هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
سلام علی آقا. با tegra می‌تونم پیلود hekate رو انجام بدم. اما بعد فرستادن hekate پیغام می ده failed to initialize sd card و پس از زدن کلید power می ره به یک منویی که عنوانش هست:
Hekatev-vCTCaer mod v 5.3.3
و گزینه های launch, Console info, reload, reboot (normal), Reboot (rcm), Power off رو داره. با هیچکدوم وارد نینتندو سوییچ نمی شه.

آیا اگر ندونم این ورژن فریمور و اتمسفر این کنسول چیه، هر فایل hekate رو پیلود کنم فرقی نمی کنه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی آقا. با tegra می‌تونم پیلود hekate رو انجام بدم. اما بعد فرستادن hekate پیغام می ده failed to initialize sd card و پس از زدن کلید power می ره به یک منویی که عنوانش هست:
Hekatev-vCTCaer mod v 5.3.3
و گزینه های launch, Console info, reload, reboot (normal), Reboot (rcm), Power off رو داره. با هیچکدوم وارد نینتندو سوییچ نمی شه.

آیا اگر ندونم این ورژن فریمور و اتمسفر این کنسول چیه، هر فایل hekate رو پیلود کنم فرقی نمی کنه؟
کارهایی که گفتم انجام دادی و نتیجه چی بود؟
شما اخرین ورژن hekate بفرست که البته به دلیل نبود مموری و فولدر بوتلدر که مال hekate هست بصورت کلیدی بالا میاد مثل ورژنهای قدیم و در کل مشکل شما اینه مموری رو کلا نمیخونه و پیلود زدن و غیره تا وقتی مموری جواب نده کاری از پیش نمیبری و کارهایی که در پست قبل گفتم بکن و حتی مموری دیگه ای هم داری تست کن و میتونی یه گوش پاک کن سرش رو بکوبی پهن بشه کمی الکل بزنی و داخل ریدر با ظرافت بکنی و تمیز کن و نزار پنبه گوش پاک کن داخلش هم بمونه و اگه موند با سوزن خیاطی ریز درشون بیار و بعد تست کن

• Like
Reactions: ArianSanei

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
کارهایی رو که گفته بودین انجام دادم. پیلو‌د رو هم انجام می‌ده چون بعدش یک مرحله جلوتر میره تا منوی Hekatev-vCTCaer mod v 5.3.3 نمایش داده می‌شه. از اونجا به بعد دیگه ادامه کار انجام نمی‌شه.
بعد از پیلود، علامت نینتندو در تگرا چند لحظه نارنجی می شه و دوباره سبز می شه و پیغام می ده پیلود با موفقیت اینجکت شد. روی صفحه نینتندو یک نوشته زردرنگ میاد:
Missing lp0 (sleep Mode) lib
missing or old minerva lib
update bootloader folder
press any key
از اینجا با فشردن کلید پاور منوی Hekatev-vCTCaer mod v 5.3.3 نمایش داده می شه.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
کارهایی رو که گفته بودین انجام دادم. پیلو‌د رو هم انجام می‌ده چون بعدش یک مرحله جلوتر میره تا منوی Hekatev-vCTCaer mod v 5.3.3 نمایش داده می‌شه. از اونجا به بعد دیگه ادامه کار انجام نمی‌شه.
بعد از پیلود، علامت نینتندو در تگرا چند لحظه نارنجی می شه و دوباره سبز می شه و پیغام می ده پیلود با موفقیت اینجکت شد. روی صفحه نینتندو یک نوشته زردرنگ میاد:
Missing lp0 (sleep Mode) lib
missing or old minerva lib
update bootloader folder
press any key
از اینجا با فشردن کلید پاور منوی Hekatev-vCTCaer mod v 5.3.3 نمایش داده می شه.
خوب همه اون پیامها مال اینه که فایلهای hekate در مموری نیست یا مموری رو نتونسته شناسایی کنه تا فایلها رو بخونه
شما به عنوان اخرین تلاش پک زیر داخل مموری بریز و قبلش هم مموری حتما فرمت کن با ویندوز حالا یا fat 32 یا exfat فرقی نداره و پیلود heckate ورژن 5.3.3 اینجکت کن اگه بصورت تاچ اسکرین و کامل اومد بالا مموری ریدر سوییچ سالم هست وگرنه خراب شده مموری ریدر باید تعمیر یا حتی جایگزین بشه
لینک دانلود پک هک اتمسفر 14.4

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
سلام دوستان من یه سوییچ خریدم طبق گفته فروشنده یک مرتبه هک کرده اما متاسفانه خاموش شده و‌هکش پاک شده. چون داده بیرون بلد هم نیس از چه روشی هک شده.گفت ۱۳ تا بازی هم روی رمش هست.اگر از دوستان کسی هست راهنماییم کنه ممنون می شم بهم اطلاع بده چون باید سریع بیارمش بالا و تستش کنم.سریالش هم XAW1003311

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
نه خوشبختانه واقعیت نداره . بعد خاموش و روشن شدن باید پیلود اینجکت شه که از طریق همون نرم افزاری که بهتون آموزش دادم انجام می شه.یه نرم افزار اندرویدی هم همین کار رو می کنه.اون سایتم که شما تو ویدیو ها دیدید هست اما پیشنهاد نمی شه.
سلام دوست عزیز بنده یک سوییچ خریدم صاحب قبلیش می گه هکش کرده اما دستگاه خاموش شده و هکش پریده نمی دونه هم کسی که براش هک کرده از چه روشی هک کرده.ممنون می شم اگر مقدوره راهنمایی بفرمائید.نتونستم پیام خصوصی بدم خدمتتون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام دوست عزیز بنده یک سوییچ خریدم صاحب قبلیش می گه هکش کرده اما دستگاه خاموش شده و هکش پریده نمی دونه هم کسی که براش هک کرده از چه روشی هک کرده.ممنون می شم اگر مقدوره راهنمایی بفرمائید.نتونستم پیام خصوصی بدم خدمتتون
سلام
کاری نداره شما مموری در بیار اگه فولدری به اسم Atmosphere داخل مموری همون اول که وارد میشی بود هکت با کاستوم فریمور اتمفسر انجام شده که باید پیلود Fusee Primary.bin به دستگاه اینجکت کنی با برنامه TegraRcm با کمک pc تا بالا بیاد و اگه فولدری به اسم ReiNX دیدی هکت رینکسه که باید پیلود ReiNX.bin و اگه فولدره sxos بود باید پیلود SX Loader.bin بفرستی.

ما همیشه توصیه میکنیم پیلود Fusee Primary.bin طبق ورژن اتمسفری که دارید دانلود و بفرستید برای کارکرد صحیح و اجرای درست بازیها و غیره ولی در مورد شما حالا هر کدوم فرستادی برای بالا اومد اولیه مشکلی نیست و بعد باید تو مشخصات نگاه کنی در قسمت اپدیت کنسول ورژن اتمسفر اونجا زده.

یه کار دیگم میتونی بکنی کلا و اصلا مهم نیست هکت چیه شما پک زیر داخل مموری بریز و پیلود Fusee Primary.bin داخل همون پک بریز کنسول بالا میاد با اتمسفر 16.2 و قبل ریختن همه پوشه های داخل مموری به غیر از پوشه nintendo رو بکاب بگیر و بریز داخل کامپیوتر و بعد اون پوشه های داخل مموری پاک کن و بعد اون پک رو بریز داخل مموری و به پا پوشه nintendo دست نزنی و پاک نکنی.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 16.2

• Like
Reactions: aminssaa and Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
@alitriple
علی آقا من هرکاری کردم نشد پیام خصوصی بدم داخل فروم به شما مقدور هست یه پیام به بنده بدید؟

داداش همینجا بگو راهنماییت میکنم و بگو دقیقا چیکار میکنی و شما اول برنامه تگراrcm اموزش کار کردن باهاش بخون و درایورش نصب کن و اخرین ورژن هم دانلود کن با کلیک روی همین لینک ابی رنگ و دستگاه هم ابتدا بدون اینکه کابل وصل کنی بهش 12 تا 15 ثانیه دکمه پاور بگیر تا اگه هنگی کرده برطرف بشه و بعد کابل وصل کن اقدام به پیلود زدن کن و هر پیلودی بزنی باید دستگاه روشن بشه و اگه روشن شد پیلود هکت بزن با خاموش کردن مجدد و گرفتن دکمه پاور 12 ثانیه و بعد پیلود بزن
یه نکته دیگه باتری شارژ بود زمانی که دستگاه خاموش بود و در اثر باتری تموم شدن دستگاه خاموش نشده؟

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
داداش همینجا بگو راهنماییت میکنم و بگو دقیقا چیکار میکنی و شما اول برنامه تگراrcm اموزش کار کردن باهاش بخون و درایورش نصب کن و اخرین ورژن هم دانلود کن با کلیک روی همین لینک ابی رنگ و دستگاه هم ابتدا بدون اینکه کابل وصل کنی بهش 12 تا 15 ثانیه دکمه پاور بگیر تا اگه هنگی کرده برطرف بشه و بعد کابل وصل کن اقدام به پیلود زدن کن و هر پیلودی بزنی باید دستگاه روشن بشه و اگه روشن شد پیلود هکت بزن با خاموش کردن مجدد و گرفتن دکمه پاور 12 ثانیه و بعد پیلود بزن
یه نکته دیگه باتری شارژ بود زمانی که دستگاه خاموش بود و در اثر باتری تموم شدن دستگاه خاموش نشده؟
اگر اشتباه بزنم ممکنه مشکل سخت افزاری پیدا کنه؟من دستگاهو از ایسام خریدم که بنده خدا گفت خاموش شده و هکش پریده.
دستگاه رسید دستم اول رمش رو در میارم مستقیم می زنم کامپیوتر و از محتویاتش عکس می گیرم براتون می فرستم.من همدان هستم متاسفانه اینجا کسی سوییچ حرفه کار نمی کنه و باید ببرم تهران برا هک اگه نشه. ۲۴ ساعت هم برسه دستم مهلت تست داره برا همین مزاحمتون شدم گفتم اگر بشه یه آیدی تلگرام بدم خدمتتون نیم ساعتی وقتتونو بگیرم بیارمش بالا تستش کنم و پول اون بنده خدا هم تایید کنم.البته هفته بعد می رسه دستم دستگاه

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
اگر اشتباه بزنم ممکنه مشکل سخت افزاری پیدا کنه؟من دستگاهو از ایسام خریدم که بنده خدا گفت خاموش شده و هکش پریده.
دستگاه رسید دستم اول رمش رو در میارم مستقیم می زنم کامپیوتر و از محتویاتش عکس می گیرم براتون می فرستم.من همدان هستم متاسفانه اینجا کسی سوییچ حرفه کار نمی کنه و باید ببرم تهران برا هک اگه نشه. ۲۴ ساعت هم برسه دستم مهلت تست داره برا همین مزاحمتون شدم گفتم اگر بشه یه آیدی تلگرام بدم خدمتتون نیم ساعتی وقتتونو بگیرم بیارمش بالا تستش کنم و پول اون بنده خدا هم تایید کنم.البته هفته بعد می رسه دستم دستگاه

پس بزار دستگاه برسه دستت و در کل اگه مشکل اونی بود که گفتید راه حل همون بالایی هاست که گفتم کاره اضافه ای هم نمیخواد انجام بدی و مشکلی هم پیش نمیاد شما همون پیلودهایی که گفتم بزن و اشتباه هم پیلود بزنی مشکلی پیش نمیاد و یه ارور میده خاموش میکنی و اون طرف راست گفته باشه فقط یه خاموشی ساده باشه اینجوری حل میشه به راحتی و اگرم مشکل بزرگتری مثل اسیب رسوندن به ناند و نداشتن بکاب 30 گیگی باشه که مشکل جدی تره که خود طرفم نتونسته درستش کنه و مشکل سخت افزاری باشه که در حیطه ما نیست و در کل مشکل جدی باشه معمولا هم دروغ میگن و مشکل رو ساده جلوه میدن تا یکی بخره کنسول.

بطور ساده بگم تا وقتی کنسول سوییچ سخت افزارش درست باشه و بکاب 30 گیگی سالم از ناند موجود باشه و فیوزهای سخت افزاری کنسول هم سالم باشه هر اتفاق نرم افزاری براش بیفته قابل حله و بازم میگم هر اتفاقی پس جای نگرانی نیست و شما کنسول دستت رسید همونایی که گفتم تست کن و منم دائم اینجا هستم و تو 24 ساعت کم کم 2 بار سر میزنم.

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
@alitriple
سلام مجدد برادر .چند روز پیش داخل پست های بالا با هم صحبت کردیم. فردا با پست دستگاه می رسه دستم.طرف هم گفت هر مشکلی داشت ماله من.فقط دستگاه خاموش شده هکش پاک شده.
فقط می شه بفرمائید فردا دستگاه رسید دستم ابتدا چی کار کنم؟کنسول رو روشن کنم؟ یا اول رم دستگاه رو بزنم رم ریدر براتون اسکرین بفرستم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
@alitriple
سلام مجدد برادر .چند روز پیش داخل پست های بالا با هم صحبت کردیم. فردا با پست دستگاه می رسه دستم.طرف هم گفت هر مشکلی داشت ماله من.فقط دستگاه خاموش شده هکش پاک شده.
فقط می شه بفرمائید فردا دستگاه رسید دستم ابتدا چی کار کنم؟کنسول رو روشن کنم؟ یا اول رم دستگاه رو بزنم رم ریدر براتون اسکرین بفرستم؟

سلام.ببین اگه فقط دستگاه خاموش شده هر پیلودی بزنی باید دستگاه روشن بشه و حالا شما نمیخواد پیلود بزنی و قبل هر کاری مموری ابتدا در بیار ببین فولدری به اسم atmosphere هست یا sxos یا ReiNX و اگه atmosphere یا ReiNX بود کاری که میگم دقیق انجام بدی نیازی به هیچ کاریم نداری و به ترتیب انجام بده درست میشه(نکته اگه فولدر sxos بود برو از قسمت قرمز رنگ که مشخص کردم بخون)

اول برنامه TegraRcm دانلود و درایورش هم نصب کن و کار با اون یاد بگیر طبق پست اول همین تابیک و اخرین ورژنش هم دانلود کن ( کلیک کن روی لینک ابی برای دانلود) و البته فعلا روی دستگاه کاری انجام نده و طبق مراحلی که میگم پیش برو.
دوم مموری دربیار و همه پوشه های داخل مموری به غیر از پوشه nintendo انتقال بده در کامپیوتر و فقط در مموری همون پوشه که گفتم باشه.
سوم پک زیر دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و همه رو بریز در مموری و یه پیلود داخل پکه به اسمه Fusee Primary.bin و دقیقا همین پیلود رو با برنامه TegraRcm انتخاب کاب و مموری جا بزن و کابل usb-c بین دستگاه و کامپیوتر وصل کن و با برنامه TegraRcm پیلود رو اینجکت کن یا بفرست به دستگاه باید دستگاه روشن و بالا بیاد بدون هیچ ارور و مشکلی.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 16.2

حالا اگه در مموری شما فولدر sxos باشه به فایلهای داخل مموری دست نزن و پیلود SX Loader.bin که داخل پوشه favorites برنامه TegraRcm هست رو بفرستی تا دستگاه بالا بیاد.

نکاتی هم میگم در صورت فرستادن پیلود حالا هر پیلودی اگه دستگاه روشن نشد انجام بده و اول گرفتن دکمه پاور دستگاه به مدت 12 تا 15 ثانیه تا اگه هنگی کرده برطرف بشه و بعد یه تک پاور بزن و اقدام به پیلود زدن کن
نکته بعدی ممکنه شارژ باتری دستگاه تو این مدت خالی شده باشه بطور کامل که با پیلود زدن عادی روشن نمیشه چون دستگاه در حالت Autorcm نباید بزاری شارژش کامل تموم بشه و در اینصورت باید بین 12 تا 24 ساعت دستگاه به شارژر خالی وصل کنی تا کمی شارژ بشه و باتری فعال بشه و بعد پیلود بزنی و بزاری داخل شارژ.

همه این کارهایی که گفتم اگه با دقت بخونی و انجام بدی خودت به راحتی میتونی کارت رو راه بندازی و اینکارها انجام بده و اگه مشکلی داشتی همینجا بگو راهنمایی میکنم.

• Like
Reactions: aminssaa

aminssaa

کاربر سایت
Jan 12, 2021
49
ممنونم پس اول دستگاه رو روشن نمی کنم.ببخشید خیلی سوال هام آماتوریه باورکنید تا حالا اصلا از نزدیک نینتندو سوییچ ندیدم.?
آموزشی از کار با برنامه تگرا آر سی ام ‌هستش برادر؟برای این قیمت که فرمودید((یه پیلود داخل پکه به اسمه Fusee Primary.bin و دقیقا همین پیلود رو با برنامه TegraRcm انتخاب کاب و مموری جا بزن و کابل usb-c بین دستگاه و کامپیوتر وصل کن و با برنامه TegraRcm پیلود رو اینجکت کن)) برای پیلود اینکت کردن.?

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر