همه چیز درباره ی Xbox Live

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
سلام من جدیدا به شبکه لایو وصل نمیشم و ارور DNS میده ! قدیم به صورت auto و ISP: Bridge Mode وصل میشدم کسی میدونه چی کار باید کنم ؟ تا دوباره وصل شم ؟
دی ان اس تغییر بدی باید درست بشه احتمالا از اینترنتت هست
از اینا پینگ بگیر 8.8.8.8
4.2.2.2
ببین پینگ داری؟

پس چرا بعضیا بن و ... میشن؟
الان اگه به لایو وصل بشم مطئنن اتفاق بدی نمیوفته که دستگاه مشگل دار بشه؟
ببخشید زیاد سوال میکنم :) ولی میخوام خیالم راحت باشه تحت هیچ شرایطی به مشگل نمیخوره
دستگاهم هارد نداره در صدد تهیه یه فلش 16 هستم برای نصب بازیها ( البته یه قسمتیش نصب میشه درسته ؟ باید بازم سی دی رو بذاری )
و اینکه یه سری دی وی دی های ناین هستن که بدون نیاز به نصب اجرا میشن اونام مشگلی ندارن درسته؟
ما با 97 درصد دیگه کلا بازی میکنیم بی خیال برنر داداش
نه من خیلی ها دیگه مایکروسافت قید 360 رو زده بن نمیکنه داداش
البته من مسیولیت نمی پذیرم ولی نا که 97 درصد بازی میکنیم هیچین نشده
مایکروسافت بیخیال 360 شده

Last edited by a moderator:

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
مرسی از همه . پس وصل میکنم طبق معمول همینجوری با فلش و با بازی های معمولی میرم تو بازی .
ممنون
والا داداش قانونا باید برنر مکس بری تا خطر بن شدن نداشته باشه ولی من و با چند تا از بچه ها لایو با 97 درصد بازی می کنیموبن هم نشدیم گویا مایکروسافت بیخیال ایکس باکس 360 شده حالا بازم سوال کن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آقا ما باز با مشکل روبرو شدیم . هفته پیش من گلد بک ماهه ام تموم شد و خریدم. یک روز بازی کردم ولی از فرداش می خوام جی تی ای برم 15, 20 دقیقه که بازی می کنم یک هو قطع می شم از لایو . دوباره که وصل می شم سریع میره تو لایو (قبلا اگه اتفاقی قطع می شدم بیشتر از این برای دوباره وصل شدن طول می کشید ) باز یکم بعد قطع می شم . جالبه بازی های دیگه رو که آنلاین نمی رم ولی به لایو وصل باشم میره تو قطع هم نمیشه . ولی تو بازی آنلاین و وفتی تو پارتی جوین هستم یک مدت به یک مدت قطع میشه . اینترنتم 5 مگه . تو دانلود و گردش نت کامپیوتر و موبایل مشکلی ندارم و همیشه وقتی می خوام آنلاین شم تمام وسایل ارتباطی که با اینترنت کار می کنن رو یا خاموش می کنم یا دسترسی اشون رو قطع می کنم . باز این مشکل رو دارم و خیلی رو مخه.هی جون می کنم نصف ماموریت رو می رم تا به تهش میرسه زرتی قطع می شم

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
آقا ما باز با مشکل روبرو شدیم . هفته پیش من گلد بک ماهه ام تموم شد و خریدم. یک روز بازی کردم ولی از فرداش می خوام جی تی ای برم 15, 20 دقیقه که بازی می کنم یک هو قطع می شم از لایو . دوباره که وصل می شم سریع میره تو لایو (قبلا اگه اتفاقی قطع می شدم بیشتر از این برای دوباره وصل شدن طول می کشید ) باز یکم بعد قطع می شم . جالبه بازی های دیگه رو که آنلاین نمی رم ولی به لایو وصل باشم میره تو قطع هم نمیشه . ولی تو بازی آنلاین و وفتی تو پارتی جوین هستم یک مدت به یک مدت قطع میشه . اینترنتم 5 مگه . تو دانلود و گردش نت کامپیوتر و موبایل مشکلی ندارم و همیشه وقتی می خوام آنلاین شم تمام وسایل ارتباطی که با اینترنت کار می کنن رو یا خاموش می کنم یا دسترسی اشون رو قطع می کنم . باز این مشکل رو دارم و خیلی رو مخه.هی جون می کنم نصف ماموریت رو می رم تا به تهش میرسه زرتی قطع می شم

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟
داداش به نظر من احتمال زیاد واسه اینترنتت هست ، مودمت چیه ؟ open nat هست ؟

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
داداش اگه دوس داشتی شماره وایبرمو بهت بدم صحبت کنیم
اگه خواستی با نرم افزار team view یه نگاه به مودمت میندازم
ببین داداش گلم یه چیزی تو مودم داریم به اسم NAT که از اون جا یه سری پورت ها رو باز یا بسته میکنه
مثلا برای بازی باید یه سری پورت ها باز باشه
یه راه ساده هم دادی که بفهمی نت مودم شما چیه
اگه بازی CALL OF DUTY GHOST رو داری بزار تو دستگاه ، برو لایو اون پایین سمت راست زده نتت چیه
یه نگاه بکن به من بگو

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
داداش اگه دوس داشتی شماره وایبرمو بهت بدم صحبت کنیم
اگه خواستی با نرم افزار team view یه نگاه به مودمت میندازم
ببین داداش گلم یه چیزی تو مودم داریم به اسم NAT که از اون جا یه سری پورت ها رو باز یا بسته میکنه
مثلا برای بازی باید یه سری پورت ها باز باشه
یه راه ساده هم دادی که بفهمی نت مودم شما چیه
اگه بازی CALL OF DUTY GHOST رو داری بزار تو دستگاه ، برو لایو اون پایین سمت راست زده نتت چیه
یه نگاه بکن به من بگو
گروه وایبر برای ایکس باکس ندارین؟

aboudi

کاربر سایت
Jun 24, 2014
37
سلام چرا واسه من همین که سی دی رو میرم بازی کنم اولش از لایو میاد بیرون باز وصل میشه وقتی هم میخوتم سی دی رو عوض کنم باز از لایو قطع میشه باید وصلش کنم مشکل از کجاست

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام چرا واسه من همین که سی دی رو میرم بازی کنم اولش از لایو میاد بیرون باز وصل میشه وقتی هم میخوتم سی دی رو عوض کنم باز از لایو قطع میشه باید وصلش کنم مشکل از کجاست

بازی شما آپدیت میخواد انجام بده شما میگی انجام نده میاد از بازی بیرون به لایو مجدد وصل میشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر