همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
آقا بنده هم فکر کنم 2009 بود BAN شدم یه آپدیت اومد ناگهانی yes زدیم و بعدش Stock framware شد و DVD KEY هم Hidden ولی بعدش هم که LT3.0 اومد و 2 تا آپدیت داشبورد اگه اشتباه نکنم!!
حالا از دوستان چند سوال ساده دارم:
1- امکان اتصال به شبکه لایو (یعنی فقط Online شدن ) هست؟؟
2- اگه مورد بالا شدنی هست با دیسک Burner Max مطمئن امکان دوباره لایو بازی کردن هست؟؟
3- یا نه به هیج کدوم از موارد بالا نمیرسه و با اتصال به Live درچا باز frameware می پرونه؟؟
4- یه موردی هم شنیدم که یه کلن که بن شده بودن با نصب یه نرم افزا روی کنسول دوباره دارن لایو بازی می کنن و به اصطلاح UnBAN کردن خودشنون رو این قضیه صحت داره؟؟ کسی انجام داده ؟؟

ببخشید یکم سوالاتم طولانی شد یه مدت نبودم به بزرگواری خودتون ببخشید..
میتونی به راحتی به لایو بن شی و بدون بن شدن هم به لایو وصل شی درباره ی دیسک برنرمکس هم تو دوتا پست بالاتر توضیح دادم.
درباره ی آنبن هم راحی وجود داره که با ایکس باکس جی تگ میشه آنبن کرد و 2 ساعت تو لایو بازی کرد که به دردسرش نمی ارزه یادمه یکی از ناظرین هم درباره ی این روش تو بخش ایکس باکس های جی تگ شده توضیح داده بود.به موارد بالا میرسه و در جا نمیپرده :D

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
live
در مورد FLAG شدن و بنده بررسی کردم اگر کسی بازی رو زودتر از ریلیز جهانی انجام بدهد فلگ میشود و در موج بن های بعدی گرفتار خواهد شود که حدودا 6 ماه یکبار بن داریم غیر از موارد خاص که همون موقع بن

اگه کنسول شما دوستان الایت و آرکد هست به دلیل اینکه این کنسول های ساعت داخلی ندارن و اگه به شبکه متصل بشود تازه تنظیم میشود میتونید از طریق CONSOLE Settings clock ساعت و تاریخ رو زمانی که آفلاین هستید به جلو ببرید این روش بیشتر برای کنسول های slim و کنسول هایی که ساعت داخلی دارند توصیه میشود و اگر بعد از یک روز کنسول شما ساعت 22/11/2005 میشود ساعت 15:30 مهم نیست ولی
چون کنسول زمان رو در هارد ذخیره میکنید بهتر هست این کار رو انجام دهید چون فلگ داخلی هم داریم !!!

ممنون بابات جواب ها ولی چند نکته و نگرفتم
این فرق Flag و BAN توی چی هست؟ چه فرقی باهم دارن؟
بعدا تاریخ و ساعت کنسول رو ی 2005 هست سیو می زنم بازی ها به همون تاربخ رو هارد سیو میشه یعنی من قبل اتصال به شبکه لایو باید تاریخ و دستی ببرم به تاربخ روز و سیو. ها هم پاک؟

میتونی به راحتی به لایو بن شی و بدون بن شدن هم به لایو وصل شی درباره ی دیسک برنرمکس هم تو دوتا پست بالاتر توضیح دادم.
درباره ی آنبن هم راحی وجود داره که با ایکس باکس جی تگ میشه آنبن کرد و 2 ساعت تو لایو بازی کرد که به دردسرش نمی ارزه یادمه یکی از ناظرین هم درباره ی این روش تو بخش ایکس باکس های جی تگ شده توضیح داده بود.به موارد بالا میرسه و در جا نمیپرده :D

2 تا دیسک برنر مکس دارم ولی بیشتر هدف ام اینه بدون دیسک برم لایو ببینم دستگاه تو چه وضعیتیه در حال حاضر
(دستگاه بنده زمان LT2 بن شد )

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
موقعی مایکروسافت موج بن میفرسته باید برنر مکس استفاده کرد

موج بن معمولا از 9 صبح به وقت ایران دیدم تا 1:30 دقیقه بعد از ظهر البته بعد از آفلاین شدن فرد فلگ شده بلافاصله بن میشه توسط سیستم این رو از روی پروفایل های بن شده بررسی کردم آخرین ساعت آنلاین شدن های افراد در کل به برنر مکس بودن بازی هیچ ربطی نداره میشه با برنر مکس هم بن شود اگه کسی توی این موج بن شهریور بن نشده قطعا فلگ نبوده خیالتون راحت ماکروسافت نمیتونه فرق بازی کپی رو از اصل تشخیص بده چون بعضی اورجینال بازها هم بن میشن ولی در کل لایو همیشه پنجاه پنجاه هست بن شدن ولی بعضی ها هم دست خود ما هست مثل زودتر از ریلیز بازی کردن مثلا العان من خودم اگه بخوان یه بازی رو کنم تا ساعت ریلیز بازی دیگه نمیام همین العان cod ghosts تاریخ ریلیزش 5 نوامبر بود دوستان توی سایت xbox میتونید بخونید تاریخ بازیشون رو 4 نوامبر خوب این معلومه که زودتر از ریلیز بازی کرده خوب امروز فلگ میشن دوستان در آینده هم بن میشن دیگه این که تابلو هست اونوقت بعدا میان میگن ما بن شدیم !!! ببینید من کی گفتم من میگم پیشگیری بهتر از درمان این درده که دیگه درمان نداره.

- - -ویرایش - - -

این اپدیت جدید مشکلی نداره ؟ اپدیت کنم ؟

هیچ آپدیتی مشکل نداره اگه شما میخوای آنلاین بازی کنی باید آپدیت کنی بیای توی شبکه مگه راه دیگه هم داری وقتی فرمور هک 5 ماه دیگه میاد بعد از اون هم دوباره آپدیت بعدی میاد اگه اگه میخوای امن بازی کنی در سال فقط دو ماه میتونی با فرمور هک بازی کنید شما !!!

ممنون بابات جواب ها ولی چند نکته و نگرفتم
این فرق Flag و BAN توی چی هست؟ چه فرقی باهم دارن؟
بعدا تاریخ و ساعت کنسول رو ی 2005 هست سیو می زنم بازی ها به همون تاربخ رو هارد سیو میشه یعنی من قبل اتصال به شبکه لایو باید تاریخ و دستی ببرم به تاربخ روز و سیو. ها هم پاک؟

فلگ بعضی وقت ها میشه با فرمور هک آپدیت جدید ریختن روی دستگاه میشه پاک کرد ولی بن هیچ راهی نداره جز خریدن یه کنسول جدید x360 من کنسولم رو که میخواستم عوض کنم رفتم تهران با چند تعمیرکار حرفه ای هکر که صحبت کردن بن رو هیچ کاری نمیشه کرد با جی تگ هم نمیشه هر کی میگه بیخودی میگه اصلا هیچ راهی نداره چون کنسولی که بن شده به کنسول دستور میفرستن حق اتصال به شبکه رو نداری هر کی بن شده میدونه من چی میگم چون مقوله بن به CPU ایکس باکس برمیگرده و کاریش نمیشه کرد توی حرف همه میگه ولی من خودم 8 ماه صبر کردم که مثلا تعمیرکار بهم گفت حیف نفروش هر کاری کردم به هرکی گفتم هیچ راهی وجود نداشت تا فروختم یه کنسول دسته دوم الایت گرفتم.

اون تاریخ رو گفتم اگر شما به شبکه وصل بشی 5 ثانیه قبل از ورود به شبکه به صورت خودکار تنظیم میشه گفتم میشه تغییر دارد برای بازی های که هنوز ریلیز جهانی نشده اگه کنسول شما تاریخ و ساعت رو بعد از این که خاموش میکنی و روشن میکنی به شبکه وصل نشدی در setting به 2005 بر میگرده این کنسول 100 درصد عالیه برای زودتر از ریلیز چون کنسول فراموشی داره(مثل کنسول سومی من) :d ولی اگه یادش میمونه میشه تاریخ رو به جلو برد مثلا بذارید 2 روز بعد از ریلیز وقتی کلا چه بازی رو نصب کنی در این حالت چه save کنید شما با اون تاریخ ثبت میشه و اگر به شبکه برید مشکلی پیش نمیاد فقط شبکه تاریخ و ساعت شما رو آپدیت میکنه بازی هایی که save شده باشه در آینده رو کاری نداره چون دیگه توی هارد دستگاه ذخیره شده و لایو متوجه جعلی بودن تاریخ بازی نمیشه ولی کنسولی که 2005 میره تاریخ و همش بعد از روشن کردن از ساعت 3 بعد از ظهر نوشته ماکروسافت کاری نداره چون کنسول های قدیمی جاسوس نیستن کنسول های slim و super slim که تازه معرفی کردن اینا تمام جاسوس شبکه هستند چون بدون اجازه شما با اینترنت وایرلس هم الکی به شبکه وصل میشن و نمیشه جلوشون رو گرفت که بسیار کنسول های خطرناکی هستند چون خودم اسلیم رو هم داشتم فوضولی زیاد میکنه زمان که به شبکه کاری نداری.

- - -ویرایش - - -

کنسول jtag فقط میتونه آفلاین بازی کنه تا ابد اگه به شبکه وصل بشه درجا بن میشه !!!
JTAG برای کسی خوبه که یه کنسول بن شده داشته باشه که با جی تگ اون روی هاردش دی ال سی های پولی مجانی استفاده کنه که هیچ وقت لذت شبکه رو نداره.
هک j tag هم برای UNBAN کردن دروغی بیش نیست چون خودم تا پای عملش رفتم حاضر بودم 500 T هم بدم برام کنسولم رو درست کنن ولی اصلا این روش شدنی نیست تازه اگر هم شدنی باشه کنسولی که بن شده مثلا وقتی به صورت غیر قانونی برگرده شبکه مگه ماکرسافت بیکار نشسته یه بن شده رو بذاره توی شبکه راه بیفته دوره.

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام عزیزان من تازه کنسول برای آنلاین ردیف کردم و توی این زمینه صفر کیلومترم.
من الان اکانت توی لایو توی سایت xbox.com/live ساختم.
بتل فیلد رو هم برنر مکس 100% گرفتم.
فقط هنوز دستگاه رو به نت وصل نکردم!
چیزی هست که باید در موردش اطلاعات کسب کنم؟آپدیتی چیزی می خواد؟ بعد خیالم راحت باشه که بن نمیشم!

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
هیچ آپدیتی مشکل نداره اگه شما میخوای آنلاین بازی کنی باید آپدیت کنی بیای توی شبکه مگه راه دیگه هم داری وقتی فرمور هک 5 ماه دیگه میاد بعد از اون هم دوباره آپدیت بعدی میاد اگه اگه میخوای امن بازی کنی در سال فقط دو ماه میتونی با فرمور هک بازی کنید شما !!!
:| میدونم عزیز اصلا این اپدیت نبود فقط یک سری قوانین بود باید تائید میکردی !
من فکر کردم اپدیت هست ! ممنون از راهنمائیت !

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام من قبلا یه اسلیم 4گیگ داشتم اون راحت به لایو وصل می شد حالا یه 250 گیگ گرفتم فک نمیکنم بن باشه چون هیچ اروری مبنی بر بن بودن نمیده و پروفایلمو هم از طریق فلش به هارد دستگاه فرستادم...اما اصن نمیتونم به لایو وصل شم همیشه live conection error میده!!تو سایت ماکرو هم ارور کدو زدم اما چیز خاصی دستگیرم نشد..به نظرتون باید چیکار کنم؟اصن live connection error برای چی هست و روش فیکس کردنش چیه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام سایتی سراغ دارید که اپدیت اخری همین امروز یا دیشب گوست را داشته باشه با پیس دان کنیم بریزم رو کنسول این ماکرو احم----ق دانلودش جون میگیره مرسی .یه نکته البته زیاد گفتم نمیام دیگه تو این سایت ولی خوب اینو میگم بچه های لایو بن یا فلگ نشن یا هرچی.چون دوستمون خیلی توضیح داده دیدم حتما دلیلی هست ولی جای بحثش توی صفحه و تاپیک خودش هست به هر حال دوستان لطف کردن گفتند .هنوز هیچی نشده من 2 ساعت پیش از یکی از دوستام در باره گیم گوست متوجه شدم که یک لابی هک شده و مشخصا ایرانی هم بوده با وعده دادن پوینت گلد و امتیاز ولول اپ گیم 10 نفر با هم تو یک لابی ایرانی بودنند بن شدند تا 9999 پروفایل و کنسول .مواضب اباشید و نه این گیم کلا تو لایو نشناخته جوین لابی های پیشنهادی نشید ماکزیمکم با دوستان و کلن خود بازی کنید که لذت گیم زهر نشه به ادم.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من لایو اکثر اوقات بازی میکنم اگه دمویی رو یا پکHD ، از روی کامپیوتر دانلود کنم بعدش بریزم رو ایکس باکس وصل شم به لایو بن نمیشم؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام عزیزان من تازه کنسول برای آنلاین ردیف کردم و توی این زمینه صفر کیلومترم.
من الان اکانت توی لایو توی سایت xbox.com/live ساختم.
بتل فیلد رو هم برنر مکس 100% گرفتم.
فقط هنوز دستگاه رو به نت وصل نکردم!
چیزی هست که باید در موردش اطلاعات کسب کنم؟آپدیتی چیزی می خواد؟ بعد خیالم راحت باشه که بن نمیشم!

مهمترین چیز قبل از اتصال اولیه باید آخرین فرمور هک رو بزنی بعد راحت میتونی آپدیت کنی اگه LT2 باشی آپدیت مستقیم LT3 رو از شبکه مستقیم بزنی یا از طریق بازی های روز روی دستگاه آپدیت بزنی مشکل برات ایجاد میشه در آینده فقط اگه میدونی آخرین فرمور هک رو بده دست یه تعمیرکار حرفه ای که بهش مطمعنی برات ردیف کنه بعدش وقتی شبکه بگه آپدیت کن آخرین ورژن رو مشکلی در زمینه امنیت پیش نمیاد برات.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من لایو اکثر اوقات بازی میکنم اگه دمویی رو یا پکHD ، از روی کامپیوتر دانلود کنم بعدش بریزم رو ایکس باکس وصل شم به لایو بن نمیشم؟
خیر بن نمیشی.یکی از دوستامون تو چندتا پست به دلایل بن شدن کاملا درست اشاره کردن.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
مهمترین چیز قبل از اتصال اولیه باید آخرین فرمور هک رو بزنی بعد راحت میتونی آپدیت کنی اگه LT2 باشی آپدیت مستقیم LT3 رو از شبکه مستقیم بزنی یا از طریق بازی های روز روی دستگاه آپدیت بزنی مشکل برات ایجاد میشه در آینده فقط اگه میدونی آخرین فرمور هک رو بده دست یه تعمیرکار حرفه ای که بهش مطمعنی برات ردیف کنه بعدش وقتی شبکه بگه آپدیت کن آخرین ورژن رو مشکلی در زمینه امنیت پیش نمیاد برات.
من که خودم از این چیزا سر در نمیارم !!!!:d
چجوری باید بفهمم!!

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام سایتی سراغ دارید که اپدیت اخری همین امروز یا دیشب گوست را داشته باشه با پیس دان کنیم بریزم رو کنسول این ماکرو احم----ق دانلودش جون میگیره مرسی .یه نکته البته زیاد گفتم نمیام دیگه تو این سایت ولی خوب اینو میگم بچه های لایو بن یا فلگ نشن یا هرچی.چون دوستمون خیلی توضیح داده دیدم حتما دلیلی هست ولی جای بحثش توی صفحه و تاپیک خودش هست به هر حال دوستان لطف کردن گفتند .هنوز هیچی نشده من 2 ساعت پیش از یکی از دوستام در باره گیم گوست متوجه شدم که یک لابی هک شده و مشخصا ایرانی هم بوده با وعده دادن پوینت گلد و امتیاز ولول اپ گیم 10 نفر با هم تو یک لابی ایرانی بودنند بن شدند تا 9999 پروفایل و کنسول .مواضب اباشید و نه این گیم کلا تو لایو نشناخته جوین لابی های پیشنهادی نشید ماکزیمکم با دوستان و کلن خود بازی کنید که لذت گیم زهر نشه به ادم.
بله من خبرش رو شنیدم و چند تایی دیدم بن شدن سر هک کردن و خودشون رو LEVEL UP سرور های COD GHOSTS و یه سری خارجی هم بن شدن فقط ایرانی نبودن خوب دیگه عاقبت هک کردن COD همین هست
هر کی در رابطه با این قضایا بود Code of Conduct شود.البته بعضی ها هم یه تک بازی کردن از بازی اومدن بیرون بن نشدن چند نفری رو سراغ دارم ولی به شدت کار خطرناکی کردن از سال قبل اکتیویژن از سر BO2 خیلی سخت گیری میکنه در رابطه با هکرها در بازی و چیترها ولی واقعا LEVEL UP کردن انقدر ارزش داشت که دوستان خودشون رو بن کردن !!!

- - -ویرایش - - -

من که خودم از این چیزا سر در نمیارم !!!!:d
چجوری باید بفهمم!!

بابا کشتی مارو دیگه کنسولت رو ببر یه تعمیرکار معتبر در شهرتون بگو میخوام شبکه بازی کنم فرمور هک آپدیت میخوام نصب کنید یه زمانی بود آرکد با الایت 15 T بود اسلیم 20 T العان نمیدونم چقدر میشه جان خودم این دیگه کاری نداره راحتر از اون چیزایی هست که میگی :d

- - -ویرایش - - -

سلام من قبلا یه اسلیم 4گیگ داشتم اون راحت به لایو وصل می شد حالا یه 250 گیگ گرفتم فک نمیکنم بن باشه چون هیچ اروری مبنی بر بن بودن نمیده و پروفایلمو هم از طریق فلش به هارد دستگاه فرستادم...اما اصن نمیتونم به لایو وصل شم همیشه live conection error میده!!تو سایت ماکرو هم ارور کدو زدم اما چیز خاصی دستگیرم نشد..به نظرتون باید چیکار کنم؟اصن live connection error برای چی هست و روش فیکس کردنش چیه؟

اگه connection گزینه اولی ارور میده و به انتها LIVE نمیرسه که وصل بشه قطعا تنظیمات داخلی مودم شما مشکل پیدا کرده بن نشدی ولی اگه چیزی دیگه غیر از این بود باید بیشتر توضیح بدی یا کد ارور رو بگو.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان این دموی castlevania lords of shadow 2 که اومده دانلود کنیم با هوریزون بندازیم رو ایکس باکس بعد وصل شیم به لایو بن نمیشیم؟
چون بعضی از دوستان میگفتن احتمال بن شدن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر