همه چیز درباره ی Xbox Live

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
ببخشید دوستان میدونم اینجا جاش نیست فقط میخواستم بدونم اگه رایت برنرمکس بزنم آیا حتما باید clear opc رو بزنم بعد از رایت بازی و آیا حتما باید همه ی گزینه ها رو تیک بزنم
(با کامپیوتر خودم نمیتونم برا همین با کامپیوتر فامیلم میخوام رایت کنم مشکلی بوجود نمیاد که اگه همه گزینه ها رو تیک کنم)

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این فیفا خیلی نامرد شده دیروز داشتم تو season بازی میکردم حریف یک هیچ از من جلو بود اوایل نیمه دوم ارتباط طرف با من قطع شد
خوب باید سه هیچ من برنده باشم دیگه در حالی که اون رو یه هیچ برنده کرد

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
مشکل دیسکانکت شدنه مکرر از طرف مخابراته باز خرابکاری کردن !!!

من هم که مبین نت دارم همین مشکل رو دارم هی وسط بازی هاست چنچ میزنه و من رو میندازه بیرون از بازی!
من گفتم شاید من تنها این مشکل رو دارم و گفتم شاید بخاطر اینه که با وای فای وصلم برا همین میخواستم امروز با کابل وصل شم شاید درست شه!!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
جالبش اینکه من تا دو هفته پیش مشکل نداشتم الان این مشکل 1 هفته است ایجاد شده و حتی نمیشه یه راند بازی بدون مشکل و لاست کانکشن زد ...حالا دیسکانکت شدن ناگهانی از لایو بماند:|

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مشکل نت جهانی هست
چرا که امروز تو cod چندین بار اتفاقات عجیب قریب رو شاهد بودم
مثلا دو تیم استارت میکردن ولی همه با هم دشمن بودن و این در حالی بود که برای همه اینطور بود
البته من فکر میکنم با آپدیت جدید مشکل ها خیلی برطرف بشه
اگه کسی آپدیت جدید رو انجام داد بیاد نظر بده ببینیم چه خبره
من که گذاشتم انجام بشه

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان چند روزیه شدیدا تو x live اختلال دارم ...مثلا هر ساعت یه بار خود به خود از لایو دیسکانکت میشم .... زمانی هم انلاینم از هر راند بازی یکی در میون لاست کانکشن میزنه وسط بازی ... کسی این مشکل رو داره ؟؟

مشکل اصلی تعطیلات عید هست هفته دیگه شنبه ساعت 7 صبح به بعد شما بازی کن اگه دوباره این مشکل رو داشتی هر چی که خاصی به من بگو :d

- - -ویرایش - - -

آقا آپدیت اومده آپدیت کنیم

مگه راه دیگه ای هم داری جز آپدیت ولی یه راه هست 2 ماه دیگه فرمور هک آپدیت کنسول میاد و متقابلا یه ماه بعدیش آپدیت بعدی xbox live منتشر میشود و در نهایت شما یک ماه فرصت بازی امن رو دارید اگه دوست داری اینو امتحان کن :d

- - -ویرایش - - -

آقا یکی این آپدیت جدید رو انجام بده و توضیح بده مشکلات اخیر برطرف شده یا هنوز پابرجاست؟
آپدیت که مشکلی نداره من زدم اگه قرار به بن باشه یه هفته تا دو هفته بعد آپدیت هست .اگه منظور شما از مشکلات اخیر اینترنت هست که اون فقط برای کشور ما هست چه ربطی به ماکروسافت داره.

- - -ویرایش - - -

من و 5 تا از رفیقام که اهواز هستن دقیقا همین مشکل رو دارن وسط بازی میوفتیم بیرون
ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم بهترین کار توی این وضعیت اینکه که عین من بیشینید آفلاین بازی کنید و از عید لذت ببرید توی لایو موندن با این اینترنت اعصاب فولادین میخواد :d
چهار روز دیگه درست میشه !!!

- - -ویرایش - - -

اتفاقا اقا بهرام من تو فیفا هر روز 200 بار فریز میکردم فرندام رو کردم 89 تا درست شد !

چقدر خرافاتی =))

- - -ویرایش - - -

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مشکل نت جهانی هست
چرا که امروز تو cod چندین بار اتفاقات عجیب قریب رو شاهد بودم
مثلا دو تیم استارت میکردن ولی همه با هم دشمن بودن و این در حالی بود که برای همه اینطور بود
البته من فکر میکنم با آپدیت جدید مشکل ها خیلی برطرف بشه
اگه کسی آپدیت جدید رو انجام داد بیاد نظر بده ببینیم چه خبره
من که گذاشتم انجام بشه
نه عزیز مشکل نت ایران هست نه جهانی همه این اتفاقات که گفتی خیلی طبیعییه و اون هم که توزیح دادی دی لی di lay هست و به خاطر اینترنت کشور ما هست به آپدیت بیچاره ماکروسافت چه ربطی داره:-s

آخرین ویرایش:

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
امروز هم یه اپدیت جدید اومد
من دارم اپدیت میکنم فقط حلالم کنید
به گفته خودشون اینارو دارن ردیف میکنن:
49734937802820786230.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند