همه چیز درباره ی Xbox Live

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
سلام
دوستان بعضی ها توی لایو از gamertag خودشون دوتا دارند. یعنی بازی های مختلف وقتی میرم میبینم هستند کسایی که مثلا اگر گیمرتگشون X باشه یک دونه (1)X هم توی بازی هست. اینو چه جوری میسازن؟

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
سلام
دوستان بعضی ها توی لایو از gamertag خودشون دوتا دارند. یعنی بازی های مختلف وقتی میرم میبینم هستند کسایی که مثلا اگر گیمرتگشون X باشه یک دونه (1)X هم توی بازی هست. اینو چه جوری میسازن؟

معمولا توی آنلاین کالاف این جوری می بینی.
طرف دسته دو رو فعال می کنه و به عنوان guest ساین این می شه. این طوری صفحه اسپلیت می شه و جلوی اسم گیمر guest هم "(1) گیمرتگ" دیده می شه.

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
من یه سوال دارم رفتم واسه 360 مافیا 2 رو بگیرم free with gold شده بود . گفت برای منطقه شما موجود نیست . از تنظیمات کنسولم مکانو گذاشتم امریکا ولی نشد .

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
سلام به همگی من گلد خریدم ریختم تو اکانتم تاریخش هم زده تا ماه بعدی اما تو پارتی و بازی میخوام برم میگه باید اشتراک گلد بگیری کسی است همچین مشکی واسش پیش اومده باشه

سلام ، حدود نیم ساعت باید صبر کنید بعضی مواقع تا فعال بشه.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من میتونم 1 ماه گلد رایگان بگیرم
ولی وقتی میخوام بگیرم billing information میخواد میشه بگین چطور باید پرش کنم که ارور کد پستی نده:d
چه جوری؟ من هم دیدم ولی فکر کردم اخرش نمی دن گلدو ولی توی تاپیک فرار مالیاتی می تونی کد پستی رو از اونجا برداری .

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم شما نظرتون راجب این دیسک باز ی چیه به اسم برنر مکس خریدم اگه شما باشید با این دیسک می رید لایو ؟
:|
0cvwzmg9s7ykviwpn5lz.jpg

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم شما نظرتون راجب این دیسک باز ی چیه به اسم برنر مکس خریدم اگه شما باشید با این دیسک می رید لایو ؟
:|
0cvwzmg9s7ykviwpn5lz.jpg

نه عزیز دیسکت برنرمکس کامل نیست راحت میفهمن کپی بازی میکنی
اصله کاری stealth که ارور داده اون دوتا دیگه هم مهمه ولی این یکی مهمتره
من بالا 100تا برنرمکس میزنم بدون هیچ مشکلی نه سوختن نه ارور دار

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
744
نام
امیررضا
سلام دوستان من تا چندروز پیش از طریق لب تاپ و با کابل لن به لایو وصل میشدم میخواستم ببینم الان میتونم مودم رو نزدیک تی وی ببرم و با کابل لن مستقیما به ایکس باکس بزنم وصل بشه ؟ ایا میشه ممنون میشم سریعتر جواب بدید

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
سلام دوستان
من یه درخواست بزرگ ازتون دارم و ازتون کمک می خوام
اگه میشه کمکم کنید
من می خوام بازی های Arcade از لایو بخرم میگه باید payment method داشته باشیو اینا همینجوری نمیذاره بخرم..باید چکار کنم اگه میشه زود کمکم کنید ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
لطفا جواب بدین دیگه

شما باید ابتدا Gift card 5$ 10$ 15$ یا هررقمی که می خواهید خرید کنید از یک سایت معتبر بخرید روی اکانت لایتون Redeem کنید و بعد از طریق شیر کردن وی . پی . .....ان بروی کنسول بازی مورد نظر را خریداری کنید و بعد از خرید می توانید با اینترنت معمولی دانلود بازی را ادامه بدید. فقط حواست باشه که Giftcard که می خرید متناسب با Region اکانتت باشه البته از همه به صرفه تر خرید به دلار است.

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
سلام دوستان
من یه درخواست بزرگ ازتون دارم و ازتون کمک می خوام
اگه میشه کمکم کنید
من می خوام بازی های Arcade از لایو بخرم میگه باید payment method داشته باشیو اینا همینجوری نمیذاره بخرم..باید چکار کنم اگه میشه زود کمکم کنید ممنون

1. مایکروسافت پوینت 5دلاری تا 50دلاری
2. شیر کردن v*n رو اکسباکس
3. order

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر