همه چیز درباره ی Xbox Live

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
بله..اینترنتم پارس انلاینه

خوب پس این مشکلت طبیعیه در صفحات قبلی به این مشکل اشاره شده و من هم خودم این مشکل دارم و بیاد بگم با تماس هایی فراوان با بخش فنی و تست چندین مودم مختلف این مشل حل نشد این مسله بخاطر ططراحی خاص شبکه پارس انلاینه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان ببخشيد من يه سوال دارم اگه من يه كارت پوينت 25 دلاري يا 5 دلاري بخرم ميتونم لز طريق خود ايكس باكس چيز بخرم

باید حتما برای خرید چیز پی ان شیر کنید روی کنسول و بعد بخش اطلاعات مربوط به پروفایلتون مثل ادرس را پر کنید بعدش می توانید خرید کنید.بعد از اتمام خرید و قرار گرفتن محصول خریداره شده در لیست دانلود ها می توانید با اینترنت معمولی خودتون بازی را دانلود کنید.

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
باید حتما برای خرید چیز پی ان شیر کنید روی کنسول و بعد بخش اطلاعات مربوط به پروفایلتون مثل ادرس را پر کنید بعدش می توانید خرید کنید.بعد از اتمام خرید و قرار گرفتن محصول خریداره شده در لیست دانلود ها می توانید با اینترنت معمولی خودتون بازی را دانلود کنید.
سلام
شما میتونید شیر کنید

ARMIN-D

کاربر سایت
Apr 23, 2013
21
نام
ارمین
سلام دوستان سوال داشتم در مورد لايو من خودم وان دارم اما چون دوستي ندارم نميتونم تست كنم. الان كه ما رو psn به مشكل خورديم و كلا نميشه رفت تو پارتي خواستم بدونم لايو هم مشكل invite و join پارتي داره يا نه؟
ممنون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
سلام دوستان سوال داشتم در مورد لايو من خودم وان دارم اما چون دوستي ندارم نميتونم تست كنم. الان كه ما رو psn به مشكل خورديم و كلا نميشه رفت تو پارتي خواستم بدونم لايو هم مشكل invite و join پارتي داره يا نه؟
ممنون

متاسفم که نمیتونم در مورد سوالت کمکت کنم ، ولی تجربه 6 7 ساله من میگه ؛ سرورای مایکروسافت همیشه از سونی بهتره! در هر حالتی.. ;) تا سال پیش که من بازی میکردم همچین مشکلی نبود .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
ممنون
نه عزیز

aboudi

کاربر سایت
Jun 24, 2014
37
سلام به همگی من گلد خریدم ریختم تو اکانتم تاریخش هم زده تا ماه بعدی اما تو پارتی و بازی میخوام برم میگه باید اشتراک گلد بگیری کسی است همچین مشکی واسش پیش اومده باشه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام دوستان
من به تازگی یک کنسول 360 250 گیگ از این مشکی ها که استوک هست خریدم.
می خواستم بدونم مشکی پیش نمیاد اگه به نت متصل کنمش؟
ممنون میشم اگه چیز خاصیو باید بدونم بهم بگید.تشکر

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
سلام دوستان
من به تازگی یک کنسول 360 250 گیگ از این مشکی ها که استوک هست خریدم.
می خواستم بدونم مشکی پیش نمیاد اگه به نت متصل کنمش؟
ممنون میشم اگه چیز خاصیو باید بدونم بهم بگید.تشکر
هیچ مشکلی برایِ هیچ مدلی وجود نداره با خیال راحت میتونی به net وصلش کنی.

wowitit

کاربر سایت
Sep 26, 2014
25
سلام دوستان من میتونم 1 ماه گلد رایگان بگیرم
ولی وقتی میخوام بگیرم billing information میخواد میشه بگین چطور باید پرش کنم که ارور کد پستی نده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر