آیا به نظر شما گیمر ها افراد عصبی هستند ؟

آیا به نظر شما بازی های ویدیویی بر اعصاب گیمرها تاثیر م

• مجموع رای دهنده‌ها
    331

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
من تو سینگل که اصلا یه ذره هم عصبی نمیشم .
ولی تو مولتی اگه هم تیمیم کاره منو خراب کنه یا نت داغون باشه (که همیشه هست) بد عصبی میشم کلا بازی رو ول میکنم میرم تو فاز عصبانیت و...
البته به نظر من بیشتر عصبانیت گیمرا تو ایران به خاطر پینگ و نت داغون هست. و الا اگه نت خوب باشه همه تو حالت معمولی ان و یه سری عصبانیت های لحظه ایی کوچیک هست که اون عادیه

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
من در مورد خودم میگم
چند سال پیش که کم سن و سال تر از الان بودم خیلی عصبی میشدم حتی وقتی که بازی نمیکردم و توی حرف زدن و...
اما الان هم بازی های بیشتری میکنم و هم خشونت بیشتر ولی عصبی نمیشم و راحت خودمو کنترل میکنم
فکر کنم بستگی به سن وسال هم داشته باشه....حداقل واسه من....

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بیشتر گیمرها بخاطر تاثیرات ساعتها بازی کردن و خیره شدن مستقیم به تلویزیون ناخود اگاه مغز و گردش خون در سر کند میشه و نتیجه اون التهابات روحی و روانیه.

اینم مدرکش :

پست 310 کاربر Fratos :

http://forum.bazicenter.com/thread33866/page21/#post2365530

در لینک بالا این کاربر در یک بازی چون خیلی تلاش کرده و موفق نشده بازی رو به سرانجام برسونه دستگاه عصبی مغز اون تحریک شده و اثرات اون در یک محیط مجازی مثل اینترنت کاملا مشخص میشه.

سعی کنید در روز بیشتر از 4 یا 5 ساعت بازی نکنید و اگر بتونید در هر ساعت به خودتون استراحت بدین سیستم عصبی بدن به حالت نرمال برمیگرده.

در ضمن بهترین حالت اینه که یک بطری اب معدنی بزارید کنار دستتون و هر نیم ساعت آب بنوشید و یا سعی کنید وسط بازی یک استراحت بکنید و دوباره ادامه بدین.

وقتی بازی میکنید مستقیم به تصویر خیره نشید یا نرید کامل جلوی تلویزیون بشینید و سعی کنید پلک بزنید یا فاصله قانونی را تا تصویر تلویزیون حفط کنید چون اینکار در دراز مدت به مردمک چشم شما اسیب میزنه و باعث میشه که چشمتون ضعیف بشه و عینک بزنید.

تمامیه این مراحل رو من خودم در طول بازی انجام میدم و این باعث میشه در شرایط سخت بتونم خودمو کنترل کنم .
نيم ساعته دارم ميخندم:)) ! نميدونم اينا به شوخی گفتی يا نه .... مثالت خيلی باحال بود(قسمتی که قرمز کردم را ميگم)

البته من فکر ميکنم به دليل هوشيار بودن و آزاد کردن آدرنالينه که ....

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
یه زمانی بازیا جوری بودن که واقعا آدم عصبی میشد , ولی چند سالیه ک دیگه اینجوری نیست
من فقط تو فیفا عصبی میشم مخصوصا وقتی تیم حریف چپ میکنه و نمیزاره حتی یه پاس درست بدی

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
من با یکی تو گیم نت داشتم ژنرال میزدیم ، زدم نصف بیس یارو رفت رو هوا یه دعوای حسابی با هم کردیم!
پس معنی بازی چیه ؟ بعضی ها اصلا جنبه ندارن../

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
من که سعی میکنم کمتر عصبانی شم و اگر موردی مثلا توی مولتی پلیر پیش بیاد سعی میکنم دایورت کنم...:d
گرچه اکثرا دوستام و کسایی که باهام مولتی میزنم هنگام بازی با من بشدت عصبی میشن و منو به "کمپر بودن، چیتر بودن ، نووب بودن، ضد فوتبال(در فیفا!)" و.... متهم میکنن!:bighug::d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر