همه چیز درباره ی Xbox Live

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
آقایون زیرساختیها دارن همه تلاششون رو میکنن ایام تعطیلات به گیمر ها خوش بگذره
یه کاری کردن که نتونید آنلاین بازی کنید برید سفر آب و هوا عوض کنید
واقعا باید سپاسگذار این همه توجه و درایت عزیزان باش... you have lost the connection
...

واقعا دستشون درد نکنه دهن مارو اول سالی 93 مسواک کردن:dخبرمون می خوایم 2xp 100 boot بزنیم ولی اینترنت ... :-&
من میخوام از این تریبون از مسئولین دلسوز شرکت مخابرات تشکر کنم که توی عیدی کم ما نگذاشتن مثل سال های قبل و ایام عید و تابستون :d
دوستان تبریک پینگ من به 1051 رسید چقدر فاز میده امشب =))

آخرین ویرایش:

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستا چه طور میشه mw3 online رو هک کرد

نامریی شدن

به جای هک کردن هر کسی رو که دیدی چند بار توی بازی این کارو میکنه از طریق گزینه File Coplaint ازش شکایت کن که این فرد چیتر هست اگه چند نفر ازش شکایت کنن بن میشه :d

AbORt

کاربر سایت
Mar 28, 2014
1
سلام دوستان من یه مشکل داشتم :ایکس باکس من {همین یه هفته پیش خریدم} به مودم وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه آخرش هم یه چیزایی در مورد mtu میگه نت ام هم پارس آنلاین مودمم هم Tenda لطفا اگه میشه کمکم کنید.

با تشکر.:((

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان من یه مشکل داشتم :ایکس باکس من {همین یه هفته پیش خریدم} به مودم وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه آخرش هم یه چیزایی در مورد mtu میگه نت ام هم پارس آنلاین مودمم هم Tenda لطفا اگه میشه کمکم کنید.

با تشکر.:((

اول مودم رو روشن کن بزار کامل بیاد بالا بعد کنسول رو روشن کن
در ضمن سرعت نت هم مهمه یه تست بگیر بزار

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستان راهی نداره به جز شیر کردن چی چی ان بازی رایگانو دی ال کرد؟ من کاهش پینگ میتونم شیر کنم منتها این کر** شیر نمیشه .تو سایت ایکس باکسم که کردیت کارد میخواد .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,618
واقعا دستشون درد نکنه دهن مارو اول سالی 93 مسواک کردن:dخبرمون می خوایم 2xp 100 boot بزنیم ولی اینترنت ... :-&
من میخوام از این تریبون از مسئولین دلسوز شرکت مخابرات تشکر کنم که توی عیدی کم ما نگذاشتن مثل سال های قبل و ایام عید و تابستون :d
دوستان تبریک پینگ من به 1051 رسید چقدر فاز میده امشب
یارانه xbox live ما رو تو این 13-14 روز بدن
دمشون گرم من پول دادم واسه آنلاین زدن منتها بابت سرویس دهی خوبشون نتونستیم بازی کنیم پولشو میدن؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان راهی نداره به جز شیر کردن چی چی ان بازی رایگانو دی ال کرد؟ من کاهش پینگ میتونم شیر کنم منتها این کر** شیر نمیشه .تو سایت ایکس باکسم که کردیت کارد میخواد .

برای دانلود محتوای مجانی در لایو احتیاج به چیزی نیست تنها برای خرید نیاز هست

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
.:Bardia:.
هنگ کردن کنسول یعنی‌ چه؟
هنگ کردن کنسول = گیر کردن کنسول
(مجبور میشیم دستگاه رو خاموش روشن کنیم)
در تاپیک تست سرعت اینترنت پستم رو پاک کردند مجبور شدم دوباره اینجا جواب سوالت رو بدم

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان چند روزیه شدیدا تو x live اختلال دارم ...مثلا هر ساعت یه بار خود به خود از لایو دیسکانکت میشم .... زمانی هم انلاینم از هر راند بازی یکی در میون لاست کانکشن میزنه وسط بازی ... کسی این مشکل رو داره ؟؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان چند روزیه شدیدا تو x live اختلال دارم ...مثلا هر ساعت یه بار خود به خود از لایو دیسکانکت میشم .... زمانی هم انلاینم از هر راند بازی یکی در میون لاست کانکشن میزنه وسط بازی ... کسی این مشکل رو داره ؟؟

من و 5 تا از رفیقام که اهواز هستن دقیقا همین مشکل رو دارن وسط بازی میوفتیم بیرون

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,618
منم فکر میکردم مشکل از منه
حتی 2 روز پیش تو 10 مین 2 بار دیس کانکت شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر