هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
چرا توصیه نمیشه مشکلی پیش میاد برای دستگاه ؟

بخاطر مشکلات نت ایران از سرعت گرفته تا قضیه فیلترینگ و غیره و ممکنه بازی حین دانلود گیر کنه یا ناقص دانلود و نصب بشه و یا اصلا دانلود نشه و اینکه چون باید دسترسی به یه سرور داشته باشی و پیدا کنی که بشه توی tinfiol ست کنی و بعد یه مدت هم از کار ممکنه بیفته.

آموزش دانلود کردنش و به اینترنت وصل کردن هم میزارید ؟

تو همون پست که گفتم بود ولی چون باید بری فایلها در بیاری خودم برات توی tinfiol ست کردم و گذاشتم و کافیه فایل زیر دانلود کنی اول.

لینک دانلود tinfiol eshop

بعد از دانلود از حالت فشرده دربیار و فولدر Tinfoil در مموری جانبی در پوشه switch بریز و قبلش اگه tinfiol از قبل داری پاک کن تو همون مسیر.

بعد باید به نت وصل بشی و برای اینکه مشکلی پیش نیاد سرورهای نینتندو با 90dns مسدود کن و اموزش زیر بخون.

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

حالا باید tinfiol اجرا کنی و پیغامهای اولیه که میده همه اوکی کنی و ممکنه کرش کنه برنامه و بسته بشه ولی باز بازش کن و حتما هم برنامه بصورت فول رم باز کن(فول رم باید دکمه R بگیری در منو بازیهات و همزمان یه بازی اجرا کنی با تاچ کردن تا بره قسمت برنامه ها و بعد tinfiol اجرا کن)

بعد طبق عکس زیر لیست بازیها در قسمت زیر هست و میشه وارد اون قسمت بشی و با پایین دادن انالوگ بازیت پیدا کنی از لیست و دان کنی.

ttteshop.jpg

چند نکته هم بگم اول اینکه ممکنه سرور دانلود بازی فیلتر باشه اگه روی بازی میزنی و دان نمیشه و گیر میکنه که باید یه جوری نت بی فیلتر برسونی به دستگاه و خود من روی مودم ست میکنم و مودمم این قابلیت داره یا با گوشی و برنامه باید اینکار کرد که دیگه خودت باید دنبال اینجور موارد باشی و نکته اخر اگه وارد قسمت new games شدی و اولش یه مشت حروف ژاپنی دیدی بجای لیست عکس بالا یه بار دکمه + بزن روی همون حروف ژاپنی و بعد دایره بزن همین لیست باید بیاد و بازم میگم بری دانلود کنی از نت و بعد نصب کنی روش بهتریه.

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
ممنون از توضیحاتت خیلی زحمت کشیدن واقعیت من سوییچ و یک هفتس خردم کپی خور بود و آخرین ورژن هم هست ولی تو سوییچ یک ناواردم میشه بهم بگین چجوری بازی بریزم که کپی خورش نپره ؟ خیلی ممنون ببخشید اذیتت میکنم 🙏

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
ممنون از توضیحاتت خیلی زحمت کشیدن واقعیت من سوییچ و یک هفتس خردم کپی خور بود و آخرین ورژن هم هست ولی تو سوییچ یک ناواردم میشه بهم بگین چجوری بازی بریزم که کپی خورش نپره ؟ خیلی ممنون ببخشید اذیتت میکنم 🙏

قابلی نداشت.کپیخور سوییچ پریدنی نیست چون سخت افزاریه ولی خوب باید با احتیاط هم کار کرد مشکلی پیش نیاد.

بازی ریختن چندین روش هست اگه مموری شما exfat فرمتش باشه میشه بازی ریخت روی مموری و با برنامه هایی مثل Tinfoil و Lithium و Tinwoo و Goldleaf و غیره نصب کرد و البته به همون مقدار فضای بازی هم باید جای خالی روی مموری داشت و حالا اگه مموری fat 32 بود چون این فرمت محدودیت ظرفیت بیش از 4 گیگ داره نمیشه بازیهایی که ظرفیت بیشتر دارن ریخت روی مموری و نصب کرد که حالا باید یا بصورت مستقیم از pc نصب کنی یا روی فلش مموری با فرمت exfat بریزی و با یه تبدیل به پورت usb-c دستگاه وصل کنی یا سوییچ روی داک بزاری و به پورت داک وصل کنی اگه تبدیل نخوای که اداپتور هم باید وصل باشه و به تی وی هم متصل بشی و اموزشهای زیر بخون توضیح دادم.

اموزش اول برای ریختن بازی در مموری هست بدون دراوردن مموری میشه با پیلود hekate اینکار انجام داد یا باید کنسول خاموش کنی و مموری در بیاری بریزی و بعد پیلود کاستوم فریمورت مثلا اتمسفر که Fusee.bin هست بزنی کنسول بالا بیاد و بری قسمت برنامه ها و مثلا با tinfiol نصب کنی.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش زیر هم جدیدترین روشی که قرمز کردم متنش بخون خیلی سادش و کم دردسرتر.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

همه این برنامه و پیلودها هم من جدیدترین ورژنش در پک اتمسفر که در اموزش دیبریک میزارم هست که یه روز هم فایلهای هکت پرید یا خواستی اپدیت کنی میتونی از این پک اتمسفر استفاده کنی که من همیشه این پک اپدیت میکنم با هر فریمور جدیدی که بیاد و طبق ساپورت فریمور گفته شده در اموزش هم باید اپدیت کنی همیشه و بالاتر اومده بود و هک ساپورت نمیکرد اپدیت نکن.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

بعد شما که تازه کاری اگه میخوای همه نکات اولیه سر در بیاری باید وقت بزاری پستهای زیر و صفحات بعدش بخونی و فقط پستها چون قدیمی ممکنه باشن شما همیشه جدیدترین لینکهای برنامه ها و غیره خودت با سرچ در گوگل میتونی پیدا کنی.موفق باشی

پست اول

پست دوم

esmesmm

عضو جدید
Jun 9, 2022
1
سلام. دوستان من همه مراحل رو بنظرم درست رفتم فقط موقعه نصب بازی در لیتیوم اخطار میده اخرش. بازی رو هم که رو صفحه کلیک میکنی اخطار آپدیت میده.
فریمور اتمسفر آخریش
آپدیت خود دستگاه هم 14.1.1 اخرش هم s هست
ممنون میشم راهنمایی کنید.
img_20220609_203345_44ym.jpg
img_20220609_203603_kge8.jpg

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام.
لینک فایل پیلود از صفحه اول خراب شده. کسی میتونه یه لینک قرار بده.
و اینکه پیلود انواع مختلفی داره بسته به نوع یا ورژن هکیا کلا یک فایله؟

و اینکه برای دانلود بازیهای سوییچ چه سایتی رو پیشنهاد میکنین؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام.
لینک فایل پیلود از صفحه اول خراب شده. کسی میتونه یه لینک قرار بده.
و اینکه پیلود انواع مختلفی داره بسته به نوع یا ورژن هکیا کلا یک فایله؟

و اینکه برای دانلود بازیهای سوییچ چه سایتی رو پیشنهاد میکنین؟

داداش داری اشتباه میری اون فایلها قدیمی هست استفاده ای نداره من پک هک اتمسفر در اموزش زیر گذاشتم و همه چی هم به دقت بخونی گفتم فقط کافیه همون پک اتمسفر اولی بریزی و پیلود Fusee.bin داخل پک بزنی دستگاه بالا میاد روی اخرین نرم افزار هک و بعد خواستی به فریموری که نوشتم هم میتونی اپدیت کنی.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

بازیها حالا معدودی بگردی سایتهای ایرانی هست ولی به روز نیستن و من خودم از چندتا سایت زیر میگیرم.

nsw2u.in

https://romslab.com/

یه پست قدیمی(کلیک کن) هم در مورد دانلود بازیها هست اونجا بیشتر توضیح دادم ولی سایتهاش ممکنه از کار افتاده باشه.

• Like
Reactions: pouyapro

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام. دوستان من همه مراحل رو بنظرم درست رفتم فقط موقعه نصب بازی در لیتیوم اخطار میده اخرش. بازی رو هم که رو صفحه کلیک میکنی اخطار آپدیت میده.
فریمور اتمسفر آخریش
آپدیت خود دستگاه هم 14.1.1 اخرش هم s هست
ممنون میشم راهنمایی کنید.
img_20220609_203345_44ym.jpg
img_20220609_203603_kge8.jpg

سلام

اگه از موارد هک اتمسفر و اپدیت بودن سیگ پچ مطمئنی شاید بازیت خرابه از جای دیگه دان کن و توصیه میکنم پک هک اتمسفر منم امتحان کن یه بار تو اموزش دیبریک هست و اینکه از روشهای جدید نصب بازی با برنامه dbi و لیتیوم استفاده کن و dbi هم تست کن و اخر این دو اموزش ببین با رنگ قرمز هم گفتم روشهای جدید برای نصب بازی.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
داداش داری اشتباه میری اون فایلها قدیمی هست استفاده ای نداره من پک هک اتمسفر در اموزش زیر گذاشتم و همه چی هم به دقت بخونی گفتم فقط کافیه همون پک اتمسفر اولی بریزی و پیلود Fusee.bin داخل پک بزنی دستگاه بالا میاد روی اخرین نرم افزار هک و بعد خواستی به فریموری که نوشتم هم میتونی اپدیت کنی.

بازیها حالا معدودی بگردی سایتهای ایرانی هست ولی به روز نیستن و من خودم از چندتا سایت زیر میگیرم.

nsw2u.in

https://romslab.com/

یه پست قدیمی(کلیک کن) هم در مورد دانلود بازیها هست اونجا بیشتر توضیح دادم ولی سایتهاش ممکنه از کار افتاده باشه.
ممنون از لطف و راهمنایی هاتون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
من fusee.bin رو اینجکت کردم ولی خطا داد. چکار باید بکنم؟

Attachments

• 20220810_215524.jpg
    20220810_215524.jpg
    441.1 KB · مشاهده: 4

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
ممنون از لطف و راهمنایی هاتون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
من fusee.bin رو اینجکت کردم ولی خطا داد. چکار باید بکنم؟

خواهش.باید فایلهای پک اتمسفر زیر هم تو روت مموری جانبی بریزید قبلش و همون پبلود fusee.bin داخل پک هم بفرستید و فایلها هم روی هک قبلی نریزید و به غیر از پوشه nintendo در مموری که بازیهاتون داخلشه بقیه فایلهای اضافی یا پاک کنید یا یه جا کپی کنید اگه فکر میکنید لازمتون میشه.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.2

• Like
Reactions: pouyapro

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
خواهش.باید فایلهای پک اتمسفر زیر هم تو روت مموری جانبی بریزید قبلش و همون پبلود fusee.bin داخل پک هم بفرستید و فایلها هم روی هک قبلی نریزید و به غیر از پوشه nintendo در مموری که بازیهاتون داخلشه بقیه فایلهای اضافی یا پاک کنید یا یه جا کپی کنید اگه فکر میکنید لازمتون میشه.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.2
سلام علی اقا جان خوب هستین من خیلی وقته بازی سنتر نبودم امکانش هست لطف کنین اخرین پک فایل های به روز نینتندو سویچ رو بهم بدین لینکشو که اخرین بازی هارو جواب بده و اخرین اپدیت و نحوه شو کلا تاپیک هارو گم کردم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام علی اقا جان خوب هستین من خیلی وقته بازی سنتر نبودم امکانش هست لطف کنین اخرین پک فایل های به روز نینتندو سویچ رو بهم بدین لینکشو که اخرین بازی هارو جواب بده و اخرین اپدیت و نحوه شو کلا تاپیک هارو گم کردم

سلام داداش ممنون
تو تابیک زیر میزارم همیشه.

Atmosphere v1.4.0 AliTriple

• Like
Reactions: XENOS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر