هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
سلام، من گیم هام رو با Awoo Installer نصب کردم حالا ولی میخوام واردشون بشم میخواد اول به نت وصل بشه و وارد گیم نمیشه. طبیعیه همچین چیزی؟ به مشکلی نمیخورم اگه وصل بشم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام، من گیم هام رو با Awoo Installer نصب کردم حالا ولی میخوام واردشون بشم میخواد اول به نت وصل بشه و وارد گیم نمیشه. طبیعیه همچین چیزی؟ به مشکلی نمیخورم اگه وصل بشم؟
سلام
اولا به نت اصلا وصل نشو و عکس پیغامی که میده بزار تا دقیق بگم چیه.

چندتا مورد میگم ممکنه از اینا باشه.

اپدیت خالی بازی رو فقط نصب کردید و بیس اصلی نصب نشده.

کنسول دسته دو گرفتید و طرف قبلی بازی با اپدیت بالاتر نصب کرده و پاک کرده و شما همون بازی با اپدیت پایینتر یا بدون اپدیت نصب کردید و راه حلش هم نصب اپدیت بالاتر یا اگه نمیخواید اپدیت بالاتر نصب کنید با اموزش زیر درستش کنید.
برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

دیتای بازی پاک شده از پوشه nintendo در مموری جانبی و راه حل هم نصب مجدد بازی

معدود بازیهایی مثل nes online برای اجرا بصورت افلاین نیاز به لینک اکانت دارن که یعنی اکانت شما یه بار به سرورهای نینتندو وصل شده باشه که در کنسول هکی با اموزش زیر لینک اکانت میشه کرد.

اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
سلام
اولا به نت اصلا وصل نشو و عکس پیغامی که میده بزار تا دقیق بگم چیه.

چندتا مورد میگم ممکنه از اینا باشه.

اپدیت خالی بازی رو فقط نصب کردید و بیس اصلی نصب نشده.

کنسول دسته دو گرفتید و طرف قبلی بازی با اپدیت بالاتر نصب کرده و پاک کرده و شما همون بازی با اپدیت پایینتر یا بدون اپدیت نصب کردید و راه حلش هم نصب اپدیت بالاتر یا اگه نمیخواید اپدیت بالاتر نصب کنید با اموزش زیر درستش کنید.
برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

دیتای بازی پاک شده از پوشه nintendo در مموری جانبی و راه حل هم نصب مجدد بازی

معدود بازیهایی مثل nes online برای اجرا بصورت افلاین نیاز به لینک اکانت دارن که یعنی اکانت شما یه بار به سرورهای نینتندو وصل شده باشه که در کنسول هکی با اموزش زیر لینک اکانت میشه کرد.

اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
دمت گرم :D انگاری یه جای پکیج مشکل داشت از سایت sdsetup گرفته بودمش، عوضش کردم با پکیجی که گذاشته بودی توی سایت دوباره گیم هارو نصب کردم درست شدن :D

• Like
Reactions: I AM XBOX

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دوستان اگر کنسول لایت بخرم میتونم کپی خورش کنم؟
سلام.این مدل فقط با نصب مد چیپ درون کنسول قابل هک هست و مد چیپ رو به نحوی گیر بیاری و بدی تعمیر کار برات کار بزاره یا اگه خودت خیلی واردی کار بزاری و مشکل همون بدست اوردن و خرید مد چیپه چون کمیابه.

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
سلام دوست گرامی یه توضیحی اول میدم تا خودت نحوه کار رو یاد بگیری تا بتونی هک دستگاه رو هر وقت دلت خواست اپدیت کنی بدون نیاز به کسی ولی در قسمت دوم اموزش که با رنگ ابی خط اولش مشخص کردم خودم پک هک رو اماده ساختم و میتونی نخواستی از اون استفاده کنی و حتما قسمت اول رو بخون و یاد بگیر بعد قسمت دوم برو با دقت و سر حوصله بخون.

اول باید پیلود زدن یاد بگیری که پست اول همین تابیک بخونی اموزش کار با برنامه TegraRcm توضیح داده و میتونی اخرین وژن برنامه هم از این لینک (کلیک کن روی لینک ابی) دانلود کنی.

برای اپدیت اتمسفر هم کافیه همیشه اخرین ورژن اتمسفر دانلود کنید از این لینک و پیلود همون ورژن هم حتما دانلود استفاده کنید که اسم پیلودش Fusee Primary.bin هست.

سه تا گزینه دانلود در اون لینک هست که شما اولی atmosphere-0.18.0-master-26d8db74+hbl-2.4.0+hbmenu-3.4.0.zip و پیلود Fusee Primary.bin فقط کافیه دانلود کنی.

بعد اون پک فشرده رو اکسترکت میکنی و باید بهش سیگ پچ هم طبق ورژن اتمسفر مثلا 18 از این لینک دانلود و بهش اضاف کنی.

در اون لینک سیگ پج دوتا فایل برای دانلود گذاشته که شما همون اولی fusee.zip رو دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و در پوشه Atmosphere پک اتمسفری که دانلود کردی بریز.

حالا کافیه با برنامه TegraRcm پیلود Fusee Primary.bin همون ورژن از اتمسفر که دانلود کردی رو انتخاب و اینجکت کنی تا دستگاه بالا بیاد و دستگاه هم قبل پیلود زدن باید روی حالت rcm یا همون خاموش باید باشه.

نکات دیگه معمولا پیلود hekate هم ما استفاده میکنیم و پکش اضاف میکنیم به مموری چون یه جور برنامه کاملا کاربردی هست و در قسمت دوم اموزش که گفتم در پک اتمسفری که خودم ساختم hekate هم اضاف کردم و اینکه داخل پوشه switch در مموری برنامه ها با پسوند nro هست که احیانا اگه برنامه ای بعد از اپدیت کردن فریمور کار نداد مثلا رفتید روی فریمور 11 و برنامه تاینفویل کار نداد و هنگ کرد موقع اجرا باید با سرچ در گوگل اخرین ورژن از برنامه رو پیدا و نصب کنید.

...........................
قسمت دوم
برای اپدیت فریمور دستگاه میتونید از اموزش زیر استفاده کنید
که خیلی سادتر از اموزشهای دیگه میشه دستگاه رو اپدیت کرد و در همین اموزش من یه پک اتمسفر با تمام برنامه های کاربردی اپدیت شده طبق همون فریموری که در اموزش ذکر کردم هر چند وقت میذارم در همون پست برای راحتی دوستان و اگه اموزش بالا براتون سخته کافیه همون پک رو دانلود و در مموری بریزید و پیلود Fusee Primary.bin همون پک رو بفرستید به همین راحتی

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

یه نکته دیگم اینه شما بکاب 30 گیگی از ناند دستگاه در زمانی که همه چی سالمه هم باید بگیری طبق اموزش زیر و این بکاب رو داشته باشی هر اتفاق نرم افزاری بیفته برای دستگاه میتونی زندش کنی

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش نصب بازی هم دو اموزش زیر بخون و خصوصا دومی اسونتره و اینکه همیشه این نکته رو میگم در اموزشایی که گذاشته شده شما همیشه با سرچ اخرین ورژن برنامه های اون اموزش خودت پیدا کن و استفاده کن و مال اون اموزش در زمان خودش کاربرد داشته و البته در پک اتمفسری که من خودم میزارم برای اپدیت دستگاه معمولا همه اینها اپدیت میکنم هر چن وقت.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

این اموزش هم بخون تا دیگه لازم نباشه مموری دستگاه رو هی در بیاری و بزنی جا

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نکته بعد بعضی وقتها به هر دلیلی مثل زدن پیلود یا اجرای یه برنامه و حتی بازی ممکنه دستگاه هنگ بکنه و شما در این زمان کافیه دکمه پاور 12 تا 15 ثانیه بگیری تا هنگ برطرف بشه و بعد پیلود بزنی تا بالا بیاد دستگاه و موقع اینکار سعی کن کابل به دستگاه وصل نباشه تا بعد که وصل میکنی و پیلود میزنی درست عمل کنه

نکته اخر هم اینه AutoRCM همیشه فعال باشه و مال شما قطعا فعال هست ولی یه موقع با رفتن در تنظیمات hekate برای کنجکاوی این گزینه رو غیر فعال نکنید.

در مورد دانگلتون شما نیازی به استفاده از دانگل ندارید با توجه به استفاده از برنامه TegraRcm ولی اگه برات مهمه هم با توجه به مدلش کافیه تو اینترنت مدلش سرچ کنید و برنامه ای که برای تزریق پیلود به دانگل و به روز اوری اون استفاده میشه پیدا و پیلود Fusee Primary.bin طبق ورژن مورد استفاده اتمسفرتون به اون تزریق کنید و اموزش هم کافیه تو یوتیوب سرچ کنید تصویری براتون میاد و خود من یه مدل سفید رنگ دارم که جیگ هم پشتش جاسازی شده که با برنامه NS-Atmosphere programmer قابل پیلود زدنه.

نکته بعدی اینه که با گوشی هم میشه پیلود زد و همونطور که در کامپیوتر با TegraRcm میشه پیلود زد در گوشی با برنامه Rekado میتونی در گوشی اینکار انجام بدی که اخرین ورژنش در این لینک هست و اگه گوشی اندرویدی شما usb-c داشت با یه کابل دوسر usb-c قابل انجامه و اگر usb معمولی داشت باید با یه تبدیل otg اینکار انجام بدید.

یه تیم هم هست به اسم deepsea که پک هک اتمسفر با هر اپدیت جدید سریع میزاره و این پک اماده هم میتونید برای هک استفاده کنید که در این لینک قابل دانلوده و یه پک کم حجم ساده با موارد ضروری داره و یه پک پرحجم با موارد بیشتر که هر کدوم خواستید میتونید دانلود کنید.

در اخر توقع دارم اول به دقت بخونی اموزشهایی که گفتم و بعد نکته ای مد نظرت بود بپرس و نکاتی که تاکید کردم هم حتما انجام بده مثل بکاب گرفتن از ناند و در تابیک های مختلف نکات زیادی گفتیم و مشکلات و راه حل هایی که دوستان و من برای رفع اون مشکلات گفته شده مثل تابیک معرفی برنامه های کاربردی و یه موقع وقت داشتی بیشن از اولین صحفه تا اخرش بخون.موفق باشی
سلام علی آقا عزیز وقت بخیر
آقا من از جیگ استفاده میکنم و آپدیت دستگام قدیمیه
شهر ماهم کسی نیست ببرم پیشش مجبورم خودم انجام بدم
الان firmware 11.0.1 رو دانلود کردم ولی نمیدونم بقیش رو باید چکار کنم
چون برای خودم یه فایل داره به اسم hekate_ctcaer_5.0.2 که تو برنامه تگرا اونو میزنم و پیلود میکنم
فایلی که گذاشتی at 17.0.1 رو دانلود کردم
چیزی که یادمه باید همه فایل هارو از مموری پاک میکردی بعد جایگزین میکردی و ...
ممنون میشم اگر توضیح بدی . اینم بگم خیلی صفرم واقعا شرمنده
پیشاپیش یک دنیا ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی آقا عزیز وقت بخیر
آقا من از جیگ استفاده میکنم و آپدیت دستگام قدیمیه
شهر ماهم کسی نیست ببرم پیشش مجبورم خودم انجام بدم
الان firmware 11.0.1 رو دانلود کردم ولی نمیدونم بقیش رو باید چکار کنم
چون برای خودم یه فایل داره به اسم hekate_ctcaer_5.0.2 که تو برنامه تگرا اونو میزنم و پیلود میکنم
فایلی که گذاشتی at 17.0.1 رو دانلود کردم
چیزی که یادمه باید همه فایل هارو از مموری پاک میکردی بعد جایگزین میکردی و ...
ممنون میشم اگر توضیح بدی . اینم بگم خیلی صفرم واقعا شرمنده
پیشاپیش یک دنیا ممنون
سلام داداش
اول مطمئن شو autorcm فعاله و اگه فعال باشه دستگاه که خاموش بشه به هر علتی پیلود بزنی بالا میاد و این یعنی فعاله و نیازی هم به استفاده از جیگ در این حالت نیست دیگه و اگه نمیدونی این پست(کلیک کن) بخون میفهمی.

اون پک 17.1 که دانلود کردی همه پوشه ها به غیر از پوشه nintendo در مموری پاک کن یا برای اطمینان فایلهات شاید لازمت شد کپی کن تو کامپیوتر یا جای دیگه و پیلودی داخل پک هست به اسم Fusee Primary.bin که حتما همین پیلود استفاده کن تا دستگاه با این بالا بیاد و تا اینجا که ساده همه چی رو گفتم و اون فریمورت هم بزار تو یه پوشه اسمش هم بزار برای مثال Firmware و فرقی نمیکنه در کل اسمش چی باشه و این برای اینه یادت بمونه و همین فولدر کپی کن در مموریت.

بعدش برو اموزش daybreak از قسمتی که در زیر مشخص کردم برو جلو به راحتی دستگات اپدیت میشه.

سپس برنامه Daybreak از قسمت برنامه ها یا همون گالری اجرا کنید.

طبق عکس زیر گزینه Install انتخاب کنید.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

نکته: بازم میگم از فعال بودن auto rcm مطمئن شو و هیچ مرحله ای که در بالا گفتم بدون انجام دادن رد نشو.

در اخر این رو بگم با انجام دادن کارهای بالا کارت راه میفته و دستگات اپدیت میشه ولی یه روزی خودت خواستی همه چی رو یاد بگیری من در این پست و پست صحفه های بعد این تابیک اموزش اپدیت کردن پک هک و غیره رو گفتم یه روزی خودت خواستی با همین چندتا پست راحت دستگات از همه نظر اپدیت میکنی.

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
سلام داداش
اول مطمئن شو autorcm فعاله و اگه فعال باشه دستگاه که خاموش بشه به هر علتی پیلود بزنی بالا میاد و این یعنی فعاله و نیازی هم به استفاده از جیگ در این حالت نیست دیگه و اگه نمیدونی این پست(کلیک کن) بخون میفهمی.

اون پک 17.1 که دانلود کردی همه پوشه ها به غیر از پوشه nintendo در مموری پاک کن یا برای اطمینان فایلهات شاید لازمت شد کپی کن تو کامپیوتر یا جای دیگه و پیلودی داخل پک هست به اسم Fusee Primary.bin که حتما همین پیلود استفاده کن تا دستگاه با این بالا بیاد و تا اینجا که ساده همه چی رو گفتم و اون فریمورت هم بزار تو یه پوشه اسمش هم بزار برای مثال Firmware و فرقی نمیکنه در کل اسمش چی باشه و این برای اینه یادت بمونه و همین فولدر کپی کن در مموریت.

بعدش برو اموزش daybreak از قسمتی که در زیر مشخص کردم برو جلو به راحتی دستگات اپدیت میشه.

نکته: بازم میگم از فعال بودن auto rcm مطمئن شو و هیچ مرحله ای که در بالا گفتم بدون انجام دادن رد نشو.

در اخر این رو بگم با انجام دادن کارهای بالا کارت راه میفته و دستگات اپدیت میشه ولی یه روزی خودت خواستی همه چی رو یاد بگیری من در این پست و پست صحفه های بعد این تابیک اموزش اپدیت کردن پک هک و غیره رو گفتم یه روزی خودت خواستی با همین چندتا پست راحت دستگات از همه نظر اپدیت میکنی.
دم شما گرم علی آقا
مواردی که فرمودی رو انجام میدم هرجا به مشکل خوردم میپرسم
بازم یک دنیا ممنون

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
سلام داداش

سلام مجدد خدمت علی آقا عزیز
آقا من auto rcm رو فعال کردم بعد آپدیت 11.0.1 رو ریختم بعد rebote شد دیگ دستگاه سیاه شد
از شب تا صبح زدمش به شارژ بازم روشن نشد
چی دستور میدی؟
پیشاپیش خیلی خیلی ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام مجدد خدمت علی آقا عزیز
آقا من auto rcm رو فعال کردم بعد آپدیت 11.0.1 رو ریختم بعد rebote شد دیگ دستگاه سیاه شد
از شب تا صبح زدمش به شارژ بازم روشن نشد
چی دستور میدی؟
پیشاپیش خیلی خیلی ممنون
سلام داداش
شما کابل وصل نباشه و 12 ثانیه دکمه پاور بگیر بعد کابل وصل کن پیلود بزن و Fusee Primary.bin هم باید بزنی.

• Like
Reactions: XENOS and reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
سلام داداش
شما کابل وصل نباشه و 12 ثانیه دکمه پاور بگیر بعد کابل وصل کن پیلود بزن و Fusee Primary.bin هم باید بزنی.
علی آقا با عرض شرمندگی بسیار
دستگاه اومد بالا ولی یکم کند شده و هنگ می‌کنه
برنامه lithium هم اجرا میکنم خطا میده و چیزی نصب نمیکنه 16171883993782859619217639309700.jpg 16171884234058559984331109707439.jpg
و یه مدت یبار این پیغام رو میده
16171873207164822327255011917446.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی آقا با عرض شرمندگی بسیار
دستگاه اومد بالا ولی یکم کند شده و هنگ می‌کنه
برنامه lithium هم اجرا میکنم خطا میده و چیزی نصب نمیکنه View attachment 200274View attachment 200276
و یه مدت یبار این پیغام رو میده
View attachment 200271

ساعت و تاریخ کنسول درست تنظیم کن و از قسمت البوم هم وارد قسمت برنامه ها نشو و دکمه R بگیر و همزمان یه بازی به دلخواه اجرا کن وارد قسمت برنامه ها میشی و اینجوری برنامه ها فول رم اجرا میشن و ارور نمیدن.

• Like
Reactions: XENOS and reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
ساعت و تاریخ کنسول درست تنظیم کن و از قسمت البوم هم وارد قسمت برنامه ها نشو و دکمه R بگیر و همزمان یه بازی به دلخواه اجرا کن وارد قسمت برنامه ها میشی و اینجوری برنامه ها فول رم اجرا میشن و ارور نمیدن.
علی آقا درست نشد
هنگ کرده صفحه سیاه شد کلا
به نظرت دوباره پاک کنم فایل هارو بریزم باز؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی آقا درست نشد
هنگ کرده صفحه سیاه شد کلا
به نظرت دوباره پاک کنم فایل هارو بریزم باز؟

اون پکی که من گذاشتم که روی هم نریختی منظورم روی هک قبلیت نریختی؟
یه بار دیگه پاک کن و بریز و از برنامه تاینفویل هم استفاده کن درون پک گذاشتم و یه فایل متنی به اسم راهنما برای نصبش هست.

• Like
Reactions: reza8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر