همه چیز درباره ی Xbox Live

sohrab zar

کاربر سایت
Dec 30, 2012
11
سلام دوستان من تازگی میخوام به لایو وصل شم نتم پارس آنلاینه ولی به من این اخطار میده لطفا منو راهنمایی کنید
f8d459e1-a299-42a3-95a8-f7584847a97b.png

مال بنده هم دقیقا همین جوری میشه نتمم همینه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
خودتون رو خسته نکنید گند زده شده به کل اینترنت و همش timeout شده ممکنه درست بشه یه روز یه هفته یه ماه دیگه و یا ممکنه همیشه همین جور بمونه

pourya1369

کاربر سایت
Oct 29, 2011
19
دوستان تورو خدا كمكم كنيد خواهش مي كنم
تا هفته پيش فيفا ١٤ مي زدم همه چه عالي بود
الان يه هفتست از نيمه دوم بازي همش لگ مي زنه يعني ٥ دقيقه خوبه بعد ٣٠ ثانيه وايميسه و دوباره تا آخر بازي همين روال ادامه پيدا مي كنه
پورتارو هم باز كردم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
الان يه هفتست از نيمه دوم بازي همش لگ مي زنه يعني ٥ دقيقه خوبه بعد ٣٠ ثانيه وايميسه و دوباره تا آخر بازي همين روال ادامه پيدا مي كنه
پورتارو هم باز كردم

مگه خرابی اینترنت دست ماست !!! اون یه هفته پیش بود نت سالم العان دیگه یه هفته پیش نیست وقتی پینگ به 500 600 میرسه مگه میتونی بازی کنی time out هم نده !!! این روند تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت کم و زیاد درست میشه و خراب میشه بیشتر بازی آفلاین این موقع ها بدرد میخوره چون دردسر کمتر و اعصاب خورد کنی پایین تری داره.

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
پورتارو هم باز كردم

آفرین
من هم همین مشکل رو دارم بعد از دقیقه 50 هر ده ثانیه بازی فریز میشه بعد از ده ثانیه درست میشه و تا آخر بازی ادامه داره
البته من با این وضع سه تا بازی انجام دادم وتایتل رو هم گرفتم
ولی برام خیلی عجیبه چرا فقط نیمه دوم اینطور میشه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
آفرین
من هم همین مشکل رو دارم بعد از دقیقه 50 هر ده ثانیه بازی فریز میشه بعد از ده ثانیه درست میشه و تا آخر بازی ادامه داره
البته من با این وضع سه تا بازی انجام دادم وتایتل رو هم گرفتم
ولی برام خیلی عجیبه چرا فقط نیمه دوم اینطور میشه

الان در واقع خوب هم شده که لگ میزنه فقط نیمه دوم قبلا اصلا بین دو نیمه dc میشد واسه یه سری فقط باخت حساب میکرد یه سری برد

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
+نظر برخی‌ کاربرها دربارهٔ اختلالهای اخیر:
گفتگو: همه چیز درباره ی Xbox Live
+مدتيه كه ميرم فيفا بشدت لگ دارم.شما هم دارين؟
+خیلی کم اگه هوا تو بازی بارونی باشه |: مثل اینکه کلا شبکه Xbox Live مشکل داره خبرش تو اینترنت اومده ولی مایکروسافت انکار میکنه !
+منم دو روزی هست که همین مشکل دارم معمولا اوایل نیمه دوم کانکنش لاست میشه و نتیجه به نفع حریف میشه
+این سرور ها پوکیدن من سه دست فیفا بازی کردم هر سه تا سر دقیقه 60 connection lost میداد در حالی که اینترنت وصل بود
+دوستان چند روزیه شدیدا تو x live اختلال دارم ...مثلا هر ساعت یه بار خود به خود از لایو دیسکانکت میشم .... زمانی هم انلاینم از هر راند بازی یکی در میون لاست کانکشن میزنه وسط بازی ... کسی این مشکل رو داره ؟؟
+بروبکس عزیز برای سرورهای ایکس باکس مشکلی پیش اومده؟؟؟ به نظر میاد زدن داغونش کردن !!! هر بازی که در لایو بازی میکنی بعد از چند دقیقه هنگ میکنه !!!
+سرورا بدجور تركيده تو يك سايت خارجي ديدم حدود ٦٠ نفر مشكل داشتن
+فاجعست اقا..با اين اوصاف ادم به ps فك ميكنه
+من و 5 تا از رفیقام که اهواز هستن دقیقا همین مشکل رو دارن وسط بازی میوفتیم بیرون
+این فیفا خیلی نامرد شده دیروز داشتم تو season بازی میکردم حریف یک هیچ از من جلو بود اوایل نیمه دوم ارتباط طرف با من قطع شد
خوب باید سه هیچ من برنده باشم دیگه در حالی که اون رو یه هیچ برنده کرد​
+یکی از رفیقام می گفت دلیل قطع شدن از این بازی اینکه فرند لیست شما بالای 90 نفر توش هست.
+رفیقت چجوری به این نتیجه رسیده؟
+لایو از این گلیچ ها زیاد می گیره
+اتفاقا اقا بهرام من تو فیفا هر روز 200 بار فریز میکردم فرندام رو کردم 89 تا درست شد !
+کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مشکل نت جهانی هست
چرا که امروز تو cod چندین بار اتفاقات عجیب قریب رو شاهد بودم
+تو تاپیک فیفا زدم گفتم اینجا هم بزنم
دوستان مشکل قطعی وسط بازی فیفا واسه نت ایران نیست مشکل از EA هست
+بعد میگن چرا ea میشه بدترین کمپانی. اون از BF4 با اون همه باگ مولتی پلیر و سینگل پلیر و پاک شدن چندین باره سیو اینم از این یکی.
+اخه فقط همین بتل فیلد 3 اینطوریه بقیه بازیها مشکل ندارن
+مشکل لاست کانکشن ربطی به EA نداره و تو COD هم خیلی زیاد شده چند وقته اخیر ....
+نه داداش سرورهای ea مشکل خورده
,.........
جواب به این ابهامات:
اختلال سال 93 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بچه ها تا همین دیروز به لایو وصل میشدم ولی از امروز هی وصل میشه بعد ایمیل و پسورد میخاد که وارد میکنم در قسمت remember my passwords خطایی میده که دوباره از لایو قطع میشه
تو تست برا لایو هیچ اروری نمیده به لایو دسترسی داره..
تازه دو روز بود گلد سه ماه گرفتم :(
اگه کسی چیزی بلده ما رو هم راهنمایی کنه
،یعنی برا همه این طوری شده؟

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها تا همین دیروز به لایو وصل میشدم ولی از امروز هی وصل میشه بعد ایمیل و پسورد میخاد که وارد میکنم در قسمت remember my passwords خطایی میده که دوباره از لایو قطع میشه
تو تست برا لایو هیچ اروری نمیده به لایو دسترسی داره..
تازه دو روز بود گلد سه ماه گرفتم :(
اگه کسی چیزی بلده ما رو هم راهنمایی کنه
،یعنی برا همه این طوری شده؟

نه برای همه اینطور نیست
اگه چند روز از کنسول استفاده نکنی و بعد بخوای به لایو متصل بشی این کار باید انجام بشه که به نفع خود گیمر هست
خوب یوزر پس رو که صد در صد درست وارد میکنی؟
در اینصورت اگه بعد از چک کردن گزینه remember password مشکل پیش میاد یک بار بدون چک کردن وصل شو و برای بار بعدی که ازت خواست بزار حفظ کنه پسورد رو اگه کلا اینطوری هم وارد نمیشه وارد سایت شو ببین اونجا هم همین مشکل هست اگه نه دوباره پروفایل رو دانلود کن

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
با سلام..دیگه دیوونه شدم!!! من isp ایم رو از آسیاتک به پارس آنلاین تغییر دادم ولی دیگه به اکس باکس لایو نمیتونم وصل بشم ..بهم خطای 8015190E میده..نمیدونم چکار کنم؟؟!!!مودم رو به حالت BRIDGE وصل کردم به ایکس باکس و تونستم به لایو وصل بشم ولی نتوستم به هیچ وجه به سرور EA واسه فیفا وصل بشم..میخوام روی همون حالت اتوماتیک متصل بشم..اکس باکس ip رو میگیره به صورت اتوماتیک ولی همین error رو میده.لطفا راهه حل بدین بهم..نگین برو isp رو عوض کن..تازه عوض کردم و پینگشم خیلی خوبه..لطفا کمک!!^:)^

آخرین ویرایش:

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
از کجا میفهمند بازی برنر مکسه؟:-/ [بازی مورد نظر gta v ]
سبک اول شخص چه بازی پیشنهاد میدید ؟! نظرم بتلفیلده
به تاپیک هایی که تو سایت هست بیشتر توجه کنید....
به قسمت رعایت نکات امنیتی دیسک بازی مراجعه کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر