همه چیز درباره ی Xbox Live

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.این پینگ منه.خیلی ها بهم گفتن سرعت پایینه و پینگت بالاست.حالا خدایی میتونم لایو بازی کنم یا نه؟اگر نه بگید که دور لایو رو خط بکشم.
1731331327.png

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام.این پینگ منه.خیلی ها بهم گفتن سرعت پایینه و پینگت بالاست.حالا خدایی میتونم لایو بازی کنم یا نه؟اگر نه بگید که دور لایو رو خط بکشم.
1731331327.png

میتونی بیای و فقط با ایرانیا بازی کنی که خیلیییییی خوبه.(پینگ هم دیگه قابل صرفنظر می شه!) اگه بخوای با خارجیا بازی کنی اعصابت غاراش میش میشه!:)

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
ببخشید من مشخصات کنسول ام اینه

LT 3.0
Last Update Dashboard METRO

میتونم با فیفا لایو بزنم (فیفا ماله زمانی که ال تی 2 داشتم هست)
یا باید بازی پچ شده بگیرم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ببخشید من مشخصات کنسول ام اینه

LT 3.0
Last Update Dashboard METRO

میتونم با فیفا لایو بزنم (فیفا ماله زمانی که ال تی 2 داشتم هست)
یا باید بازی پچ شده بگیرم

شما باید فیفایی که به روش برنر مکس رایت شدرو بگیرین یا خودتون رایت کنین الانم که 6 تومن ایناست قیمتش موفق باشی .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام داداش
بگو از کدوم سایت یا مغازه باید بگیرم برنرمکس فیفا 12 رو؟:-/

براتون پ.خ کردم دوست عزیز ، چون اینجا میزاشتم اخطار میدادن ناظمین عزیز البته خوب قانون سایت اینا اونا مقصر نیستن .

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
آقا فیفا 12 که برنر مکس نمی خواد اوون اصلا XGD3 نیس. الکی چرا می خوای پولتو حروم کنی؟

فیفا 12 که من دارم یه فیفا 12معمولیه شاید %97 باشه،نمیشه باهاش لایو بازی کرد،حداقل باید اونو پچ کرد که برای لایو امن باشه و گر نه :ban:بعدشم:((

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
فیفا 12 که من دارم یه فیفا 12معمولیه شاید %97 باشه،نمیشه باهاش لایو بازی کرد،حداقل باید اونو پچ کرد که برای لایو امن باشه و گر نه :ban:بعدشم:((

آقا فیفا 97% یا 100% نداره. چون اوون دیسک XGD2 هست، اصلا این موضوع ها به اوون ربطی نداره. فقط اگه می خوای از بابت پچ خیالت راحت شه الان یه سایت بهت پ.خ می کنم برو بگیر حال کن.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بازی فیفا قفل XGD3 نداره که نیاز به برنرمکس داشته باشه! با ABGX360 راحت پچ میشه و با رایتر های معمولی هم کامل رایت میشه ...

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان ببخشید این سه ماه گلدی که مایکروسافت میده به صورت کارت در جعبه کنسول هست یا باید وقتی که به ایکس باکس لایو متصل می شیم فعالش کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر