همه چیز درباره ی Xbox Live

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان سوالی پیش اومده برام در اومد ادرس !! فکر کنم 90% اکانتهای ما همشون از یکی دو تا ادرس نمونه که تو نت هست واسه ساخت اکانت استفاده کردیم.. ..حالا الان امکان داره از این طریق کسایی که ادرسشون یکی باشه شناسایی و بن کنن ؟؟ راهی هست ادرس رو عوض کنیم ؟؟؟

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
سلام.
مشکل دانلود بازی های من حل شد.دلیلش هم خیلی ساده بود. Console locale: US بود ولی کنسول من PAL هست.UK کردم بازی هایی که Region lock نبودن درست شدن :D
اینو گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان اگر بخوام از لایو استفاده کنم باید حتما گلد ممبر بشم؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
نه ولی اگه بخوای انلاین بازی کنی باید حتما گلد داشته باشی اگه گلد خواستی به من پی ام بده.
wink.gif
wink.gif

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام.
واسه لایو بازی کردن از چه شرکتی و چه سرعتی اینترنت بخرم؟
من خودم صبانت دارم و راضی هستم
سرعت اینترنت معمولا بستگی به منطقه ای که زندگی میکنی داره چون معمولا با 8 نفر توی منطقه ای که زندگی میکنن share میشی ممکنه اون 8 نفر اکثرشون 2 مگ داشته باشن و برای همین سرعتت میاد پایین و اگه 128 بخری برای اینکه با عده ی کمی share میشی ممکنه سرعتت بالاتر از زمانی باشه که از 2 مگ استفاده میکنی...شاید هم بر عکس باشه

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
من فکر می کنم به دلیل اینه که کشوری را که در زمان ثبت نامت با همین اکانت وارد کردی جزو کشورهایی است که ساپورت نمی شوند. اگر اینطوره که راه حل اینه که کشور را عوض کنی(که مطمئن نیستم جواب بده) یا کلا یک اکانت جدید بسازی.

مرسی از راهنمایی شما
رفتم توی اکانتم که با یاهو میل ساخته بودم و یک آدرس آمریکا پیدا کردم و وارد کردم حالا به لایو متصل شد ولی با اینکه بار اول است که به لایو می شم ولی اکانت من از نوع سیلور هست و گلد نشد.
آخه دوستان گفته بودند که یک ماه اول گلد میشه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
مرسی از راهنمایی شما
رفتم توی اکانتم که با یاهو میل ساخته بودم و یک آدرس آمریکا پیدا کردم و وارد کردم حالا به لایو متصل شد ولی با اینکه بار اول است که به لایو می شم ولی اکانت من از نوع سیلور هست و گلد نشد.
آخه دوستان گفته بودند که یک ماه اول گلد میشه

قضیه 1 ماه گلد رایگان خیلی وقته کنسل شده

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
من 2300 پوینت که همش رو از بینگ گرفته بودم داشته ، آپدیت کردم ، الان همش پریده !!!

فقط میزنه add credit card !!!

چه خاکی سرم بریزم !؟

اصولا نباید همچین اتفاقی بیوفته اگه اط طریق خود کنسول اقدام به خرید کنید با آیپی بلاد کفر معادل پوینت هاتون بهتون دلار میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر