Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
بعضی حرفا و‌ جملات هستن که انقدر درستن که باید با آب طلا بنویسی قابشون کنی بزنی به دیوار. اما وقتی طرف رو‌ میشناسی و‌ میدونی برای چی‌ اون‌ حرفو زده دلت میخواد همون قاب رو‌ برداری و‌ بکوبی تو سرش.

مثلا چامسکی گفته: اگر به آزادی بیانِ کساني که از آن‌ها بیزاریم اعتقاد نداشته باشیم، اصلاً به آزادی بیان اعتقادي نداریم.
خدایی قشنگ گفته. ارزش قاب کردن رو داره. ولی اگر چامسکی رو خوب بشناسید میدونید که منظورش اینه که چرا به آزادی بیان داعش و کمونیستای افراطی احترام نمیذارید؟ همین چامسکی اگر یه حکومت کمونیستی یا ضد آمریکایی توی یه گوشهٔ دنیا مردم رو تو کوره هم بندازه عین خیالش نیست که هیچ، سعی میکنه با «اراجیف‌بافی» یه جوری توجیه‌شون کنه.

درسته که میگن «نبین کی میگه، ببین چی میگه» یعنی حرف رو جدا از گوینده‌ش قضاوت کن، ولی بعضی جاها باید ببینی اونی که داره اون حرفا رو میگه، دقیقا منظورش از اون کلماتِ قشنگ چیه؟
مثلا همین الان اینجا خیلیا میگن «به عقایدم احترام بذار» این جمله به تنهایی بسیار زیبا و درسته، اما اون شخص منظورش اینه که «به عقایدم که میگه تو گوه میخوری حجاب نداشته باشی احترام بذار، و‌ اون روسری کوفتیت رو سرت کن، وگرنه پدرتو در میارم».

از کانال تلگرامی رشنالیست...

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
«نبین کی میگه، ببین چی میگه» یعنی حرف رو جدا از گوینده‌ش قضاوت کن، ولی بعضی جاها باید ببینی اونی که داره اون حرفا رو میگه، دقیقا منظورش از اون کلماتِ قشنگ چیه؟
حقیقتا هم مهمه کی میگه و هم مهمه بر چه اساسی و در چه شرایطی میگه. این عبارت «نبین کی میگه، ببین چی میگه» حرف غلطیه

-------------------------------------
مورد بعدی اینکه ،چون اعتقادی به آزادیهای فردی ندارند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
سوالی از عزیزان برنامه‌نویس:

سایت‌های مشابه با excercism چی پیشنهاد میکنید؟

میخوام python یاد بگیرم و دنبال سایتایی هستم که تکلیف بدن (مثلا به عنوان یه تمرین بگن کدی بنویس که یه عدد رو بگیره و ارقامش رو برعکس کنه.)، بعد کد رو آنلاین بزنی و اگه کدت درست باشه بری مرحله بعد.
boot.dev
codecademy.com

• Like
Reactions: pkarash and Red Sox

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
نزاع ، بقا ، تولید مثل

کل جهان هستی از همین غریزه پیروی می‌کنه.

تو میجنگی که زنده بمونی تا بتونی تولید مثل کنی.

😶
تولید مثل کجا بود عزیز؟ الان یکی باید التماس کنه تا کسی بره زیر بحران به دنیا آوردن یه بچه...

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
عمق گیم پلی dmc کلافم کرده، بعد از گذروندن دوره jump cancel و parry میای میبینی 4 تا استایل با 8 تا اسلحه همزمان همرو میشه به هم چین کرد و سردرد میگیری،
همون بریم گاوبازی، از بین شونصد تا اسکیلِ پری بیکد دو تا شو مپ میکنی رو کلیدها و تمام، از انیمیشن و لول دیزاین هم در کنارش لذت میبری

• Like
Reactions: MK_COD

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
تولید مثل کجا بود عزیز؟ الان یکی باید التماس کنه تا کسی بره زیر بحران به دنیا آوردن یه بچه...
غریزه‌ی چند میلیون ساله که بخاطر گرونی جایی نمیره، خاموشش هم که نمیشه کرد.
همش میشه عصبانیت و اضطراب و توی ترافیک و سوشال میدیا پاشیده میشه رو بقیه :))

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
غریزه‌ی چند میلیون ساله که بخاطر گرونی جایی نمیره، خاموشش هم که نمیشه کرد.
همش میشه عصبانیت و اضطراب و توی ترافیک و سوشال میدیا پاشیده میشه رو بقیه :))
نه منظورم رو نگرفتی فک کنم. اون تهش که قراره منجر به تولید بچه بشه رو گفتم.😂

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
یک جوری صحبت میکنی انگار شغل کارمندی ریخته تو کشور!!!
حرفی از ریختن یا نریختن شغل کارمندی نزدما :-? :D
گفتم تو این وضعیت مملکت شغل کارمندی به سان بیگاری دادن هست (بلانسبت دوستان کارمند) و کسی که شغل دیگه ای داره و دنبال پر کردن وقتش هست آپشن های بهتری داره. حالا چه شغل کارمندی در دسترس باشه چه نباشه....
---------------------
این دوستانی که می گن حرف رو اینکه کی بزنه مهمه بفرمایید اثبات منطقی هم بکنید:D اصلا از مغالطه های اساسی در منطق همین توصل به شخص هست و همین قضیه مد نظر دوستان :D اگه به ادعا کردن باشه که خب منم ادعا زیاد می تونم بکنم :-" :D

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
یه نفر تو آفیسمون هست موقع تلفن خیلی بلند بلند حرف میزنه سنشم زیاده
به نظرتون چجوری بهش بگیم آروم حرف بزنه که ناراحت نشه ؟

واقعا نیازه رو کارم تمرکز کنم اینم خیلی خیلی خیلی رو مخه %-(

بعضی وقتا جدن میخوام بذارم برم از ایران...

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
یه نفر تو آفیسمون هست موقع تلفن خیلی بلند بلند حرف میزنه سنشم زیاده
به نظرتون چجوری بهش بگیم آروم حرف بزنه که ناراحت نشه ؟

واقعا نیازه رو کارم تمرکز کنم اینم خیلی خیلی خیلی رو مخه %-(

بعضی وقتا جدن میخوام بذارم برم از ایران...
اگه تو شرکت پیمانکاری کار میکنی این چیزا عادیه ، داد زدن و دعوا کردن پشت تلفن حتی بحث تو محیط کار ، کم کم عادت میکنی .

• Sad
Reactions: BoxBox

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
---------------------
این دوستانی که می گن حرف رو اینکه کی بزنه مهمه بفرمایید اثبات منطقی هم بکنید:D اصلا از مغالطه های اساسی در منطق همین توصل به شخص هست و همین قضیه مد نظر دوستان :D اگه به ادعا کردن باشه که خب منم ادعا زیاد می تونم بکنم :-" :D
اگر منظورتون منم، که من نگفتم صرفا ، این که چه کسی گفته مهمه و از (هم) استفاده کردم ،تمام این شرایط که چه کسی ، چه حرفی ، بر چه اساسی و چه شرایطی رو باید کنار هم بررسی کرد.
برای شما حرفی در مورد یک موضوع اقتصادی رو یک سیاستمدار بگه با اقتصاددان اهمیت یکسان دارند؟ اونم در صورتی که نفع سیاستمدار در جذب رای برای بقای قدرت، و نفع اقتصادان حفظ مرجعیت علمیش میتواند باشد. احتمال اینکه فردی در مورد تخصصی خودش اشتباه کنه کمتر هست تا فرد غیر متخصص.

همه طرفدار ، آزادی و عدالت هستن ولی تعاریفشون میتونه متناقض باشه.

مثل تعریف چپ با راست در اقتصاد در مورد عدالت.

برای اولی درآمد برابر و برای دومی درآمد نابرابر عادلانه تعریف میشه.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
اگه تو شرکت پیمانکاری کار میکنی این چیزا عادیه ، داد زدن و دعوا کردن پشت تلفن حتی بحث تو محیط کار ، کم کم عادت میکنی .
اونو که عادت دارم
ولی این خیلی خاص(in a bad way) و مثلا یجورایی باکلاس( بازم in a bad way ) و تهرانی خیلی غلیظ در حد اینکه مثلا تازه 3 روزه اومدی تهران و بلند حرف میزنه همرو کلافه کرده
خیلی رو مخه :((:((
کمک

---
جوری شده که وقتی این حرف میزنه همه از عصبانیت نفس عمیق میکشن و نوچ نوچ میکنن
حی ام حوصلش سر میره یهو به یکی زنگ میزنه میگه بیا میخوام بحث کنیم...
حرف زدنشم 5 ساعت از 9 ساعت کاری...
دیوونه داریم میشیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: darkfall

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اگر منظورتون منم، که من نگفتم صرفا ، این که چه کسی گفته مهمه و از (هم) استفاده کردم ،تمام این شرایط که چه کسی ، چه حرفی ، بر چه اساسی و چه شرایطی رو باید کنار هم بررسی کرد.
برای شما حرفی در مورد یک موضوع اقتصادی رو یک سیاستمدار بگه با اقتصاددان اهمیت یکسان دارند؟ اونم در صورتی که نفع سیاستمدار در جذب رای برای بقای قدرت، و نفع اقتصادان حفظ مرجعیت علمیش میتواند باشد. احتمال اینکه فردی در مورد تخصصی خودش اشتباه کنه کمتر هست تا فرد غیر متخصص.

همه طرفدار ، آزادی و عدالت هستن ولی تعاریفشون میتونه متناقض باشه.

مثل تعریف چپ با راست در اقتصاد در مورد عدالت.

برای اولی درآمد برابر و برای دومی درآمد نابرابر عادلانه تعریف میشه.
به صورت کلی منظورم بود نه حالا الزاما شخص شما :D کس دیگه هم حرفی در این باب داشته باشه می شنویم :-? :-"

اما در راستای سوال، اقتصاددان و سیاستمدار که جای خود بقال سر کوچه هم بگه ارزشش برام یکیه و تا دلیل مدرک و اثبات نداشته باشه هر سه فاقد ارزش:D
وقتی هم اثبات شد که خب چه بقال بگه چه بنا چه اقتصاد دان باز یکیه :-" :D
فردا فلان دانشمند گردن کلفت ادعا کنه 2 + 2 می شه 5 من قرار نیست قبول کنم، میمون هم اگه بگه 2 + 2 برابر 4 هست این گزاره اشتباه نمی شه...
حالا می تونه گزاره منطقی باشه می تونه علمی باشه می تونه اعتقادی باشه(که در حالت سوم یه مقدار کلا قضیه متفاوت می شه)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر