امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,927
نام
مهراد
خوشم میاد تاپیک تو 20 صفحه جمع شد. نه بحثی نه حرفی، نه حدیثی، نه هیچی... وقتی عملکردت با میزان هایپت تناسب داشته باشه، همچین داستان هایی پیش نمیاد که هیچ، خود به خود هایپ هم میکنی😎

چه کاربرایی که پشت در این تاپیک انتظار می‌کشیدن جبران مافات کنن ولی خب به نتیجه نرسیدن 😁 آخرین شانس هم از دست رفت دیگه 😀

به نظرتون چندتا سایت دیگه نمره میدن؟ 20 تا دیگه تمومه؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
خوشم میاد تاپیک تو 20 صفحه جمع شد. نه بحثی نه حرفی، نه حدیثی، نه هیچی... وقتی عملکردت با میزان هایپت تناسب داشته باشه، همچین داستان هایی پیش نمیاد که هیچ، خود به خود هایپ هم میکنی😎

چه کاربرایی که پشت در این تاپیک انتظار می‌کشیدن جبران مافات کنن ولی خب به نتیجه نرسیدن 😁 آخرین شانس هم از دست رفت دیگه 😀

البته خطرناکاش تو همون ۲۰ تای دیگه ان، ادج، تام چیک، استوویور ...

3DJuegos
Critic Review
Marvel's Spider-Man 2 is one of the best games of the year. That's something we all might have thought before we even played it, but it shouldn't belong to the group of deserving high marks, it should be in the select group of outstanding ones. Miles and Peter give us a hilarious adventure, full of necessary messages about asking for help when needed, and technically it is a delight for the senses. And it shows us that Insomniac is one of the fittest studios on the planet, and it's been that way for many years now. There will probably be bigger titans in 2023 when it comes to video games, but Marvel's Spider-Man deserves a place right

حیف دیگه نمره نمیدن با وزنی که داشتن متا نمیرفت ۹۲ احتمالا ۹۱ رو تثبیت میکردن

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
525

نه من سعی کردم چند بار ترول کنم یکم بحث پیش بیارم ولی مدیران سریع پاک میکردن : دی

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
با 119 نقد متا 91 بدون یک نقد زرد حتی

حقیقتا جای تبریک داره
یک بازی خوب دیگه که حسابی قراره باهاش حال کنیم
شما نبودی میگفتی این بازی گرافیکش مال دو نسل پیشه؟ و در عین حال معتقد بودی متا هیچ چیزی رو نشون نمیده و اهمیتی نداره؟ چطور شد الان از روی متایی که ارزش نداره متوجه شدی یک بازیه خوب دیگه منتشر شده؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,604
متا ۹۱ از ۱۲۸ تا نقد

یه نکته جالب که الان دیدم اسپایدرمن ۲۰۱۸ کلا 8 نمره کامل داشت و 6 نقد Mixed از ۱۲۱ نقد

ولی اسپاریدرمن ۲ تا الان 27 نمره کامل داره از ۱۲۸ نقد و بدون نقد Mixed تا الان

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بازی اول خیلی خیلی سرگرم کننده بود و باید اینو در نظر بگیریم در سالی که برای بازی سال بین God of war و RDR2 جنگ بود این بازیم چند تا GOTY برد!
بازی مایلز مورالس هم اولین تجربه من روی PS5 بود و با قابلیت های دوال سنس توی این بازی آشنا شدم.(جدای از صداگذاری فوق العاده و تجربش روی Pulse 3D)
بی صبرانه منتظر تجربه قسمت دوم هستم و مطمئنم جز تجربه های بیاد ماندنی PS5 برای من خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر