همه چیز درباره ی Xbox Live

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
سلام
من امروز تو لایو یه اکانت درست کردم حالا می خوام شارژش کنم ولی نمی دونم از کدوم کارت استفاده کنم چون اورپا استرالیا امریکا داره
AT Poin
EU Point
Live Gold
US Point
اینا چیه؟
اگر از این لینک راهنماییم کنید عالی می شه همین بنر بالای سیات هست
http://shop.game-ir.com/3-xbox-live

باید ببینی چه کشوری اکانت ساختی باید بری تو سایت xbox.com و بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد اکانت لایوت اونجا مشخص میشه که کدوم کشور هستی که اگر آمریکا بودی باید us بگیری اگر انگلیس و اروپا بودی باید EU بگیری استرالیا هم که مشخصه.

بعد برای شارژ بازی کردن در لایو باید اکانت GOLD بگیری و برای دانلود کردن بازی های آرکید و DLC ها و مپ پک ها و غیره باید پوینت بگیری.

نه , منطورم اینه که الان مال من داره تموم می شه . چطور شارژ کنم ؟!

میری یک کارت گلد میخری یک ماره ای داره که اون رو خیلی راحت وارد میکنی و شارژ میشه البته باید آدرست هم اگر کامل نکردی کامل کنی که بهتره بری و از سایت XBOX.COM کاملش کنی.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان من در لایو به قسمت اواتارو اینا رفتم و میخواستم لباس ها و اون چیزهائی که از هر بازی در اختیارمون میزاره بگیرم مثلا داستان اسباب بازی ها عروسکش رو 160G میداد ولی من زدم که بگیره ارور داد (800.... بقیشو یادم نیست :d) چرا دریافت نکرد ؟
1 ماه اکانتم هم تموم شده ؟

دوست من ، برای خرید و اینجور چیزا به microsoft point احتیاج دایری :)

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان من دیشب یه اکانت همین طوری ساختم رفت لایو.
الان می خوام برای پروفایل اصلیم که game score و سیو و همه چیم اون تویه برم لایو.
همه مرحله هارو میرم ولی وقتی گیمر تگ رو انتخواب می کنم ارور می ده(ارور تکراری بودن gt نیست!!!)
می گه:

this action cant be performed at this time.please try again later.for more info ...

مشکل چیه؟
از ساعت 11 صبح هم هی امتحان می کنم !!!
یدونه هم ارور عددی می ده:

8015401D

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
باید ببینی چه کشوری اکانت ساختی باید بری تو سایت xbox.com و بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد اکانت لایوت اونجا مشخص میشه که کدوم کشور هستی که اگر آمریکا بودی باید us بگیری اگر انگلیس و اروپا بودی باید EU بگیری استرالیا هم که مشخصه.

بعد برای شارژ بازی کردن در لایو باید اکانت GOLD بگیری و برای دانلود کردن بازی های آرکید و DLC ها و مپ پک ها و غیره باید پوینت بگیری.

میری یک کارت گلد میخری یک ماره ای داره که اون رو خیلی راحت وارد میکنی و شارژ میشه البته باید آدرست هم اگر کامل نکردی کامل کنی که بهتره بری و از سایت XBOX.COM کاملش کنی.
کجای سایت xbox.com باید برم ...
ازم آدرس خواست آدرس کجارو بدم ؟!
مثلا کد پستی چی بدم ؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
برو تو IE بزن 192.168.1.1 بعد ازت یوزر پسورد میخواد که هر دوتا رو بزن admin بعد میری تو تنظیمات مودمت که بسته به نوع اون فرق داره باید بری و Firewall رو دیسیبل کنی..
آقا یکم بیشترراهنمایی می کنی؟این فایروال لعنتی تو چه بخشی می تونه باشه؟

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
الان می خوام برای پروفایل اصلیم که game score و سیو و همه چیم اون تویه برم لایو.
همه مرحله هارو میرم ولی وقتی گیمر تگ رو انتخواب می کنم ارور می ده(ارور تکراری بودن gt نیست!!!)
می گه:

this action cant be performed at this time.please try again later.for more info ...

مشکل چیه؟

8015401D

دوستان راهنمایی نمی کنید؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
می گه:

مشکل چیه؟

8015401D

کدوم مراحل رو میری..؟
خوب احتیاج به ریکاوری گیمرتک نداری برو رو همون پروفایل اصلیت که قبلا به لایو وصل شد sing in کن خودش میره تو لایو

کجای سایت xbox.com باید برم ...
ازم آدرس خواست آدرس کجارو بدم ؟!
مثلا کد پستی چی بدم ؟

بابا اون بالا سمت راست نوشته sing in
بیشتر کد پستی مهمه که تو صفحه های اول طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش بگردی پیدا میکنی

آقا یکم بیشترراهنمایی می کنی؟این فایروال لعنتی تو چه بخشی می تونه باشه؟

مودم ها با هم فرق میکنه برو تو Advanced Setup و Edit رو پیدا کن یا برو تو Security

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,680
نام
امیر
یه سوال از دوستان لایو بازی که که الان لایو میرن الان با فیرمور LTبرم لایو مشکی نیست؟ آخه به LT1.1تبدیل نکردم بن نمیشم؟؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
یه سوال از دوستان لایو بازی که که الان لایو میرن الان با فیرمور LTبرم لایو مشکی نیست؟ آخه به LT1.1تبدیل نکردم بن نمیشم؟؟؟

نه LT باشه مشکلی نیست فقط دیسک ها رو هم باید چک کنی.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
کدوم مراحل رو میری..؟
خوب احتیاج به ریکاوری گیمرتک نداری برو رو همون پروفایل اصلیت که قبلا به لایو وصل شد sing in کن خودش میره تو لایو

نه.با اون تاحالا به لایو نرفرفتم :)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
نه.با اون تاحالا به لایو نرفرفتم :)

خوب یعنی یک پروفایل داری که باهاش به لایو نرفتی

حالا باید بری تو داشبورد هر پروفایلی که داری SING OUT کنی بعد از همون مراحل ساخت گیمرتک رو پیش بری و موقع ساختن ازت نام گیمرتک رو میپرسه که حتما باید همون نام پروفایل رو بدی تا سیو ها گیم اسکور ها بیاد رو گیمرتکت و اگر اون نام قبلا ثبت شده باید برگردی و یک نام دیگه بسازی.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
خوب یعنی یک پروفایل داری که باهاش به لایو نرفتی

حالا باید بری تو داشبورد هر پروفایلی که داری SING OUT کنی بعد از همون مراحل ساخت گیمرتک رو پیش بری و موقع ساختن ازت نام گیمرتک رو میپرسه که حتما باید همون نام پروفایل رو بدی تا سیو ها گیم اسکور ها بیاد رو گیمرتکت و اگر اون نام قبلا ثبت شده باید برگردی و یک نام دیگه بسازی.

skju3cszp3gbv4ltovv.jpg

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام

امروز خواستم کنسولو به لایو بزنم :)
توی قسمتی که باید ایمیلو وارد کنم وقتی sign in رو میزنم این پیغامو میده :
xbox live isn't currently available in the local associated with this windows live id.
please use a different windows live id.
ایمیل لایوی که وارد کردم آدرسی هست که دارم ازش استفاده میکنم و مشکلی نداره. توی xbox.com هم با همین پروفایل ساختم.
باید چیکار کنم ؟!
=============================
مشکل بالا حل شد. از کشور و آدرس بود.

الان این ارور: 80169c5f اومده !!
وقتی به قسمت تست xbox live conection میرم مشکلی نداره و میگه : xbox live is up and available

یکی نیست بگه باس چیکار کنم ؟!!
==============
مشکل دوم هم حل شد !! کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من !!
حالا این پروفایلی که تو هارد360 هست رو چطور بیارم رو لایو ؟! میگه این گیمرتگ وجود داره!
خودم اینو توی xbox.com رجیستر کرده بودم.

آخرین ویرایش:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
من که هنوز این مشکل رو داشتم ، گفتم اینبار هم از xbx.com امتحان کنم.
من می خوام با این پروفایل برم لایو :

d86z841l8xj33gte002d.jpg

رفتم تو xbox.com تب xbox live و بعد join xbox love رو زدم.
بعد تو گیمرتگ Godofgame3d (اسم پروفایلی که می خواستم باهاش برم لایو) رو وارد کردم.

بعد رفتم تو xbox و بعد پروفایلم بعد join xbox live و زدم.
مراحل رو رفتم.
مرحله ی اخر گفت : درحال دانلود پروفایل از xbox.com
بعد دانلود این پروفایل رو اورد.

xl93qky2l5h55ku37jy.jpg

الان نه سیوی هست نه gamescore !
چیکار کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر