همه چیز درباره ی Xbox Live

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
از کجا میفهمند بازی برنر مکسه؟:-/ [بازی مورد نظر gta v ]
سبک اول شخص چه بازی پیشنهاد میدید ؟! نظرم بتلفیلده

بنر مکس یعنی نوع رایت به صورت 100 درصد هست که بیشتر شبیه بازی های اورجینال x360 هست و قابلیت نصب رو هم دارا میباشد ولی در مجموع قیمت دیسک برنر مکس یه 2 سه تومان از بازی های 97 درصد XDG3که گفته میشود فقط باید از روی دستگاه اجرا شود و در صورت نصب ((اگر بازی مهم و معروفی باشد))دستگاه به خش خش افتاده و بازی اصطلاحاً از دستگاه میپره بیرون.

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
بنر مکس یعنی نوع رایت به صورت 100 درصد هست که بیشتر شبیه بازی های اورجینال x360 هست و قابلیت نصب رو هم دارا میباشد ولی در مجموع قیمت دیسک برنر مکس یه 2 سه تومان از بازی های 97 درصد XDG3که گفته میشود فقط باید از روی دستگاه اجرا شود و در صورت نصب ((اگر بازی مهم و معروفی باشد))دستگاه به خش خش افتاده و بازی اصطلاحاً از دستگاه میپره بیرون.

ن در این حد ن.کلا میگم. بازی gta vمال خیلی وقت پیشه از کجا بفهمم برنره یا دیسک معمولیه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ن در این حد ن.کلا میگم. بازی gta vمال خیلی وقت پیشه از کجا بفهمم برنره یا دیسک معمولیه
یکی از خصوصیت های برنر مکس install کامل بازی روی هارد است اگر 100% می توانی نصب کنی روی هارد بدون که برنر مکس است.

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
یکی از خصوصیت های برنر مکس install کامل بازی روی هارد است اگر 100% می توانی نصب کنی روی هارد بدون که برنر مکس است.

نه بابا اینطوری نیست.من کلی بازی 97 دارم که همشون هم رو هارد 100 درصد نصب شدن ولی تنها نکتش اینه که بازی 97 درصد رو اگه رو هارد نصب کنی بدون پخش آهنگ بازی اجرا نمیشه و خطا میده.ولی با پخش اهنگ قبل از شروع بازی هیچ مشکلی به وجود نمیاد.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
نه بابا اینطوری نیست.من کلی بازی 97 دارم که همشون هم رو هارد 100 درصد نصب شدن ولی تنها نکتش اینه که بازی 97 درصد رو اگه رو هارد نصب کنی بدون پخش آهنگ بازی اجرا نمیشه و خطا میده.ولی با پخش اهنگ قبل از شروع بازی هیچ مشکلی به وجود نمیاد.
اون بازی برا قبلا بوده بازی های جدید نمیشه.

ramin_pilot

کاربر سایت
Feb 12, 2010
74
سلام خسته نباشید
من اکانت 7 روزه گلد دارم
ولی وقتی میخوام اویل بازی کنم میگه باید آپدیت کنی میزنم آپ دیت کنه وسطش ارور میده
کلا live چطوریه ؟ یعنی تو بازی ها با هم میرن جلو یا مبارزه میکنن ؟
حتما باید یکی همون لحظه باشه که با هاش بازی کرد
مرسی

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام اقا این نت چه مرگش شده یه بازی نمیشه کرد بعد 2 دیقه کانکشن لاس همش همین طوره پینگم ثابته سرعت دانلودم هم 250 اصلا نمیفهمم خیلیا هم همینطورن راهی چیزی نداره تو ایام عید هم همینطور شده بود اعصاب نمونده برام

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
سلام اقا این نت چه مرگش شده یه بازی نمیشه کرد بعد 2 دیقه کانکشن لاس همش همین طوره پینگم ثابته سرعت دانلودم هم 250 اصلا نمیفهمم خیلیا هم همینطورن راهی چیزی نداره تو ایام عید هم همینطور شده بود اعصاب نمونده برام

فعلا که راه حل واسش پیدا نشده و مشکل ظاهرا سراسری هست اکثر کاربران این مشکل رو دارن

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا من لایو بن شدم و میخوام تابستون لایو بازی کنم...رفتم بهم میگن که باید برد(مادر برد ) رو عوض کنیم و تضمینی درستش میکنیم...هزینش واسم مهم نیست..ولی آیا مشکلی پیش نمیاد؟؟ کار میکنه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا من یه سوال دارم جدیدنا اگه بازیت برنر مکس نباشه بن نمیکنن از برو بچه ها شنیدم؟

برنرمکس تنها خطر بن شدن را به حداقل می رسانه اما هیچ کس نمی توانه بگه 100% جلو بن شدن را می گیره و الان سال هاست که ماکروسافت موج بن ارسال نکرده و خیلی از دوستان هستند که با همین بازی ها 97% دارند در لایو بازی می کنند و هیچ مشکلی براشون پیش نیامد و علت اصلی بن شدن در حال حاضر تنها به این علت است که دوستان بازی که هنوز عرضه نشد را بازی می کنند و به لایو هم وصل می شوند .بنابراین انتخاب با خوده شما ست که برنرمکس استفاده بکنید یا خیر.

آقا من لایو بن شدم و میخوام تابستون لایو بازی کنم...رفتم بهم میگن که باید برد(مادر برد ) رو عوض کنیم و تضمینی درستش میکنیم...هزینش واسم مهم نیست..ولی آیا مشکلی پیش نمیاد؟؟ کار میکنه؟

معمولا صدمه می زنند کسانی که چندان وارد نیستند اما راه حل بهتر این است که دستگاه را به کسی که نمی خواهد به لایو وصل بشه بفروشید و یک دستگاه دیگه بخرید. مشکل خاصی هم پیش نمیاد در صورتی که تعمیرکار حرفه ای باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر