همه چیز درباره ی Xbox Live

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
نه ساعت فيفا ١٤ بازي كردن چقد ترافيك ميخوره دوستان

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

سلام
دوستان من تو اکانتی که تقریبا 3 ساله ساختم !! یه ایمیل فیک (یعنی از خودم نوشتم) دادم !! حالا که به ایکس باکس وان انتقالش دادم میخوام ایمیل اکانت رو عوض کنم ! چطور میشه ایمیل رو عوض کرد؟؟؟میدونم بعدها با این ایمیل به مشکل خواهم خورد!!

برای تعویض ایمیل راهی که در دسترس ما ایرانی ها باشه وجود نداره
در مورد حجم مصرفی فیفا هم شما ساعتی هفتاد هشتاد مگ در نظر بگیر

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
نه ساعت فيفا ١٤ بازي كردن چقد ترافيك ميخوره دوستان

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!
ﺩﻗﯾﻗ ﻧﻣﯾﺷﻫ ﮔﻓﺗ ﭼﻭﻧ ﻣﻣﻛﻧﻫ ﺗﻭ ﺍﻭﻧ ﻣﻭﻗﻋ ﺗﻭ ﻟﺍﯾﻭ ﺑﺍ ﺩﻭﺳﺗﺍﺗ ﺣﺭﻓ ﺑﺯﻧﯾ ﻛﻫ ﺣﺟﻣ ﻣﯾﮔﯾﺭﻫ ﺍﻣﺍ ﺩﺭ ﻛﻟ ﺍﺯ ﺑﺍﺯﯾ ﻛﺭﺩﻧ ﺗﻭ ﮔﯾﻣ ﻧﺗ ﺍﺭﺯﻭﻧ ﺗﺭ ﻭ ﺭﺍﺣﺗ ﺗﺭﻫ

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم آموزش هایی هم خوندم ولی اکثرا قدیمی ان
1 لطفا بگید باید چه فریموری روی دستگام ریخته بشه و از کجا بفهمم این فریمور روی ایکس باکسم نصب هست یا نه
2از چه دیسکایی باید استفاده کنم و چجوری باید دیسک ها رو تست کنم که اگه با اونا بازی کنم بن نمیشم
3 برای اینکه فیفا و gta v آنلاین بازی کنم باید چیکار کنم؟
ممنون بخشید سوالهام زیاده؟

Sent from my LT26ii using Tapatalk

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم آموزش هایی هم خوندم ولی اکثرا قدیمی ان
1 لطفا بگید باید چه فریموری روی دستگام ریخته بشه و از کجا بفهمم این فریمور روی ایکس باکسم نصب هست یا نه
2از چه دیسکایی باید استفاده کنم و چجوری باید دیسک ها رو تست کنم که اگه با اونا بازی کنم بن نمیشم

سلام

1- باید Lt3 باشه فریمور دستگاهتون. برای تست هم اگه بازی های جدید رو اجرا کنه یعنی Lt3 هست.
2- از دیسک های برنر مکس ( 100% ) که احتمال بن شدن رو پایین میاره. برای تست دیسک هم تو این تاپیک کامل نوشته باید چیکار کنید.
3- برای فیفا باید یه آپدیت 150 مگی بزنید. برای GTA V هم یه آپدیت 70 مگی + تقریبا 400 مگ آپدیت برای پک ها. گلد هم که برای آنلاین بازی کردن ضروریه.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا

سلام من خودم slimدارم باید دستگاه رو وصل کنی به اینترنت با lanیاwifiفرقی نداره بعد باید فریمور رو به اخریش اپدیت کنی2.دیسکهات بایدburnermaxباشن با اینا مشکلی نداره بازیهای لیک شده رو نباید بازی کنی gtavرو هم با dvdبارنر نصب میکنی تو فحه اول سوییچ کن رویonlineخودش آپدیت میخاد اگه اشتباه نکنم حدود200-300مگ ظاهرا جدیدا هم یه آپدیت جدید اومده نمیدونم درست اما بعدش دیگه حله سوالات طبیعیه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
سلام ببخشيد اينجا ميپرسم ميشه يك ليست از بازى هاى lt2 بديد؟؟ ميخوام ايكس باكسو بازى هاش رو بفروشم نميدونم كدوم بازى ها اجرا نميشن يه ليست از بازى هاى lt2 بديد لطفا خيلى ضروريه!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
سلام دوستان...من یه مشکلی دارم نمیتونم به لایو وصل شم....میرم تست کنم تا مرحلهی سوم میره ولی نمیتونه به مرحله ی چهارم برسه و نمیتونه به لایو وصل شه...اینترنتمم از مخابرات میگیرم...لطفا کمکم کنید.

Nima_8Mile

کاربر سایت
Mar 11, 2008
9
نام
nima
سلام دوستان...من یه مشکلی دارم نمیتونم به لایو وصل شم....میرم تست کنم تا مرحلهی سوم میره ولی نمیتونه به مرحله ی چهارم برسه و نمیتونه به لایو وصل شه...اینترنتمم از مخابرات میگیرم...لطفا کمکم کنید.

ببین چه اروری میده شاید بن شده باشی

miladmma

کاربر سایت
Jun 24, 2013
10
نام
میلاد ملامحمدی
سلام خدمت اساتید.من تازه وصل به لایو شدم و یک ماه سیلور به من داده،می خواستم بدونم ایا میتونم با کسی فیفا14 انلاین بازی کنم؟اگه کسی گیمر نگ داره بهم بده با هم بازی کنیم.قضیه گلد چیه و چطوری میشه اعتبار باقی مانده از اونو چک کرد؟از کجا گلد تهیه کنم وتحویل انی بهم بده اگه کسی سایتی بلده بگه؟خلاصه یه راهنمایی کامل راجع به فیفا14 انلاین بدین ممنون میشم.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام خدمت اساتید.من تازه وصل به لایو شدم و یک ماه سیلور به من داده،می خواستم بدونم ایا میتونم با کسی فیفا14 انلاین بازی کنم؟اگه کسی گیمر نگ داره بهم بده با هم بازی کنیم.قضیه گلد چیه و چطوری میشه اعتبار باقی مانده از اونو چک کرد؟از کجا گلد تهیه کنم وتحویل انی بهم بده اگه کسی سایتی بلده بگه؟خلاصه یه راهنمایی کامل راجع به فیفا14 انلاین بدین ممنون میشم.

با سلام و درود بر شما
اگه شما مطمعنی اونی که شبکه بهت داده سیلور هست که هیچی باید برای بازی آنلاین gold بخری یا فیفا 14 یا هر بازی دیگه فقط توی مود Ultimate Team یه بخش رایگان کوچیک داره ولی آنلاین اونم هم گلد میخواد قضیه خاصی نیست شما بدون گلد توی شبکه آب هم نمیتونید بخورید !!!((در زمینه فعالیت آنلاین بازی کردن و استفاده از مزایا)) اعتبار رو هم در انتهای صفحه اصلی داشبورد بخش Accant میتونید چک کنید معمولا گلد 12 ساعت زودتر از موعد تمام میشود !!!
اونم چون تبلیغ میشه نمیتونم بهت بگم ولی خصوصی میگم بهت:d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اگه دیسک برنرمکس نباشه توی لایو چه اتفاقی میفته؟

اتفاق خاصی نمی افته . خیلی از دوستان هستند بازی های 97% دارند تو لایو بازی می کنند صحیح و سالم هستند.
برنرمکس بودن یک بازی به معنای امن بودنش در لایو نیست.

- - -ویرایش - - -

اگه دیسک برنرمکس نباشه توی لایو چه اتفاقی میفته؟

اتفاق خاصی نمی افته . خیلی از دوستان هستند بازی های 97% دارند تو لایو بازی می کنند صحیح و سالم هستند.
برنرمکس بودن یک بازی به معنای امن بودنش در لایو نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر