همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من اکانتم را اروپا ساختم حالا میتونم بکنمش امریکا؟
از کجا میتونم پوینت بخرم؟......برای خرید اواتار ایتم ها
این 1 ماه گلد رایگان چجوری فعال میشه؟

برای تغییر Location اگر شما در لایو Register کرده باشید هیچ راهی وجود نداره تغییرش بدید غیر از این که از طریق Email زدن به Support ماکروسافت و اعلام درخواست تغییر location .تا حداکثر 48 ساعت تغییرات را اعمال می کنند.
برای خرید پوینت هم به سایت Game-ir.com یکسر بزنید البته حتما برای خرید کردن از بچه های این سایت سوال کنید که چه باید بکنید چون چند وقت اخیر برای خرید ظاهرا یک عده بن شدن.
برای گرفتن گلد یک ماه رایگان اگر هنوز فعال باشه باید Location خودتون را به کشور India تغییر بدید (خیلی از دوستان من موفق نشدن بگیرند اما یک عده در همین سایت اعلام کردن که به تازگی گرفتن)

آقا سلام..من MW3 رو واسه اولین بار می رم تو آنلاینش,فایند مچ رو که می زنم می گه باید یه free content رو دانلود کنی می زنم دان بشه ارور م یده می گه پروفایل شما رو نمی شه دانلود کرد..کد ارورش هم اینه:8007045D
چه کنم؟ممنون می شم زود جواب بدین...پیشاپیش خیلی مرسی..

شما اول از همه برای بازی کردن احتیاج به Gold بودن داری اگر وارد بازی میشید و به لایو هم وصل هستید به شما ارور آپدیت می ده که مشکل از نت است که نمی توانید دانلود کنید اما اگر به بخش خاصی از بازی می رید و بخواهید چیزی را دانلود کنید بسته به نتی که دارید باید از چیز پی ان استفاده کنید که روشش را در سایت توضیح دادند.

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
شما اول از همه برای بازی کردن احتیاج به Gold بودن داری اگر وارد بازی میشید و به لایو هم وصل هستید به شما ارور آپدیت می ده که مشکل از نت است که نمی توانید دانلود کنید اما اگر به بخش خاصی از بازی می رید و بخواهید چیزی را دانلود کنید بسته به نتی که دارید باید از چیز پی ان استفاده کنید که روشش را در سایت توضیح دادند.

آقا شرمنده میشه بگی کجاست دقیقا آموزشش؟ ♥
همیشه باید چیز پی ان روشن باشه که وصل شه لایو؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا شرمنده میشه بگی کجاست دقیقا آموزشش؟ ♥
همیشه باید چیز پی ان روشن باشه که وصل شه لایو؟

این لینکش است که متاسفانه عکس هاش پاک شده توی گوگل سرچ کنید طریق شیر کردن ******* بروی Xbox360 پیدا می کنید.
نه فقط زمانی که می خواهید خرید کنید.نکته قابل توجه - یک عده ای بعد از خرید بن شدن .من کسی از دوستان نزدیکم این اتفاق براش نیافتاده اما در سایت های دیگر بعضی ها پست زده بودن مبنی بر بن شدن بخاطر خرید.باز منتظر راهنمایی سایر دوستان باشید.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان من اکانتم مال uk هست پوینت اروپا بگیرم باهاش کار مکنه و مشکلی نداره؟؟؟.......راستی 800 پوینت چند پوند بریتانیا میشه؟

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
سلام دوستان من چند روزه بازی رو خریدم خیلی هم بازی کردم ولی الان وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه عکس بازی رو میاره play game هم میزنم رفت توی بازی روی لوگو ubisoft هنگ میکنه دیگه هیچی کارنمیکنه حتی guide کنترلر چیکار کنم ؟ فقط با همین بازی مشکل دارم​

در ضمن از وقتی باهاش به لایو وصل شدم اینجوری شد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان با توجه به اینکه جاش نیست ولی میگم این چند روز هم دندون رو جگر بزارید بزارید این گیم gta v عرضه شه 1 روز بعدش بازی کنید ضرر نداره که ولی مطمئن باشید که دقیقا زوم کرده ماکرو رو این قضیه ما هم که دیوارمون از همه کوتاه تره .
دوست عزیزمون طریقه شیر طریقه Share کردن اینترنت بین PC و XBOX360 (اتصال به XBOXLIVE)/ MRH2LS ماله همین سایت هستش --دوستان در مورد خرید پوینت هم توجه کنید از فروشگاه معتبر مثل game-ir که استاد بنده هم گفتن بخرید ولی اگر بازم سایت های معتبر دیگه خواستید پ.خ کنید من معرفی میکنم حتما بهتون --

دوست عززیز minecraft شما بازی رو اگه نصب کردید یعنی برنر بوده و موقع بازی هم مشکل نداشتی من هم این مشکل برام به وجود اومد ولی قبل این قضیه این کارو بکن یک بار system clear cach
رو انجام بده ببین چی میشه متاسفاه منم کمکم این مشکل پیش اومد برام و زیاد شد که حتی دیسک نو هم مشکل داشت که من لنز و موتور لنز تعویض کردم ولی شما این کارو بکن امتحان کن درست میشه اشلله چون اگه قرار بود مشکل جدی باشه اصلا لوگو گیم نمیومد .البته چندین راه و دلیل هست من هم فقط نظرم و تجربه که کردم گفام اساتید زیاد هستن راهنمایی میکنند.برای راحت شدن خیالت گیم دیگه ای رو امتحان کن. من نوکرم.2 تا از دوستای ماهم کنسول و پرو باهم این دفعه یک بار سر جاجمنت پرو شون بن شد بله دیگه این دفعه هیچ رحمی هم نداشتن-و بگم اینکه به نت گفتن وصل نبودیم روی فلش نصب کردیم بازی کردیم بعدش تا رفتیم لایو فلش هم کشیده بودیم ولی فایده نداره بن --فریز شدن.

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
سلام دوستان با توجه به اینکه جاش نیست ولی میگم این چند روز هم دندون رو جگر بزارید بزارید این گیم gta v عرضه شه 1 روز بعدش بازی کنید ضرر نداره که ولی مطمئن باشید که دقیقا زوم کرده ماکرو رو این قضیه ما هم که دیوارمون از همه کوتاه تره .
دوست عزیزمون طریقه شیر طریقه Share کردن اینترنت بین PC و XBOX360 (اتصال به XBOXLIVE)/ MRH2LS ماله همین سایت هستش --دوستان در مورد خرید پوینت هم توجه کنید از فروشگاه معتبر مثل game-ir که استاد بنده هم گفتن بخرید ولی اگر بازم سایت های معتبر دیگه خواستید پ.خ کنید من معرفی میکنم حتما بهتون --

دوست عززیز minecraft شما بازی رو اگه نصب کردید یعنی برنر بوده و موقع بازی هم مشکل نداشتی من هم این مشکل برام به وجود اومد ولی قبل این قضیه این کارو بکن یک بار system clear cach
رو انجام بده ببین چی میشه متاسفاه منم کمکم این مشکل پیش اومد برام و زیاد شد که حتی دیسک نو هم مشکل داشت که من لنز و موتور لنز تعویض کردم ولی شما این کارو بکن امتحان کن درست میشه اشلله چون اگه قرار بود مشکل جدی باشه اصلا لوگو گیم نمیومد .البته چندین راه و دلیل هست من هم فقط نظرم و تجربه که کردم گفام اساتید زیاد هستن راهنمایی میکنند.برای راحت شدن خیالت گیم دیگه ای رو امتحان کن. من نوکرم.2 تا از دوستای ماهم کنسول و پرو باهم این دفعه یک بار سر جاجمنت پرو شون بن شد بله دیگه این دفعه هیچ رحمی هم نداشتن-و بگم اینکه به نت گفتن وصل نبودیم روی فلش نصب کردیم بازی کردیم بعدش تا رفتیم لایو فلش هم کشیده بودیم ولی فایده نداره بن --فریز شدن.

ممنون از پاسخ دوست عزیز
ولی من system clear cach هم کردم هیچ اتفاقی نیافتاد
عکس بازی رو نشون میده پلی میزنم میره تا لوگوی بازی بعد هنگ میکنه
بازیم برنر نیست
.
.
.
راستی مشکل فریز دستگاه کلا از چیه ؟

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
ممنون از پاسخ دوست عزیز
ولی من system clear cach هم کردم هیچ اتفاقی نیافتاد
عکس بازی رو نشون میده پلی میزنم میره تا لوگوی بازی بعد هنگ میکنه
بازیم برنر نیست
.
.
.
راستی مشکل فریز دستگاه کلا از چیه ؟
اگه مشکله فریزتون فقط صفحه می ایسته از بازیه
اگر صفحه فریز میشه و رنگ ها میرن تو هم و بعضی موقع ها صفحه ای خاکستری مشبک میبینید مشکل از gpu دستگاه هست اگر این طوری بود بگم تا به روش خیلی ساده درستش کنی تا وضعش بدتر نشده
من خودم 3تا کنسول داشتم هر سه تاشم خودم ردیفش کردم و بدون لگ کار میکنن البته بگم به روش حوله و ریبال نیست به روش عقلانی

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
به نظر من بهترین شرکت از لحاظ پینگ مکس نت هست ولی انگار مکس نت فقط تو شمال غرب ایران فعال هست . کلا شرکت هایی که زیاد مشتری دارن مشکل دارن و کیفیت شون میاد پایین و بهترین کیفیتو شرکت های گم نام دارن .
در ضمن تو یه خبر خوندم وزیر فنآوری اطلاعات گفته قراره طی برنامه 100 روزه سرعت اینترنت دو برار بشه :eek:

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
به نظر من بهترین شرکت از لحاظ پینگ مکس نت هست ولی انگار مکس نت فقط تو شمال غرب ایران فعال هست . کلا شرکت هایی که زیاد مشتری دارن مشکل دارن و کیفیت شون میاد پایین و بهترین کیفیتو شرکت های گم نام دارن .
در ضمن تو یه خبر خوندم وزیر فنآوری اطلاعات گفته قراره طی برنامه 100 روزه سرعت اینترنت دو برار بشه :eek:

والله وزیر ارتباط زیاد حرف میزنه الان یک ساله که حرفه مفت میزنه بابت افزایش سرعت اینترنت
اون سری تو برنامه تلویزونی صفرویک گفتش ولی کو.. الانه که کشتی رد بشه کابل اویزون کشور ما هم قطع بشه

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
اگه مشکله فریزتون فقط صفحه می ایسته از بازیه
اگر صفحه فریز میشه و رنگ ها میرن تو هم و بعضی موقع ها صفحه ای خاکستری مشبک میبینید مشکل از gpu دستگاه هست اگر این طوری بود بگم تا به روش خیلی ساده درستش کنی تا وضعش بدتر نشده
من خودم 3تا کنسول داشتم هر سه تاشم خودم ردیفش کردم و بدون لگ کار میکنن البته بگم به روش حوله و ریبال نیست به روش عقلانی

نه فقط صفحه می ایسته و هیچ دکمه ای کار نمی کنه
حالا شما میتونی برام اموزش حل مشکل gpu رو پ.خ کنید ؟
شاید درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر