همه چیز درباره ی Xbox Live

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
دوستان من الان تهرانم و پارس آنلاین 1 مگ ماهی سه گیگ دارم که در یک کلام فوق آلعاده است. هر شب تو ساعت دانلود رایگان حدود 4 گیگ دان میکنم.ماهی 20 تومن هم دارم میدم کلن.
فقط یه بدی گنده داره. باهاش نمیشه به ایکس باکس لایو وصل شد!
واسه همین میخوام برای اون یکی خط تلفنمون یه سرویس دیگه بخرم که ترجیحا نامحدود باشه و پینگ خوبی داشته باشه.میشه معرفی کنید؟ میخوام ایکس باکس لایو بازی کنم. اگه میشه معرفی کنید ISP خوبی رو. اگه کسی لایو بازی میکنه و لگ نداره هم معرفی کنه لطفن.
فقط زود جواب بدید که میخوام تا چند روز دیگه اقدام به خرید کنم.
ممنون

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
دوستان من الان تهرانم و پارس آنلاین 1 مگ ماهی سه گیگ دارم که در یک کلام فوق آلعاده است. هر شب تو ساعت دانلود رایگان حدود 4 گیگ دان میکنم.ماهی 20 تومن هم دارم میدم کلن.
واسه همین میخوام برای اون یکی خط تلفنمون یه سرویس دیگه بخرم که ترجیحا نامحدود باشه و پینگ خوبی داشته باشه.میشه معرفی کنید؟ میخوام ایکس باکس لایو بازی کنم. اگه میشه معرفی کنید ISP خوبی رو. اگه کسی لایو بازی میکنه و لگ نداره هم معرفی کنه لطفن.
ممنون

سلام داداش منم تهرانم شاتل دارم 256 نامحدود به راحتی به لایو وصل می شه و سرعتش فوق العادست من با سرعت 500 دانلود می کنم پینگمم با تهران 13 هست و برای لایو هم خوبه و البته مهم ترین چیز مرکز مخابراتی هست !!!!!
مرکز مخابراتیت چیه؟؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یکی میشه بگه این یعنی چی ؟!؟!

چرا همه پوینت هام از بین رفته ؟!؟!

untitled.jpg

این یعنی اینکه پوینت های شما در تاریخ اعلام شده باطل شده و غیر قابل استفاده است.و در تاریه 11/9 هم منتقل شده

ABOLFAZL3008

کاربر سایت
Jun 25, 2008
51
نام
مومن™
این یعنی اینکه پوینت های شما در تاریخ اعلام شده باطل شده و غیر قابل استفاده است.و در تاریه 11/9 هم منتقل شده

پس یعنی تا 9/2 باطل شده

بعدش تاریخ 9/11 هم تو همون طرح و آپدیت سراسری منتقل شده ( که البته چیزی نبوده )

درسته ؟

پس اون باطل شدن ربطی به منتقل شدن نداره ؟!

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
سلام داداش منم تهرانم شاتل دارم 256 نامحدود به راحتی به لایو وصل می شه و سرعتش فوق العادست من با سرعت 500 دانلود می کنم پینگمم با تهران 13 هست و برای لایو هم خوبه و البته مهم ترین چیز مرکز مخابراتی هست !!!!!
مرکز مخابراتیت چیه؟؟؟
شهید حق شناس
تهران منطقه 22 ام.شهرک راه اهن

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
مرکز مخابراتیت چیه؟؟؟

شما مطمئنید 500 سرعت دانلودتون هست ؟؟ اصلا امکان همچین چیزی اونم روی نامحدود حتی 1 مگ هم وجود نداره ...

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
پس یعنی تا 9/2 باطل شده

بعدش تاریخ 9/11 هم تو همون طرح و آپدیت سراسری منتقل شده ( که البته چیزی نبوده )

درسته ؟

پس اون باطل شدن ربطی به منتقل شدن نداره ؟!

متاسفانه من دقیق نمی دونم اما برای یکی از دوستان که منتقل کرده بود دقیقا همین پیغام را داده بود.البته یک موردی را باید در نظر داشته باشید که قبل از این تغییرات در پوینت ها خوده ماکروسافت یک مالیاتی رو سالانه از روی پوینت ها بر میداشت یعنی مثلا یک تاریخ را معرفی می کرد که به شما مهلت می داد استفاده کنید که اگر استفاده نکنید مثلا 80 تا پوینت از روی پوینت ها بر میداشت.الان هم این تاریخ را داده بوده که شما استفاده کنید که ظاهرا نکردید و الان تبدیل شده به Currency کشوری که پروفایل را در اون منطقه Register کردید.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
اینم عکس
این از اسپید تست
Speedtest.net by Ookla - My Results
این خودم گرفتم با دانلود منیجر الان یکم پایینتره ولی خب حدود 500 هست
http://www.4shared.com/download/j_BAXnvI/Untitled_1.jpg?tsid=20130912-120332-e04e8c67

خب خیلی عجیبه .... حالا شما ماهیانه چقدر پرداخت می کنید ؟؟
در ضمن سرعت دانلود با خارج چقدره ؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون

بهترین کاری که شما می توانید بکنید این است که یکی از دوستانی که به شما نزدیک است و اینترنتش راضی است برید سراغش و یک تست پینگ بگیرید ببینید وضعیتش چطوره.اما درمورد آنلاین بازی کردن بدون لگ اون هم با خارجی شما به هیچ عنوان نتی در ایران پیدا نمی کنید که همچین خاصیتی داشته باشه.به نظر من شما بهتر مخابرات بگیرید حداقل کمترین لگ را بهتون می ده البته بازهم هم محله ای ها سوال کنید ببینید چه نتی گرفتن و یک تست هم بتوانی بکنی بهتره.اما با اطمنیان می توان بگم ما هیچ ISP در ایران نداریم که بصورت عمومی باشه (با Dedicate IP ها کاری ندارم) و بشه بدون لگ بازی کرد.شما برای بازی کردن لایو هم باید ساعات مختلف روز را تست کنید تا بهترین زمان براتون پیدا بشه.من خودم با خارجی ها خیلی وقت های صبح اگر خانه باشم بازی کردم خیلی لگ کمی دارم یعنی میشه بازی کرد(مخابرات دارم).

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
ممنون
سلام دوست عزیز --ببین من با توجه به صحبت های استاد گرامی kain من هم مخابرات دارم ولی 1 مگ فعلا که خیلی راضی هستم متاسفانه پارس انلاین و شاتل مشکل ام تی یو پیدا کردند.ولی هیچ ای اس پی ایرانی جدا پیدا نمی کنه که اون چیزی که انتظارش رو داری برات انجام بده ولی من با همین دوستمون بازی میکنیم تو مواقع خلوت هم با خارجی ها حتی با هم با هم هم بازی میکنیم بدون لگ هست و عالیه--مخابرات رو توصیه میکنم با مودم تی پی لینک 8961
دوستان راستی اکه گلد ارزون خاستید پ.خ کنید من ادرس سایتشو بدم بهتون

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان من اکانتم را اروپا ساختم حالا میتونم بکنمش امریکا؟
از کجا میتونم پوینت بخرم؟......برای خرید اواتار ایتم ها
این 1 ماه گلد رایگان چجوری فعال میشه؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا سلام..من MW3 رو واسه اولین بار می رم تو آنلاینش,فایند مچ رو که می زنم می گه باید یه free content رو دانلود کنی می زنم دان بشه ارور م یده می گه پروفایل شما رو نمی شه دانلود کرد..کد ارورش هم اینه:8007045D
چه کنم؟ممنون می شم زود جواب بدین...پیشاپیش خیلی مرسی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر