آیا به نظر شما گیمر ها افراد عصبی هستند ؟

آیا به نظر شما بازی های ویدیویی بر اعصاب گیمرها تاثیر م

• مجموع رای دهنده‌ها
    331

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
من خودم خیلی آدم دیوونه و وحشی هستم بی تعارف :|

اما دلیلش رو گیم نمیدونم یعنی گیم هم میتونه باعثش بشه ولی خیلی چیزای دیگه تو زندگی هستن که میتونن باعث وحشی و دیوونه شدن کسی بشن

گیم اگه زیاد بازی کنی عصبی میشی آهنگای غمگین زیاد گوش کنی عصبی میشی اینترنت زیاد بیای عصبی میشی زیاد دانلود کنی عصبی میشی مشکلات مالی زیاد باشه عصبی میشی به خواسته هات و چیزایی که دوست داری نرسی عصبی میشی و...

خلاصه اینه فکر میکنم هرچیزی که توش مشکل داشته باشه باعث میشه عصبی بشی حالا چه گیم زیاد چه مشکلات نرسیدن به آرزوها و...

حالا گیم رو در نهایت یه چند سال زیاد بازی بکنی خودتو خفه کنی یکم قاط بزنی به مرور آدم از اون شور میفته دیگه زیاد بازی نمیکنی و روش اثر نمیزاره اما گاهی چیزایی تو زندگی برای آدم پیش میاد که دیگه یک آدمی میشی نفهم وحشی و کسی که دیگه هیچ چیز خوشحالش نمیکنه همه حالت مسکن دارن و فقط بتونن برای چند روز ساکتت کنن و بهت آرامش بدن . در این شرایط میخوای یه گیم بازی کنی زود قاطی میکنی در حالی که مشکل گیم نیست مشکل عمیق تر و ریشه در چیزای دیگه داره

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
خب این به شدت رابطه ی مستقیم داره با بازیهایی که گیمر انجام میده:-"اوج بد اخلاقی رو هم میتونید تو بازی کردن Max Payne 3 و COD تو سخت ترین درجه ی ممکن تجربه کنید:d

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من اصلا عصبانی نمیشم مخصوصا وقتی بازی فیفا بازی کنم فقط میخندم و خیلی راحت بازی میکنم حتی اگه سی تا گل هم عقب باشم.بازیهای دیگه مثلا تو یه مرحله گیر کنم با خیال راحت کنسولو خاموش میکنم. ولی اینو قبول دارم و دیدم کسایی رو که خیلی قاط میزنن و دسته پرتاب میکنن.من هر دفعه بخوام باهاشون بازی کنم اولش ازشون یک چک به مبلغ دسته میگیرم بعد میذارم بازی کنه=))

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
دیگران رو نمیدونم ولی بنده معمولا هیجاناتم رو توی بازی تخلیه میکنم و اصلا عصبی نیستم :) تازه بعد از بازی آرومتر میشم.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
d00a132a0d2a3640c296e8808830210b.jpg

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
به نظر من خیلی تاثیر داره.
ی چیزه جالب (البته شاید جالب)در مورد من هست.b-)
من وقتی بازی میکنم (هر بازیی) سرعتم بالا میره.دسته خودم نیست.:|
مثلا بازی که تموم میشه و کنسول رو خاموش میکنم اگه بعدش بخوام غذا بخورم خیلی تند تند این کارو میکنم.یا حالا هر کار دیگه.
داداشمم که نگو 13 سالشه وقتی میبازه نمیشه بری طرفش.)x

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
هر چیزی تاثیر خوب و بدش رو داره و تو افراد مختلف هم متفاوته ...

موسیقی هم ممکنه اعصاب رو بهم بریزه پس بگیم موسیقی بده ؟! شاید همون موسیقی برا یه فرد دیگه کاملا مفید باشه...

بازی هم همین طوره همه چیز بستگی به فردش داره ولی به نظرم اگه کنترل شده باشه فایده هاش از ضرر هاش بیشتره ...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ازونجا که روشهای مختلفی تو ایران عزیزمون برای تخلیه انرژی ما نسل جوون پیش رومونه و بازی کردن و عصبی شدن کاملا یه امر غیرمعموله باید بگم خیر..!!بنده خونسردترین گیمره دنیا هستم..!!

(به جمله ی بالا میگن استفهام انکاری...!! اوج فاجعه رو دریابید:|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر