هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
نه حقیقتا من اون قسمتی ک فایلو دانلود میکنیم رو فلش میریزم رو متوجه نشدم از اول توضیح بدین این فایل رو تو روت فلش کدوم پوشه ها بریزم بعد بزنم به ps4 و کجا نصب یا کپی کنم

شما اول برنامه PS4 XPLORER نصب کن روی ps4 از منوی دیباگ منو و فایل زیر دانلود کن بریز تو فلش یا هارد با فرمت exfat نصب کن.

لینک دانلود PS4 XPLORER

اون فایلهای ترینر که قبلا برات گذاشتم از حالت فشرده در بیار و فقط پوشه cheats بریز تو یه فلش و بزن به دستگاه.

حالا برنامه PS4 XPLORER اجرا کن و دو گزینه میاد و گزینه اول root انتخاب کن و برو مسیر MNT/USB و پوشه cheats با زد مثلث روش و زدن گزینه کپی انتخاب کن و حالا دکمه دایره چندبار بزن تا برگرده به همون مسیر اول و بعد در اینجا دنبال پوشه data بگرد و داخلش شو و یه پوشه به اسم GoldHEN هست(اگه این پوشه نبود باید بسازی با همین نام ولی اگه گلد هن قبلا اجرا شده باشه این پوشه اونجا باید وجود داشته باشه) و داخل اینم برو و در اینجا دکمه ملث باز بزن اینار paste انتخب کن و اگه درست انجام داده باشی بعد که از برنامه بیرون بیای و بری داخل بازی مورد نظرت و بعد دکمه SHARE چند ثانیه بگیری منوی چیت میاد بالا.

به عکس زیر هم دقت کن دو مسیر بالا که گفتم درش هست.

ps4_ch_1akm.jpg

• Like
Reactions: ashkan_saremi

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
شما اول برنامه PS4 XPLORER نصب کن روی ps4 از منوی دیباگ منو و فایل زیر دانلود کن بریز تو فلش یا هارد با فرمت exfat نصب کن.

لینک دانلود PS4 XPLORER

اون فایلهای ترینر که قبلا برات گذاشتم از حالت فشرده در بیار و فقط پوشه cheats بریز تو یه فلش و بزن به دستگاه.

حالا برنامه PS4 XPLORER اجرا کن و دو گزینه میاد و گزینه اول root انتخاب کن و برو مسیر MNT/USB و پوشه cheats با زد مثلث روش و زدن گزینه کپی انتخاب کن و حالا دکمه دایره چندبار بزن تا برگرده به همون مسیر اول و بعد در اینجا دنبال پوشه data بگرد و داخلش شو و یه پوشه به اسم GoldHEN هست(اگه این پوشه نبود باید بسازی با همین نام ولی اگه گلد هن قبلا اجرا شده باشه این پوشه اونجا باید وجود داشته باشه) و داخل اینم برو و در اینجا دکمه ملث باز بزن اینار paste انتخب کن و اگه درست انجام داده باشی بعد که از برنامه بیرون بیای و بری داخل بازی مورد نظرت و بعد دکمه SHARE چند ثانیه بگیری منوی چیت میاد بالا.

ps4_ch_1akm.jpg
دستت درد نکنه علی جان

• Smile
Reactions: alitriple

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا

لینک دانلود PS4 XPLORER

ps4_ch_1akm.jpg
سلام. من یه سوال در مورد هک سوییچ دارم دیدم شما تو انجمن سوییچ خیلی فعالی و به نظر وارد هم میای گفتم ازتون بپرسم. ممنون میشم بتونید کمکم کنید
من یه سوییچ دارم که چند سال پیش با هک team xecuter جیل بریکش کردم. تا ورژن 8 هم بعدا آپدیت کردم فرم ویر را. ولی مدتی استفاده نمیکردم. امروز خواستم آپدیت کنم دیدم team xecuter تعطیل شده و آخرین نسخش هم تا 11 بالاتر ساپورت نمیکنه.
الان من بخوام گنسولو به اتمسفر تغییر بدم باید دقیقا چه مراحلیو طی کنم؟ اگر قبلا جایی اینو توضیح دادید برام لینکشم بفرستین کافیه.
در ضمن من همون زمان دستگاهو با گیره کاغذ و هزار بدبختی به rcm بردم و از همون موقع هم روی auto rcm هست. اگر بتونم این تغییرو بدون نیاز به جیگ انجام بدم بهتره.
تشکر فراوان.0

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
سلام. من یه سوال در مورد هک سوییچ دارم دیدم شما تو انجمن سوییچ خیلی فعالی و به نظر وارد هم میای گفتم ازتون بپرسم. ممنون میشم بتونید کمکم کنید
من یه سوییچ دارم که چند سال پیش با هک team xecuter جیل بریکش کردم. تا ورژن 8 هم بعدا آپدیت کردم فرم ویر را. ولی مدتی استفاده نمیکردم. امروز خواستم آپدیت کنم دیدم team xecuter تعطیل شده و آخرین نسخش هم تا 11 بالاتر ساپورت نمیکنه.
الان من بخوام گنسولو به اتمسفر تغییر بدم باید دقیقا چه مراحلیو طی کنم؟ اگر قبلا جایی اینو توضیح دادید برام لینکشم بفرستین کافیه.
در ضمن من همون زمان دستگاهو با گیره کاغذ و هزار بدبختی به rcm بردم و از همون موقع هم روی auto rcm هست. اگر بتونم این تغییرو بدون نیاز به جیگ انجام بدم بهتره.
تشکر فراوان.0

سلام دوست گرامی

مراحلش میزارم دقیق ولی ساده بخوای کافیه کاستوم فریمور اتمسفر همراه با پیلود همون ورژن از اتمسفر به اسم Fusee.bin دانلود و بعد اخرین سیگ پچ که اومده داخل پوشه اتمسفر اضاف کنید و روی مموری برزید و پیلود Fusee.bin اینجکت کنید تا کاستوم فریمور بالا بیاد و تا اینجا کار تمومه ولی چون پیلود hekate هم امکانات ویژه ای داره و یه جورایی مکمل اتمسفر از روز اول بوده اونم میتونید اضاف کنید بهش و نیازی هم به جیگ نیست دستگاه کافیه خاموش کنید چون autorcm فعاله از قبل و مموری در بیارید و فایلها برزید و لطفا تا اخر اموزش بخونید بعد اقدام کنید چون تو ادامه گفتم در مورد پک اماده هک خودم.

لینک دنلود رسمی اتمسفر در github

لینک اخرین سیگ پچ

لینک دانلود hekate

من هم همیشه خودم یه پک هک اتمسفر در اموزش دیبریک که برای اپدیت فریمور هست میزارم و این پک رو همیشه اپدیت میکنم هر چند وقت هر فریمور بالاتری بیاد و پک کامل هست و همه برنامه های ضروری و سیگ پچ و hekate و غیره داخلشه و فقط کافیه پک رو دانلود و پیلود Fusee.bin که داخل پک هست بزنید تا دستگاه بالا بیاد.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

لینک توضیح دقیق هک اتمسفر و غیره هم که گفتم در این لینک و این لینک میتونید ببینید و فقط اموزش مراحل همونه فقط چون مال مدتها پیشه باید با سرچ در گوگل جدیدترین لینکها رو خودتون پیدا کنید و اموزشهای زیر هم برای ریختن بازی و غیره بخونید.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium (از روش جدید که با قرمز نوشتم استفاده کن اون اولهای اموزش قدیمیه نمیخواد)

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

نکاتی هم میگم برای رفتن به قسمت برنامه ها میتونی روی قسمت گالری عکس تاچ کنی میره قسمت برنامه ها ولی اینجوری نرو قسمت برنامه ها و دکمه R بگیر همزمان یه بازی به دلخواه اجرا کن بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و اینجوری از کل رم استفاده میشه وگرنه برنامه ها وقع اجرا ارور میدن مثل tinfiol و داخل قسمت برنامه ها هم اگه از پک من استفاده کرده باشی یه برنامه به اسم Payload Launcher هست برای اجرای راحت پیلودها مثل hekate و تو محیط hekate هم رفتی مثلا برای حالت mass stroge و وقتی کارت باهاش تموم شد همون تب اول یه ایکون بزرگ زده payload روش تاچ کنی باز لیست پیلودها بالا میاد و برای مثال پیلود Fusee.bin اجرا میکنی و اتمسفر بالا میاد و پیلودی هم خودت خواستی اضاف کنی به لیست در مموری جانبی باید بریزی داخل این مسیر Bootloader\payloads و اینا چیزای کلی بود سوالی داشتی جایی بپرس راهنمایی میکنم.موفق باشید.

• Like
Reactions: AghaReza

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام دوست گرامی

مراحلش میزارم دقیق ولی ساده بخوای کافیه کاستوم فریمور اتمسفر همراه با پیلود همون ورژن از اتمسفر به اسم Fusee.bin دانلود و بعد اخرین سیگ پچ که اومده داخل پوشه اتمسفر اضاف کنید و روی مموری برزید و پیلود Fusee.bin اینجکت کنید تا کاستوم فریمور بالا بیاد و تا اینجا کار تمومه ولی چون پیلود hekate هم امکانات ویژه ای داره و یه جورایی مکمل اتمسفر از روز اول بوده اونم میتونید اضاف کنید بهش و نیازی هم به جیگ نیست دستگاه کافیه خاموش کنید چون autorcm فعاله از قبل و مموری در بیارید و فایلها برزید و لطفا تا اخر اموزش بخونید بعد اقدام کنید چون تو ادامه گفتم در مورد پک اماده هک خودم.

لینک اخرین سیگ پچ

لینک دانلود hekate

من هم همیشه خودم یه پک هک اتمسفر در اموزش دیبریک که برای اپدیت فریمور هست میزارم و این پک رو همیشه اپدیت میکنم هر چند وقت هر فریمور بالاتری بیاد و پک کامل هست و همه برنامه های ضروری و سیگ پچ و hekate و غیره داخلشه و فقط کافیه پک رو دانلود و پیلود Fusee.bin که داخل پک هست بزنید تا دستگاه بالا بیاد.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

لینک توضیح دقیق هک اتمسفر و غیره هم که گفتم در این لینک و این لینک میتونید ببینید و فقط اموزش مراحل همونه فقط چون مال مدتها پیشه باید با سرچ در گوگل جدیدترین لینکها رو خودتون پیدا کنید و اموزشهای زیر هم برای ریختن بازی و غیره بخونید.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium (از روش جدید که با قرمز نوشتم استفاده کن اون اولهای اموزش قدیمیه نمیخواد)

نکاتی هم میگم برای رفتن به قسمت برنامه ها میتونی روی قسمت گالری عکس تاچ کنی میره قسمت برنامه ها ولی اینجوری نرو قسمت برنامه ها و دکمه R بگیر همزمان یه بازی به دلخواه اجرا کن بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و اینجوری از کل رم استفاده میشه وگرنه برنامه ها وقع اجرا ارور میدن مثل tinfiol و داخل قسمت برنامه ها هم اگه از پک من استفاده کرده باشی یه برنامه به اسم Payload Launcher هست برای اجرای راحت پیلودها مثل hekate و تو محیط hekate هم رفتی مثلا برای حالت mass stroge و وقتی کارت باهاش تموم شد همون تب اول یه ایکون بزرگ زده payload روش تاچ کنی باز لیست پیلودها بالا میاد و برای مثال پیلود Fusee.bin اجرا میکنی و اتمسفر بالا میاد و پیلودی هم خودت خواستی اضاف کنی به لیست در مموری جانبی باید بریزی داخل این مسیر Bootloader\payloads و اینا چیزای کلی بود سوالی داشتی جایی بپرس راهنمایی میکنم.موفق باشید.
خیلی ممنون. انجامنش میدم اگر مشکلی پیش اومد دوباره مزاحمت میشم 🙏🙏🙏

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام دوست گرامی

لینک اخرین سیگ پچ

لینک دانلود hekate

سلام مجدد. من همون پک خودتو استفاده کردم. اتمسفر بالا میاد و بازیهایی که از قبل نصب داشتم هم بدون مشکل کار میکنه.
ولی چیز جدید هرچی نصب میکنم وقتی میخوام اجرا کنم میگه unable to start software. return to home menue and start again. حتی tinfoil هم نصب کردم همین ارور را میده.
سرچ کردم یه جا نوشته بودن کش سیستم را پاک کنم درست میشه ولی اونم انجام دادم نشد.
در ضمن از طریق پی سی هم فقطی چیزی نصب میکنم. به روشی که خودت توضیح دادی. داخل کنسول چیزی نمیاد.
فرمویر دستگاه 10 هست و اتمسفر هم همون پک 1.4 که خودتون آپلود کردین.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
سلام مجدد. من همون پک خودتو استفاده کردم. اتمسفر بالا میاد و بازیهایی که از قبل نصب داشتم هم بدون مشکل کار میکنه.
ولی چیز جدید هرچی نصب میکنم وقتی میخوام اجرا کنم میگه unable to start software. return to home menue and start again. حتی tinfoil هم نصب کردم همین ارور را میده.
سرچ کردم یه جا نوشته بودن کش سیستم را پاک کنم درست میشه ولی اونم انجام دادم نشد.
در ضمن از طریق پی سی هم فقطی چیزی نصب میکنم. به روشی که خودت توضیح دادی. داخل کنسول چیزی نمیاد.
فرمویر دستگاه 10 هست و اتمسفر هم همون پک 1.4 که خودتون آپلود کردین.

سلام
خوب معلومه که ارور میده بازی موقع اجرا و فریمور رو بیار بالا روی 15.0.1 بعد همه چی اوکی میشه و با همون برنامه دیبریک اپدیت کن خیلی سادس اموزشش بخون حتما و نتونستی هم با همون برنامه قدیمی هم روی فریمور 10 جواب میده و حتما اپدیت کن فریمور بدون اپدیت کاری از پیش نمیبری.

بعد با برنامه dbi با همون روش جدید که گفتم برای tinfiol بازی نصب کن و برنامه dbi خیلی استیبل تر و بهتره و اموزش اون هم در این لینک ببین خصوصا اخرش که با عکس مشخص کردم و داخل برنامه هات باید باشه این برنامه اگه از پک من استفاده کرده باشی.
اگه محیط نصب tinfiol برات راحت تره با برنامه مشابش لیتیوم نصب کن عین همونه ولی محدودتر و محدود هم از لحاظ اینترنتی نه نصب بازی که امکانات اینترنتیش بدرد ما زیاد نمیخوره.

قبل از نصب هر نوع بازی در tinfiol و لیتیوم هم حتما به منوی options برنامه برید و گزینه و گزینه install unsigned code رو yes کنید اگه احیانا نبود و در این مرحله از شما پاسورد میخواد که به ترتیب با دکمه های جهت نما یا d-pad بزنید( بالا بالا پایین پایین چپ راست چپ راست B و A و +) و درست زده باشید yes میشه و حالا میتونید فایلهای بازی رو نصب کنید.

بعد این نکته هم بگم اونایی که sxos هستن یه جورایی ترس دارن بیان فریمور بالا و تنها قابلیتی که اتمسفر نداره اون قابلیت خوندن بازی مستقیم از هارد و فلش بدون نصب کردنه وگرنه امکانات بیشتری هم داره نسبت به sxos فقط امکاناتش دم دست نیست مثل sx یه خورده اولش گیج میشی مثل بکاب گرفتن از ناند باید از پیلود hekate استفاده کنی یا بقیه قابلیتها و حتی میشه دول ناند کرد کنسول یکی مثلا ناند اصلی فریمور 11 باشه ناند روی مموری فریمور 15 و بینشون سوییچ کرد و 11 روی sx و 15 روی اتمسفر و حالا اینها نگفتم چون یه خورده تخصص میخواد میترسم بزنی مموری فرمتش بهم بریزی بازیهات بپره و خواستی این چیزاها تست کنی اول روی یه مموری دیگه تست کن یاد گرفتی روی مموری خودت و قبل هر کاری هم بکاب بگیر از سیو و غیره روی کامپیوتر بریز و مهمتر از همه بکاب 30 گیگی از ناند هم داشته باشی از قبل یه موقع کاری کردی کنسول بالا نیومد با اون بکاب درستش کنی و اموزش بکاب با hekate هم تو تابیک برنامه های کاربردی هست و اینم بگم شما میتونی همزمان هم دوئل ناند بکنی هم اندروید نصب بکنی و هم لینوکس روی مموری و هم lakka که ریتروارچ بر پایه لینوکس هست همه رو یکجا داشته باشی که باید این چیزها روی یه مموری جدا از مموری فعلیت تست کنی و یه مموری حجم بالا هم میطلبه برای اینکه بتونی از همش استفاده کنی و حداقل 128 یا 64 و من خودم 512 دارم میگم کمه و تو فکره خرید 2 ترا هستم.

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان سلام
امروز من میخواستم از طریق usb بازی نصب کنم روی کنسولم ولی متاسفانه وسط نصب کنسلوم بخاطر شارژ باتری خاموش شد. وقتی میخوام اتمسفر رو روش بالا بیارم با اروری که توی عکس میبینید مواجه شدم. آیا راه حلی دارید ؟

Attachments

• D6682AC2-44D9-4C02-9134-2CE580AC4AB4.jpeg
    D6682AC2-44D9-4C02-9134-2CE580AC4AB4.jpeg
    852.6 KB · مشاهده: 14

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
دوستان سلام
امروز من میخواستم از طریق usb بازی نصب کنم روی کنسولم ولی متاسفانه وسط نصب کنسلوم بخاطر شارژ باتری خاموش شد. وقتی میخوام اتمسفر رو روش بالا بیارم با اروری که توی عکس میبینید مواجه شدم. آیا راه حلی دارید ؟

سلام
احتمالا فایلهای هک روی مموری خراب شده و دو راه حل میگم اول همه فایلهای مربوط به هک پاک کن یا جایی موقتی بریز و از نو اتمسفر بریز با سیگ پچ احتمالا بالا بیاد و راه دوم از اطلاعات مموری خصوصا پوشه نینتندو یه جا مثل کامپیوتر کپی و بکاب بگیری و مموری فرمت کنی و پوشه نینتندو هم برگردونی و هک اتمسفر هم باز از نو بریز و اون قبلی خودت نریز و بهتره از فرمت fat 32 هم برای مموری استفاده بشه و فرمت exfat احتمال خرابی فایلها در دراز مدت زیاده.

میتونی از پک هک من هم استفاده کنی تا فریمور 15.0.1 ساپورت میکنه که در اموزش زیر هست.

• Like
Reactions: reza8 and HoSIs

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام
احتمالا فایلهای هک روی مموری خراب شده و دو راه حل میگم اول همه فایلهای مربوط به هک پاک کن یا جایی موقتی بریز و از نو اتمسفر بریز با سیگ پچ احتمالا بالا بیاد و راه دوم از اطلاعات مموری خصوصا پوشه نینتندو یه جا مثل کامپیوتر کپی و بکاب بگیری و مموری فرمت کنی و پوشه نینتندو هم برگردونی و هک اتمسفر هم باز از نو بریز و اون قبلی خودت نریز و بهتره از فرمت fat 32 هم برای مموری استفاده بشه و فرمت exfat احتمال خرابی فایلها در دراز مدت زیاده.

میتونی از پک هک من هم استفاده کنی تا فریمور 15.0.1 ساپورت میکنه که در اموزش زیر هست.

بزرگوار سپاس از پاسخت 🙏
من از فایلای داخل رم کپی گرفتم ولی هر کاری میکنم رم فرمت نمیشه. مثل اینکه رم کلا مشکل پیدا کرده. سوالی که دارم اینه که یه رم جدید بخرم همین مراحلی که فرمودی رو برم اوکیه ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
بزرگوار سپاس از پاسخت 🙏
من از فایلای داخل رم کپی گرفتم ولی هر کاری میکنم رم فرمت نمیشه. مثل اینکه رم کلا مشکل پیدا کرده. سوالی که دارم اینه که یه رم جدید بخرم همین مراحلی که فرمودی رو برم اوکیه ؟

خواهش.اره ولی رم جدید گرفتی سعی کن کنسول هم یه ریست کارخونه ای کن اول بعد مموری هم فرمت fat 32 بزن فایلها معمولا کم پیش میاد خراب بشن نسبت به exfat و بازیها هم از نو دیگه نصب کن و مموری هم یه مارک معروف مثل سن دیسک و غیره اصلی بخر و بپا فیک هم نباشه و مموری از این مشکی فلایی ها نخر هیچ وقت اینها عمرشون کمه و هر مارک معروفی هم بخری خوبه نسبت به بودجت و یه نکته هم رعایت کن زیاد هم مموری در نیار از دستگاه جا بزن همین هم در طولانی مدت اون سرش ممکنه اسیب ببینه یا حتی ریدر خود دستگاه و از اموزش hekate در حالت mass stroge استفاده کن برای فایل ریختن و حالت mtp بعضی برنامه ها مثل dbi و غیره هم خوب نیست خصوصا برای ریختن فایلهای هک و رم خراب خودت هم شاید با بعضی برنامه ها تو نت مثل SD Memory Card Formatter بتونی درستش کنی ولی چون کیفیت احتمالا نداره باز همینجوری بشه بهتره عوضش کنی و اینها هر چند وقت یه بار اگه ویروسی در کار نباشه هی مشکل فقط خواندی بهم میزنن که یا باید با همچین برنامه هایی فرمتشون کرد یا در لینوکس و یا فریمور کارخونه ای اگه مارک معروفی باشه با برنامه خود کارخونش بزنی که معمولا هم ندارن.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
703
نام
reza
خواهش.اره ولی رم جدید گرفتی سعی کن کنسول هم یه ریست کارخونه ای کن اول بعد مموری هم فرمت fat 32 بزن فایلها معمولا کم پیش میاد خراب بشن نسبت به exfat و بازیها هم از نو دیگه نصب کن و مموری هم یه مارک معروف مثل سن دیسک و غیره اصلی بخر و بپا فیک هم نباشه و مموری از این مشکی فلایی ها نخر هیچ وقت اینها عمرشون کمه و هر مارک معروفی هم بخری خوبه نسبت به بودجت و یه نکته هم رعایت کن زیاد هم مموری در نیار از دستگاه جا بزن همین هم در طولانی مدت اون سرش ممکنه اسیب ببینه یا حتی ریدر خود دستگاه و از اموزش hekate در حالت mass stroge استفاده کن برای فایل ریختن و حالت mtp بعضی برنامه ها مثل dbi و غیره هم خوب نیست خصوصا برای ریختن فایلهای هک و رم خراب خودت هم شاید با بعضی برنامه ها تو نت مثل SD Memory Card Formatter بتونی درستش کنی ولی چون کیفیت احتمالا نداره باز همینجوری بشه بهتره عوضش کنی و اینها هر چند وقت یه بار اگه ویروسی در کار نباشه هی مشکل فقط خواندی بهم میزنن که یا باید با همچین برنامه هایی فرمتشون کرد یا در لینوکس و یا فریمور کارخونه ای اگه مارک معروفی باشه با برنامه خود کارخونش بزنی که معمولا هم ندارن.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer.
سلام علی خان وقت بخیر عیدت پیشاپیش مبارک
آخرین باری که فریمور و اتمسفرمو اپدیت کردم با ورژنی که گذاشتی بود
فریمور 11.0.1 و اتمسفر هم 0.17.1
الان نیازه اپدیتش کنم ؟
پیشاپیش ممنون از وقتی که میذاری

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
سلام علی خان وقت بخیر عیدت پیشاپیش مبارک
آخرین باری که فریمور و اتمسفرمو اپدیت کردم با ورژنی که گذاشتی بود
فریمور 11.0.1 و اتمسفر هم 0.17.1
الان نیازه اپدیتش کنم ؟
پیشاپیش ممنون از وقتی که میذاری

سلام داداش رضا عید شما هم مبارک

بله خیلی پایینه الان فریمور 16.0.0 اومده با اتمسفر 1.5.1 بازیهای زیادی هستن دیگه روی اون فریمور شما اجرا نمیشه باید اپدیت کنید هم اول هک و بعد فریمور اپدیت کنید و پک اتمسفر تا همین فریمور 16.0.0 در اموزش زیر هست و همه موارد لازم کاملا اپدیت شده در همون پک هست و کافیه فقط همون پک دانلود کنید و پیلود گفته شده رو داخل پک هست بزنید و طبق اموزش هم انجام بدید حتما تا درست همه چی انجام بشه.موفق باشید.

• Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
703
نام
reza
سلام داداش رضا عید شما هم مبارک

بله خیلی پایینه الان فریمور 16.0.0 اومده با اتمسفر 1.5.1 بازیهای زیادی هستن دیگه روی اون فریمور شما اجرا نمیشه باید اپدیت کنید هم اول هک و بعد فریمور اپدیت کنید و پک اتمسفر تا همین فریمور 16.0.0 در اموزش زیر هست و همه موارد لازم کاملا اپدیت شده در همون پک هست و کافیه فقط همون پک دانلود کنید و پیلود گفته شده رو داخل پک هست بزنید و طبق اموزش هم انجام بدید حتما تا درست همه چی انجام بشه.موفق باشید.

ممنونم داداش علی خان گل خیلی خیلی لطف کردی 😍

• Love
Reactions: alitriple

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر