همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من از اینترنت گلد خریدم الان هرچی واردش میکنم میگه قابل قبول نیست
همه چیزشم چک کردم
مشکل چیه؟
شايد بخاطر اي پي ايران با قند شكن از سايت رديم كن اگه نشد و* پ* ا* بزار ب ايكس باكس رديم كن

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
زمانی که گلد را از طریق کنسول وارد می کنی قبل از این که کار تمام بشه بهت یک warning می ده که مثلا این کد مربوط به گلد یک ماه است می خواهید براتون فعال کنم .اگر این پیغام را بهت نمی ده این کدی که گرفتی مشکل داره.اگر این ارور را می ده و ایراد می گیره یکبار با اینترنت ف.ی.ل.ت.ر شده روی کنسول امتحان کن.
warningنمیده یعنی چکار کنم دوباره باید بخرم از pc چطور میتونم شارژ کنم؟

آخرین ویرایش:

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان برای live بازی کردن پینگم باید چند باشه ؟:-/

پینگ هر قدر به عدد 0 نزدیک باشه بهتره ولی 100 110 بهترین حالت هست که توی تابستون امکان نداره((مخصوصا عصرها فاجعه هست)) شرکتی پینگ خوب داشته باشه همین العان مال خود من 290 هست همیشه همیجوریه تابستون بازی آنلاین بای بای !!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
warningنمیده یعنی چکار کنم دوباره باید بخرم از pc چطور میتونم شارژ کنم؟

چه اروری بهت می ده زمانی که این کد را می زنی ؟ از سایت با f.i.l.t.e.r شکن بزن ببین بازهم نمیشه.؟! از کدام سایت خریدی؟ ایرانی بوده؟! شما یکم توضیحات بیشتر بهتر دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
چه اروری بهت می ده زمانی که این کد را می زنی ؟ از سایت با f.i.l.t.e.r شکن بزن ببین بازهم نمیشه.؟! از کدام سایت خریدی؟ ایرانی بوده؟! شما یکم توضیحات بیشتر بهتر دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.
از سایتkey98خریدم
کد رو که وارد میکنم استارت رو میزنم پیغام میده code not valid یه کد دیگه وارد کنید
گلد یک ماهه

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
سلام
کسی به این مشکلی که میگم بر نخورده؟
تایتل آپدیت mgs:ground zero رو که دانلود میکنم تا آخر دانلود میشه آخرش ارور
4174-0000-d080-0200-8007-2ee2
help me pls:((

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام
کسی به این مشکلی که میگم بر نخورده؟
تایتل آپدیت mgs:ground zero رو که دانلود میکنم تا آخر دانلود میشه آخرش ارور
4174-0000-d080-0200-8007-2ee2
help me pls:((

از سایت xbuc تایتل اپدیت رو دانلود کن و منتقل کن ب دستگاه.

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
از سایتkey98خریدم
کد رو که وارد میکنم استارت رو میزنم پیغام میده code not valid یه کد دیگه وارد کنید
گلد یک ماهه
با pc هم تست کردم ارور داد سایتشم بالا نمیاد = پول توی جوب ینی الان)x~x(~x(
دوستان محترم حالا یک فروشگاه نمیشناسید که قیمت بالا نباشه و کیفیت مناسب خودتون ازش خرید کرده باشید چون اولین باریه که میخوام گلد بخرم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از سایتkey98خریدم
گلد یک ماهه
خوب دوست عزیز این کد مشکل داره دیگه . شما به فروشنده بگو مطمئنا برات عوض می کنه. معمولا بعداز همان پیغام که بهت گفتم ارور می ده .یا اگر مشکل از جایی دیگه باشه مشکل Region می ده یا credit card info می خواهد ازت. الان مشکل شما دقیقا بر میگرده به این که احتمال کد شما یا استفاده شده قبلا یا داری اشتباه تایپ می کنی یا برات اشتباه ارسال شده.

- - -ویرایش - - -

با pc هم تست کردم ارور داد سایتشم بالا نمیاد = پول توی جوب ینی الان)x~x(~x(
دوستان محترم حالا یک فروشگاه نمیشناسید که قیمت بالا نباشه و کیفیت مناسب خودتون ازش خرید کرده باشید چون اولین باریه که میخوام گلد بخرم

برات پ.خ کردم اما این سایت را پیگیری کن ازشون یک کد گلد دیگر بگیر معمولا این اتفاقات می افته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر