن نمیشد و کنسول فلگ و نشان میشه و عاقبت بن میشید.

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
کلا بهتره با کنسول هکی قید انلاین بازی کردن بزنید و هر چقدرم موارد امنیتی رو رعایت کنید امکان بن شدن بالاست مگر اینکه کنسول رو کلا ریست کنید و همه موارد هک رو پاک کنید اونوقت میشه وگرنه با دول ناند کردن و استفاده از Incognito و اینجور کارها بازم امکان بن بالاست و در جا هم که بن نمیشد و کنسول فلگ و نشان میشه و عاقبت بن میشید.
ممنونم
الان من اوکی کردم همه چی رو با آخرین ورژن اتمسفیر و فریمور 15
الان هم بازی زلدا رو ریختم و اوکی بود
یه سوالی که دارم اینه اینارو هر چند وقت آپدیت باید کرد ؟ الان مثلا امروز بایونتا 3 اومد یا بازی های چند ماه دیگه نیاز به آپدیت داره ؟
و اینکه برای آپدیت که با کپی کردن اون فایل ها انجام میشه ، من ورژن جدیدش رو بریزم چند وقت دیگه سیو ها و اینام پاک نمیشه ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
ممنونم
الان من اوکی کردم همه چی رو با آخرین ورژن اتمسفیر و فریمور 15
الان هم بازی زلدا رو ریختم و اوکی بود
یه سوالی که دارم اینه اینارو هر چند وقت آپدیت باید کرد ؟ الان مثلا امروز بایونتا 3 اومد یا بازی های چند ماه دیگه نیاز به آپدیت داره ؟
و اینکه برای آپدیت که با کپی کردن اون فایل ها انجام میشه ، من ورژن جدیدش رو بریزم چند وقت دیگه سیو ها و اینام پاک نمیشه ؟

فریمور یا همون اپدیت رو همیشه من میگم تا بازیهای مورد نظرتون اجرا میشه نیازی نیست تا اپدیت جدیدی اومد دستگاه رو اپدیت کنید و بازیها معمولا تعیین میکنن کی اپدیت کنید و بازی فریمور بالاتری بخواد باید اپدیت کنید که معمولا بعد از نصب موقع اجرا ارور میده یا حتی نصب نمیشه که با اپدیت درست میشه و همیشه هم چک کنید اول هک کاستوم فریمور مثل اتمسفر فریمور بالاتر ساپورت میکنه و ورژن جدیدترش اومده و هک رو به روز کنید و بعد اپدیت کنید وگرنه تو بوت گیر میکنه دستگاه و ارور میده و سیو و موارد دیگه مشکلی براش پیش نمیاد معمولا و برای اطمینان هم برنامه های بکاب از سیو مثل Checkpoint و Jksv و غیره داخل برنامه ها هست که میتونید از سیوها بکاب بگیرید و حتی سیوهای دیگران رو استفاده کنید و استفاده از چک پوینت هم سادس و این پست میتونید بخونید در موردش.

میشه با برنامه NxFileViewer در ویندوز فریمور مورد نیاز برای بازی یا اپدیت اون بازی رو فهمید و فقط برای اجرای درست برنامه به کلیدهای سوییچ نیاز دارید که در اوردن کلیدهای سوییچ هم در این تابیک توضیح دادم و پیلود Lockpick_RCM هم داخل پیلودهاتون هست نیازی نیست مال اون تابیک که قدیمیه دانلود کنید و فقط هم قسمت مربوط به دراوردن کلید بخونید بقیش لازم نیست.

لینک دانلود برنامه

• Like
Reactions: Arshiixx

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
باسلام و احترام
من یدونه نینتندو به تازگی خریدم میخواستم ببینم کپی خور میشه یا نه
تو سایت ismyswitchpatched سریال شروع کننده من نبود برای من با xkw7000 شروع میشه سایت damota.me/ssnc/checker چک کردم برای من زرد شد و نوشت warning حالا بنظر شما هک جواب میده یا نه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
باسلام و احترام
من یدونه نینتندو به تازگی خریدم میخواستم ببینم کپی خور میشه یا نه
تو سایت ismyswitchpatched سریال شروع کننده من نبود برای من با xkw7000 شروع میشه سایت damota.me/ssnc/checker چک کردم برای من زرد شد و نوشت warning حالا بنظر شما هک جواب میده یا نه؟

سلام دوست گرامی
فقط مدلهای قدیمی سری اول با جیگ و راحت هک میشن و بقیه مدلها با نصب مدچیپ داخلی و مال شما هم نمیشه کلا چون تو لیست هم حتی نیست و تست کردنش هم راحته با یه جیگ یا گیره کاغذ بجای جیگ میشه تست کرد و البته با گیره باید دقت کنی اسیب نزنی به دستگاه و اموزش هم تو پست اول این تابیک گفته.

• Like
Reactions: omidjaberi

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام دوست گرامی
فقط مدلهای قدیمی سری اول با جیگ و راحت هک میشن و بقیه مدلها با نصب مدچیپ داخلی و مال شما هم نمیشه کلا چون تو لیست هم حتی نیست و تست کردنش هم راحته با یه جیگ یا گیره کاغذ بجای جیگ میشه تست کرد و البته با گیره باید دقت کنی اسیب نزنی به دستگاه و اموزش هم تو پست اول این تابیک گفته.
سلام علی اقا خوبین میدونم اینجا جاش نیست اما میخاستم بدونم ترینری برای خدای جنگ راگناروک رو فریمور 5.05 تا الان نیومده هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
سلام علی اقا خوبین میدونم اینجا جاش نیست اما میخاستم بدونم ترینری برای خدای جنگ راگناروک رو فریمور 5.05 تا الان نیومده هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم

سلام داداش ممنون شما هم خوبی

فایل ترینر زیر میزارم تکمیله و اخرین اپدیت برای همه بازیها هست که چیتهاش اومده تا الان و هر دو ریجن بازی گاد جدید هم ریجن اورپا و هم امریکا با اپدیت جدید 2.04 ترینرش داخلشه و فقط دقت داشته باش هن مورد استفادت باید گلد هن ورژن 2.2.5B7 حتما باشه.

دیگه خودت احتمالا بلدی ولی باز توضیح میدم و فایل زیر دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و بریز تو یه فلش با فرمت exfat یا fat 32 و وصل کن به ps4 و با یه برنامه مثل PS4 XPLORER ترجیحا با اخرین ورژن برنامه کپی کن در هارد داخلی مسیر data\GoldHEN\cheats و با فولدر هم مشخصه مسیر تو همون فایل دانلودی و بعد بازی با اپدیت 2.04 رو اجرا کن و بعد که داخل بازی رفتی دکمه share دسته بازی رو چند ثانیه بگیر منو چیت میاد بالا.(یه نکته هم باز بگم حتما از اخرین ورژن PS4 XPLORER استفاده کن چون ورژنهای قدیمی مثل 1.35 فایلها که زیاد باشن همه رو کپی نمیکنه)

لینک دانلود ترینر

آخرین ویرایش:

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام داداش ممنون شما هم خوبی

فایل ترینر زیر میزارم تکمیله و اخرین اپدیت برای همه بازیها هست که چیتهاش اومده تا الان و هر دو ریجن بازی گاد جدید هم ریجن اورپا و هم امریکا با اپدیت جدید 2.04 ترینرش داخلشه و فقط دقت داشته باش هن مورد استفادت باید گلد هن ورژن 2.2.5B7 حتما باشه.

دیگه خودت احتمالا بلدی ولی باز توضیح میدم و فایل زیر دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و بریز تو یه فلش با فرمت exfat یا fat 32 و وصل کن به ps4 و با یه برنامه مثل PS4 XPLORER ترجیحا با اخرین ورژن برنامه کپی کن در هارد داخلی مسیر data\GoldHEN\GoldHEN\cheats و با فولدر هم مشخصه مسیر تو همون فایل دانلودی و بعد بازی با اپدیت 2.04 رو اجرا کن و بعد که داخل بازی رفتی دکمه share دسته بازی رو چند ثانیه بگیر منو چیت میاد بالا.(یه نکته هم باز بگم حتما از اخرین ورژن PS4 XPLORER استفاده کن چون ورژنهای قدیمی مثل 1.35 فایلها که زیاد باشن همه رو کپی نمیکنه)

لینک دانلود ترینر
ممنون علی اقا این فایل برا فریمور 5.05 جوابگو هست/ هاست کارو هم داره این گلد هن ورژن 2.2.5B7 رو؟
یه چیز دیگه چرا سایت ps4 trainer نگذاشته اپدیت نکرده؟ حقیقتا من تاحالا با این روشی که توضیح دادین انجام ندادم بلد نیستم

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
ممنون علی اقا این فایل برا فریمور 5.05 جوابگو هست/ هاست کارو هم داره این گلد هن ورژن 2.2.5B7 رو؟
یه چیز دیگه چرا سایت ps4 trainer نگذاشته اپدیت نکرده؟ حقیقتا من تاحالا با این روشی که توضیح دادین انجام ندادم بلد نیستم

خواهش.خودم روی 5.05 هستم و تست شده و هاست مورد استفادت هم اگه نداشت از هاست p30day استفاده کن همه هاستها اپدیت شده داره با همین ورژن از گلد هن و این روش هم جدیده نیازی به اون سایت هم نداری دیگه کاملا افلاینه و راحت با گرفتن چند ثانیه دکمه share دسته به چیت بازیها دسترسی داری و هر بازی که چیتش موجود باشه لیست چیتهای اون بازی راحت میاد بالا و میتونی فعال یا غیر فعالش کنی و حتما امتحان کن خیلی راحته نسبت به روشهای دیگه.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
خواهش.خودم روی 5.05 هستم و تست شده و هاست مورد استفادت هم اگه نداشت از هاست p30day استفاده کن همه هاستها اپدیت شده داره با همین ورژن از گلد هن و این روش هم جدیده نیازی به اون سایت هم نداری دیگه کاملا افلاینه و راحت با گرفتن چند ثانیه دکمه share دسته به چیت بازیها دسترسی داری و هر بازی که چیتش موجود باشه لیست چیتهای اون بازی راحت میاد بالا و میتونی فعال یا غیر فعالش کنی و حتما امتحان کن خیلی راحته نسبت به روشهای دیگه.
نه حقیقتا من اون قسمتی ک فایلو دانلود میکنیم رو فلش میریزم رو متوجه نشدم از اول توضیح بدین این فایل رو تو روت فلش کدوم پوشه ها بریزم بعد بزنم به ps4 و کجا نصب یا کپی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر