همه چیز درباره ی Xbox Live

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,015
نام
سامان
دوستان من میخوام سیزن پس یه بازیی رو بخرم تو اکانتم پول هست ولی نه از خود کنسول نه از سایت چه با چیز پی ان چه بدون چیز پی ان نمیتونم خرید کنم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
930
مدتيه كه ميرم فيفا بشدت لگ دارم.شما هم دارين؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
752
نام
علی

خیلی کم اگه هوا تو بازی بارونی باشه |: مثل اینکه کلا شبکه Xbox Live مشکل داره خبرش تو اینترنت اومده ولی مایکروسافت انکار میکنه !

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق

ما هم یه دو به دو زدیم دیروز بعد 20 دقیقه اومدیم بیرون لگ های وحشتناکی داشت. مشکل اصلی تعطیلات ایام عید هست تموم بشه اینترنت آدم وار میشه هر چی بدبختی میکشیم از این تعطیلات هست :d
یا تایم اوت میده یا دیسکانکت تمام بازی ها نه فقط fifa 2014

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
930
گناه ما چيه كه تو تعطيلات تو چهارديواريمون ميخاييم بازي كنيم:(

الان ديدم bioshok burial episode 2 واسه خريد اومده..٤٠ دلار دارم ولي نه اپيسود يك و نه ٢ رو دان نتونستم بخرم.كسي ميتونه زحمتشو بكشه و منم در عوض جبران كنم واسش؟

amiranjel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
11
آقا من میزنم join وارد میشه و از اون به بعد یک سری مراحل رو باید طی کنی او که اسم کوچک بود نوشتم بعدش که یه ایمیل بود نوشتم ..... پسورد هم نوشتم ..... ریجن دستگاهم استرالیا است ...... بعد از چند مرحله یه جا میخواد یه نوار پر بشه که میگه دامینه شما با ایمیل نمیخونه یا ییه همچیم چیزی !!!!! چیکار کنم !!؟؟؟؟؟؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,015
نام
سامان
گناه ما چيه كه تو تعطيلات تو چهارديواريمون ميخاييم بازي كنيم:(

الان ديدم bioshok burial episode 2 واسه خريد اومده..٤٠ دلار دارم ولي نه اپيسود يك و نه ٢ رو دان نتونستم بخرم.كسي ميتونه زحمتشو بكشه و منم در عوض جبران كنم واسش؟

منم همین مشکلو دارم داداش مثکه فعلا راهی نیست منم چندبار پرسیدم کسی جواب نداد

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
401
سلام
اقا من اپدیت جدید cod ghosts رو با کامپیوتر دانلود کردم و بعدش ریختم روی فلش حالا فلش رو زدم به xbox چجئری میتونم اپدیت رو بریزم روی ایکس باکس ؟

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
5,063
نام
رضا
سلام
اقا من اپدیت جدید cod ghosts رو با کامپیوتر دانلود کردم و بعدش ریختم روی فلش حالا فلش رو زدم به xbox چجئری میتونم اپدیت رو بریزم روی ایکس باکس ؟
برنامه Horizon رو باید دانلود کنی

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
311
بروبکس عزیز برای سرورهای ایکس باکس مشکلی پیش اومده؟؟؟ به نظر میاد زدن داغونش کردن !!! هر بازی که در لایو بازی میکنی بعد از چند دقیقه هنگ میکنه !!!

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
این سرور ها پوکیدن من سه دست فیفا بازی کردم هر سه تا سر دقیقه 60 connection lost میداد در حالی که اینترنت وصل بود

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سرورا بدجور تركيده تو يك سايت خارجي ديدم حدود ٦٠ نفر مشكل داشتن

Sent from an iPhone to hidden planets

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
930
فاجعست اقا..با اين اوصاف ادم به ps فك ميكنه

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بروبکس عزیز برای سرورهای ایکس باکس مشکلی پیش اومده؟؟؟ به نظر میاد زدن داغونش کردن !!! هر بازی که در لایو بازی میکنی بعد از چند دقیقه هنگ میکنه !!!
نه عزیز برای سرورهای xbix live مشکل پیش نیومده برای کشور ما مشکل پیش اومده و اون هم ایام تعطیلات هست تموم بشه درست میشه.

- - -ویرایش - - -

فاجعست اقا..با اين اوصاف ادم به ps فك ميكنه

یه هفته دیگه تمام مشکلات حل میشه شما صبور باش:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟