آیا به نظر شما گیمر ها افراد عصبی هستند ؟

آیا به نظر شما بازی های ویدیویی بر اعصاب گیمرها تاثیر م

• مجموع رای دهنده‌ها
    331

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
والا من وقتی میخوام بازی کنم با ملت هماهنگ میکنم ولی برخی اوقات توی مولتی یکی میاد در میزنه سریع میگم بعدا ، متاسفانه این مسائل مجازی قدرت کنترل خشم من رو بدجور پایین آورده خدا بخیر کنه نسل بعد رو.

mbadboy2002

کاربر سایت
Jul 24, 2013
9
صد در صد تاثیر داره ، منم آدم عصبی بودم که با بازی کردن صد برابر بدتر میشم.
مثه بقیه دوستان منم موقع PES بازی کردن ، هرچی فحش بلدم رو حواله طرف می کنم!:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
نخیر :| هیچم عصبی نیستند :|
من حتی وقتی عصبی میشم گیم آرومم میکنه
میام تو COD BO2 بعد برای مولتیپلیر بات تنظیم میکنم و همه رو به رگبار میبندم و عصبانیتم کم تر میشه

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
میام تو COD BO2 بعد برای مولتیپلیر بات تنظیم میکنم و همه رو به رگبار میبندم و عصبانیتم کم تر میشه
نخیرم عصبی هستی یکبار دیگه به یاد بیار چطور تایپ کردی.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
حالا اگه همه تو رو به رگبار بستن چی ؟:d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بگید کودوم از خدا بی خبری همچین حرفی زده که برم به سه قسمت مساوی تقسیمش کنم! ما کجا عصبی هستیم؟!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
تو بازیسنتر افراد عصبی 2 سوم هست. یعنی اون یک سومش کسایی هستن که گیم کم می زنن و بیشتر رو مقاله نویسی و اخبار و ... کار می کنن.
فیلم خیلی زیادی دیدن و گیم بازی کردن (حتی به مقدار کم، چون گیم تاثیرش خیلی خیلی بیشتره!!) روی اعصاب فرد به شدت تاثیر منفی می زاره.
من شاید هفته به هفته گیم بازی کنم و بیشتر فیلم می بینم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گیم آدمو عصبی میکنه فیلم حتی بعضی وقتا آهنگا اما حقیقت اینه تا نخوای عصبی نمیشی! همه اینا بهونه ایه برای آدمایی که نمیتونن اعصاب خودشون رو کنترل کنن

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
من تو بازی pes اصلا شانس ندارم جوری که دروازه خالی میخوره تیرک یا میره بیرون بعد حریف از 40 متری یه شوت میزنه گل میشه:)). اینجا دیگه اگه عصبی نشی میگن مریضی.:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببینید
اینیکه آدم با گیم چه رفتاری پیدا میکنه
بنظر من اینطور نیست و بر میگرده به وضع روحی فرد قبل و بعد از شروع به بازی
مثلا خود من کلا آدم عصبی هستم و معمولا خشمگین هستم و اگر بازی کنم حواسم پرت میشه و آروم تر میشم ولی بعضی مواقع هم ممکنه موقع بازی کردن کسی مزاحم بشه و عصبانیت منو شدید تر کنه
کلا بر میگرده به خود فرد و گیم کلا میتونه اونو بیشتر یا کمتر کنه

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بگید کودوم از خدا بی خبری همچین حرفی زده که برم به سه قسمت مساوی تقسیمش کنم! ما کجا عصبی هستیم؟!

کاملا مشخصه!!
اصلا کدوم *!؟&%ی گفته من عصبی هستم؟؟!! هاااااااااااااااااااان؟؟؟!)x:ranting:
می زنم همتونو له می کنما!:gunner: به من می گین عصبی؟؟!!!:discussion: من خیلی هم آروم هستم!~x(

:d:d:d

m_godofwar

کاربر سایت
Dec 26, 2012
7
نام
mohsenkhazaei
اینو از من باید بپرسید که اکثر گیمر ها عصبی هستن مخصوصا تو گیم های سبکه که نگو و نپرش تو گیم نت خودم حداقل کلی شون رو میشناسم :D
تو کانتر و دوتاو جنرال این امار می شه بگی چند برابر میشه 1 زره بچه سر نایف یا گری شدن بیا ببین چیکار که نمیکنه .تازه بعضی از قدیمیا هم که تیک گرفتن =)) خیلی کم تو کلن ها دیده میشه که تیک عصبی نداشته باشن .راستی این استثنا نداره چون خودمم هم 1 زمان بازی کن بودم و عصبی هم بودم تو گیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر