هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
699
نام
reza
اون پکی که من گذاشتم که روی هم نریختی منظورم روی هک قبلیت نریختی؟
یه بار دیگه پاک کن و بریز و از برنامه تاینفویل هم استفاده کن درون پک گذاشتم و یه فایل متنی به اسم راهنما برای نصبش هست.
علی آقا دوباره ریختم دیگ هنگ نکرد ولی نصب نکرد بازی رو
با DBI نصب کردم درست شد

m.ayoubzadeh

کاربر سایت
Mar 15, 2021
16
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload
یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg
سلام
ببخشید این سوال را اینجا میپرسم، نمیدونستم جوابم را چجوری پیدا کنم
بنده نینتندو سوییچ هکی دارم، دسته های پلی استیشن و ایکس باکس را چجوری میتونم بهش متصل کنم؟ باید حتما رابط بخرم؟ یا بعلت هکی بودن دستگاه نیاز به رابط نیست؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
ببخشید این سوال را اینجا میپرسم، نمیدونستم جوابم را چجوری پیدا کنم
بنده نینتندو سوییچ هکی دارم، دسته های پلی استیشن و ایکس باکس را چجوری میتونم بهش متصل کنم؟ باید حتما رابط بخرم؟ یا بعلت هکی بودن دستگاه نیاز به رابط نیست؟

سلام
اموزش زیر بخونید و برای حالت بی سیم کافیه قسمت اخر اموزش که MissionControl هست برزید به راحتی دسته ps4 و xboxone میشناسه و حتی دسته ps5

استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام
اموزش زیر بخونید و برای حالت بی سیم کافیه قسمت اخر اموزش که MissionControl هست برزید به راحتی دسته ps4 و xboxone میشناسه و حتی دسته ps5

استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
سلام علی اقا به 12.0.1 اپدیت کردم متاسفانه برنامه دسته ایکس باکس وان رو میریزم تو کارت کنسول رو پیلود میزنی بالا نمیاد راهی هست مشکل بر طرف بشه.با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی اقا به 12.0.1 اپدیت کردم متاسفانه برنامه دسته ایکس باکس وان رو میریزم تو کارت کنسول رو پیلود میزنی بالا نمیاد راهی هست مشکل بر طرف بشه.با تشکر

سلام داداش
راه حلش سادس ورژن جدید MissionControl در لینک زیر بگیر و جایگزین کن.

لینک دانلود MissionControl

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام و عرض ادب

اخرین ورژن یعنی ۱۲.۰.۳ هم میشه هک کرد عزیز,?
سلام داداش
بله با اتمسفر میشه و پک امادش هم هست من گذاشتم در اموزش زیر و این پک با اومدن فریمورهای جدید اپدیت میشه به مرور در همین اموزش.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

لینک دانلود پک هک اتمسفر 19.4

Sophie-San

کاربر سایت
Jul 7, 2021
5
سلام، حدود یه سالی میشه که اتمسفر و فریمورم رو اپدیت نکردم و تا الان با پچ کردن بازی ها دووم اوردم، میخواستم بدونم راهی هست که بدون خارج کردن کارت حافظه بتونم فریمور و اتمسفر رو اپدیت کنم یا نه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام، حدود یه سالی میشه که اتمسفر و فریمورم رو اپدیت نکردم و تا الان با پچ کردن بازی ها دووم اوردم، میخواستم بدونم راهی هست که بدون خارج کردن کارت حافظه بتونم فریمور و اتمسفر رو اپدیت کنم یا نه؟

سلام

برای در نیاوردن مموری باید از پیلود hekate استفاده کنید و برای اینکار اموزش زیر بخونید و ترجیحا از اخرین ورژن این پیلود استفاده بشه و قبلش اموزش بعدی هم بخون بصورت اماده من گذاشتم داخل پک همین hekate.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

برای اپدیت کنسول از اموزش زیر و پکی که داخل اموزش هست استفاده کنید و کافیه پک هک اتمسفر 19.4 رو بریزید و پیلودی که گفتم بفرستید و همه چیز پک هم کامله و شما همون پک هم بریزی پیلود hekate و غیره داخلش هست برای انجام اموزش بالا که گفتم و روی قسمت payload که تب اول هم هست بزنید پیلودهای مورد نیاز شما نشون میده مثل Fusee Primary.bin که برای بالا اومدن اتمسفر هست و داخل محیط سوییچ هم بری قسمت برنامه های یه برنامه به اسم پیلود لانچر هست Payload Launcher و با همین برنامه هم میتونی مثلا پیلود hekate اجرا کنی بری به محیطش و بعد با همون روش اول باز برگردی و یه جورایی بی نیاز از کامپیوتر هم میشی برای پیلود زدن و فقط برای ریختن پک برای بار اول حالا مجبور شدی مموری هم در بیار و احتمال زیاد autorcm هم فعاله مشکلی هم نباید داشته باشی.موفق باشی

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

• Like
Reactions: XENOS

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان سلام.
بنده متاسفانه فرصت نکردم که کارای هک کنسول رو خودم انجام بدم با اینکه تمام وسایل مورد نیازش رو هم از قبل تهیه کرده بودم. خلاصه این هک توسط شخص سومی انجام شد و بعد از اتمام کار به بنده گفت کنسول اگر خاموش بشه هکش میپره. سوالی که داشتم اینه که اگر کنسول به هر نحویی خاموش بشه آیا کلا تمامی مراحل هکش رو باید از اول انجام داد یا کار دیگه ای باید کرد ؟
پیشاپیش سپاس

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستان سلام.
بنده متاسفانه فرصت نکردم که کارای هک کنسول رو خودم انجام بدم با اینکه تمام وسایل مورد نیازش رو هم از قبل تهیه کرده بودم. خلاصه این هک توسط شخص سومی انجام شد و بعد از اتمام کار به بنده گفت کنسول اگر خاموش بشه هکش میپره. سوالی که داشتم اینه که اگر کنسول به هر نحویی خاموش بشه آیا کلا تمامی مراحل هکش رو باید از اول انجام داد یا کار دیگه ای باید کرد ؟
پیشاپیش سپاس

سلام
اگه گزینه AutoRCM فعال باشه مشکلی نیست و کنسول خاموش بشه پیلود مربوط به کاستوم فریمور مورد استفادتون بزنید بالا میاد برای مثال اتمسفر پیلودش Fusee Primary.bin هست که بهتره طبق ورژن اتمسفر این پیلود دانلود و بزنید و فعال بودن گزینه AutoRCM از اونجا معلوم میشه که اگه کنسول خاموش بشه با دکمه پاور روشن نمیشه و پیلود که بزنید بالا میاد و اگه روشن شد کنسول فعال نیست و نیاز به جیگ دارید برای فعال کردن rcm و هک و بهتره اگه جیگ ندارید از همون طرف بپرسید فعال کرده یا نه و از طریق پیلود hekate در یکی از منو هاش هم این گزینه فعال میشه و بهترین و به روزترین کاستوم فریمور هم اتمسفر هست بهتره اگه رینکس یا sxos هست برید روی اتمسفر چون sxos که اپدیت نمیده بخاطر دستگیری تیمش و رینکس هم یه کپی ساده از همون اتمسفر هست که همونم اپدیت نمیده یا خیلی دور میده.

در کل خودتون یاد بگرید ساده هست و شما کافیه همون گزینه فعال باشه و هیچوقتم خاموشش نکنید چون موقع اپدیت فریمور و دانگرید اگه خاموش باشه این گزینه فیوز امنیتی کنسول چندتا داره میسوزه و موقعی که همش سوخت کتسول بریک میشه و اون طرفی که برای شما هک کرده حتما براتون باید فعال کرده باشه و یا اینکه قصد و قرضی داشته و مغازه دار بوده که شما محتاجش باشید.

برای اموزش پیلود زدن هم پست اول تابیک زیر بخونید و برنامه های اون پست من جدیدترش در زیرش میزارم.

لینک دانلود TegraRcm

لینک دانلود Fusee Primary.bin

شما میخوای اموزش کامل یه جورایی یاد بگیری باید وقت بزاری و با دقت این پست(کلیک کنید) و چند پست صحفه بعدش بخونید و جدیدترین پک هک اتمسفر هم اگه ساختش براتون سخته من در اموزش زیر میزارم و کافیه این پک بریزید در مموری و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک بزنید تا دستگاه بالا بیاد.

یه نکته ای هم بگم که البته اگه همون پست اموزشی کامل هم اشاره کردم بخونی گفتم و حتما از ناند کنسول بکاب کامل 30 گیگی رو بگیر و بزار اون بکاب یه جای امن مثل کامپیوتر و یا هارد برای روز مبادا که کنسول یه موقع مشکلی بهم زد درستش کنی و اموزش بکاب گرفتن هم تو تابیک برنامه های کاربردی سربرگ پست اول هست.

• Like
Reactions: XENOS and HoSIs

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام
اگه گزینه AutoRCM فعال باشه مشکلی نیست و کنسول خاموش بشه پیلود مربوط به کاستوم فریمور مورد استفادتون بزنید بالا میاد برای مثال اتمسفر پیلودش Fusee Primary.bin هست که بهتره طبق ورژن اتمسفر این پیلود دانلود و بزنید و فعال بودن گزینه AutoRCM از اونجا معلوم میشه که اگه کنسول خاموش بشه با دکمه پاور روشن نمیشه و پیلود که بزنید بالا میاد و اگه روشن شد کنسول فعال نیست و نیاز به جیگ دارید برای فعال کردن rcm و هک و بهتره اگه جیگ ندارید از همون طرف بپرسید فعال کرده یا نه و از طریق پیلود hekate در یکی از منو هاش هم این گزینه فعال میشه و بهترین و به روزترین کاستوم فریمور هم اتمسفر هست بهتره اگه رینکس یا sxos هست برید روی اتمسفر چون sxos که اپدیت نمیده بخاطر دستگیری تیمش و رینکس هم یه کپی ساده از همون اتمسفر هست که همونم اپدیت نمیده یا خیلی دور میده.

در کل خودتون یاد بگرید ساده هست و شما کافیه همون گزینه فعال باشه و هیچوقتم خاموشش نکنید چون موقع اپدیت فریمور و دانگرید اگه خاموش باشه این گزینه فیوز امنیتی کنسول چندتا داره میسوزه و موقعی که همش سوخت کتسول بریک میشه و اون طرفی که برای شما هک کرده حتما براتون باید فعال کرده باشه و یا اینکه قصد و قرضی داشته و مغازه دار بوده که شما محتاجش باشید.

برای اموزش پیلود زدن هم پست اول تابیک زیر بخونید و برنامه های اون پست من جدیدترش در زیرش میزارم.

لینک دانلود TegraRcm

لینک دانلود Fusee Primary.bin

شما میخوای اموزش کامل یه جورایی یاد بگیری باید وقت بزاری و با دقت این پست(کلیک کنید) و چند پست صحفه بعدش بخونید و جدیدترین پک هک اتمسفر هم اگه ساختش براتون سخته من در اموزش زیر میزارم و کافیه این پک بریزید در مموری و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک بزنید تا دستگاه بالا بیاد.

یه نکته ای هم بگم که البته اگه همون پست اموزشی کامل هم اشاره کردم بخونی گفتم و حتما از ناند کنسول بکاب کامل 30 گیگی رو بگیر و بزار اون بکاب یه جای امن مثل کامپیوتر و یا هارد برای روز مبادا که کنسول یه موقع مشکلی بهم زد درستش کنی و اموزش بکاب گرفتن هم تو تابیک برنامه های کاربردی سربرگ پست اول هست.
آقا اولا ممنون از توضیحات جامع و کاملت.
دوم اینکه من الان توی tinfoil میچرخیدم اون قسمت Payloads سه تا گزینه نوشته. به ترتیب ReiNX و Hekate و Lockpick.
با این حساب فکر میکنم پک اتمسفر روی کنسول بنده نیست.
سوالی که دارم اینه که میتونم کلا بیخیال این هک بشم و از اول خودم کارایی که فرمودید رو برای هک انجام بدم ؟ ینی این هک کلا بپره و انگار از صفر میخوام شروع کنم.
اینم اضافه کنم که متاسفانه این هکو مغازه دار برام زده و آشنا هم هست اتفاقا ولی هر سوالی ازش میکنم جواب درست حسابی نمیده و تصمیم گرفتم بیخیالش بشم و خودم برم تو کارش.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
آقا اولا ممنون از توضیحات جامع و کاملت.
دوم اینکه من الان توی tinfoil میچرخیدم اون قسمت Payloads سه تا گزینه نوشته. به ترتیب ReiNX و Hekate و Lockpick.
با این حساب فکر میکنم پک اتمسفر روی کنسول بنده نیست.
سوالی که دارم اینه که میتونم کلا بیخیال این هک بشم و از اول خودم کارایی که فرمودید رو برای هک انجام بدم ؟ ینی این هک کلا بپره و انگار از صفر میخوام شروع کنم.
اینم اضافه کنم که متاسفانه این هکو مغازه دار برام زده و آشنا هم هست اتفاقا ولی هر سوالی ازش میکنم جواب درست حسابی نمیده و تصمیم گرفتم بیخیالش بشم و خودم برم تو کارش.

خواهش. شما مطمئن شو AutoRCM فعال باشه باقیش با من و از طرف همینو بپرسی کافیه.

یه راه حل میگم خودت انجام بدی طرف همکاری نکرد و اون قسمت tinfoil بزن روی hekate و رفتی توی محیط hekate اگه محیطش گرافیکی و تاچ بود برو طبق اموزش این پست(کلیک کن) ببین فعال هست AutoRCM یا نه و اینکه ممکنه hekate بصورت گرافیکی بالا نیاد چون فولدر بوتلودر تو مموری ممکنه نریخته باشه طرف و در کل گرافیکی نبود باید تو منو ها بگردی با دکمه های ولوم که بالا و پایین هست ولوم مثبت و منفی و پاور هم تایید هست و اینجا بپا خراب کاری نکنی و Autorcm بگرد پیدا کن و اگه فعال بود و on بود که هیچ دست نزن و اگه نبود فعال کن و در اخر کنسول خاموش کن از همون محیط hekate(دکمه پاور کنسول هم بگیری 12 ثانیه کنسول خاموش میشه و هر وقت هنگی پیش اومد تو هر موردی راه حلش اینه)

حالا اومدیم طرف گفت فعاله اون مراحل بالا نمیخواد انجام بدی مستقیم کنسول خاموش کن کلا و دکمه پاور بزن ببین روشن نشد حله و فعال هست و برای هک مجدد کافیه مراحل زیر انجام بدی

اول پک زیر دانلود کن
لینک دانلود پک هک اتمسفر 19.5
از حالت فشرده دربیار پک رو
مموری در بیار از کنسول با ریدر وصل کن به کامپیوتر و همه پوشه ها و فایلهای داخلش به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلشه باید پاک کنی یا برای احتیاط کپی کن تو کامپیوتر شاید احتیاجت شد و بعد کل پوشه ها و فایلها پاک کن و بازم میگم پوشه nintendo فقط کاری نداشته باش.

حالا اون پکی که دانلود کردی همه فولدرها و فایلها رو یکجا کپی کن تو روت مموری(روت مموری یعنی همون اول که وارد میشی) و بعد مموری جا بزن و یه پیلود داخل پک هست به اسم Fusee Primary.bin حتما همینو با برنامه TegraRcm بفرست کنسول بالا میاد و تمام به همین راحتی و اموزش پیلود زدن که برات گذاشتم پست قبلی با برنامه TegraRcm.

نکاتی هم میگم بعدا شاید بدردت بخوره و این پک که من گذاشتم تقریبا همه برنامه های ضروری داخلش هست و هر اموزشی هم تو بخش هست نیازی نیست بری اون فایلهای قدیمی اموزش رو دانلود کنی و جایگزین کنی چون مال پک تقریبا به روز هست و چیزی هم داخلش نبود مال هر اموزش خودت بگرد با سرچ گوگل اخرین ورژن پیدا کن.

داخل اتمسفر میتونی با تاچ کردن روی گالری عکس وارد قسمت برنامه ها بشی ولی من همیشه میگم اینجوری وارد نشید و بصورت فول رم وارد بشید و تو این حالت کنسول از تمام رم استفاده میکنه و بعضی برنامه ها اگه از گالری اجرا بشن ارور میدن حین اجرا و برای حالت فول رم کافیه دکمه R بگیری و همزمان روی یه بازی به دلخواه تاچ کنی و میبینی بجای اجرای اون بازی وارد محیط برنامه ها شدی.

برای در نیاوردن مموری اموزش زیر بخون

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

داخل پک یه برنامه گذاشتم به اسم Payload Launcher که تو لیست برنامه ها نگاه کنی هست و این برنامه پیلودهای مورد نیازت داخلش هست بدون کامپیوتر میتونی اجراشون کنی مثل hekate و تو محیط hekate هم رفتی برای برگشت به هک اتمسفر و محیط سوییچ اون وسط همون اول که وارد محیط hekate میشی بزرگ یه ایکون زده payload روش بزنی میتونی پیلودهات ببینی که میزنی روی Fusee Primary.bin و میره داخل اتمسفر و این برای راحتی کاره که زیاد برای پیلود زدن از کامپیوتر یا گوشی استفاده نکنی و هر وقت مجبور شدی از اینا استفاده کنی.

این بکاب هم حتما بگیر خیلی واجبه خیلیها اینجا گفتم سرسری گرفتن بعد مشکل به وجود اومده بکاب نداشتن.

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

فعلا همینا انجام بده و خودتم داخل بخش بخون و سوالی پیش اومد و جایی گیر کردی بپرس من جواب میدم.موفق باشی

• Like
Reactions: HoSIs and XENOS

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این برنامه CDNSP ـه چیه تو پست اول بهش اشاره شده... الان کار می کنه؟ کسی لینک دانلود داره بده؟ واسه دانلود بازی میخوامش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر