آیا به نظر شما گیمر ها افراد عصبی هستند ؟

آیا به نظر شما بازی های ویدیویی بر اعصاب گیمرها تاثیر م

• مجموع رای دهنده‌ها
    331

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
نه ولی بازم بعضیا هستن که عصبین
مثلا من خودم خیلی کم عصبی میشم ولی موقع بازی کردن (آنلاین) اصلا خوشم نمیاد کسی باهام شوخی کنه ...

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
اخه مگه می شه آدم انلاین بازی کنه و عصبی نشه.مخصوصا آلان که خیلی نوب زیاد شده تو لایو واقعا آدم نمی تونه جلو خودشو بگیره و بهشون فهش نده.
مثلا یارو با ار پی جی وسط مپ داره همه چی رو با خاک یکسان میکنه بعد بهش فهش میدی میگه ناراحت هم میشه.خدا این نوب ها رو از سر ما کم کنه.

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
مخصوصا تو بازی کال اف دیوتی واقعا ادم اعصابش خورد میشه اگه یه خط باشی ار پی جی هم بزنند دیگه اعصابت کاملا خوردمیشه دوست داری دسته روبکوبی تو تلویزیون:d

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
اگه بخوایم اصولی نگاه کنیم گیمرها افراد عصبی نمی‌تونن باشن اما تو ایران که یه بچه هنوز سنش دو رقمی نشده میره GTA V بازی می‌کنه قطعا جدا از مشکلات عصبی یه سری مشکلای روانی دیگه هم داره!

سیستم درجه بندی بازی تو ایران به حدی فاجعست که نمی‌شه توصیفش کرد. بی‌بندوباری وجود داره. هم من و هم شما تو دوران کودکیمون خیلی بازی‌ها کردیم که روش برچسب +۱۸ وجود داشته, و شما نمی‌تونین انکار کنین که هیچ تاثیری تو زندگیتون نداشته چون فقط خودتون رو گول زدید. تو این ۵ چنین چیزی رو من میبینم.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
بنظرم تا حدودی....
نمی شه گفت اره و نمی شه گفت نه...کلا انسان تاثیر پذیری بالایی داره.
اگه یک گیمرحرفه ای و عشق بازی باشی تنها تاثیر عصبی فقط در طول بازی نه بیشتر:d

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
اگه بخوایم اصولی نگاه کنیم گیمرها افراد عصبی نمی‌تونن باشن اما تو ایران که یه بچه هنوز سنش دو رقمی نشده میره GTA V بازی می‌کنه قطعا جدا از مشکلات عصبی یه سری مشکلای روانی دیگه هم داره!

سیستم درجه بندی بازی تو ایران به حدی فاجعست که نمی‌شه توصیفش کرد. بی‌بندوباری وجود داره. هم من و هم شما تو دوران کودکیمون خیلی بازی‌ها کردیم که روش برچسب +۱۸ وجود داشته, و شما نمی‌تونین انکار کنین که هیچ تاثیری تو زندگیتون نداشته چون فقط خودتون رو گول زدید. تو این ۵ چنین چیزی رو من میبینم.

كاملا حق دارين
رفته بودم بازي بخرم
اونجا يه بچه ٧ساله اومده بود مامانش و ميخواست جي تي اي وي بخره
فروشنده گف خانوم +١٨ هستا
مامانه گف عيبي نداره
به نظر من تقصير مامانه هس نه بچه

Sent from my iPhone

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بعله...بعله...گفتنیارو دوستان گفتن و بازی کردن بازیایی که از نظر ردهء سنی فراتر از سن گیمر باشه واقعا تاثیرات نامناسب و کلا فجیعی در روحیه و اعصاب فرد داره...واقعا به شخصه دیدم بعضیا بعد از کنار گذاشتن گیم و گیمری بسیار خوشرفتارتر و نرمال تر شدن!!!
ولی از اون طرف اگه بازی های رایانه ای به طور سالم و درست انجام بشن و به قول بچه ها به جای اینکه یک پدر برای بچش gta یا هر بازی اوور ایجی بگیره بره ریمن و بازیهای فان تر و اصلا بازیهای اکشن که توی ردهء سنی بچست رو تهیه کنه و بده دست بچش مطمینا اون بچه علاوه بر اینکه فرهنگ گیم میاد دستش خودش یاد میگیره که از این صنعت بطور درست استفاده کنه...
و در آخر
:D

Emziden

کاربر سایت
May 5, 2013
14
نام
Armin
من خودم کلا قاطی دارم . اما موقع بازی اون جوری نیستم هر چی میبازم انگیزم بیشتر میشه .فقط ی جور قاطی میکنم ک وقتی اخر مرحله ای و یکی میاد جلو تلویزون و میبازی اونجا میخام یارو رو بکشم.
اقا ی بار داشتم dmc بازی میکردم داشتم با ورجیل مبازه میکردم تو Hell&hell بعد تقریبا کارش تموم بود . ی دفه بابام اومد ی چیز پروند ترکیدم از خنده ب زور دسته رو تو دستم نگه داشته بودم تا ب خودم اومدم دیدم باختم. اونجا از حرص ترکیدم.هیچوقت اونجوری عصبانی نشده بودم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر