Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
450
@pouria.sh
ابتدا دوباره تاکید میکنم که من هیچ اطمینانی به هیچکدوم از نظریه‌های مطرح شده ندارم؛ همونطور که از EA هر کاری برمیاد، از دشمنین EA هم برمیاد هر دروغی رو راجع به EA پخش کنن. ولی برسیم به بحث شما. مشکل بحث شما اینه که دنبال دلیل و انگیزه منطقی برای نهادی هستی که سابقه‌ای طولانی از رفتارهای غیرمنطقی و غیرعقلانی داره. و خب این ماهیت قدرته؛ وقتی به اندازه کافی قدرت داشته باشی، این تصور برات ایجاد میشه که مصونیت صددرصدی داری و هیچ کدوم از اعمالت عواقبی نخواهد داشت؛ توی طول تاریخ هم جنایتکاران و ظالمین بسیاری با تصور این مصونیت مرتکب اعمالی شدن که در درازمدت موجب سقوطشون شده. چه دلیل و انگیزه منطقی برای رفتارهای آغامحمدخان و یا نادرشاه میتونی ذکر کنی؟ اگه افسانه‌هایی که راجع به کالیگولا روایت میشه، واقعیت داشته باشه، کجای اعمال اون میتونی منطق رو پیدا کنی؟ خیلی از اوقات، افراد، بدون اینکه بخوان دنبال هیچ سود و منفعت بلندمدتی باشن، کاری رو انجم میدن، فقط به این دلیل که میتونن انجام بدن، یا حداقل فکر میکنن که میتونن انجام بدن.​
دقیقا مثل دیشب که یه سری ساندیس خور ل**ی خیابون رو بسته بودن و سره جشن نمیدونم کدوم خری داشتن وسط خیابون منور میزدن و تمام سوخته هاش میومد پایین میریخت روی ماشینایی که تو ترافیک با هزار کار و گرفتاری هر چی بوق میزدن به یه ور این گوسفندا هم نبود.
خب یه همچین اوباشی اگه شما گاز رو تا ته نگیری و نشون ندی آماده گ* درست کردنشون هستی که راه رو باز نمیکنه که؛ فقط برا اینکه بگه میکنیم چون میتونیم...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
الان که با این وضعیت سرمایه نسبتا بالا میخواد
ولی یکی تعریف میکرد میگفت دو نفرو میشناسه براشون درامد داره در این حد که تا پارسال تورنمنت میذاشتن بیشترم فیفا
پی اس 4 یا وان جایزه میدادن
از امسالم تا حالا دو یا سه تا پی اس 5 به اینو اون دادن
حالا نمیدونم واقعا در این حد براشون درامد داره یا نه که مثلا پی اس 5 جایزه میدن
سرمایه که الان هر کاری میخواد ولی تو شغل خودم با حدود ۳۰۰-۴۰۰ با احتساب اجاره مغازه حدود ۱۵-۲۰ سود میده ماهانه گیم نت احتمالا دو برابر سرمایه میخواد ولی میخوام ببینم سود دو برابر نسبت به صنف خودم میده که ارزش داشته باشه یا نه وگرنه یه کنسول جایزه دادن که شبیه جوکه واسه شغل تمام وقتی که سرمایه زیاد میخواد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
من هنوزم نفهمیدم سود رژیم از نرفتن دختر بچه ها به مدرسه چیه!
فکر کنم چندین بار این یک خطی که نوشتی جواب داده شده ، حداقل من از پست اولم دارم میگم گروه های تندرو (خودت بگرد پیدا کن کیان) از این دست کارها تا به حال زیاد انجام دادن.
حداقل من نگفتم که 100درصد مطمئنم کار این گروه هاست (تو پست اولم هم گفتم که اگه اثبات بشه) ولی وسعت قضیه و پیدا نشدن عوامل پشتش کاملا من یاد خرابکاری های دیگه این گروه ها میندازه.

نظامی که اینهارو زیر چتر خودش داره و عواقبی هم برای کارهای این گروه ها در نظر نمیگیره ، در نتیجه مسئولیت خرابکاریهای این گروه های خودمختار که به هیچ جایی جوابگو نیستن روی دوش حامی اونها یعنی رژیمه.
حالا شما دنبال این باش یکی بیاد با مدرک به شما ثابت کنه که شخص اول مملکت مستقیما گفته برین دم در مدرسه دخترونه و خرابکاری کنین ، تازه اونموقع هم باز این جمله رو تکرار میکنی که منطق پشتش چیه یا چه سودی برای رژیم داره.
انگاری باقی کارهای نظام تو این سالها سودی براش داشته یا کاملا منطقی بوده.

بحث با شما اینطوریه که 10 خط مینویسی و یک نقطه میگذاری و دوباره برمیگردی سرخط.
خب من اینطوری نمیدونم چطور میشه بحث کرد یا انتظار یک بحث خوب و منطقی رو داشت.

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
خدا خیرت داداش.خوشحالم بالاخره یک دوست عزیزی بدون برچسب زدن(بسیجی،مزدور،جیره خوار،فریبخورده و...)اومد و پاسخ منو داد
((سَلاخ اژدها))ی عزیز(ببخشید چون نام شما رو نمیدونم :D )، ببین من اصلا و مطلقا بحثم دفاع از رژیم(یا به قول معروف ماله کشی) نبوده و نیست و نخواهد بود.دارم میگم دوستان اصلا انقاد پذیر نیستند و فکر می کنند فقط خودشون دارند درست میگن و اگر کسی احیانا و خدایی نکرده بیاد و یک نظر نمیگم مخالف،حتی ((متفاوت)) بدن اونوقت میشن مزدور یا در بهترین حالت فریبخورده
ببین این نوع سطح فکر و دور کردن خودمون از نقد و انتقادهای سازنده فقط باعث میشه بجای اینکه یک جنبش و حرکت پویا و فعال داشته باشیم، تبدیل به اعضای یک فرقه خشک و صلب بشیم و فکر کنیم فقط فکر و ایده و احتمالات ما درسته و بقیه یا فریبکار هستند و یا ضد ما(ضدجنبش،ضدانقلاب و ...) هستند

یک مشکل دیگه ی ما سواد رسانه ای ما هستش(چه رسانه داخلی و چه خارجی).راجب داخل حرفی نمیزنم چون وضعشون کاملا برای مردم ما مشخصه ولی اون خارجی ها هم همشون به دولت های خاصی وصل هستند و ازشون بودجه میگیرند و به قول معروف دارن برای جبهه ی اونا شمشیر میزنن.تو شرایطی مثل چند ماه گذشته میتونن به شدت به حوادث ضریب بدن و یا اونو تحریف کنند و حتی به انحراف بکشونند.شما وقتی مدام ذهن خودتون رو با اونا تغذیه کنید این احتمال وجود داره کم کم حرف های اون ها رو عینا و بدون نقد ، برای خودتون به عنوان فکت تلقی کنید و چنان به این تحلیل ها(عذر میخوام که اینو میگم) چنان معتاد میشید که دیگه فکر به احتمالات دیگه براتون به شدت دشوار میشه
ببین مگه نمیگفتن انقلاب شده؟پس کو انقلاب:-??ببین من شیراززندگی میکنم، توی این 6 ماه گذشته به جز شاید یک هفته اول و چندمرتبه ی خاص دیگه ،مطلقا نه فضا شلوغ بود و نه کسی حالت انقلاب به خودش گرفته بود ولی شما تلویزیون های خارج رو که باز میکردی میگفتن الان چه میدونم روز 50ام انقلاب یا الان روز 98ام انقلاب یا الان روز 120 هستش:| تو خیابون مگس هم پر نمیزد(لااقل در شیراز):| آخه مگه میشه ما بگیم الان یک خیزش انقلابی(!!!!!!) رخ داده ولی بجز کردستان و بلوچستان(اونا هم نه همه جاشون و حتی در همه روزها)بقیه جاها خبری نیست از اعتراض ولی ما بیایم بگیم الان ماه سوم انقلاب هستیم مثلا:)8-|
اینو بیای بگی میگن آره تو حتما مزدور هستی.تازه ببین اینو کسانی میگن که خودشون در تمام این حدود 6 ماه انقلاب(!!!!!!!) مطلقا حتی یکبار هم برای اعتراض بیرون نرفتن!
بحث من اینه ما باید خودمون و افکار و اعمالمون رو نقد کنیم و ببینم چرا تا الان علی رغم هزینه هایی که مردم ما تو 40 دهه دادن هنوز اون نتیجه دلخواهمون رو نگرفتیم.نه این بیاییم جو کاذب اینجاد کنیم و بگیم بله کارشون تمومه و دارن فرار میکنن به ونزوئلا:| بعد هم بگیم که خب چی شد پس، میان میگن تو با اونایی نه با ما:|

من هنوزم نفهمیدم سود رژیم از نرفتن دختر بچه ها به مدرسه چیه! 8-|
یعنی هنوزم میخوای ما باور نکنیم که سایبری هستی ؟
خودشم از اون سایبری های پر رو و سمج ؟

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
287
فکر کنم چندین بار این یک خطی که نوشتی جواب داده شده ، حداقل من از پست اولم دارم میگم گروه های تندرو (خودت بگرد پیدا کن کیان) از این دست کارها تا به حال زیاد انجام دادن.
حداقل من نگفتم که 100درصد مطمئنم کار این گروه هاست (تو پست اولم هم گفتم که اگه اثبات بشه) ولی وسعت قضیه و پیدا نشدن عوامل پشتش کاملا من یاد خرابکاری های دیگه این گروه ها میندازه.

نظامی که اینهارو زیر چتر خودش داره و عواقبی هم برای کارهای این گروه ها در نظر نمیگیره ، در نتیجه مسئولیت خرابکاریهای این گروه های خودمختار که به هیچ جایی جوابگو نیستن روی دوش حامی اونها یعنی رژیمه.
حالا شما دنبال این باش یکی بیاد با مدرک به شما ثابت کنه که شخص اول مملکت مستقیما گفته برین دم در مدرسه دخترونه و خرابکاری کنین ، تازه اونموقع هم باز این جمله رو تکرار میکنی که منطق پشتش چیه یا چه سودی برای رژیم داره.
انگاری باقی کارهای نظام تو این سالها سودی براش داشته یا کاملا منطقی بوده.

بحث با شما اینطوریه که 10 خط مینویسی و یک نقطه میگذاری و دوباره برمیگردی سرخط.
خب من اینطوری نمیدونم چطور میشه بحث کرد یا انتظار یک بحث خوب و منطقی رو داشت.
از کجا میدونید زیرنظر رژیم بودن؟
مثلا شاید یک نیروی خارجی(خارج از حکومت و نیروهای خودسرش) بوده باشن؟
چون تمام ایده شما اینکه قطعا خودشون بودن.
من بحثم اینکه یقین شما آیا فقط فقط به خاطر سابقه قبلی هست؟
یعنی هنوزم میخوای ما باور نکنیم که سایبری هستی ؟
نه نمیخوام امیرجان
حق با شماست و من سایبری هستم
شما هم برید به ادامه انقلاب(!!!!!) برسید!
نه برنامه
نه راهبرد
نه پیوستگی
نه رهبر(ها)
نه توازن واقعی بین نیروهای معترض در مقابل حکومت
نه ایدئولوژی واحد
اغراق بیش از حد از جمعیت حاضر در انقلاب(!؟!؟!؟)
عالیه خداقوت:-bd
سران حکومت هم یکی پس از دیگری دارن فرار میکنن به سمت ونزوئلا و به امیدخدا تا قبل از عید دیگه وجود نخواهند داشت
باید برای تغییر یک حکومت برنامه و راهبرد داشت نه اینکه بیایم یک بادکنک رو باد کنیم و آخرش هم بگیم هرکی به انقلاب اعتراف نمیکنه پس حتما مزدوره

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819

نه نمیخوام امیرجان
حق با شماست و من سایبری هستم
شما هم برید به ادامه انقلاب(!!!!!) برسید!
نه برنامه
نه راهبرد
نه پیوستگی
نه رهبر(ها)
نه توازن واقعی بین نیروهای معترض در مقابل حکومت
نه ایدئولوژی واحد
اغراق بیش از حد از جمعیت حاضر در انقلاب(!؟!؟!؟)
عالیه خداقوت:-bd
سران حکومت هم یکی پس از دیگری دارن فرار میکنن به سمت ونزوئلا و به امیدخدا تا قبل از عید دیگه وجود نخواهند داشت
باید برای تغییر یک حکومت برنامه و راهبرد داشت نه اینکه بیایم یک بادکنک رو باد کنیم و آخرش هم بگیم هرکی به انقلاب اعتراف نمیکنه پس حتما مزدوره
به در و دیوار زدنت نشون میده از اون سایبری های شستشوی ذهنی شده ای شدیدا !
از اون هایی که برای این اتفاق مدارس دخترانه دنبال دلیل و مدرک میفتن ولی هزار تا خرافات رو تو پایگاه و مسجد سر کوچه تو کله شون فرو میکنن یدونه شک و شبهه براشون مطرح نمیشه

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
چی شد تصور کردین یه عده بسیار حرفه‌ای که به سلاح دسترسی دارن یا قابلیت ساختنش رو دارن از پاییز ( که می‌دونیم چه شرایطی بود ) در دانشگاه‌ها و مدارس نقاط مختلفی از کشور ( نه فقط توی یک استان ) به صورت گسترده دست به جنایت می‌زنن و از بدنه EA نیستن؟

• Like
Reactions: Black_Flag

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
اینکه بالای 100 مدرسه این اتفاق براشون افتاده و هیچ دوربینی هیچی ضبط نکرده و اینا میگفتن سر نخ هم حتی ندارن چطور توجیه میکنیش؟
وقتی توالت های عمومی هم بالاشون دوربین هست، متر به متر خیابون دوربین های ترافیکی و امن*تی هست، خود مدارس دوربین دارن!

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
امروز به خوابگاه دولتی دختران دانشجو در شهری که هستم با گازی که بوی سموم کشاورزی و حشره کش میداده حمله شده. طبق گفته دخترا یکی از مسئولان خانم خوابگاه بو رو تشخیص داده و سریع خوابگاه رو تخلیه کردند.

• Wow
Reactions: GameMasterr
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر