امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,745
نام
mohammad
خوبی اینسامنیاک اینکه که همواره اتفاق خاصی نیوفته... متای 80-90 جز چند موارد خاص براشون تضمین بوده...
خروجی کارهای اخیرشونم بالای 85 بوده که میشه امیدوار بود بود همین شرایط تکرار بشه...
خودم متای 86تا89 رو پیشبینی می کنم...ولی با توجه به اینکه همین امسال SW:JS رو داشتیم که بهبود نسخه اول بود و تو بعضی بخشا هم خیلی خوب بود...با وجود مشکلات پرفورمنس نمره بالایی گرفت..اگه واقعا شعار هاشون در مورد بهترین ساختشون حقیقت داشته باشه 90 به بالا هم بعید نیس
ولی بر اساس کارهای گذشتشون همچنان میگم...بین 86تا89

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
879
نام
Reza
توجه داشته باشید همیشه یه تعداد سایت مثل stevivor هستن که به بازی ها سونی امتیاز پرت میدن بنابراین بعیده که بالا ۹۰ شه ، فوربیدن وست هم نسبت به نسخه قبلش از همه لحاظ پیشرفت کرده بود ولی اخرش متاش یکی کمتر از قبلیش شد .

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,999
۸۶-۸۹
این بازی هنوز برای بهترین اسپایدرمن شدن فاصله داره، با اینکه از تمام اسپایدرمن های که تا الان ریلیز شدن بهتره
(قال جواد خیابانی، ۱۳۴۵-زنده)
یکسری از المان ها و مکانیزم های جذاب نسخه های مختلف SM تو بازیهای قبلی وجود دارند که تو نسخه های اخیر سونی دیده نمیشن و یکسری ها بعید هم هست دیده بشن چون بنظرم هسته بازی از نظر خلاقیت استفاده از تار و یکسری مکانیزم ها بشدت محدوده

موارد منفی تو نسخه قبل به چشمم خورد:
مکانیزم های محدود
نبود مینی گیم های مختلف
کشش کم تجربه Open world بازی بعد تموم شدن خط داستانی که گشت گذار عادی تو مپ و آنلاک کردن یکسری بیس محدود می‌شد
روایت داستانی نه چندان جذاب نسخه قبل
بنظرم این بازی همون جایگاهی داره که Ragnarok برای GOW2018 داشت، تکمیل کننده فرمول قبلی + Another playable character

:And a quick rant
نمی‌دونم چرا یکسری داستان های تکراری همش تو نسخه های مختلف اسپایدرمن سینما و دنیای گیم داره تکرار میشه
اسپایدرمن هزاران کمیک، ده ها خط داستانی مختلف، دنیای موازی مختلف و بک استوری ها و اتفاقات جذاب دیگه داره نمیدونم چرا رو یکسری داستان های کلیشه ای زوم کردن و هی به خورد ما میدن
باز خدا پدر سازنده انیمیشن Across the Spider Verse بیامرزه از این کلیشه کشید بیرون و کمی ابعاد دارک و دیده نشده دنیای اسپایدرمن نشون داد

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,113
نام
Ahmad
خیلی حیفه که بدبینی و سوء ظن اونقدر زیاد شده که باید همچین قانونی سر در تاپیک ها اعلام بشه.خیلی ها من جمله خودم الان مولتی پلتفرم هستیم.تا پارسال هم که فقط پی اس داشتم اهل "فن بوی بازی" نبودم.با اینکه کماکان فن پلی استیشن هستم.ولی خوب هممون گیمر هستیم.بهتر بود جو طوری باشه که همه راحت بتونن نظر بدن در مورد بازی ها.البته به دور از توهین و تمسخر.
به نظر من کاربر United نظرشو گفت.درسته از منظر یه مایکرو فن.ولی نه توهین توش بود نه مسخره بازی.خوب میشه پاسخ داد.همونطور که Solidsnake_1 منطقی و درست جواب داد.
من خودم اون طرف هیچ وقت تحریک آمیز و با تمسخر کامنت نمیذارم.ولی نظرم رو میگم.شخصا اصلا وارد تاپیک هایی مثل اکتی نمیشم.ولی تاپیک بازی ها حیفن واقعا.
یکی از دوستان(آقا مهرداد اگر درست یادم باشه) صحبت جالبی کرد راجع به مشکل تعداد کمی از "فرومر ها" و اینکه جو رو برای کاربرها و گیمرها هم خراب میکنن.
خلاصه اول از همه گیمر هستیم دوستان.

View attachment Ashti d.mp4

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
87 نظر بنده هست :D
نظر بنده هم به نظر شما نزدیک است :D

پ.ن: ساخته های اینسامنیاک رو واقعا باید ندید خرید کرد و بازی کرد چون امضای مخصوص خودشونو دارن و شدیدا حال خوب کن و سرگرم کننده ان.

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,113
نام
Ahmad
بنده نظر شخصیم اینه که اون اولا ممکنه یه 90 بگیره ولی بعدش بیاد رو 89 یا 88 :D به نوعی سناریوی هورایزن 2 تکرار بشه.
اکانت من ریجن یکه و دیسک فوربیدن وست ریجن یک نبود تو بازار.من هم با اکراه رو اکانتم خریدم.بازی بدی نیست. ولی میزان جذابیت و Immersion ی که اسپایدرمنِ اینزمنیاک داره خیلی فراتره.
به نظرم متای نسخه اول( 2018 ) کمی پایین بود به نسبت خلاقیت فوق العاده ای که در گیم پلی وجود داشت.بعد از دو نسخه اول آرکهام همش فکر میکردم چطور ممکنه از سوپرهیروهای محبوب دیگه به خصوص اسپایدی،نوعی گیم پلی جذاب و در عین حال وفادار به اتمسفر و دنیای مربوط به اونها خلق بشه.اینزومنیاک واقعا عالی این کار رو انجام داد.
اصلا متای 90 رو بعید نمیدونم و انتخابم همین بود.

پ . ن : با توجه به عشقی که به Blade دارم(دو نسخه اول وزلی اسنایپس)،آرزو میکنم یه بازی در سطح بالا در آینده معرفی بشه توسط اینها8->

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: last of amir

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,113
نام
Ahmad
من چند سالی میشه میگم سونی باید IP های بیشتری رو از سینما وارد صنعت بازی کنه. بعد استودیو های PS با خیال راحت از دنیای این عناوین/ آیپی ها استفاده کنن. (منظورم این نیست همه استودیو های سونی مشغول همچین پروژه هایی بشن. پلیز دونت اتک می :D )

خیلی ها میگن صنعت بازی باید راه خودش رو بره با یه سری IP خاص. درحالی که سازنده های بازی همیشه منبع الهامشون فیلم ها بوده و نا خواسته یه سری موارد و المان هارو و ایده هاشون رو از سینما قرض میگیرن. حالا شما تصور کن سورس متریال رو مستقیم بتونن ازش استفاده کنن، خیلی نتایج خفن میشه.

The Boys, Blade, Matrix ,TMNT, Punisher بنظرم صنعت گیم شدیدا به این بازیها با بودجه بالا احتیاج داره. البته مخالفت بعضی از گیمرا هم قابل درکه، همونطور که با Batman و Spider Man حال نمیکنن اهمیتی به یه این سریها نمیدم و براشون مهم نیست.
البته مثال هایی که زدی اصالتا سینمایی نیستن.در واقع سینما هم از کمیک بوک و نوشتار داستانی ( نه لزوما فیلم نامه ارجینال ) اون ها رو برداشت کرده. تو بحث تاپیک Movies من هم مثل اکثر دوستان مخالف شما بودم و خوب اون بحث رو ادامه نمیدم:D

به نظر من هنر-صنعت گیم اونقدر قوی هست و اصالت داره که متریال مستقل خودش رو تولید کنه.تازه میتونه دست سینما و تی وی رو هم بگیره.
ولی جاهایی هست که یه حالت تیغ دولبه پیش میاد.یعنی متریال اورجینال اونقدر بزرگ و محبوبه که تراشیدن یه گیم پلی در اون سطح و ارائه اتمسفر مشابه سخت میشه.ولی آرکهام اسایلم و سیتی نشون دادن که نه تنها شدنی هست،بلکه میشه حتی منحصر به فردش هم کرد با افزودن بخش های داستانی لازم و استفاده بهینه از مدیوم گیم.
همونطور که تو کامنت قبلی گفتم،اینزمنیاک قدم بزرگ بعدی رو با اسپایدی برداشت.
پ . ن : نمیخوام آف تاپیک بشه.ولی Blade واسم متفاوت و برجسته هست و جاش به شدت خالی.در ضمن اون " بعضی از گیمرا " احتمالا با گاو و لست و سولز و ....هم حال نمیکنن.ولی اکثر گیمرها حال کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر