همه چیز درباره ی Xbox Live

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
معمولا صدمه می زنند کسانی که چندان وارد نیستند اما راه حل بهتر این است که دستگاه را به کسی که نمی خواهد به لایو وصل بشه بفروشید و یک دستگاه دیگه بخرید. مشکل خاصی هم پیش نمیاد در صورتی که تعمیرکار حرفه ای باشه.

من همه آپدیتا و مثلا وقتی لنزم خراب شد و ... رو بردم پیش همین آقا کارشم خیلی خوب بوده..الآنم میگه کاملا تضمینی درستش میکنه...ببرم به نظرتون؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام اقا این نت چه مرگش شده یه بازی نمیشه کرد بعد 2 دیقه کانکشن لاس همش همین طوره پینگم ثابته سرعت دانلودم هم 250 اصلا نمیفهمم خیلیا هم همینطورن راهی چیزی نداره تو ایام عید هم همینطور شده بود اعصاب نمونده برام

من الان 3 روز میشه همین مشکل رو دارم ,اول فکر میکردم فقط نت من مشکل داره ولی چندتا از دوستای ایرانیم توی لایو هم همین مشکل رو دارن.
یعنی توی بازی هنوز یه راند تموم نشده یا کیک میشم یا تایم اوت یا ...... اعصابم شدیدا داغون شده )x

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من همه آپدیتا و مثلا وقتی لنزم خراب شد و ... رو بردم پیش همین آقا کارشم خیلی خوب بوده..الآنم میگه کاملا تضمینی درستش میکنه...ببرم به نظرتون؟
اگر حرفه ای است و بهتون تضمین و مدت تست می ده به نظر ببرید .اما فراموش نکنی که حتما 24 ساعت مهلت تست بگیری.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان اون موقع كه من ميخواستم اكانت XBL درست كنم گفت ايميل خودت و پدر يا مادرت رو بزن ماهم زديم حالا هر وقت ميخوام friend request كسي رو قبول كنم بايد ايميل و پسورد اون ايميل اوليا رو بزنم برا تاييد يا وقتي ميرم تو سايت Xbox live و friend request ميخوام بفرستم يا قبول كنم ميگه كه نميتوني اين كار رو انجام بدي و ميگه درخواستت امكان پذير نيست حالا نميتونم كاري بكنم كه ديگه لازم نباشه ايميل اوليا رو بزنم

Sent from an iPhone to hidden planets

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق

هیچ راهی نداره بن دستگاه سر کارت گذاشته یارو من 91 آبان بن شدم یه تعمیرکار تهرانی که به قول مغازه ها میگفتن جز 5 نفر اول کشور هست توی تعمیرکاری کنسول که چند سالی باهاش آشنا بودم من به قول خودش میگفت من روزانه 150 تا دستگاه باز و بسته میکنم فک نکنم این آقایی که شما میگی بالاتر از ایشون باشه چون هر وقت تعمیرات داشتم دستگاه رو با تیپاکس براش می فرستادم به هر حال دستگاه خودم وقتی بن شد SLIM 250 G گفت چند ماه صبر کن نفروش من از بن در میارمت من هم تا خرداد صبر کردم هر ماه باهاش در تماس بودم و آخر که خرداد بردم پیش خودش و چند نفر دیگه گفتن بهم CPU بهش اخطار داده میشه و حق نداره کنسول دیگه به لایو وصل بشه به نظر من هم این کارو نکن چون پول بی خودی ازت میگیره به فرض یک درصد هم اگه یارو موفق بشه بعد چند ساعت مجدد بن میشی کار کنسولت تمومه شرمنده بفروش یه کنسول دسته دوم اگه خیلی میخوای هزینه نکنی به شرط وصل شدن به لایو بخر من وقتی این کنسول ایکس باکس سومی رو خریدم پورت کابل HDMI سوخته بود مراقب دستگاه های دسته دوم باش درایور جاسپر الایت یا آرکد خیلی بهتره از اسلیم اسلیم جاسوسه با وایرلس همش به شبکه وصل میشه بن کنسول رو نمیتونی کاریش بکنی فقط همون فروش توی بازار هم کنسول های نو آکبند بیشتر دیگه جی تگ میکنن که کنسول جی تگ هم اگه به شبکه وصل بشه بعد چند ساعت حتما بن میشه این موردم گفتم بدونی بد نیست من اسلیمم رو به خاطر بن 300 زیر قیمت بازار دادم مجبور شدم اگه راهی بود که منم میکردم تا 500 تومان پوینت لایو ام نپره با 300 روش دیگه گفتنی ها رو گفتم موفق باشی.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

[url]@123enix

[/URL]
دوست عزیز اگر ک تعمیرکار براتون معتمد هستش برای تعمیر ببرید پیشش، در واقع اون جناب تعمیرکار میخواد بردتون رو عوض کنه ک اگه حرفه‌ای باشه هیچ ایرادیم نداره...اما اگر تواناییش رو دارید کنسول رو بالکل عوض کنید.همونطور ک farbodkain گفت...

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان اون موقع كه من ميخواستم اكانت XBL درست كنم گفت ايميل خودت و پدر يا مادرت رو بزن ماهم زديم حالا هر وقت ميخوام friend request كسي رو قبول كنم بايد ايميل و پسورد اون ايميل اوليا رو بزنم برا تاييد يا وقتي ميرم تو سايت Xbox live و friend request ميخوام بفرستم يا قبول كنم ميگه كه نميتوني اين كار رو انجام بدي و ميگه درخواستت امكان پذير نيست حالا نميتونم كاري بكنم كه ديگه لازم نباشه ايميل اوليا رو بزنم
Sent from an iPhone to hidden planets

وارد پروفایل خودتون بشید. تو داشبورد برید به قسمت Settings و Privacy رو انتخاب کنید. بعدا ازتون میخواد که با اکانت کسی که به عنوان بزرگتر مشخص کردید وارد بشید. بعد اونجا هم میتونید اکانت خودتون رو به Ad.u.lt تغییر بدید و هم دستی تنظیمش کنید.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
سلام اقا این نت چه مرگش شده یه بازی نمیشه کرد بعد 2 دیقه کانکشن لاس همش همین طوره پینگم ثابته سرعت دانلودم هم 250 اصلا نمیفهمم خیلیا هم همینطورن راهی چیزی نداره تو ایام عید هم همینطور شده بود اعصاب نمونده برام
ماله منم همینطور شده پینگم خیلی خوبه ا ولی وسط فیفا شروع میکنه به فیریز شدن!!!الان سه روزه دارم با مرکز isp یم حرف میزنم.20 بار گفتن mtu عوض کردم تو مودم ولی جواب نداده..چون ربطی نداره!!!!امروز خودشون فهمیدن که از جای دیگه هست ایراد و دارن پیگیری میکنن!! اعصابم دیگه خورد شده..طرفم تو بازی کلی فحش میده بهت!!!هی فیریز فیریز..تو cod هم هی میندازتت بیرون! بعدش 5 دقیقه نمیزاره بازی کنی..فکر کنم مخابرات *****ینگ جدید انجام داده ..اه اه..

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان کسی اطلاع داره علت پرش تو بازی چی میتونه باشه؟ بنده رسما 10 ثانیه یه بار پرش دارم تو بازی در حد 5-6 ثانیه !! اصلا یه وضعیت داغونیه ، یه مگ شاتل دارم ، خودشون که چیزی نمیفهمن ، فقط میگن پینگ گوگل بگیر و این شر و ورا

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان کسی اطلاع داره علت پرش تو بازی چی میتونه باشه؟ بنده رسما 10 ثانیه یه بار پرش دارم تو بازی در حد 5-6 ثانیه !! اصلا یه وضعیت داغونیه ، یه مگ شاتل دارم ، خودشون که چیزی نمیفهمن ، فقط میگن پینگ گوگل بگیر و این شر و ورا

آخه مگه از بعد از عید به این ور یک روز دست حسابی بوده که کسی کمک کنه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
دوستان واقعا ممنونم از پاسخ گوییتون ...
پس حتما میگردم دنبال تعویض کنسل و اگه هم نشد میدم همون مادر برد رو عوض کنم...البته خوب اگه کنسل پیدا شد که هیچی ولیکن به نظرتون اگه بتونم یه تضمین مثلا 3_4 روزه بگیرم و ببینم بن میشه یا نه خوبه واسه تعویض مادر برد؟!!

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من یه ایکس باکس الایت تازه وصل کردم به نت ولی اکانتم گلد نیست مگه مایکروسافت واسه کنسول هاش یک ماه گلد مجانی نمیزاره؟
من خودم قبلا یه ایکس باکس ارکد 512 داشتم یک ماه گلد توش داشت ولی این اینطوری نیست کار خاصی باید انجام بدم؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
Points از کجا میشه خرید؟

پوینت رو ماکروسافت با پول کشوری که اکانتتون ثبت شده عوض کرده و اگه میخواید خرید کنید به کردیت کارد یا پی پال احتیاج دارید. سایت ماتریکس گیم و گیم-آی آر هم میفروشه که میتونید تهیه کنید.

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه ایکس باکس الایت تازه وصل کردم به نت ولی اکانتم گلد نیست مگه مایکروسافت واسه کنسول هاش یک ماه گلد مجانی نمیزاره؟
من خودم قبلا یه ایکس باکس ارکد 512 داشتم یک ماه گلد توش داشت ولی این اینطوری نیست کار خاصی باید انجام بدم؟

اون گلد رو قبلا میداد و بعدا برا اکانت هند میداد که فک کنم الان اونم نمیده. میتونید از این روش گلد 1 هفته ای مجانی بگیرید. ( میتونید چند تا کد بگیرید با ایمیل های مختلف و هر هفته بزنید. )

سلام عزیزم بفرمایید
:x

7 روزه - تست شدس
1- به این سایت برین :
https://ssl.skittles.com/Default.aspx

2- گوشه ی سمت راست زده کد رو وارد کنید ، اینو وارد کنین :
M95MN

3- فیلدهارو پر کنید ،

4- اونجایی که گفته xbox gold member :
No رو انتخاب کنید

5- سریع به ایمیلتون فرستاده میشه

پ.ن: هر روز هم سرورهاشونو ریست میکنن و ایمیل ها پاک میشه و میتونین با یه ایمیل هر 24 ساعت یبار گلد بگیرید.

آخرین ویرایش:

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان واقعا ممنونم از پاسخ گوییتون ...
پس حتما میگردم دنبال تعویض کنسل و اگه هم نشد میدم همون مادر برد رو عوض کنم...البته خوب اگه کنسل پیدا شد که هیچی ولیکن به نظرتون اگه بتونم یه تضمین مثلا 3_4 روزه بگیرم و ببینم بن میشه یا نه خوبه واسه تعویض مادر برد؟!!

بیخیال تعویض مادربرد بشو امکان پذیر نیست این راه اگر هم بشه دوباره بن میشی من که به شما گفتم من اسلیم بن شده ام رو از 900 t به خاطر بن بودن به 600 دادم تازه من تهران هم که بودم خود تعمیرکارا میگفتن همه که شبکه بازی نمیکنن و نمی فهمن در صورت که در شهر خودمون برعکس این رو میگفتن به من !!! شما به فروشنده ها بگو بن عین جی تگ هست و کنسول شما تمام بازی های آینده رو میخوره و آپدیت هم میشه ازت میخرن اگه آدم حسابی باشه فروشندهه در هر صورت من شماره چند تا تعمیرکار حسابی تهرانی رو دارم خاصتی پیغام خصوصی بده برات میفرستم باهاشون مشورت کن زبون من که دیگه مو در اورد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر