همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چه چیزی به معنای امن بودنشه؟؟ از کجا بفهمیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

معمولا باید دیسک را با abgx چگ گنید و خودش گزینه Steatlh Verify را چک می کنه که اگر قرمز رنگ یا زرد رنگ باشه باید Fix بشه.
معمولا توی xbox شما به چند دلیل آشکار بن میشید .
1.بازی را زود تر از عرضه بازی کنید در لایو
2.موج بن ارسال بشه ( که اگر دیسک برنرمکس و موارد امنتیش چک شده باشه این احتمال بن شدن به حداقل می رسونه)
3. تو لایو انقدر به بقیه گیر بدی یا فحاشی کنی از اینجور چیزا که باعث بشه بقیه گزارش برات رد کنند باعث بن شدن میشه.

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
سلام میگم من یه گیفت کارت 15 دلاری خریدم و وارد اکانتم کردم ولی الان اصلا نمیتونم خرید کنم کسی هست بتونه کمک کنه ؟

Untitled_1.jpg

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
معمولا باید دیسک را با abgx چگ گنید و خودش گزینه Steatlh Verify را چک می کنه که اگر قرمز رنگ یا زرد رنگ باشه باید Fix بشه.
معمولا توی xbox شما به چند دلیل آشکار بن میشید .
1.بازی را زود تر از عرضه بازی کنید در لایو
2.موج بن ارسال بشه ( که اگر دیسک برنرمکس و موارد امنتیش چک شده باشه این احتمال بن شدن به حداقل می رسونه)
3. تو لایو انقدر به بقیه گیر بدی یا فحاشی کنی از اینجور چیزا که باعث بشه بقیه گزارش برات رد کنند باعث بن شدن میشه.

در مورد گزینه سوم شاید یه انسان مریض اومد اینکار رو بدون هیچ دلیلی انجام داد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
من xbox ام LT+3 است.به محض این که سیم lan رو وصل می کنم میگه باید آپدیت کنی، اگه آپدیت کنم کپی خور دستگاهم نمیپره؟
نه اتفاق خاصی نمی افته . اگر سرعت اینترنت پایین است بهتر بصورت آفلاین بریزی . یعنی از سایت رسمی فایل را بگیری بریزی روی فلش و بدستگاه بزنی. البته اگر سرعت بالاست مشکلی نداره. حجم آپدیت ها معمولا 100 - 117 مگ است.

miladmma

کاربر سایت
Jun 24, 2013
10
نام
میلاد ملامحمدی
سلام به همه اساتید.من تازه به لایو وصل شدم میخاستم کسی فیفا باز هست گیمرتگشو بده من درخواست بهش بدم؟اگه کسی هست یا همین جا بزارین یا پ.خ بدین.زمان انلاین شدنتونم بگین ممنون.باهم فیفا بزنیم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
آره ولی اگه کنسولت کپی باشه بن میشی

یعنی چی العان این !!! کی گفته کنسول کپی بن میشه 100 درصد این همه آدم تو کل دنیا و ایران خودمون چند ساله دارن کپی بازی میکنن بن هم نشدن بچه رو چرا میترسونی:d

- - -ویرایش - - -

سلام به همه اساتید.من تازه به لایو وصل شدم میخاستم کسی فیفا باز هست گیمرتگشو بده من درخواست بهش بدم؟اگه کسی هست یا همین جا بزارین یا پ.خ بدین.زمان انلاین شدنتونم بگین ممنون.باهم فیفا بزنیم

شما بهتره در تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread84180/page20/ در مورد FIFA 14 هست مراجعه کنید اونجا دوستان فن باز فیفا 14 هستن:d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من از اینترنت گلد خریدم الان هرچی واردش میکنم میگه قابل قبول نیست
همه چیزشم چک کردم
مشکل چیه؟
زمانی که گلد را از طریق کنسول وارد می کنی قبل از این که کار تمام بشه بهت یک warning می ده که مثلا این کد مربوط به گلد یک ماه است می خواهید براتون فعال کنم .اگر این پیغام را بهت نمی ده این کدی که گرفتی مشکل داره.اگر این ارور را می ده و ایراد می گیره یکبار با اینترنت ف.ی.ل.ت.ر شده روی کنسول امتحان کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر