آیا به نظر شما گیمر ها افراد عصبی هستند ؟

آیا به نظر شما بازی های ویدیویی بر اعصاب گیمرها تاثیر م

• مجموع رای دهنده‌ها
    331

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من کلا هیچوقت عصبی نمیشم !!

همه چی آرومه !!

حتی تو بازی dark Soul سره یه بیگ باس بیشتر از 20 بار مردم ... هی میگفتم عیب نداره ... فدا سرم !! دوباره بازی میکنم

Send from HtC One X using tapatalk 2

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
بیشتر گیمرها بخاطر تاثیرات ساعتها بازی کردن و خیره شدن مستقیم به تلویزیون ناخود اگاه مغز و گردش خون در سر کند میشه و نتیجه اون التهابات روحی و روانیه.

اینم مدرکش :

پست 310 کاربر Fratos :

http://forum.bazicenter.com/thread33866/page21/#post2365530

در لینک بالا این کاربر در یک بازی چون خیلی تلاش کرده و موفق نشده بازی رو به سرانجام برسونه دستگاه عصبی مغز اون تحریک شده و اثرات اون در یک محیط مجازی مثل اینترنت کاملا مشخص میشه.

سعی کنید در روز بیشتر از 4 یا 5 ساعت بازی نکنید و اگر بتونید در هر ساعت به خودتون استراحت بدین سیستم عصبی بدن به حالت نرمال برمیگرده.

در ضمن بهترین حالت اینه که یک بطری اب معدنی بزارید کنار دستتون و هر نیم ساعت آب بنوشید و یا سعی کنید وسط بازی یک استراحت بکنید و دوباره ادامه بدین.

وقتی بازی میکنید مستقیم به تصویر خیره نشید یا نرید کامل جلوی تلویزیون بشینید و سعی کنید پلک بزنید یا فاصله قانونی را تا تصویر تلویزیون حفط کنید چون اینکار در دراز مدت به مردمک چشم شما اسیب میزنه و باعث میشه که چشمتون ضعیف بشه و عینک بزنید.

تمامیه این مراحل رو من خودم در طول بازی انجام میدم و این باعث میشه در شرایط سخت بتونم خودمو کنترل کنم .

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من اگه ببینم گیم داره میره رو اعصابم تا حدی میرسم که بزنم کلا همه چی رو بشکنم ( البته فقط تو بازی های ورزشی مثل: PES - FIFA ):evil:

تو بقیه گیما بیخیالم:victory:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
الان که کلا بیشتر مردم عصبی هستن به صورت پیش فرض :d
اما زیاد بازی کردن کلا آدم رو عصبی میکنه به نظرم . البته بستگی داره چجوری به بازی نگاه بکنی . بعضی بازی ها هستن که خیلی جدی میگیریشون و حتما میخوای به هدفی که داری برسی و ممکنه خیلی عصبیت کنه .
آنلاین بازی کردن هم خیلی آدم رو عصبی میکنه خدایی :d
کلا بازی ازون حالت فان و سرگرم کنندگیش خارج بشه اعصاب خورد کن میشه و به مرور زمان باعث میشه همیشه حالت عصبی رو داشته باشی

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
به نظرم به میزان زمانی که بازی میکنید بستگی داره ، من روزی حداکثر 1 ساعت بازی میکنم تازه برعکس سرحال و شاد میشم:d

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
خیر چرا یک نفر وقتی خوب بازی میکنه سریع میگین این دیونه است این عصبی این ... جلو ش نمیشه وایساد با یارو داره از ته دل بازی میکنه اصلا اسم من رو نگاه کنید به فارسی معنیش میشه مرد خشمگین خشم مرد و چند معنی دیگر یعنی مه عصبی ام

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
به نظرم اگه گیمر از بازی که انجام میده لذت ببره نه تنها عصبی نمیشه بلکه عصبانیتش کم هم میشه.
در کل عصبی بودن بعضی گیمرها به خاطر بازی نیست، ذاتا عصبی هستن...

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
من 16 ساله
زیاد عصبی نمیشم
خودمو گیمر حرفه ای میدونم
راستش بعضی ها هم مثل روانی ها عصبی میشن تو ذاتشونه (نمونش برادر بزرگم) من کلا آدم آرومی ام یه خاطر بازی کمی dog میشم
کلا عصبی شدن و عصبی موندن به خاطر بازی دلایل زیادی داره ...........................

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
البته به نظر من این قضیه ژنتیکیه . خودم 27 ساله هستم و از 7 سالگی تفریح اصلیم گیم بوده اوایل 10 ساعت 12 ساعت بعضی وقتها تا یک روز هم میشد بازی میکردم ولی الان زور بزنم یک الی دو ساعت !! کلا آدم حساس و عصبی هستم و تحملم تو این سالها از بین رفته
در مقابل یکی از دوستان قدیمی که 30 سالشه همون حس و حال قدیم رو داره و اگه وقت بشه 12 ساعت هم پایه گیم میشینه
از این مثال ها هم زیاد هستن تا نظریه خودم رو اثبات کنم

آخرین ویرایش:

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
به هیچ عنوان
من با خیلی از گیمرا ارتباط دارم .به نظر من خیلی نرمال تر از بقیه آدمها هم هستند
(کلا این چیزا رو همیشه تو صدا وسیما کردن تو بوق و تحویل اجتماع دادن .گیم بازی کردن خیلی فواید هم میتونه داشته باشه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر