همه چیز درباره ی Xbox Live

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,893
نام
U-N-3-S
دوستان کسی میدونه مشکل این لایو چیه ؟ چرا جدیدا یک روز توپه یک روز در حد حلزون هست سرعتش . :|

نت چک کردم درسته مال بعضی از دوستام هم همینطوره :|

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان کسی میدونه مشکل این لایو چیه ؟ چرا جدیدا یک روز توپه یک روز در حد حلزون هست سرعتش . :|

نت چک کردم درسته مال بعضی از دوستام هم همینطوره :|
من هم بعضی روز ها اصلا نمیتونم به سرور cod وصل شم.

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
سلام
آقایون یه راهنمایی می خواستم
من برای اولین بار به لایو متصل شدم ولی به محض اینکه اکانت رو sing in کردم ارور داد که ایکس باکس لایو برای ریجن شما ساپورت نمیشه. میشه لطفا راهنمایی کنید ریجن کجا رو باید انتخاب کنم تا مشکلم حل بشه
و آیا برای اتصال به اینترنت باید از ف ی ل ........ تر شکن یا وی ............. ان استفاده کنم یا خیر ؟

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی تمام گزینه های نتورکش unknown هست
از یکی پرسیدم گفت xbox رجیستر نشده شما جایی رو می شناسید؟؟
من تهرانم
تو توپخونه من کسی رو پیدا نکردم و همچنین تو پایتخت!!!!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من یکی از دوستام می خواد به لایو وصل شه ولی تمام گزینه های نتورکش unknown هست
از یکی پرسیدم گفت xbox رجیستر نشده شما جایی رو می شناسید؟؟
من تهرانم
تو توپخونه من کسی رو پیدا نکردم و همچنین تو پایتخت!!!!
اصلا همچین چیزی وجود نداره.همه ی کنسول ها وقتی از کارخونه میان بیرون رجیستر میشن.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا یه چیزه عجیبه مگه این fullhouse pro باسه کسایی نیست که گلدن؟ خو من چطوری دارم اینو دانلود میکنم؟؟من سیلورم...

Sent from my X10i using Tapatalk 2

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام
آقایون یه راهنمایی می خواستم
من برای اولین بار به لایو متصل شدم ولی به محض اینکه اکانت رو sing in کردم ارور داد که ایکس باکس لایو برای ریجن شما ساپورت نمیشه. میشه لطفا راهنمایی کنید ریجن کجا رو باید انتخاب کنم تا مشکلم حل بشه
و آیا برای اتصال به اینترنت باید از ف ی ل ........ تر شکن یا وی ............. ان استفاده کنم یا خیر ؟

من فکر می کنم به دلیل اینه که کشوری را که در زمان ثبت نامت با همین اکانت وارد کردی جزو کشورهایی است که ساپورت نمی شوند. اگر اینطوره که راه حل اینه که کشور را عوض کنی(که مطمئن نیستم جواب بده) یا کلا یک اکانت جدید بسازی.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود بر دوستان
یک سوال داشتم العان با این آپدیت که point برداشته شود و دلار جایگزین شود برای خرید باید چه کار کرد من میخوام به پیشواز COD GHOSTS برم برای سیزن پس اگه پوینت بگیرم میتونم بخرم یا باید کارت دلار خرید اصلا چجوری میشه دلار داد به لایو ماکروسافت کارت خوان داره :d اگه پوینت بخرم میتونم بدم برای خرید یا کلا پوینت تعطیل شود ؟؟؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
درود بر دوستان
یک سوال داشتم العان با این آپدیت که point برداشته شود و دلار جایگزین شود برای خرید باید چه کار کرد من میخوام به پیشواز COD GHOSTS برم برای سیزن پس اگه پوینت بگیرم میتونم بخرم یا باید کارت دلار خرید اصلا چجوری میشه دلار داد به لایو ماکروسافت کارت خوان داره :d اگه پوینت بخرم میتونم بدم برای خرید یا کلا پوینت تعطیل شود ؟؟؟
شما با خرید پوینت مایکروسافت اون رو یه دلار تبدیل میکنه.ولی باید از یه ای پی ثابت از لایو خرید کنید.
(ممکنه کریدیت کارت هم بخواد این رو مطعن نیستم)

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
من فکر می کنم به دلیل اینه که کشوری را که در زمان ثبت نامت با همین اکانت وارد کردی جزو کشورهایی است که ساپورت نمی شوند. اگر اینطوره که راه حل اینه که کشور را عوض کنی(که مطمئن نیستم جواب بده) یا کلا یک اکانت جدید بسازی.
داداش باید یکی از ایمیل های ماکروسافت رو وارد کنی مثل هات میل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر