هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ممنونم پس اول دستگاه رو روشن نمی کنم.ببخشید خیلی سوال هام آماتوریه باورکنید تا حالا اصلا از نزدیک نینتندو سوییچ ندیدم.?
آموزشی از کار با برنامه تگرا آر سی ام ‌هستش برادر؟برای این قیمت که فرمودید((یه پیلود داخل پکه به اسمه Fusee Primary.bin و دقیقا همین پیلود رو با برنامه TegraRcm انتخاب کاب و مموری جا بزن و کابل usb-c بین دستگاه و کامپیوتر وصل کن و با برنامه TegraRcm پیلود رو اینجکت کن)) برای پیلود اینکت کردن.?

همون اول نوشتم طبق پست اول همین تابیک اموزش TegraRcm موجوده و بقیه کارها هم با دقت پست رو اول بخون انجام بده کارت راه میفته و کار سختی هم نیست.

• Like
Reactions: aminssaa

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
همون اول نوشتم طبق پست اول همین تابیک اموزش TegraRcm موجوده و بقیه کارها هم با دقت پست رو اول بخون انجام بده کارت راه میفته و کار سختی هم نیست.
سلام مجدد برادر به لطف شما تونستم دستگاهو بیارم بالا بازی هم چندتا داخل رمش داشت و تست کردم.خیلی از لطفتون ممنونم
الان کار دیگه ای نباید انجام بدم؟
برای پاک کردن بازی های نصب شده و نصب بازی های جدید هم ممنون می شم توضیح بدید.
دوتا بازی از تورنت با آپدیت هاشون هم دانلود کردم با پسوند nsp
هک هم به روش اتمسفر شده بود

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام مجدد برادر به لطف شما تونستم دستگاهو بیارم بالا بازی هم چندتا داخل رمش داشت و تست کردم.خیلی از لطفتون ممنونم
الان کار دیگه ای نباید انجام بدم؟
برای پاک کردن بازی های نصب شده و نصب بازی های جدید هم ممنون می شم توضیح بدید.
دوتا بازی از تورنت با آپدیت هاشون هم دانلود کردم با پسوند nsp

سلام.خوب به سلامتی
این دوتا اموزش برای نصب بازی بخون و برنامه های زیادی هست برای نصب بازی اینا بهتریناش هستن.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

برای حذف بازی هم یا از تنظیمات و setting باید اقدام کنی که بری این قسمت خودت پیداش میکنی و یا روش سریعتر زدن دکمه + روی بازی مورد نظر و اقدام به حذف اون.

یه کار مهم هم هست حتما باید انجام بدی و اونم بکاب گرفتن از ناند هست که 30 گیگ حجم میطلبه و این بکابم داخل مموری نمیزاری میریزی یه جای امن برای روزی که برای دستگاه مشکلی ایجاد بشه و این بکاب داشته باشی خیالت دیگه راحته هر مشکلی به وجود بیاد با این بکاب قابل حله و اگه یه مموری خالی اضافه داری با اون انجام بده و اموزش بخون گفتم چیکار باید بکنی و اگه پکی که من برات گذاشتم استفاده کردی یه برنامه داخل قسمت گالری هست به اسم Payload Launcher با اون میتونی پیلیود های مختلف اجرا کنی و این برای راحتی کاره و مثلا پیلود hekate برای همین همین بکاب گیری که مال داخل پک جزو اخرین ورژنهاست و تو میحط hekate هم بعد گرفتن بکاب یه قسمت داره به اسم payload روی اونم تاچ کنی میتونی پیلودی مثل Fusee Primary.bin اجرا کنی و برگردی به محیط کاستوم فریمور اتمسفر

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش زیر هم بخونی دیگه نیازی نیست مموری هم از داخل سوییچ به غیر از موارد ضروری مثل تعویض مموری در بیاری

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

در کل اگه همه بخشهای اموزشی بخش خصوصا تابیک زیر وقت بزاری سر تیتر اموزشها و بعد خود تابیک بخونی نکات زیادی دوستان سوال کردن و گفتیم.

معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

بهترین سایتهای دانلود هم دو سایت زیره که لینکهاش یه مشت تبلیغ داره رد میکنی به لینک دانلود میرسی

nsw2u.com
NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads

در زیر هم سایتهای دیگه معرفی کردم برای دانلود

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

• Wow
Reactions: aminssaa

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
برادر یه سوال دیگه الان خواستم بازی هارو مجدد اجرا کنم turn the flight mode off پیغام می ده
چند تا بازی و اکانت سابق صاحب قبلیشو پاک کردم خودم اکانت ساختم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام اگه کنسول کپی خور باشه اما شارژش به هردلیلی تموم شد میشه برگردوندش
سلام.اگه واقعا شارژ صفر شده 24 ساعت کم کم بزار تو شارژر اونم بدون داک مستقیم به شارژر وصل کن تا باتری احیا بشه و بعد پیلود بزن بالا اومد مجداد بزار تو شارژ و یه نکته دیگه شاید کنسول هنگ کرده باشه دکمه پاور 12 تا 15 ثانیه بگیر و بعد یه تک پاور بزن و کابل وصل کن پیلود بزن و بالا اومد اگه دیدی شارژ کمه فوری کابل شارژر وصل کن و این روشها کاملا موثره خیلیها این مشکل براشون پیش اومده
برادر یه سوال دیگه الان خواستم بازی هارو مجدد اجرا کنم turn the flight mode off پیغام می ده
چند تا بازی و اکانت سابق صاحب قبلیشو پاک کردم خودم اکانت ساختم

چه بازی بوده و حالت پرواز یا فلای مد با گرفتن منو میتونی سریع فعال یا غیر فعال کنی و معمولا چون دستگاه هکیه میگیم غیر فعال بشه برای وصل نشدن به نت و در منوی ستینگ هم قابل دسترسه که میتونی فقط wi fi رو خاموش کنی و بلوتوث و غیره بزاری روشن باشه تا جوی کان اگه جدا کردی از کنسول وصل بمونی.

معدود بازیهایی هم لینک اکانت میخواد برای اجرا مثل مدرن کامبت و nes online که اموزش لینک اکانت در همون تابیک برنامه های کاربردی هست که البته مشکل شما فکر نکنم ز این باشه چون اینجور بازیها کم هستن.

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
چه بازی بوده و حالت پرواز یا فلای مد با گرفتن منو میتونی سریع فعال یا غیر فعال کنی و معمولا چون دستگاه هکیه میگیم غیر فعال بشه برای وصل نشدن به نت و در منوی ستینگ هم قابل دسترسه که میتونی فقط wi fi رو خاموش کنی و بلوتوث و غیره بزاری روشن باشه تا جوی کان اگه جدا کردی از کنسول وصل بمونی.

معدود بازیهایی هم لینک اکانت میخواد برای اجرا مثل مدرن کامبت و nes online که اموزش لینک اکانت در همون تابیک برنامه های کاربردی هست که البته مشکل شما فکر نکنم ز این باشه چون اینجور بازیها کم هستن.
اوکی‌بود همه چی وند تا بازی پاک کردم از طریق خود سوییچ چند تا هم اکانت صاحب قبلی بود پاک کردم یه اکانتم ساختم اومدم بازی نصب کنم طبق روشی که شما گفتین همه مراحلو رفتم اما برنامه لیتیوم آدرس بازیها رو روی پی‌سی پیدا نمی کرد .بعدش الان هر بازیی انتخاب‌ می‌کنم پیام می ده به اینترنت وصل شم.مجدد دستگاهو خاموش کردم با تگرا آر سی ام هک کردم اما بازم پیام می ده دستگاهو از حالت پرواز در بیارم به اینترنت وصل شم

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
اوکی‌بود همه چی وند تا بازی پاک کردم از طریق خود سوییچ چند تا هم اکانت صاحب قبلی بهد اومدم بازی نصب کنم طبق روشی که شما گفتین همه مراحلو رفتم اما برنامه لیتیوم آدرس بازیها رو روی پی‌سی پیدا نمی کرد .بعدش الان هر بازیی انتخاب‌ می‌کنم پیام می ده به اینترنت وصل شم.مجدد دستگاهو خاموش کردم با تگرا آر سی ام هک کردم اما بازم پیام می ده دستگاهو از حالت پرواز در بیارم به اینترنت وصل شم

داداش به اینترت به هیچ وجه وصل نشو از پیغامی که میده میتونی اسکرین شات با خود سوییچ بگیری بزاری
در مموری هم پوشه نینتندو پاک کنی اینطوری میشه و شاید با اکانت بازیها رو هم پاک کردی و یا مشکل Rest RequiredVersion پیش اومده که با اموزش البته قسمت دومش که برنامه dbi هست باید مشکل حل کنی و برنامه dev menu روی فریمورهای جدید کار نمیده

برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

اینم که شما نمیتونی با لیتیوم بازی از طریق کامپیوتر نصب کنی مال نصب نبودن درایور سوییچ هست و یه خورده بد قلقه نصب درایورش برای بعضیها باید روش کار کنی و این پستم هم بخون شاید کمکت کنه

از من میشنوی یه بار کنسول ریست کارخونه ای کن از نو بازیهات نصب کن تا همه چی هم یا بگیری و از اموزش دوم نصب بازی که برات گذاشتم که ریختن در مموری و فلش هم هست میتونی بازیهات نصب کنی و اون بکاب 30 گیگی هم حتما بگیر از ما گفتن

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
داداش به اینترت به هیچ وجه وصل نشو از پیغامی که میده میتونی اسکرین شات با خود سوییچ بگیری بزاری
در مموری هم پوشه نینتندو پاک کنی اینطوری میشه و شاید با اکانت بازیها رو هم پاک کردی و یا مشکل Rest RequiredVersion پیش اومده که با اموزش البته قسمت دومش که برنامه dbi هست باید مشکل حل کنی و برنامه dev menu روی فریمورهای جدید کار نمیده

برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

اینم که شما نمیتونی با لیتیوم بازی از طریق کامپیوتر نصب کنی مال نصب نبودن درایور سوییچ هست و یه خورده بد قلقه نصب درایورش برای بعضیها باید روش کار کنی و این پستم هم بخون شاید کمکت کنه

از من میشنوی یه بار کنسول ریست کارخونه ای کن از نو بازیهات نصب کن تا همه چی هم یا بگیری و از اموزش دوم نصب بازی که برات گذاشتم که ریختن در مموری و فلش هم هست میتونی بازیهات نصب کنی و اون بکاب 30 گیگی هم حتما بگیر از ما گفتن
داداش الان یه بازی ۶۰ مگی دانلود کردم مستقیم ریختم روی رم با لیتیوم نصب کردم اومد بدون مشکل ولی قبلیا همونطورین.

Attachments

• IMG_20210118_215225.jpg
    IMG_20210118_215225.jpg
    428.4 KB · مشاهده: 6
  • Like
Reactions: shahal

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
داداش ماریو اودیسه رو هم کپی کردم روی رم با لیتیوم نصب کردم آپدیتشم نصب کردم اجرا شد بازی قبلیارو هم همرو پاک کردم که نت می خواستن.فقط یه سوال هر موقع بخوام رم رو نصب کنم پی سی باید سوییچو شات دان کنم؟

Attachments

• IMG_20210118_225600.jpg
    IMG_20210118_225600.jpg
    556.7 KB · مشاهده: 6

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
من جیگ ندارم لازم نیستش؟
دستگات autorcm فعاله و تا موقعی دست به تنظیمش نزنی و غیر فعالش نکنی هیچ نیازی نداری به جیگ و تنظیمش هم در پیلیود hekate هست بهش اصلا دست نزن.
داداش الان یه بازی ۶۰ مگی دانلود کردم مستقیم ریختم روی رم با لیتیوم نصب کردم اومد بدون مشکل ولی قبلیا همونطورین.
بازیهات حالا بخاطره پاک کردن اکانت یا حذف شدن دیتا یا حتی خراب شدن فایلها و غیره پاک شدن یا غیر فعال شدن و بزن پاک و از نو نصب کن.
داداش ماریو اودیسه رو هم کپی کردم روی رم با لیتیوم نصب کردم آپدیتشم نصب کردم اجرا شد بازی قبلیارو هم همرو پاک کردم که نت می خواستن.فقط یه سوال هر موقع بخوام رم رو نصب کنم پی سی باید سوییچو شات دان کنم؟
مموری اگه در بیاری تو محیط خود سوییچ دستگاه پیغام ریستارت میده و توصیه میکنم در نیاری خصوصا در حین اجرای بازی چون ممکنه دیتا خراب بشه و چیزی خواستی بریزی در مموری مثل بازی اون اموزش که برات گذاشتم با پیلود hekate بدون دراوردن مموری میتونی با کامپیوتر بازی بریزی در مموری و بعد با لیتیوم یا تاینفول نصب کنی و در کل هیچ نیازی به دراوردن مموری نیست اگه کامل همه اموزشها بخونی و خود من اخرین بار برای گذاشتن یه مموری ظرفیت بیشتر درش اوردم و زیاد دراوردن و جا زدن خصوصا اگه بد جا بزنی مورد داشتیم زده ریدر مموری رو خراب کرده پس مواظب باش.

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
دستگات autorcm فعاله و تا موقعی دست به تنظیمش نزنی و غیر فعالش نکنی هیچ نیازی نداری به جیگ و تنظیمش هم در پیلیود hekate هست بهش اصلا دست نزن.

بازیهات حالا بخاطره پاک کردن اکانت یا حذف شدن دیتا یا حتی خراب شدن فایلها و غیره پاک شدن یا غیر فعال شدن و بزن پاک و از نو نصب کن.

مموری اگه در بیاری تو محیط خود سوییچ دستگاه پیغام ریستارت میده و توصیه میکنم در نیاری خصوصا در حین اجرای بازی چون ممکنه دیتا خراب بشه و چیزی خواستی بریزی در مموری مثل بازی اون اموزش که برات گذاشتم با پیلود hekate بدون دراوردن مموری میتونی با کامپیوتر بازی بریزی در مموری و بعد با لیتیوم یا تاینفول نصب کنی و در کل هیچ نیازی به دراوردن مموری نیست اگه کامل همه اموزشها بخونی و خود من اخرین بار برای گذاشتن یه مموری ظرفیت بیشتر درش اوردم و زیاد دراوردن و جا زدن خصوصا اگه بد جا بزنی مورد داشتیم زده ریدر مموری رو خراب کرده پس مواظب باش.
ممنونم
با برنامه tinfoil خواستم بازی بریزم واردش که می شم ارور می ده رم پره تا جایی که یادمه؟ مشکلش چیه؟
یه سوال دیگه؟ دکمه A کنسول وقتی چند ساعت بلا استفادس وقتی می خوام استفاده کنم یکم دکمه سفته وقتی چند دقیقه ای بازی می کنم نرم می شه و مثل سایر دکمه ها می شه.این مشکل درست شدنی هست؟ داخل سایت ها گشتم زغال دکمه سوییچ پیدا نکردم که بخرم تعویض کنم زغالشو

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ممنونم
با برنامه tinfoil خواستم بازی بریزم واردش که می شم ارور می ده رم پره تا جایی که یادمه؟ مشکلش چیه؟
یه سوال دیگه؟ دکمه A کنسول وقتی چند ساعت بلا استفادس وقتی می خوام استفاده کنم یکم دکمه سفته وقتی چند دقیقه ای بازی می کنم نرم می شه و مثل سایر دکمه ها می شه.این مشکل درست شدنی هست؟ داخل سایت ها گشتم زغال دکمه سوییچ پیدا نکردم که بخرم تعویض کنم زغالشو

در مورد tinfoil که خودتون هم میگید ارور پر بودن مموری میده و شما اگه بازی 2 گیگی روی مموری برای نصب میریزید باید به همون مقدار هم فضا و حتی کمی بیشتر در مموریتون جا داشته باشید برای نصب و یا اینکه در مموری داخلی سوییچ اگه فضا داشته باشه نصب کنید و اگه بتونید با کامپیوتر بازی برزید یا طبق اموزشی که براتون گذاشتم روی یه فلش یا مموری جدا که با تبدیل وصل شده به سوییچ میتونید مستقیم بازی نصب کنید که نخواد روی مموری فضا اشغال کنه.

در مورد سخت افزار چندان اطلاعی ندارم ولی دکمه های جوی کان تا جایی که میدونم یه جور اهن دلقی زیرشه و زغالی نداره و شبیه دکمه های بعضی موسهای کامپیوتره و شما با کمی الکل رقیق شده با اب که رنگ جوی کان هم نبره اطراف دکمه رو تمیز کنید شاید درست شد و با گوش پاک کن میتونید اینکار انجام بدید.

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
در مورد tinfoil که خودتون هم میگید ارور پر بودن مموری میده و شما اگه بازی 2 گیگی روی مموری برای نصب میریزید باید به همون مقدار هم فضا و حتی کمی بیشتر در مموریتون جا داشته باشید برای نصب و یا اینکه در مموری داخلی سوییچ اگه فضا داشته باشه نصب کنید و اگه بتونید با کامپیوتر بازی برزید یا طبق اموزشی که براتون گذاشتم روی یه فلش یا مموری جدا که با تبدیل وصل شده به سوییچ میتونید مستقیم بازی نصب کنید که نخواد روی مموری فضا اشغال کنه.

در مورد سخت افزار چندان اطلاعی ندارم ولی دکمه های جوی کان تا جایی که میدونم یه جور اهن دلقی زیرشه و زغالی نداره و شبیه دکمه های بعضی موسهای کامپیوتره و شما با کمی الکل رقیق شده با اب که رنگ جوی کان هم نبره اطراف دکمه رو تمیز کنید شاید درست شد و با گوش پاک کن میتونید اینکار انجام بدید.
نه اپلیکیشن tinfoil هنگام اجرا ارور کمبود رم می ده با این که کلا رم خالیه و لیتیوم بدون مشکل باز می شه حتی من طبق فرموده شما درایورس هم نصب کردم .داخل لیتیوم قسمت خاصی باید برم که بازی های داخل هارد کامپیوتر رو ببینم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر