هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
علی آقا من یه دسته ps4 دارم می خوام بدونم اگه با توجه به آموزش های شما کامل و بدون مشکل کار می کنه که هیچی و استفاده کنم.اگر که نه اذیت می کنه بفروشتم دسته پلی استیشنو و یه دسته سوییچ پرو تهیه کنم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
علی آقا من یه دسته ps4 دارم می خوام بدونم اگه با توجه به آموزش های شما کامل و بدون مشکل کار می کنه که هیچی و استفاده کنم.اگر که نه اذیت می کنه بفروشتم دسته پلی استیشنو و یه دسته سوییچ پرو تهیه کنم.
ما تست کردیم خوب کار میده و چه به صورت سیمی و چه بلوتوث و وایرلس و یه تست خودت بزنی میفهمی و باب میلت نبود میتونی بری دسته بخری

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
ما تست کردیم خوب کار میده و چه به صورت سیمی و چه بلوتوث و وایرلس و یه تست خودت بزنی میفهمی و باب میلت نبود میتونی بری دسته بخری
علی آقا من داخل سایت گیت هاب رفتم ورژن جدید برنامه اتصال دسته رو هم گرفتم (MissionControl 0.4.1 ) اینم آموزش نصبش بود اما متاسفانه کامل نفهمیدم.
اگر مقدوره لطف بفرمائید یه توضیح راجع به ریختن فایلش داخل رم بفرمائید ممنون می شم.
فایل های sd بنده هم همونا که شما دادید برای هک(لینک دانلود پک هک اتمسفر 16.2) ریختم.فقط چند روز پیش از داخل پوشه سوییچ پوشه لیتیوم رو کامل پاک کردم و آپدیت جدیدی که شما لینکشو دادید ریختم.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
علی آقا من داخل سایت گیت هاب رفتم ورژن جدید برنامه اتصال دسته رو هم گرفتم (MissionControl 0.4.1 ) اینم آموزش نصبش بود اما متاسفانه کامل نفهمیدم.
اگر مقدوره لطف بفرمائید یه توضیح راجع به ریختن فایلش داخل رم بفرمائید ممنون می شم.
فایل های sd بنده هم همونا که شما دادید برای هک(لینک دانلود پک هک اتمسفر 16.2) ریختم.فقط چند روز پیش از داخل پوشه سوییچ پوشه لیتیوم رو کامل پاک کردم و آپدیت جدیدی که شما لینکشو دادید ریختم.

کاری نداره همون فایل MissionControl که دانلود کردی از حالت فشرده در بیار خودش فولدر بندی مسیرها رو گفته و دو پوشه contents و exefs_patches کپی میکنی در پوشه atmosphere در مموری و ریستارت یا خاموش و روشن دستگاه میکنی فعال میشه و برای راه اندازی و پیر کردن دسته ps4 هم که تو اموزش گفتم چیکار کنی.

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
شرمنده علی آقا اون پک اتمسفر با hekate رو آپدیت نمیکنید به آخرین نسخه?
سلام داداش به روز شد و فقط در فریمور 11 به بالا لیتیوم که به روز کردم برای این فریمور ولی تاینفویل یه فایل نصبی داره تو پک گذاشتم نصبش کنید البته اگه از تاینفویل استفاده میکنید چون لیتیوم هم کارتون راه میندازه و از nut v2.70 هم استفاده بشه حتما برای اتصال بین کامپیوتر و سوییچ.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 17.1

nut v2.70 لینک دانلود

آخرین ویرایش:

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
سلام داداش به روز شد و فقط در فریمور 11 به بالا لیتیوم که به روز کردم برای این فریمور ولی تاینفویل یه فایل نصبی داره تو پک گذاشتم نصبش کنید البته اگه از تاینفویل استفاده میکنید چون لیتیوم هم کارتون راه میندازه و از nut v2.70 هم استفاده بشه حتما برای اتصال بین کامپیوتر و سوییچ.

سلام.مثل همیشه عالی.سپاس

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49

nut v2.70 لینک دانلود
سلام مجدد.
برادر کلا بهتره از دستگاه به صورت پرتابل استفاده کرد یا به تلوزیون وصل کرد؟اگه به تلوزیون همیشه وصل باشه باتری خراب نمی شه؟کلا انقد دستگاه ظریفه وقتی دستگاه داغ می کنه می گم الانه که بسوزه:-??

• Like
Reactions: Persia Tech

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام مجدد.
برادر کلا بهتره از دستگاه به صورت پرتابل استفاده کرد یا به تلوزیون وصل کرد؟اگه به تلوزیون همیشه وصل باشه باتری خراب نمی شه؟کلا انقد دستگاه ظریفه وقتی دستگاه داغ می کنه می گم الانه که بسوزه:-??

سلام
تو اینکه نینتندو تو ساخت این کنسول کم کاری کرده نسبت به کنسولهای قبلیش دوستان قبلا بحث کردن و منم بحثی ندارم ولی دیگه همینه و معمولا مشکلی پیش نمیاد و حتی داخل داک من با اورکلاک cpu هم ساعت ها بازی کردم و باتری هر دستگاهی نسبت به کیفیتش هم عمری داره اینکه چقدر مال سوییچ دوام بیاره منم دقیق نمیدونم ولی هر چی کار بیشتر بکشی عمرش خوب کمتر میشه و اینکه تو شارژ دائم باتری بمونه حتما نینتندو تمهیداتی بکار برده برای حالت کنسولی و دیگه اینجوری هم نیست راحت خراب هم بشه کلی ادم اینجا دارن کار میشکن از دستگاه و اونقدرا خرابی که بگه مال این قضیه هست من چندان ندیدم و خود من یه داک جدا خریدم دورش بازه نسبت به داک اصلی و حداقل کمی باید خنک تر باشه و از این داکها برای فروش اینجا کم هست و شایدم نباشه ولی تو سایتهای امازون و ایبی زیاده ولی خوب گرون هم در میاد به پول ایران و اینکه تاثیر داره یا نه منم نمیدونم و شما یه جای بسته کنسول رو نذار و جایی باشه هوا جریان پیدا کنه خصوصا از سمت بالا و یه زمانی من دوتا سوییچ داشتم یکیش دائم توی داک بود بجای کنسول ثابت و یکش هم دستی استفاده میکردم که پول لازم شدم یکیش فروختم و اینکه از دستگاه بصورت پرتابل استفاده کنی بنظر من عمر کنسول اینجوری بیشتره ولی خوب دلیل هم نمیشه نخوای از حالت کنسولی استفاده نکنی و اینجا افرادی هستن دائم کنسول توی داکه و بازی میکنن و در کل بهتره نگران نباشی و استفاده کنی و فقط به پا این دستگاه ضد اب نیست و اب داخلش نره و موقع تمیز کردنش دقت کن و خرابی بخاطر رطوبت رسیدن به دستگاه من زیاد دیدم مال خارجیها.

آخرین ویرایش:
  • Like

Mojtabaalone

کاربر سایت
Dec 10, 2019
24
سلام علی آقا nut 2.70 روی مینی لبتاب من اجرا نمیشه میخوام dlc جدید immortals fenyx رو بازی کنم فقط رو ورژن 11.0.1 نصب میشه چون همش با lithium بازی نصب کردم چکار کنم چون نوشتی واسه ورژن جدید lithium از nut 2.70 حتما استفاده بشه

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام علی آقا nut 2.70 روی مینی لبتاب من اجرا نمیشه میخوام dlc جدید immortals fenyx رو بازی کنم فقط رو ورژن 11.0.1 نصب میشه چون همش با lithium بازی نصب کردم چکار کنم چون نوشتی واسه ورژن جدید lithium از nut 2.70 حتما استفاده بشه
سلام داداش.برنامه nut ورژنهای جدید اولا ویندوز باید 64 بیت نصب باشه و روی x86 یا همون 32 بیت جواب نمیده و بعد برنامه زیر نصب کن حتما و ریستارت کن بعد nut ببین اجرا میشه یا نه

دانلود Microsoft .NET Framework

یه نسخه پیتون هم داره nut که باید راه انداز پیتون نصب کنی و یه مشت کد باید بعدش نصب کنی انلاین تا اجرا بشه و یه خورده نصبش سخته برای شما.

بعد برنامه Tinwoo هم هست اخر پست اموزشی زیر خیلی هم عالیه با فلش و مبدل هم راحت میشه بازی ریخت و نصب کرد و برای نصب بین ویندوز و سوییچ هم از برنامه Ns Usbloader استفاده میشه کرد که البته باید قبلش راه انداز جاوا نصب کنی و اگه میخوای بیشتر متوجه بشی در مورد نصب بازی بین pc با Ns Usbloader این پست رو بخون خصوصا اخراش

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام علی آقا(alitriple)
من نینتندو سوییچم رو برای اولین مرتبه که میخواستم هکش کنم بردم یه جایی بیرون یک فروشگاهی یک بنده خدایی برام هک atmosphere کرد و یک دانگل هم بهم داد گفت هر موقع دستگاه خاموش شد اینو بهش وصل کن و با این دانگل باید روشنش کنی..هر موقع هم میخواستم بازی جدید بریزم میبردم پیش اون طرف برام بازی میریخت..

من هیچ اطلاعاتی در زمینه هک سویچ نمیدونم و واقعیتش با توجه به تعدد مقالاتی که شما در مورد نحوه هک سوییچ زحمت کشیدید گذاشتید من یک مقدار گیج شدم و اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.

نینتندو سوییچ نسخه fat هستش با 128 گیگ memory sd card و در تب system،پایین system update ورژن os و atmosphere دستگاه را

|8.0.0
AMS 0.9.3|S​
زده

الان میخوام به کمک و راهنمایی شما هم سوییچ رو نسخه atmosphereش رو(در صورت نیاز و تایید شما) آپدیت کنم و هم اینکه بتونم روش بازیهای با فرمت nsp رو نصب کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام علی آقا(alitriple)
من نینتندو سوییچم رو برای اولین مرتبه که میخواستم هکش کنم بردم یه جایی بیرون یک فروشگاهی یک بنده خدایی برام هک atmosphere کرد و یک دانگل هم بهم داد گفت هر موقع دستگاه خاموش شد اینو بهش وصل کن و با این دانگل باید روشنش کنی..هر موقع هم میخواستم بازی جدید بریزم میبردم پیش اون طرف برام بازی میریخت..

من هیچ اطلاعاتی در زمینه هک سویچ نمیدونم و واقعیتش با توجه به تعدد مقالاتی که شما در مورد نحوه هک سوییچ زحمت کشیدید گذاشتید من یک مقدار گیج شدم و اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.

نینتندو سوییچ نسخه fat هستش با 128 گیگ memory sd card و در تب system،پایین system update ورژن os و atmosphere دستگاه را

|8.0.0
AMS 0.9.3|S​
زده

الان میخوام به کمک و راهنمایی شما هم سوییچ رو نسخه atmosphereش رو(در صورت نیاز و تایید شما) آپدیت کنم و هم اینکه بتونم روش بازیهای با فرمت nsp رو نصب کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی یه توضیحی اول میدم تا خودت نحوه کار رو یاد بگیری تا بتونی هک دستگاه رو هر وقت دلت خواست اپدیت کنی بدون نیاز به کسی ولی در قسمت دوم اموزش که با رنگ ابی خط اولش مشخص کردم خودم پک هک رو اماده ساختم و میتونی نخواستی از اون استفاده کنی و حتما قسمت اول رو بخون و یاد بگیر بعد قسمت دوم برو با دقت و سر حوصله بخون.

اول باید پیلود زدن یاد بگیری که پست اول همین تابیک بخونی اموزش کار با برنامه TegraRcm توضیح داده و میتونی اخرین وژن برنامه هم از این لینک (کلیک کن روی لینک ابی) دانلود کنی.

برای اپدیت اتمسفر هم کافیه همیشه اخرین ورژن اتمسفر دانلود کنید از این لینک و پیلود همون ورژن هم حتما دانلود استفاده کنید که اسم پیلودش Fusee Primary.bin هست.

سه تا گزینه دانلود در اون لینک هست که شما اولی atmosphere-0.18.0-master-26d8db74+hbl-2.4.0+hbmenu-3.4.0.zip و پیلود Fusee Primary.bin فقط کافیه دانلود کنی.

بعد اون پک فشرده رو اکسترکت میکنی و باید بهش سیگ پچ هم طبق ورژن اتمسفر مثلا 18 از این لینک دانلود و بهش اضاف کنی.

در اون لینک سیگ پج دوتا فایل برای دانلود گذاشته که شما همون اولی fusee.zip رو دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و در پوشه Atmosphere پک اتمسفری که دانلود کردی بریز.

حالا کافیه با برنامه TegraRcm پیلود Fusee Primary.bin همون ورژن از اتمسفر که دانلود کردی رو انتخاب و اینجکت کنی تا دستگاه بالا بیاد و دستگاه هم قبل پیلود زدن باید روی حالت rcm یا همون خاموش باید باشه.

نکات دیگه معمولا پیلود hekate هم ما استفاده میکنیم و پکش اضاف میکنیم به مموری چون یه جور برنامه کاملا کاربردی هست و در قسمت دوم اموزش که گفتم در پک اتمسفری که خودم ساختم hekate هم اضاف کردم و اینکه داخل پوشه switch در مموری برنامه ها با پسوند nro هست که احیانا اگه برنامه ای بعد از اپدیت کردن فریمور کار نداد مثلا رفتید روی فریمور 11 و برنامه تاینفویل کار نداد و هنگ کرد موقع اجرا باید با سرچ در گوگل اخرین ورژن از برنامه رو پیدا و نصب کنید.

...........................
قسمت دوم
برای اپدیت فریمور دستگاه میتونید از اموزش زیر استفاده کنید
که خیلی سادتر از اموزشهای دیگه میشه دستگاه رو اپدیت کرد و در همین اموزش من یه پک اتمسفر با تمام برنامه های کاربردی اپدیت شده طبق همون فریموری که در اموزش ذکر کردم هر چند وقت میذارم در همون پست برای راحتی دوستان و اگه اموزش بالا براتون سخته کافیه همون پک رو دانلود و در مموری بریزید و پیلود Fusee Primary.bin همون پک رو بفرستید به همین راحتی

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

یه نکته دیگم اینه شما بکاب 30 گیگی از ناند دستگاه در زمانی که همه چی سالمه هم باید بگیری طبق اموزش زیر و این بکاب رو داشته باشی هر اتفاق نرم افزاری بیفته برای دستگاه میتونی زندش کنی

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش نصب بازی هم دو اموزش زیر بخون و خصوصا دومی اسونتره و اینکه همیشه این نکته رو میگم در اموزشایی که گذاشته شده شما همیشه با سرچ اخرین ورژن برنامه های اون اموزش خودت پیدا کن و استفاده کن و مال اون اموزش در زمان خودش کاربرد داشته و البته در پک اتمفسری که من خودم میزارم برای اپدیت دستگاه معمولا همه اینها اپدیت میکنم هر چن وقت.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

این اموزش هم بخون تا دیگه لازم نباشه مموری دستگاه رو هی در بیاری و بزنی جا

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نکته بعد بعضی وقتها به هر دلیلی مثل زدن پیلود یا اجرای یه برنامه و حتی بازی ممکنه دستگاه هنگ بکنه و شما در این زمان کافیه دکمه پاور 12 تا 15 ثانیه بگیری تا هنگ برطرف بشه و بعد پیلود بزنی تا بالا بیاد دستگاه و موقع اینکار سعی کن کابل به دستگاه وصل نباشه تا بعد که وصل میکنی و پیلود میزنی درست عمل کنه

نکته اخر هم اینه AutoRCM همیشه فعال باشه و مال شما قطعا فعال هست ولی یه موقع با رفتن در تنظیمات hekate برای کنجکاوی این گزینه رو غیر فعال نکنید.

در مورد دانگلتون شما نیازی به استفاده از دانگل ندارید با توجه به استفاده از برنامه TegraRcm ولی اگه برات مهمه هم با توجه به مدلش کافیه تو اینترنت مدلش سرچ کنید و برنامه ای که برای تزریق پیلود به دانگل و به روز اوری اون استفاده میشه پیدا و پیلود Fusee Primary.bin طبق ورژن مورد استفاده اتمسفرتون به اون تزریق کنید و اموزش هم کافیه تو یوتیوب سرچ کنید تصویری براتون میاد و خود من یه مدل سفید رنگ دارم که جیگ هم پشتش جاسازی شده که با برنامه NS-Atmosphere programmer قابل پیلود زدنه.

نکته بعدی اینه که با گوشی هم میشه پیلود زد و همونطور که در کامپیوتر با TegraRcm میشه پیلود زد در گوشی با برنامه Rekado میتونی در گوشی اینکار انجام بدی که اخرین ورژنش در این لینک هست و اگه گوشی اندرویدی شما usb-c داشت با یه کابل دوسر usb-c قابل انجامه و اگر usb معمولی داشت باید با یه تبدیل otg اینکار انجام بدید.

یه تیم هم هست به اسم deepsea که پک هک اتمسفر با هر اپدیت جدید سریع میزاره و این پک اماده هم میتونید برای هک استفاده کنید که در این لینک قابل دانلوده و یه پک کم حجم ساده با موارد ضروری داره و یه پک پرحجم با موارد بیشتر که هر کدوم خواستید میتونید دانلود کنید.

در اخر توقع دارم اول به دقت بخونی اموزشهایی که گفتم و بعد نکته ای مد نظرت بود بپرس و نکاتی که تاکید کردم هم حتما انجام بده مثل بکاب گرفتن از ناند و در تابیک های مختلف نکات زیادی گفتیم و مشکلات و راه حل هایی که دوستان و من برای رفع اون مشکلات گفته شده مثل تابیک معرفی برنامه های کاربردی و یه موقع وقت داشتی بیشن از اولین صحفه تا اخرش بخون.موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر