هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کار نمی کنه
نینتندو جلوش رو گرفت خیلی وقت پیش

خوش اومدی 😁

بابا این فامیل ما میفرسته براش بازی بفرستیم
از کجا میتونم فایل های NSP بازی ها رو دانلود کنم

فایل های آپدیت ماینکرفت
Hades
و Animal Crossing: New Horizon رو میخوام

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mostafa.m.m

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali

فایل های آپدیت ماینکرفت
Hades

سلام
باید یا از سایتهای ایرانی دان کنی یا از سایتهای خارجی با لیچر یا اگه سرعت دانلودت زیاده با لینک همون اپلودسنترهایی هم که داده میشه.

سایت ایرانی

دانلود بازی Hades برای Switch

دانلود بازی Animal Crossing: New Horizons برای Switch

خارجی

nsw2u.org

NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads

• Love
  • Like
Reactions: NHM and Z-fan

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

فایل های آپدیت ماینکرفت
Hades
علاوه بر این بالایی ها Softcobra.com هم هست.
ولی همون nsw2u که بالا گفتن سایت خوبیه.

• Like
Reactions: Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام من اومدم کنسول رو آپدیت کنم بعد پیلود ارور package3 رو میده.کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟

سلام
قبل اپدیت باید هک مورد استفادتون اپدیت کنید و بعد اپدیت کنید تا این ارور نیاد و اتمسفر فعلا تا اپدیت 12.1.0 ساپورت میکنه و اپدیت 13.0 هم بزودی اتمسفر ساپورت میکنه و فعلا از اپدیت به این ورژن خودداری کنید و پک اماده اتمسفر هم من گذاشتم تو اموزش daybreak در تابیک برنامه های کاربردی.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
سلام منم ديروز ي سوييچ هكي خريدم و نينتندويي شدم و بعد دو ساعت زدم sd كارتو در اوردم و چاره اي جز خاموش شدن كنسول برام نموند و ممنون ميشم از اساتيد كه كمك كنن چطرر دوباره پي لود كنم رو روشن شه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام منم ديروز ي سوييچ هكي خريدم و نينتندويي شدم و بعد دو ساعت زدم sd كارتو در اوردم و چاره اي جز خاموش شدن كنسول برام نموند و ممنون ميشم از اساتيد كه كمك كنن چطرر دوباره پي لود كنم رو روشن شه.

سلام خوش اومدی

باید اول پیلود زدن یاد بگیری و پست اول همین تابیک بخون قسمت مربوط به برنامه TegraRcmGUI و کافیه برنامه دانلود کنی و درایور برنامه از قسمت تنظیمات یا ستینگش نصب کنی و لینک اخرین ورژنش هم از اینجا(کلیک کن) بگیر و اگه گوشی فقط داری از برنامه Rekado باید استفاده کنی برای پیلود زدن.

احتمال زیاد AutoRCM هم فعاله روی سوییچت چون اگه دکمه پاور بگیری روشن نمیشه چون در غیر اینصورت به جیگ نیاز میشه و هک کاستوم فریمور هم سه مورد داریم که یکی اتمسفر Atmosphere هست و یکی sxos هست و ReiNX و اینا رو گفتم بدونی و هر کدوم برا خودش پیلود مجزا دارن ولی چون در حال حاضر اتمسفر فقط از فریمورهای بالا ساپورت میکنه و اون دوتای دیگه از دور خارج شدن ما فقط با اتمسفر سرکار داریم و کافیه پیلود زدن اول یاد بگیری و بعد پک هک اتمسفر زیر دانلود کن.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.5

بعد از دانلود کردن پک اتمسفر بالا و دراوردن از حالت فشرده مموری رو بزن با ریدر به کامپیوتر یا اگه نداری موبایل و همه پوشه ها و فایلها به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلشه یه جا انتقال حتما بده و در مموریت فقط همون پوشه nintendo بمونه و بعد همه فایلها و پوشه های پکی که دانلود کردی کپی کن تو همون روت مموری (روت مموری یعنی همون اول که وارد میشی)

یه پیلود داخل پک هست به اسم Fusee.bin و این رو تو کامپیوتر داشته باش و بعد مموری بزار داخل دستگاه و همین پیلود با برنامه TegraRcmGUI یا Rekado انتخاب کن و کابل بین دستگاه و کامپیوتر یا گوشی وصل کن و پیلود با برنامه بفرست و دستگاه باید روشن بشه و بالا بیاد و اگرم روشن نشد 12 ثانیه دکمه پاور بگیر اگه هنگ دستگاه کرده باشه رفع بشه و یه تک پاور هم باز بعد بزن و اقدام به پیلود زدن کن.

نکاتی هم بگم و با اینکه من همیشه تاکید میکنم مموری خالی باشه و به غیر از پوشه نینتندو چیزی نباشه باز بعضی دوستان روی هم فایلها میرزن و هک ناقص یا با مشکل اجرا میشه و اینکه شما اموزش بکاب گرفتن از ناند و غیره رو هم باید بری بخونی اگه از ناند کنسول بکاب 30 گیگی رو نداری و این بکاب در مواقعی که کنسول به مشکل جدی میخوره در زنده کردن کنسول نقش موثری داره و باید بکاب بگیری و منتقل کنی به pc و اینکه هیچوقت گزینه AutoRCM غیر فعال نکن چون این گزینه شبیه سازی جیگ هست و غیر فعال بشه نیاز به جیگ داری و غیر فعال بودنش هم در اپدیت کنسول به روش هکی باعث سوختن فیوزهای امنیتی دستگاه به مرور میشه و همه فیوزها که بسوزه دستگاه بریک میشه و فعال و غیر فعال کردن این گزینه از طریق پیلود Hekate امکان پذیره که شما کلا کاری به اون تنظیم نداشته باش.

نکته بعدی اینه پکی که من گذاشتم معمولا برنامه هاش و غیره اپدیت هست و جدیدترین هست و اگه اموزشی در بخش هست و اون برنامه داخل پک بود نیازی نیست بری برنامه اون اموزش که قدیمی هست بگیری و همیشه هم خودت با یه سرچ در گوگل جدیدترینش پیدا کن چون نصب ورژنهای قدیمی ممکنه با فریمورهای جدید سازگار نباشه و دستگاه زمان بوت کرش کنه خصوصا ماژلها و غیره که کافیه برای رفعش از مموری پاک کنی یا مجدادا همون پک من بریزی اگه مشکل رو متوجه نشدی.

در اتمسفر میشه برای رفتن به قسمت برنامه ها روی گالری عکس زد و وارد شد ولی اینجوری وارد شما نشو چون از تمام رم اینجوری استفاده نمیشه و بعضی برنامه ها ارور میدن موقع اجرا و برای اینکار دکمه R بگیر و همزمان یه بازی با تاچ کردن اجرا کن و همینجور R نگه دار تا وقتی که وارد قسمت برنامه ها بجای اجرای اون بازی بشی و یا با نصب شورتکات hb-menu و اجرای اون به قسم برنامه ها میری بصورت فول رم.

لینک دانلود hbmenu

اموزش هایی هم که برات میزارم برو بخون کاربردی هست خصوصا اموزش دوم برای درنیاوردن مموری.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
سلام خوش اومدی

باید اول پیلود زدن یاد بگیری و پست اول همین تابیک بخون قسمت مربوط به برنامه TegraRcmGUI و کافیه برنامه دانلود کنی و درایور برنامه از قسمت تنظیمات یا ستینگش نصب کنی و لینک اخرین ورژنش هم از اینجا(کلیک کن) بگیر و اگه گوشی فقط داری از برنامه Rekado باید استفاده کنی برای پیلود زدن.

احتمال زیاد AutoRCM هم فعاله روی سوییچت چون اگه دکمه پاور بگیری روشن نمیشه چون در غیر اینصورت به جیگ نیاز میشه و هک کاستوم فریمور هم سه مورد داریم که یکی اتمسفر Atmosphere هست و یکی sxos هست و ReiNX و اینا رو گفتم بدونی و هر کدوم برا خودش پیلود مجزا دارن ولی چون در حال حاضر اتمسفر فقط از فریمورهای بالا ساپورت میکنه و اون دوتای دیگه از دور خارج شدن ما فقط با اتمسفر سرکار داریم و کافیه پیلود زدن اول یاد بگیری و بعد پک هک اتمسفر زیر دانلود کن.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.5

بعد از دانلود کردن پک اتمسفر بالا و دراوردن از حالت فشرده مموری رو بزن با ریدر به کامپیوتر یا اگه نداری موبایل و همه پوشه ها و فایلها به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلشه یه جا انتقال حتما بده و در مموریت فقط همون پوشه nintendo بمونه و بعد همه فایلها و پوشه های پکی که دانلود کردی کپی کن تو همون روت مموری (روت مموری یعنی همون اول که وارد میشی)

یه پیلود داخل پک هست به اسم Fusee.bin و این رو تو کامپیوتر داشته باش و بعد مموری بزار داخل دستگاه و همین پیلود با برنامه TegraRcmGUI یا Rekado انتخاب کن و کابل بین دستگاه و کامپیوتر یا گوشی وصل کن و پیلود با برنامه بفرست و دستگاه باید روشن بشه و بالا بیاد و اگرم روشن نشد 12 ثانیه دکمه پاور بگیر اگه هنگ دستگاه کرده باشه رفع بشه و یه تک پاور هم باز بعد بزن و اقدام به پیلود زدن کن.

نکاتی هم بگم و با اینکه من همیشه تاکید میکنم مموری خالی باشه و به غیر از پوشه نینتندو چیزی نباشه باز بعضی دوستان روی هم فایلها میرزن و هک ناقص یا با مشکل اجرا میشه و اینکه شما اموزش بکاب گرفتن از ناند و غیره رو هم باید بری بخونی اگه از ناند کنسول بکاب 30 گیگی رو نداری و این بکاب در مواقعی که کنسول به مشکل جدی میخوره در زنده کردن کنسول نقش موثری داره و باید بکاب بگیری و منتقل کنی به pc و اینکه هیچوقت گزینه AutoRCM غیر فعال نکن چون این گزینه شبیه سازی جیگ هست و غیر فعال بشه نیاز به جیگ داری و غیر فعال بودنش هم در اپدیت کنسول به روش هکی باعث سوختن فیوزهای امنیتی دستگاه به مرور میشه و همه فیوزها که بسوزه دستگاه بریک میشه و فعال و غیر فعال کردن این گزینه از طریق پیلود Hekate امکان پذیره که شما کلا کاری به اون تنظیم نداشته باش.

نکته بعدی اینه پکی که من گذاشتم معمولا برنامه هاش و غیره اپدیت هست و جدیدترین هست و اگه اموزشی در بخش هست و اون برنامه داخل پک بود نیازی نیست بری برنامه اون اموزش که قدیمی هست بگیری و همیشه هم خودت با یه سرچ در گوگل جدیدترینش پیدا کن چون نصب ورژنهای قدیمی ممکنه با فریمورهای جدید سازگار نباشه و دستگاه زمان بوت کرش کنه خصوصا ماژلها و غیره که کافیه برای رفعش از مموری پاک کنی یا مجدادا همون پک من بریزی اگه مشکل رو متوجه نشدی.

در اتمسفر میشه برای رفتن به قسمت برنامه ها روی گالری عکس زد و وارد شد ولی اینجوری وارد شما نشو چون از تمام رم اینجوری استفاده نمیشه و بعضی برنامه ها ارور میدن موقع اجرا و برای اینکار دکمه R بگیر و همزمان یه بازی با تاچ کردن اجرا کن و همینجور R نگه دار تا وقتی که وارد قسمت برنامه ها بجای اجرای اون بازی بشی و یا با نصب شورتکات hb-menu و اجرای اون به قسم برنامه ها میری بصورت فول رم.

لینک دانلود hbmenu

اموزش هایی هم که برات میزارم برو بخون کاربردی هست خصوصا اموزش دوم برای درنیاوردن مموری.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

خيلي لطف كردي دستگاه اكي شد حتما همه رو ميخونم .

آخرین ویرایش:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
علي جان الان راحت ترين راه براي ريختن بازي روي كنسول چي هست؟ بريزم رو هارد اكسترنال و وصل كنم به كنسول؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
علي جان الان راحت ترين راه براي ريختن بازي روي كنسول چي هست؟ بريزم رو هارد اكسترنال و وصل كنم به كنسول؟

مموری خودت exfat فرمتش باشه میتونی داخلش بریزی و نصب کنی با برنامه های نصب بازی مثل Tinfoil یا Lithium یا Tinwoo یا Goldleaf و غیره.

یه مموری یا فلش بخری حداقل 64 گیگ با سرعت رایت و خوندن نسبتا بالا در حد 20 تا 30 رایت و خوندن هم 50 تا 90 و به فرمت exfat تبدیل کنی و بازی بریزی داخلش و با یه تبدیل بزنی به دستگاه و با برنامه ای مثل Tinwoo یا غیره نصب کنی و هارد هم میشه ولی هارد باید به داک وصل کنی تا برقش با اداپتور تامین بشه حتی هاردهای کوچیک ساز هد 2.5 و هاردم باید فرمتش exfat باشه.

بهترین راه هم بنظر خودم و بقیه دوستان نصب از کامپیوتر هست با Tinfoil و کافیه درایور سوییچ از این لینک بگیری و نصب کنی و این فایل ریجستری در ویندوز اجرا کنی و بعد با اجرای ورژن اخر nut در ویندوز و اجرای Tinfoil در سوییچ بازی نصب کنی و اموزش که برات گذاشتم ولی این خلاصه و سادش بود ممکنه مال اموزش قدیمی باشه.

برنامه های دیگم هستن بین کامپیوتر و pc میشه بصورت مستقیم بازی نصب کرد که پایه کار همش اول نصب درایور سوییچ هست و برای مثال Tinwoo با Ns Usbloader کار میکنه باید راه انداز sun java runtime هم در ویندوز برای اجراش نصب کنی چون برنامه Ns Usbloader جاوا هست یا برای Goldleaf باید از برنامه Quark استفاده بشه که همونم جاوا هست.

بیشتر برنامه هایی که گفتم برنامه هاش داخل همون پک اتمسفر که گذاشتم بود و حتی Tinfoil فایل nsp نصبیش داخل پک گذاشتم میتونی مثل بازی نصبش کنی.

• Like
Reactions: PooyaGH

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
مموری خودت exfat فرمتش باشه میتونی داخلش بریزی و نصب کنی با برنامه های نصب بازی مثل Tinfoil یا Lithium یا Tinwoo یا Goldleaf و غیره.

یه مموری یا فلش بخری حداقل 64 گیگ با سرعت رایت و خوندن نسبتا بالا در حد 20 تا 30 رایت و خوندن هم 50 تا 90 و به فرمت exfat تبدیل کنی و بازی بریزی داخلش و با یه تبدیل بزنی به دستگاه و با برنامه ای مثل Tinwoo یا غیره نصب کنی و هارد هم میشه ولی هارد باید به داک وصل کنی تا برقش با اداپتور تامین بشه حتی هاردهای کوچیک ساز هد 2.5 و هاردم باید فرمتش exfat باشه.

بهترین راه هم بنظر خودم و بقیه دوستان نصب از کامپیوتر هست با Tinfoil و کافیه درایور سوییچ از این لینک بگیری و نصب کنی و این فایل ریجستری در ویندوز اجرا کنی و بعد با اجرای ورژن اخر nut در ویندوز و اجرای Tinfoil در سوییچ بازی نصب کنی و اموزش که برات گذاشتم ولی این خلاصه و سادش بود ممکنه مال اموزش قدیمی باشه.

برنامه های دیگم هستن بین کامپیوتر و pc میشه بصورت مستقیم بازی نصب کرد که پایه کار همش اول نصب درایور سوییچ هست و برای مثال Tinwoo با Ns Usbloader کار میکنه باید راه انداز sun java runtime هم در ویندوز برای اجراش نصب کنی چون برنامه Ns Usbloader جاوا هست یا برای Goldleaf باید از برنامه Quark استفاده بشه که همونم جاوا هست.

بیشتر برنامه هایی که گفتم برنامه هاش داخل همون پک اتمسفر که گذاشتم بود و حتی Tinfoil فایل nsp نصبیش داخل پک گذاشتم میتونی مثل بازی نصبش کنی.

رو خودش ي sd كلاس a 128 داشت با چندتا بازي هاي معروف
ي هارد ex fat دارم زدم به داك با برنامه تينوو فعلا داره اينستال ميكنه بازيو فقط dlc و اپديت ش هم هست توي فولدرش اونارو بايد انتقال بدم به پوشه خاصي؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
رو خودش ي sd كلاس a 128 داشت با چندتا بازي هاي معروف
ي هارد ex fat دارم زدم به داك با برنامه تينوو فعلا داره اينستال ميكنه بازيو فقط dlc و اپديت ش هم هست توي فولدرش اونارو بايد انتقال بدم به پوشه خاصي؟

مموری جدا با تبدیل منظورم بزنی به پورت usb-c دستگاه و اون مموری داخلی هم میشه بازی ریخت ولی مموری داخلی باید حساب حجمی که نثب میشه هم بکنی مثلا یه بازی 14 گیگی باید 14 یا 15 گیگ فضای نصب خالی داشته باشی و اون برا اون مواقع هست و من همه روشها گفتم بهترینش نصب با pc یا همون کامپیوتره.

dlc و اپدیت هم عین همون بازی نصب باید کنی فرقی نداره و جایی نباید انتقال داد.

• Like
Reactions: PooyaGH

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
مموری جدا با تبدیل منظورم بزنی به پورت usb-c دستگاه و اون مموری داخلی هم میشه بازی ریخت ولی مموری داخلی باید حساب حجمی که نثب میشه هم بکنی مثلا یه بازی 14 گیگی باید 14 یا 15 گیگ فضای نصب خالی داشته باشی و اون برا اون مواقع هست و من همه روشها گفتم بهترینش نصب با pc یا همون کامپیوتره.

dlc و اپدیت هم عین همون بازی نصب باید کنی فرقی نداره و جایی نباید انتقال داد.

ممنون ايشاللا امروز ي بك اپ ناند هم ميگيرم كه خيالم راحت بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر