همه چیز درباره ی Xbox Live

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بچه چند وقته که وقتی میخام برم avatar store منو sign out میکنه!!!!! در ضمن به live وصل میشم
به محض اینکه میرم اواتار منو ساین اوت میکنه
راستی راهی هست که پروفایل هایی که دارم رو حذف کنم....یه پروفایل لایو دارم بقیه هم الکی هست....مثلا وقتی میرم داخل بازی ساین اوت میشه دوباره داخل بازیی مثل فوتبال وصل میشم...!!!!!
ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ویرایش:

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
من سه Adsl دارم روی هیچکدوم کانکت نشد ارور DNSو ... فقط روی وایرالس مبین نت امد بالا که فقط تونستیم اپدیت اول رو بزنیم
امروز 4 ساعت ور رفتم برای کانکت کردن Xbox one با adsl
نشد .و اخرش میدونی چکار کردیم؟ADSl PC رو با یک لپ تاب شبکه کردم کلا ip مختلفی زدم تا کانکت شد اخرش همون DNS که روی لپ تاب زدم روی xbox one زدم مشکل حل شد حالا دنبال Gold هستم برای new start___
اماده باشید که قراره کلی تاپیک اموزشی براِی Xbox one ّبزنم
97421e7be80489033.jpg

071ae36b39bc970b4.jpg

- - -ویرایش - - -

Xbox one امکان این رو داره که بشه از menu عکس گرفت یا مثل PS4 فقط از داخل بازی میشه عکس و ویدیو گرفت؟
این مشکل هم میتونید کمک کنید برای اجرای بازی Titanfall هنوز دو ساعت هم نشده بالاخره وصل شدیم به Xbox one live
97424281ac17e17b1.png

97422d079ee309a12.jpg

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
مشکل عدم امکان خرید از لایو ( لازم بودن کریدیت کارت )

سسلام، من اکانتم اروپا ( انگلیس ) هستش، 10 پوند هم تو حسابم اکانتم پول دارم ولی نمیتونم خرید کنم و موقع خرید ازم کریدیت کارت میخواد !!! کسی میدونه این مشکل رو چجوری باید حل کنم؟

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
سلام من تازه ایکس باکس ٣۶٠ lt3 خریدم می خواستم ببینم میشه باهاش به لایو وصل شد یا مشکلی داره یه جا خوندم کپی خورش میپره!!؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من تازه ایکس باکس ٣۶٠ lt3 خریدم می خواستم ببینم میشه باهاش به لایو وصل شد یا مشکلی داره یه جا خوندم کپی خورش میپره!!؟

نه دوست عزیز اگر lt3 باشه مشکل خاصی پیش نخواهد اومد. زمانی که با لایو وصل بشی اگر آپدیت احتیاج داشته باشه می توانی بزاری آنلاین آپدیت بشه یا از سایت ماکروسافت فایل آپدیت را برای فلش بگیری و با فلش آپدیت را نصب کنی.

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali

بازی هایی که میخوای آنلاین بازی کنی برنومکس بگیر اون وقت راحت می تونی بازی کنی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مشکل عدم امکان خرید از لایو ( لازم بودن کریدیت کارت )

سسلام، من اکانتم اروپا ( انگلیس ) هستش، 10 پوند هم تو حسابم اکانتم پول دارم ولی نمیتونم خرید کنم و موقع خرید ازم کریدیت کارت میخواد !!! کسی میدونه این مشکل رو چجوری باید حل کنم؟
بهترین راه این است اگر کسی را داری در خارج از ایران اکانتت را بدی برات از سایت خرید کنه. در غیر اینصورت باید اطلاعات کردیت کارت معتبر پیدا کنی و وارد کنید. در بعضی موارد هم با شیر کردن اینترنت بروی کنسول و خرید از خوده کنسول این مشکل کردیت کارت به وجود نمیاد.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
حالا مثلا اگه کپی خور بپره خودم میتونم درست کنم؟
ینی نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

نرم افزاری است اما به دردسرش نمی ارزه اگر خودت تا حالا این کار را نکرده باشی و بخواهی دوباره بریزی. بیرون 5-10 تومان می گیرن دوباره می ریزند. اما خیالت راحت باشه با لایو رفتن و آپدیت کردن مشکلی پیش نمیاد.

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
دوستان
در مورد Region هم میشه کمکی توضیح بدید چطوری میشه فهمید کنسول Region کجاست و اکانت باید با رجیون یکی باشه و.....
و این که ایا اکانت گلد خریداری میشه ایا با اکانت و رجیون کنسول باید یکی باشه؟

آخرین ویرایش:

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
من تا حالا به لایو وصل نشدم سوالم اینه که میتونم بدونه اینکه به لایو وصل بشم به اینترنت وصل بشم و اینترنت اکسپلورری رو که یکی دیگه دانلود کرده رو اجرا کنم؟

من تا حالا به لایو وصل نشدم سوالم اینه که میتونم بدونه اینکه به لایو وصل بشم به اینترنت وصل بشم و اینترنت اکسپلورری رو که یکی دیگه دانلود کرده رو اجرا کنم؟
نمی خواد جوابمو گرفتم

Last edited by a moderator:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام
دوستان من تو اکانتی که تقریبا 3 ساله ساختم !! یه ایمیل فیک (یعنی از خودم نوشتم) دادم !! حالا که به ایکس باکس وان انتقالش دادم میخوام ایمیل اکانت رو عوض کنم ! چطور میشه ایمیل رو عوض کرد؟؟؟میدونم بعدها با این ایمیل به مشکل خواهم خورد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر